cheap kobe shoes kobe bryant shoes http://www.kobebryantshoesbuy.com
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

WŁOCHY

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

OFERTY

WYSZUKIWARKA OFERT

LAST MINUTE

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
NURKOWANIE
SZCZEPIENIA

REJSY

REJS PO NILU
REJSY PO ADRIATYKU
REJSY PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM
REJSY PO KARAIBACH

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE

POGODA

 RZYM

 WENECJA

 


Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku

 

 

 
BARDZO WŁOSKIE WIDOKÓWKI

ZWIEDZANIE


JEZIORO COMO - MEDIOLAN - CINQUE TERRE - LUKKA - PIZA - FLORENCJA - SORRENTO - NEAPOL - ISCHIA - BENEVENTO - ALBEROBELLO - VIESTE - MONTE CASSINO - FIUGGI - RZYM - SIENA - CHIANTI - WENECJA
 

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ
Przyjazd do miejscowości Como nad JEZIOREM COMO, słynącym z malowniczych widoków i pięknych rezydencji. Spacer po centrum, gdzie znajduje się  jedna z najpiękniejszych katedr w Lombardii. Czas wolny nad brzegiem jeziora. Przejazd do hotelu w okolicy Bergamo. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do MEDIOLANU, kosmopolitycznej stolicy mody. Zwiedzanie: Piazza Duomo ze słynną  gotycką katedrą  Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami - tradycyjne miejsce spotkań  mediolańczyków, następnie Piazza della Scala ze słynną operą La Scala, spacer do Castello Sforzesco. Przejazd do hotelu w Ligurii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd w okolice CINQUE TERRE - pięciu wiosek położonych przepięknie na urwistym klifie, wpisanych na Listą Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd pociągiem lub statkiem do Riomaggiore, największej z Cinque Terre. Przejście słynną via dell'Amore - Drogą Miłości, prowadzącą klifem do Manaroli. Ze szlaku podziwianą można romantyczne widoki i bujną śródziemnomorską przyrodą  Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ
 Śniadanie. Przejazd do LUKKI i spacer po murach miejskich. Zwiedzanie: katedra San Martino ze słynnym wizerunkiem Volto Santo, średniowieczny kościół San Michele in Foro i romańska bazylika San Frediano z relikwiami patronki miasta św. Zyty. Przejazd do PIZY. Zwiedzanie: Plac Cudów ze słynną  Krzywą Wieżą, katedra Santa Maria Assunta i baptysterium. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Spacer po Montecatini - znanej miejscowości uzdrowiskowej z eleganckim centrum.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI, miasta Medyceuszy i stolicy Toskanii. Zwiedzanie: franciszkański kościół Santa Croce z cenotafem Dantego, grobowcami Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego, Gioachina Rossiniego. Spacer przez dzielnicą Dantego do religijnego serca miasta - podziwiaą można baptysterium, do którego prowadzą słynne "rajskie drzwi" Ghibertiego, katedrą z olbrzymią kopułą Brunelleschiego i dzwonnicą Giotta. Przejście przez Piazza Signoria na Ponte Vecchio - Most Złotników. Przejazd do hotelu w okolicy Neapolu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
 Śniadanie. Przejazd do SORRENTO, spacer po znanym kurorcie położonym nad Zatoką Neapolitańską  Przejazd do NEAPOLU - zwiedzanie klimatycznej stolicy regionu Kampania: spacer po historycznym centrum, klasztor św. Klary z majolikowymi krużgankami, kościół II Gesù, katedra z kaplicą św. Januarego. Obiad w typowej neapolitańskiej pizzerii, z pokazem wypieku pizzy (za dodatkową opłatą na miejscu). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą  na miejscu) na wyspą ISCHIA, słynną z doskonałego klimatu i terapeutycznych właściwości źródeą  termalnych. Objazd po najciekawszych miejscach wyspy: Castello Aragonese, Punta Soccorso, łaźnie Posejdona. Czas wolny na plaży. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

9. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do ALBEROBELLO, ze znaną dzielnicą  "trulli", gdzie można podziwianą bajkowe domki z kamienia, o stożkowych dachach, wpisane na Listą  UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

10. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd na półwysep Gargano, na adriatyckim wybrzeżu Włoch. Przyjazd do VIESTE, miasta z cudownym, białym starym miastem, najbardziej na wschód wysuniętym punktem półwyspu Gargano. Spacer po malowniczym centrum z kolorowymi sklepikami, oferującymi piękne wyroby lokalnego rękodzieła. Czas wolny w miasteczku lub na plaży. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

11. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd na MONTE CASSINO - chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym. Następnie wizyta w Historiale di Cassino - multimedialnym muzeum historii Monte Cassino. Przejazd do hotelu we FIUGGI, zakwaterowanie. Spacer po miasteczku znanym z leczniczych wód termalnych i ładnej, małej starówki. Wieczorem fakultatywny wyjazd (za dodatkową opłatą  na miejscu) do jednego ze średniowiecznych miasteczek: kolacja w restauracji z oryginalnym wystrojem, lokalnymi potrawami i winem, zabawa z tańcami przy muzyce na żywo. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ
 Śniadanie. Przejazd do RZYMU. Spacer po historycznym centrum od najwspanialszej budowli antycznej - Koloseum, przy Forum Romanum, do Kapitolu - centrum religijnego z czasów rzymskich i jednej z najpiękniejszych fontann na świecie - Fontanny di Trevi. Spacer przez most św. Anioła obok zamku św. Anioła do Bazyliki i placu św. Piotra. Wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Przejazd do hotelu w Toskanii, w okolicy Chianciano Terme. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

13. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do SIENY. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich: Piazza del Campo, gdzie dwa razy do roku odbywa się słynny wyścig konny - Palio. Zwiedzanie katedry zaprojektowanej przez Giovanniego Pisano, spacer po via di Città z pięknymi pałacami. Zabytkowe centrum Sieny zostało wpisane na Listą  Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Przejazd do regionu CHIANTI, słynnego z winnic, skąd pochodzi najsłynniejsze włoskie wino. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

14. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do WENECJI na parking Tronchetto. Rejs statkiem turystycznym słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień  przez plac św. Marka, obok Pałacu Dożów i bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

15. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

Ceny promocyjne, ilość miejsc w promocji ograniczona.

TERMIN 15 DNI REZERWACJA
28.04 2 720 zł ZAPYTAM
26.05 2 720 zł ZAPYTAM
07.07 2 720 zł ZAPYTAM
21.07 2 720 zł ZAPYTAM
18.08 2 720 zł ZAPYTAM
08.09 2 720 zł ZAPYTAM
29.09 2 720 zł ZAPYTAM

Zniżka za 1. dziecko do 6 lat: 1000 PLN.

Zniżka za 1. dziecko 6-12 lat: 500 PLN

Dopłata do pok. 1 os. - od 290 zł


Cena zawiera:
12 noclegów w hotelach klasy turystycznej**/***: 1 w okolicy Bergamo/Como, 2 w okolicy Ligurii, 1 w okolicy Montecatini, 3 w okolicy Neapolu, 1 w okolicy Alberobello, 1 na półwyspie Gargano, 1 w okolicy Fiuggi, 1 w okolicy Chianciano Terme, 1 w okolicy Padwy; 2-os. pokoje (możliwość dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 12 śniadaą  11 obiadokolacji; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Cenie nie zawiera:
Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 120 EUR, bilety komunikacji miejskiej: ok. 6 EUR.

Opłaty fakultatywne: obiad w Neapolu - ok. 11 EUR; wycieczka na Ischią - ok. 12 EUR (nie obejmuje biletów wstępu, promów i innych opłat: ok. 38 EUR); kolacja z muzyką - ok. 28 EUR; wymagane min. 35 osób.

WARUNKI UCZESTNICTWA

 
MIEJSCOWOŚĆ DOPŁATA
POZNAą /font> 59 zł
LESZNO 49 zł
WROCŁAW 39 zł
CZĘSTOCHOWA 39 zł
PIOTRKÓW TRYB. 39 zł
ŁÓDą /font> 49 zł
WARSZAWA 69 zł
KRAKÓW 59 zł
KATOWICE 49 zł
GLIWICE 49 zł
OPOLE 39 zł
LEGNICA 29 zł
JĘDRZYCHOWICE -
GŁUBCZYCE -
BIAŁYSTOK 79 zł
SUWAŁKI 79 zł
AUGUSTÓW 79 zł
OSTRÓW MAZ. 79 zł
EŁK 79 zł
GRAJEWO 79 zł
SZCZUCZYN 79 zł
ŁOMŻA 79 zł
BYDGOSZCZ 69 zł
LUBLIN 79 zł
RADOM 79 zł
KIELCE 79 zł

MAM PYTANIE

 

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |