Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


 
 

 

Sylwester na Słowacji

Liptovski Hradok
 


 

 

AUTOKAREMLiptowski Hradok to urocze miasteczko oddalone zaledwie o kilka km od miejscowości Liptovsky Mikulasz. Znajduje się przy spływie Bele i Wahu. Z miasta prowadzi oznaczona trasa turystyczna, która zaprowadzi nas do Niskich Tatr, prosto na turystyczne skrzyżowanie pięciu oznaczonych ścieżek pod Brtkovicą.


Zakwaterowanie Hotel SMREK ** położony jest w Liptowskim Hradoku w odległości 4 km od Liptowskiego Mikulasza i 8 km od ośrodka narciarskiego Javorovica. Na miejscu znajduje się bar oraz restauracja z tarasem, która serwuje dania kichni międzynarodowej. Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 os. z łazienką oraz TV SAT.


Zabytki - można tutaj zobaczyć kościół z roku 1603, miejski gród, który pochodzi z XIII wieku, kościół parafialny z roku 1790. Zimą miasto jest popularne wśród narciarzy, dla których została zbudowana specjalna trasa narciarska z wyciągiem.
Miasteczko idealne dla osób ceniących folklorystyczne klimaty. Zapraszamy!!!
Wyżywienie W cenie wyjazdu pełne wyżywienie, na zasadzie śniadań i obiadokolacji - po powrocie ze stoku. Wszystko to serwowane w miejscowej restauracji.


Narty CHOPOK
Na narty i snowboard proponujemy dojazdy do jednego z najlepszych i najbardziej znanych ośrodków narciarkich na Słowacji - Jasna - CHOPOK. To klasa sama w sobie, tą nazwę kojarzą wszyscy - zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze i snowboardziści. I nic dziwnego - do dyspozycji jest 30 kilometrów świetnie przygotowanych tras (na wielu z nich jest sztuczne naśnieżanie), pięć freeride\\\\'owych stref, specjalny snowboard park. A to wszystko obsługuje kilkanaście wyciągów (w tym pięć krzesełkowych oraz jedna kolejka gondolowa). Dla mniej wymagających narciarzy proponujemy stoki Liptovski Mikulas - Podbreziny (dojazd autobusem miejskim).


Sylwester Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej Zabawy Sylwestrowej w Hotelu Smrek. Na imprezie będzie DJ, gorące posiłki, szampan. Gorąco Zapraszamy do wspólnej zabawy i jesteśmy przekonani, że będziecie bardzo zadowoleni z imprezy.


Program

1 dzień
wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy na formularzach zapisów (kliknij na cenę w tabeli, aby otworzyć formularz).
1 - 5 dzień
pobyt na miejscu, wykwaterowanie i powrót do Polski
5 dzień
odpoczynek po sylwestrowych szaleństwach, wykwaterowanie z hotelu - czas do własnej dyspozycji, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych, powrót do Polski w godzinach nocnych.
 


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
28.12 - 01.01 899 PLN ZAPYTAM

 
 

Cena obejmuje
- 5 dni pobytu (4 noclegi, zakwaterowanie rozpoczyna się 28.12 lub 29.12w zależności od wybranej opcji - od godz 12.00, a wykwaterowanie następuje 01.01 lub 02.01 do godz. 10.00)
- pokoje 2, 3 osobowe
- przejazd komfortowym autokarem
- pełne wyżywienie (wyborne śniadania i obiadokolacje)
- BAL SYLWESTROWY
- dowóz na stoki Chopok-Jasna (z wyjątkiem pierwszego dnia)
- opiekę rezydenta podczas pobytu
- podatek Vat

Cena nie obejmuje

- ubezpieczenie KL NW + 20 zł (obowiązkowo)
- taksa klimatyczna płatna w recepcji 0,70 euro/doba (obowiązkowo)
- wycieczek fakultatywnych

 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Gliwice, Cieszyn, Łódź, Katowice, Kraków, Piotrków Trybunalski, Kielce, Leszno, Opole, Poznań, Radom, Wrocław, Bielsko - Biała

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW