Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


POGODA

 RZYM

 

 

Sylwester

 

 Wenecja dla wygodnych
 


 

 

 

AUTOKAREM

 

WENECJA - sylwester 6 dni

-Rejs po Canale Grande-Plac i bazylika św. Marka i pałac Dożów-Średniowieczna Padwa -Werona - miasto Romea i Julii-Zabawa na ulicach miasta lub Sylwester w restauracji!

PROGRAM

Dzień 1 (29.12)

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię, późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma kolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2 (30.12)
Śniadanie dla grup. W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i wieżą dzwonniczą Campanile - najwyższa budowlą w mieście. Po południu zwiedzanie Bazyliki Św. Marka oraz jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po Canale Grande. Przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 3 (31.12)
Po śniadaniu wyjazd do Wenecji i dalszy ciąg zwiedzania miasta: Pałacu Dożów oraz wjazd na Campanille. Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. Wieczorem kolacja sylwestrowa w restauracji należącej do hotelu (oddalonej o ok. 50 m). Dla chętnych Klientów (nie uczestniczących w kolacji sylwestrowej) ok. 22:00 wyjazd do Wenecji na świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką – w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 3:00 w nocy). (Trasa ok. 40 km).

Dzień 4 (01.01)
Po późnym śniadaniu, wyjazd do Padwy, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych średniowiecza, w programie między innymi Piazza delle Erbe, Bazylika Św. Antoniego oraz spacer po starym mieście. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 70 km).

Dzień 5 (02.01)
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii, gdzie zobaczymy miedzy innymi - Arena, Casa di Julietta (wg tradycji dom Julii), Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti - XII-wieczną wieżę, z której można podziwiać panoramę całego miasta, kościół St. Anastasia, Porta dei Borsari - największą bramę rzymską z początku I wieku. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km).

Dzień 6 (03.01)
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13:00).

UWAGA! Ww. program należy traktować ramowo i może on ulec zmianie, oczywiście z zachowaniem wszystkich pozycji zwiedzania. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Zakwaterowanie na objeździe

HOTEL
Hotel Paradiso/ Hotel Villa Alighieri ***
lub podobny - stylowy, położony w doskonale utrzymanym ogrodzie hotel znajduje się w miejscowości Stra lub Noventa Padovana, około 20 km - 30 km od Wenecji. W pobliżu hotelu sklepy, restauracje, bary. Wszystkie pokoje 2 osobowe (możliwe dostawki) z łazienkami i WC. Ponadto w każdym pokoju telefon, TV-sat, minibar (korzystanie dodatkowo płatne), sejf i balkon. Na miejscu bar z tarasem, restauracja, recepcja, kącik internetowy, winda. Wyżywienie: śniadania kontynentalne oraz za dopłatą obiadokolacje.


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
28.12 - 03.01 1131 PLN ZAPYTAM

 

ŚWIADCZENIA
Cena obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu - 4 rozpoczęte doby hotelowe i 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch, kolacji sylwestrowej, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacja, przewodnicy, rejs statkiem i gondolami, system TGS): ok. 145 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 3 EUR – płatne bezpośrednio w hotelach).

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Inne

HOTEL
Hotel Paradiso/ Hotel Villa Alighieri ***
lub podobny - stylowy, położony w miejscowości Stra/ Noventa Padovana/ Conselve, około 20 km - 40 km od Wenecji. W pobliżu hotelu sklepy, restauracje, bary. Wszystkie pokoje 2 osobowe (możliwe dostawki) z łazienkami i WC. Ponadto w każdym pokoju telefon, TV-Sat., minibar (korzystanie płatne dodatkowo), sejf i balkon. Na miejscu bar z tarasem, restauracja, recepcja, kącik internetowy, winda. Wyżywienie: śniadania kontynentalne oraz za dopłatą obiadokolacje. 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Leszno, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gliwice, Opole, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Wyszków, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Szczecin, Białystok, Ostrów Mazowiecka

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW