Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking

 


Rejsy

 


 

 

POGODA

 PRAGA

 

 

 

 

 

WEEKEND MAJOWY


 
PRAGA CZESKIE IMPRESJE- czyli magiczna Praga i Karlove Vary – dla wygodnych
 

 

Praska starówka-Karlove Vary i degustacja Becherowki-Hradczany i królewski zamek-Barokowa dzielnica „Mala Strana”-Rejs statkiem z obiadokolacją-Przejazd do Pragi w trakcie dnia

 
Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd w okolice Pragi ok. godz. 21.00, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Trasa ok. 420 km od granic Polski).
 
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do centrum Pragi. Zwiedzanie stolicy Republiki Czeskiej rozpoczniemy od alei z ciekawą zabudową secesyjną, czyli Vaclawskie Namesti. Spacer po rynku Starego Miasta z przepięknymi kamienicami, Ratuszem, kościołem Marii Panny przed Tynem, pomnikiem Jana Husa oraz kościołem św. Mikołaja. Zwiedzanie Teatru Narodowego- secesyjnego skarbu Pragi. Tego dnia także wizyta w Kaplicy Betlejemskiej i domu Jana Husa. Dla chętnych obiad w restauracji w centrum (dodatkowo płatny 400 CZK), podczas którego spróbujemy przysmaków lokalnej kuchni. Następnie zobaczymy dzielnicę Żydowską Josefov w której znajdue się zarówno Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII w. jak i Synagoga Wysoka.Czas wolny. Wieczorem proponujemy program artystyczny Black Theatre - spektakularna, innowacyjna forma przekazu sztuki (dodatkowo płatna ok. 500 CZK), www.imagetheatre.cz/en/. Późnowieczorny powrót do hotelu ok. 22.30. (Trasa ok. 80 km).
 
 
Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd z Pragi na zwiedzanie Karlovych Varów - malowniczo położonego uzdrowiska w zachodnich Czechach słynącego z produkcji Becherovki - likieru ziołowego. Spacer po zabytkowym centrum w którym znajdują się liczne pijalnie wód, promenady, oraz aleje spacerowe. Następnie zwiedzanie wytwórni Becherovki i degustacja słynnego likieru. Dla chętnych lunch (dodatkowo płatny 400 CZK). Późnym popołudniem powrót do centrum Pragi. Czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 300 km).
 
 
Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie praskich Hradczan: Zamek Praski, czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła swoją nazwę (zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra św. Wita, w której przechowywane są regalia królów czeskich, Pałac Królewski i Sala Władysławowska, bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka). Następnie przez Małą Stronę, dzielnicę położoną na zboczach zamkowego wzgórza, która obfituje w piękne i bogato zdobione barokowe pałace oraz kamienice, przejdziemy do nabrzeży Wełtawy, do słynnego, średniowiecznego Mostu Karola. Dla chętnych rejs statkiem z obiadokolacją (dodatkowo płatny 800 CZK). Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych (ok. 18.30). (Trasa do granic Polski ok. 420 km).
 
Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Przesiadki Katowice ok.01:00-02:00).
 
Uwaga!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
 
Uwaga!
 
Zakwaterowanie na objeździe
Hotele ***- położone zazwyczaj poza centrum Pragi - (3 rozpoczęte doby hotelowe w okolicy Pragi ). W niektórych terminach możliwe zakwaterowanie poza Pragą.
Pokoje: 1-, 2- i 3 - osobowe z łazienką, TV.
 
Wyżywienie:
śniadania w formie bufetu
 
 
CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.
TERMIN CENA  
28.04 - 02.05 992 zł REZERWUJ
     

Zapytam

 
Cena obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: 3 rozpoczęte doby hotelowe, 3 śniadania; ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota.
 
Cena nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok. 1750 CZK: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługa lokalnych przewodników, TOUR GUIDE SYSTEM. Dodatkowo płatne: 2 obiady- 800 CZK, rejs statkiem - 800 CZK, Black Theatre - ok. 500 CZK.
 
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
 
MIASTA WYJAZDÓW
Wrocław - Wiedeń I Dolina Wachau 21:50
Częstochowa - Wiedeń I Dolina Wachau 23:59
Kielce - Wiedeń I Dolina Wachau 21:50
Radom - Wiedeń I Dolina Wachau 20:10
Łódź - Wiedeń I Dolina Wachau 21:40
Piotrków Trybunalski - Wiedeń I Dolina Wachau 22:50
Włocławek - Wiedeń I Dolina Wachau 19:30
Toruń - Wiedeń I Dolina Wachau 18:10
Bydgoszcz - Wiedeń I Dolina Wachau 17:00
Grudziądz - Wiedeń I Dolina Wachau 15:40
Poznań - Wiedeń I Dolina Wachau 18:10
Gliwice - Wiedeń I Dolina Wachau 22:45
Opole - Wiedeń I Dolina Wachau 23:25
Leszno - Wiedeń I Dolina Wachau 19:50
Wyszków - Wiedeń I Dolina Wachau 17:20
Gorzów Wielkopolski - Wiedeń I Dolina Wachau 15:40
Gdynia - Wiedeń I Dolina Wachau 12:30
Gdańsk - Wiedeń I Dolina Wachau 13:20
Tczew - Wiedeń I Dolina Wachau 14:20
Szczecin - Wiedeń I Dolina Wachau 14:00
Białystok - Wiedeń I Dolina Wachau 14:50
Ostrów Mazowiecka - Wiedeń I Dolina Wachau 16:35
 
Godziny odjazdu mogą ulec zmianie prosimy o sprawdzenie na 2 dni przed wyjazdem
 
 
WSZYSTKIE DOSTĘPNE OFERTY NA WEEKEND MAJOWY
 
 
 

Rejsy z polskim pilotem