Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking

 


Rejsy

 

Domy i apartamenty


 

 

 

POGODA

 MOSKWA

 

 

 

 

WEEKEND MAJOWY
 

 
MOSKWA
 

 
Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie 2 godz. przed wylotem. Przelot do Moskwy, transfer do hotelu. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
 
Dzień 2
Śniadanie. Wycieczka objazdowa po Moskwie: plac widokowy na Worobiowych Górach, z których można podziwiać budynki Uniwersytetu Moskiewskiego i całą panoramę miasta. Plac Czerwony, oglądanie z zewnątrz: Soboru Kazańskiego, Soboru Wasyla Błogosławionego, muzeum Historyczne, Główny Powszechny Dom Towarowy (GUM), mauzoleum Lenina. Przejazd wybrzeżem Sofijskim - panorama Kremla z drugiej strony rzeki Moskwy. Zwiedzanie największej świątyni prawosławnej - Cerkwi Chrystusa Zbawiciela. Przejazd do wybudowanego w 1524 roku klasztoru Nowodziewiczego. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.
 
Dzień 3
Śniadanie. Przejazd metrem na ciąg dalszy zwiedzania miasta. Kreml z Soborami, Zbrojownia z kolekcją koron carskich, jajek Faberze i tronów carskich, armata Car-Działo i największy na świecie dzwon Car-Dzwon. Galeria Trietiakowska - największy i zarazem najbardziej znaczący zbiór sztuki rosyjskiej, zwiedzanie najokazalszych stacji metra Moskiewskiego, spacer słynnym Arbatem. Przejazd do głównego parku odpoczynku mieszkańców Moskwy: park im. Gorkiego. Wieczorem wyjście na spektakl do Teatru Bolszoj (we własnym zakresie dla chętnych). Jest on jedną z najbardziej znanych i cenionych placówek kulturalnych Rosji. To właśnie tutaj swoją siedzibę ma znakomita grupa baletowa Bolszoj i zespół operowy Bolszoj. W ciągu ponad dwóch wieków na deskach teatru wystawiano przedstawienia klasyków opery - Nikołaja Rimskiego - Korsakowa, Piotra Czajkowskiego czy też Siergieja Rachmaninowa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 
Dzień 4
Śniadanie. W otoczeniu współczesnej Moskwy Kuskowo - to wyspa z innych czasów, prawdziwa oaza przepychu rosyjskich książąt i carów. Była rezydencja jednego z najbogatszych ludzi Rosji - grafa Piotra Szeremietiewa, wykorzystywana na uroczyste przyjęcia i święta. Obecnie można tu zobaczyć ponad 20 zabytków architektury rosyjskiej z autentycznymi wystrojem wnętrz. Pałac centralny został zbudowany w latach 1750-1780 i od tamtej pory nigdy nie był przebudowany czy nawet zmieniony. Obecnie jest to bardzo ciekawe muzeum z wieloma unikalnymi eksponatami, świadczącymi o przepychu tamtych czasów. Sale balowe, pokoje prywatne, galerie obrazów... Kompleks pałacowo - parkowy Carycyno - muzeum historii i kultury XVIII - XIX w. Na jego terytorium znajduje się najmłodszy pałac w Rosji. Jego budowa zakończyła się w... 2003 roku! Trwała w sumie ponad dwa stulecia! Rejs stateczkiem po rzece Moskwa. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg
 
Dzień 5
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy rosyjskich specjałów. Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.
 
 
CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.
TERMIN CENA  
28.04 - 02.05 2697 zł REZERWUJ
     

Zapytam

 
Cena obejmuje:
- przelot samolotem rejsowym Warszawa-Moskwa-Warszawa
- opłaty lotniskowe i paliwowe
- 4 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
- 4 śniadania i 4 obiadokolacje
- program turystyczny
- opiekę polskojęzycznego rezydenta w Moskwie
- ubezpieczenie Signal iduna (KL 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
 
Cena nie obejmuje:
- pakiet do realizacji programu wycieczki: 150 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, transfery oraz transport podczas zwiedzania, rejs statkiem po rzece Moskwa, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki
Dopłaty opcjonalne Dopłata do pokoju 1-os. 400 zł
Dopłata do wizy rosyjskiej 320 zł
 
Wizy
21 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumenty niezbędne do uzyskania wizy 1) prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy
2) 1 zdjęcie (wymiar 3,5 x 4,5 cm, biometryczne - twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy)
3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.
Ważne informacje 1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz korzystanie z zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) jest płatny u pilota wycieczki we wskazanej walucie. Cena pakietu dotycząca realizacji programu jest kalkulowana przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 20% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta.
3. Zestawy słuchawkowe Tour-Guide będą zapewnione dla grup powyżej 30 osób.
4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego.
 
 
 
WSZYSTKIE DOSTĘPNE OFERTY NA WEEKEND MAJOWY
 
 
 

Rejsy z polskim pilotem