polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher

Turcja

 Promocja rodzinna 04012015 Image Banner 120 x 600

 


Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

 


Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   
 
TURCJA - W kraju szafranem i anyżkiem pachnącym
 

 
 
 
 
Turcja - w kraju szafranem i anyżkiem pachnącym - 8 lub 15 dni, Pamukkale - bawełniana twierdza i termalne źródła, fascynująca Kapadocja, osmańskie Safranbolu, monumentalny Stambuł, pałac Topkapi, antyczny Pergamon i Efez, dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu w Marmaris, Fethyie lub okolicy
 
Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Dalamanu. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu w ok. Dalamanu. Czas wolny. (Trasa ok. 20 km).
Uwaga! Klienci przylatujący późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji, w zamian otrzymają prowiant w postaci pakietów.
 
Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Pamukkale, ze względu na kolor zwanego Bawełnianą Twierdzą. To niezwykła kaskada białych, wapiennych tarasów i naturalnych basenów, napełnionych wodą z gorących źródeł. Następnie spacer po ruinach Hierapolis - antycznego uzdrowiska, dla chętnych możliwość kąpieli w basenie Kleopatry (płatne dodatkowo ok. 30 TL). Przejazd do Konyi - „ojczyzny Mevalny” - założyciela zakonu tańczących derwiszy, gdzie zwiedzimy Mevlana Tekkesi, czyli kompleks budynków należących do zakonu islamskich mistyków, którzy dążą do zjednoczenia z Bogiem poprzez ekstatyczny taniec. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Konyi lub okolicy. (Trasa ok. 610 km).
 
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd w kierunku magicznej Kapadocji, po drodze zobaczymy Sultanhani XII-wieczny Karavanseray, który powstał z fundacji sułtana Alaeddina Keykobada na ważnym szlaku handlowym. W Kapadocji zwiedzimy podziemne miasto Saratli oraz zespół świątyń w skansenie Goreme wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Zatrzymamy się także w zapierających dech piersiach punktach widokowych. Będzie również czas na zakup oryginalnej biżuterii z onyksu oraz wyrobów skórzanych. Przyjazd do hotelu na terenie Kapadocji, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 270 km).
Po kolacji dla chętnych wieczór turecki (płatny dodatkowo ok. 27 EUR) lub wizyta w hamamie - łaźni tureckiej (płatna dodatkowo ok. 26 EUR).
 
Dzień 4
Przed śniadaniem, dla chętnych, możliwość lotu balonem nad Kapadocją (ok. 155 EUR, na potwierdzenie). Po śniadaniu wyjazd w kierunku Ankary, gdzie zwiedzimy Muzeum Cywilizacji Anatolijskich, jedno z najwspanialszych muzeów w Turcji. Jego chronologiczna ekspozycja przedstawia zabytki różnych kultur począwszy od czasów prehistorycznych. Następnie udamy się do Safranbolu, miasta słynącego z tradycyjnych domów osmańskich, z których większość została odrestaurowana i służy obecnie jako prywatne muzea. Safranbolu wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczymy również Kaymakamlar Muze Evi - typowe domostwo osmańskie. Czas wolny w centrum. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Safranbolu (w stylu domów z epoki osmańskiej lub karawanseraju). (Trasa ok. 520 km).
 
Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu wyjazd w kierunku Stambułu. Zatrzymamy się na zdjęcia niedaleko malowniczego jeziora Sapanca. W Stambule zwiedzanie rozpoczniemy od rzymskiego Hipodromu, który mógł pomieścić 100 tys. widzów i gdzie odbywały się wyścigi kwadryg oraz antyczne przedstawienia. Po pierwotnym Hipodromie pozostały dzisiaj: kolumna Konstantyna, kolumna Wężowa i egipski obelisk. Następnie zobaczymy Błękitny Meczet - z 6-ma minaretami i 260-ma witrażami. Kolejnym punktem zwiedzania będzie Hagia Sophia - bizantyjski kościół ufundowany przez cesarza Justyniana I Wielkiego oraz kompleks pałacowy Topkapi, który od XV do XIX w. był siedzibą sułtanów. Niewątpliwie największe bogactwo kryje w sobie tutejszy skarbiec, wypełniony osmańskimi klejnotami i szlachetnymi metalami, a ciekawość wzbudzają liczne sale haremu (ponad 300!), w których przebywało blisko 5 tys. osób (wstęp płatny dodatkowo ok. 20 TL). Dla chętnych rejs po Bosforze (płatny dodatkowo ok. 24 EUR). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Stambule. (Trasa ok. 430 km).
 
Dzień 6
Po śniadaniu udamy się do Bursy (przeprawą promową lub drogą lądową) pierwszej stolicy państwa osmańskiego i kolebki nowożytnej kultury tureckiej. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od wizyty w XIV-wiecznym meczecie Ulu Camii. Zobaczymy także dawny, słynący z handlu jedwabiem bazar Koza Han oraz odwiedzimy lokalny bazar. Następnie przejazd w kierunku Pergamonu i zwiedzanie starożytnego miasta, które rozpoczniemy od malowniczego wzgórza, na którym zlokalizowane były najważniejsze budowle. Zobaczymy m.in. miejsce w którym stał słynny ołtarz Zeusa Olimpijskiego, wyjątkowo stromy teatr na 10 tys. widzów oraz ruiny świątyni Trajana i drugiej co do wielkości starożytnej biblioteki, która mieściła ok. 200 tys. zwojów. Przejazd do Izmiru najważniejszego portu handlowego Turcji Egejskiej, czas wolny w dzielnicy Kordonboyu, będącym urokliwym miejscem spacerowym. Obiadokolacja i nocleg w Izmirze. (Trasa ok. 620 km).
 
Dzień 7
Po wczesnym śniadaniu udamy się do dawnej Dzielnicy Żydowskiej, żeby zobaczyć starą windę (Asansor), która jest nie tylko ciekawostką historyczną ale także inżynieryjną. Ta ponad 50-metrowa winda przyczepiona do skały przypomina wieżę pokrytą dachem. Przejazd do Efezu i zwiedzanie ruin jednego z najlepiej zachowanych miast antycznych na świecie: wspaniała Droga Arkadyjska, imponujący amfiteatr oraz fontanna Trajana. Następnie przejazd do Meryemana, gdzie zobaczymy dom, w którym zgodnie z tradycją mieszkała Maria - matka Chrystusa. Możliwość zakupienia lokalnych słodkości. Zobaczymy także "uroczą" (takie jest dosłowne tłumaczenie jej nazwy) wioskę Sirince - malowniczo położona, otoczona sadami i ogrodami, zgodnie z przepowiednią miała jako jedyna zostać ocalona przed końcem świata, który wg kalendarza Majów miał nastąpić 21 grudnia 2012 r. Wtedy też miejscowość ta przeżyła oblężenie turystów. Wizyta w winiarni- degustacja lokalnych specjałów. Przejazd w ok. Dalamanu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 400 km).
 
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfery:
- dla Klientów pozostających na drugi tydzień wypoczynku - przejazd do wybranego hotelu w Marmaris, Fethyie lub okolicy, pobyt w dniach 8-14, a 15 dnia wylot do Polski,
- dla Klientów powracających do Polski transfer na lotnisko i powrót do Polski.
 
 
Uwagi do programu
Dla niektórych z Państwa impreza może być wyczerpująca. Dziennie przejazdy autobusem będą się wahać od minimum 90 km do nawet ponad 600 km, a wyjazdy z hoteli organizowane są bardzo wcześnie rano. Wykwaterowanie z hoteli do godziny 10:00 niezależnie od godziny zakwaterowania. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
 
Zakwaterowanie na objeździe
Hotele *** - skromne, położone zwykle poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: Dalaman - 2, Konya - 1, Kapadocja - 1, Safranbolu - 1, Stambuł - 1, Izmir - 1).
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z klimatyzacją (hotele w Kapadocji bez klimatyzacji, hotele w Safranbolu bez oficjalnej kategoryzacji i możliwie bez klimatyzacji) i łazienkami.
Do dyspozycji gości: restauracja i bar.
 
Wyżywienie: śniadania kontynentalne typu bufet oraz obiadokolacje (bufet lub zestawy serwowane do stolików). Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
 
 
 
W trakcie wypoczynku istnieje możliwość noclegu w następujących hotelach:
 
Karbel Beach Hotel *** HB
Bliss Beach Hotel *** ALL
Karbel Hotel ***+ HB
Pasa Beach ****ALL
Sun City Hotel & Beach Club **** ALL
Grand Pasa ***** ALL
Jiva Beach Resort ***** Ultra ALL
Orka Lotus Beach Hotel ***** Ultra ALL
Golden Rock ***** ALL
Marti Resort ***** Ultra ALL
 
 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

TERMIN 7 DNI 14 DNI- cena od:
02.05 1 939 zł 2 281 zł
09.05 1 908 zł 2 277 zł
16.05 1 908 zł 2 272 zł
23.05 1 939 zł 2 312 zł
30.05 1 939 zł 2 499 zł
06.06 1 876 zł 2 437 zł
13.06 1 876 zł 2 437 zł
20.06 1 876 zł 2 450 zł
27.06 1 914 zł 2 475 zł
04.07 1 973 zł 2 543 zł
11.07 1 924 zł 2 475 zł
18.07 1 914 zł 2 475 zł
25.07 1 914 zł 2 473 zł
01.08 1 914 zł 2 468 zł
08.08 1 914 zł 2 468 zł
15.08 1 914 zł 2 463 zł
22.08 1 942 zł 2 498 zł
29.08 1 943 zł 2 510 zł
05.09 1 943 zł 2 510 zł
12.09 1 943 zł 2 505 zł
19.09 1 914 zł 2 474 zł
26.09 1 876 zł -
 
ZAPYTAM
 

Wylot: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk

 

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie: podczas części objazdowej - śniadania i obiadokolacje lub lunche wg programu, podczas części pobytowej - jak w opisie hoteli, program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

 

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków, usług lokalnego przewodnika, opłat rezerwacyjnych do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 158 EUR (płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet), nie obejmuje wydatków osobistych, dodatkowych posiłków (7-10 EUR/1 posiłek), napoi i wizy tureckiej.

 

Wiza

 

- Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji oraz wiza.
- Pośredniczymy w uzyskaniu wizy.
- Uzyskana wiza wydawana jest na okres 180 dni i uprawnia do 90 dni pobytu na terenie Turcji, jest to wiza wielokrotnego przekroczenia granicy.

 

Istnieje możliwość wykupienia wizy po przylocie. Opłata za wizę wyrabianą na lotnisku w Turcji wynosi odpowiednio 30 USD / 25 EUR / 20 GBP od osoby - płatne gotówką. Każdy obywatel Polski zobowiązany jest do wykupienia wizy.

 

HOTELE NA WYPOCZYNEK

 

Karbel Hotel ***

 
Położenie:
Hotel położony jest w śródziemnomorskim ogrodzie w miejscowości Oludeniz, otoczonej zielonymi wzgórzami Taurus, ok. 450 m od centrum resortu z szerokim wyborem sklepów, barów oraz restauracji, w odległości ok. 6 km od słynącego z bogatego życia nocnego Hisaronu, ok. 12 km od miasta Fethiye oraz ok. 65 km od lotniska w Dalamanie. Przystanek lokalnego mini busa do Hisaronu oraz Fethiye znajduje się ok. 250 m od hotelu.
 
Plaża:
Piękna, szeroka, piaszczysto-żwirowa publiczna plaża, zakończona laguną, oddalona jest od hotelu o ok. 350 m. Hotel nie dysponuje ręcznikami plażowymi. Na plaży dostępne są leżaki i parasole - płatne dodatkowo.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja, lobby, sejf dostępny w recepcji (ok. 12 EUR/tydzień), restauracja posiadająca również stoliki na tarasie zewnętrznym z widokiem na basen, 4 bary: lobby i snack bar, bar przy basenie oraz na tarasie słonecznym. Basen z wydzielonym brodzikiem dla dzieci, taras słoneczny z bezpłatnymi leżakami i parasolami, plac zabaw dla dzieci. Ponadto sala telewizyjna z ograniczonym wyborem kanałów angielskojęzycznych. Za dodatkową opłatą: mini market, fryzjer, lekarz.
 
Pokoje:
Hotel posiada 213 pokoi położonych w kilku 3-kondygnacyjnych budynkach hotelowych. Pokoje standardowe wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., mini lodówkę oraz balkon. W pokoju zakwaterować można maksymalnie 3 osoby dorosłe (możliwa dostawka w formie rozkładanej sofy lub pojedynczego łóżka).
Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
Śniadania (07:30-10:00) i obiadokolacje (20:00-22:00) serwowane w restauracji głównej w formie bogatego bufetu. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. W restauracji dostępne są wysokie krzesła oraz menu dla dzieci.
 
Program sportowy i animacyjny:
Raz w tygodniu hotel organizuje wieczór tematyczny np. noc turecka. Ponadto tenis stołowy, piłkarzyki oraz rzutki.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby oraz przy basenie.
 
www.karbelhotel.com
 

 

Grand Pasa *****

 

Położenie:
Hotel zlokalizowany jest w spokojnej części turystycznej miejscowości Marmaris z szerokim wyborem sklepów, barów, restauracji i klubów, ok. 3 km od ścisłego centrum. O ok. 5 km oddalone jest centrum pobliskiej miejscowości Icmeler. Do lotniska w Dalamanie ok. 90 km.

 
Plaża:
Zadbana, piaszczysto-żwirowa prywatna plaża znajduje się ok. 350 m od hotelu (plaża przy hotelu Pasa Beach). Bezpłatne ręczniki plażowe, leżaki i parasole.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 h, restauracja główna, restauracja a’la carte serwująca dania kuchni orientalnej oraz owoce morza, 4 bary: lobby, snack, terrace oraz disco bar, room service (za opłatą). Basen główny, basen ze zjeżdżalniami (otwartymi w określonych godz.), brodzik dla dzieci, basen kryty z wydzielonym brodzikiem dla dzieci. Ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Ponadto: centrum fitness, sauna, łaźnia turecka oraz mini klub dla dzieci. Za opłatą: lekarz, fryzjer, market. Na zapytanie i za opłatą dostępne usługi opiekunki dla dzieci.
 
Pokoje:
280 luksusowo urządzonych pokoi. Pokoje standardowe, o pow. ok. 28 m2, mogące zakwaterować max 3 os. dorosłe (dostawka w formie normalnego łóżka), wyposażone są w: łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., minibar (woda bezpłatna w dniu przyjazdu, pozostała konsumpcja za opłatą), sejf (ok. 2 EUR/dzień), część wypoczynkową oraz balkon z widokiem na basen, las piniowy lub otoczenie hotelu. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat. Hotel posiada 3 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
 
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia, placki gozleme, kawa/herbata oraz nocna przekąska. Raz na pobyt możliwość skorzystania z restauracji a’la carte po wcześniejszej rezerwacji (opłata rezerwacyjna ok. 5 EUR/ os.). Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10:00-24:00). Płatne dodatkowo: importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe po godz. 24:00 oraz soki ze świeżych owoców. Dania dla dzieci oraz wysokie krzesła dostępne w restauracji.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel organizuje dzienne i wieczorne animacje w wersji soft, gry i zabawy oraz wieczorne show w niektóre dni. Ponadto dostępny tenis stołowy. Za dodatkową opłatą: zabiegi i masaże w centrum SPA, sauna fińska, bilard.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby, kawiarenka internetowa płatna ok. 4 EUR/godz.

 

www.pasahotels.com

 

 
Pasa Beach ****
 
Położenie:
Hotel o doskonałej lokalizacji, ze wspaniałymi widokami na morze i góry, ok. 3 km od tętniącego życiem centrum kurortu Marmaris, oferującego szeroką gamę sklepów, znakomitych restauracji, kawiarni, barów i klubów nocnych. Do lotniska w Dalamanie ok. 90 km.
 
Plaża:
Bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej, prywatnej plaży (wystarczy przejść przez nadmorską promenadę). Bezpłatne ręczniki plażowe, leżaki i parasole.
 
Do dyspozycji gości:
Hotel składa się z 2 budynków, określanych jako części A i B. Recepcja 24 h, restauracja główna, restauracja a’la carte (opłata rezerwacyjna ok. 5 EUR/os.), 5 barów: lobby, snack, pool, service oraz vitamin bar, room service 24:00-08:00 (za opłatą). Basen ze zjeżdżalnią, basen kryty, 3 brodziki dla dzieci. Ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Za opłatą: lekarz, fryzjer, mini market. Na zapytanie i za opłatą dostępne usługi opiekunki dla dzieci.
 
Pokoje:
426 eleganckich pokoi. Pokoje standardowe, o pow. ok. 24 m2, mogące zakwaterować max. 3 os. dorosłe (dostawka w formie normalnego łóżka), wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., minibar (bezpłatny w dniu przyjazdu, pozostała konsumpcja za opłatą), sejf (ok. 2 EUR/dzień) oraz balkon. Pokoje typu large (1 duży pokój), o pow. ok. 28 m2, dla max. 3 os. dorosłych i dziecka na dostawce. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia, kawa/herbata oraz nocna przekąska. Raz na pobyt możliwość skorzystania z restauracji a’la carte. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe: wino, piwo, raki, wódka, gin (10:00-24:00). Płatne dodatkowo: importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, napoje butelkowane, lody oraz soki ze świeżych owoców. Wysokie krzesła oraz dania dla dzieci dostępne w restauracji.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi animacje w wersji soft: aerobik, aqua aerobic, ćwiczenia rozciągające, taniec brzucha, rzutki, bingo, quizy, wieczory z DJ-em. Raz w tygodniu noc turecka. Ponadto: centrum fitness oraz SPA (sauna i łaźnia turecka bezpłatne), mini klub dla dzieci. Za dodatkową opłatą: zabiegi i masaże w centrum SPA, wypożyczalnia rowerów i skuterów, sporty wodne na plaży (motorówki, skutery wodne, parasailing, ringo, banan), bilard.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby budynku B, w pokojach płatny ok. 2 EUR/dzień.
 
www.pasahotels.com
 

 
Jiva Beach Resort
 
Położenie:
Hotel oddalony od centrum Calis o ok. 1 km, dokąd dotrzeć można spacerując promenadą wzdłuż plaży lub dojechać lokalnym busem. Do centrum Fethiye, z szerokim wyborem sklepów, barów i restauracji ok. 5 km, do lotniska w Dalamanie ok. 50 km.
 
Plaża:
Tuż przy pięknej, szerokiej, piaszczysto-żwirkowej, prywatnej plaży w Calis (przejście przez promenadę). Bezpłatne leżaki i parasole.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 h, restauracja, 2 restauracje a'la carte (azjatycka i europejska, płatne dodatkowo), kawiarnia, 6 barów (w tym bar przy basenie oraz bar w centrum SPA). 5 basenów: główny, ze zjeżdżalniami (10:00-12:00, 14:00-16:00), relaksacyjny, kryty oraz z jacuzzi, brodzik dla dzieci, centrum SPA: sauna sucha i parowa, łaźnia turecka, basen kryty. Ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Mini klub dla dzieci (10:00-12:30, 14:30-17:00). Za opłatą: usługi opiekunki dla dzieci, fryzjer, lekarz, masaże i zabiegi w SPA, fotograf, wypożyczalnia samochodów.
 
Pokoje:
Hotel posiada 367 komfortowych pokoi. Pokoje standardowe o pow. ok. 32 m2, wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, centralnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., bezpłatny sejf, mini bar (woda dostępna bezpłatnie w dniu przyjazdu, pozostała konsumpcja za opłatą), zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz zagospodarowany balkon. Część pokoi posiada widok na basen. Możliwość zakwaterowania max. 3 os. dorosłych (dostawka możliwa w formie rozkładanego łóżka). 2-osobowe pokoje na poddaszu o pow. ok. 20 m2, wyposażone jak pokoje standardowe, zamiast balkonu posiadają zagospodarowaną loggię. 2-pomieszczeniowe pokoje rodzinne o pow. ok. 40 m2, dla max. 2 os. dorosłych oraz 2 dzieci. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
Ultra All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bogatego bufetu. Serwowane w snack barze przekąski w formie kanapek, sałatek, pizzy, makaronów (12:00-16:30) oraz w określonych godz. tureckie naleśniki gozleme, lody i sezonowe owoce. Przerwa kawowa (16:30-17:30) oraz wieczorne przekąski (23:00-24:00). Dostępne 24 h: kawa, herbata, soki (poza sokami ze świeżych owoców) oraz lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (piwo, wino, wódka, gin, raki). Za dopłatą: importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, koktajle, soki ze świeżych owoców oraz usługi room service.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel posiada bogaty program animacyjny. Ponadto: fitness, nieduże boisko do plażowej piłki nożnej, siatkówka plażowa, aerobik, aqua aerobik, tenis stołowy, bilard, rzutki. Za dodatkowa opłatą: nurkowanie, kitesurfing, lekcje surfowania, wyprawy jachtem, windsurfing (tylko dla osób posiadających licencję).
 
Internet:
Bezpłatny kącik internetowy oraz Internet Wi-Fi dostępny na terenie całego hotelu.
 
www.jivabeachresort.com
 

 
Orka Lotus Beach Hotel *****
 
Położenie:
Wybudowany w 2015 r. hotel, położony na terenie o pow. ok. 5 ha, w jednej z najpiękniejszych zatok Morza Egejskiego, z jednej strony otoczony lazurowymi wodami, z drugiej śródziemnomorskim lasem piniowym. Ok. 2 km do Icmeler oraz ok. 6 km do rozrywkowego Marmaris z szerokim wyborem restauracji, barów i klubów. Ok. 90 km do lotniska w Dalamanie.
 
Plaża:
Piaszczysta, prywatna plaża o długości ok. 650 m. Od hotelu dzieli ją nadmorska promenada łącząca Marmaris i Icmeler. Leżaki, materace, parasole oraz ręczniki kąpielowe na plaży bezpłatne.
 
Do dyspozycji gości:
Hotel składa się z 12 budynków. Recepcja 24 h, restauracja główna, 4 restauracje a’la carte: azjatycka, włoska, turecka oraz Steak House, 6 barów: Lotus, Tapas Pool, Aqua Snack, Sentido Blue, Arena oraz Spa Vitamin Bar w centrum SPA (konsumpcja płatna). Ponadto aqua park z 5-ma zjeżdżalniami, basen relaksacyjny, basen kryty, taras słoneczny, sauna i łaźnia turecka w centrum SPA (bezpłatne). Leżaki, materace, parasole oraz ręczniki kąpielowe przy basenach bezpłatnie. Za opłatą: room service, sklepy, fryzjer, salon piękności, masaże i zabiegi w centrum SPA, usługi opiekunki dla dzieci.
 
Pokoje:
Hotel posiada 441 pokoi. Pokoje standardowe (pow. ok. 26 m2) dla max. 3 os. dorosłych (dostawka w formie normalnego łóżka), wyposażone są w: łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, centralnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., bezpłatny sejf, mini bar (napoje bezalkoholowe i piwo bezpłatne, uzupełniane 1 x dziennie). Większość pokoi posiada balkon. Pokoje promo wyposażone są jak pokoje standardowe, z widokiem na inne budynki hotelowe. Pokoje standard large (pow. ok. 36 m2) dla max. 4 os. (dostawki w formie normalnych łóżek), wyposażone są jak pokoje standardowe, ponadto posiadają zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. 2-pomieszczeniowe pokoje rodzinne na potwierdzenie (pow. 40-55 m2) dla max. 4 os. dorosłych i dziecka, wyposażone jak pokoje standardowe. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
Ultra All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch i obiadokolacja w formie bogatego bufetu, popołudniowe przekąski oraz lody. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz niektóre napoje importowane (whisky, rum, wódka, gin, likiery - wybrane marki), a także napoje gorące i ciastka dostępne w lobby barze 24 h. Restauracje a’la carte dostępne po wcześniejszej rezerwacji (opłata rezerwacyjna ok. 20 EUR - Steak House oraz ok. 10 EUR - restauracja z owocami morza). Płatne dodatkowo: pozostałe napoje importowane (bezalkoholowe i alkoholowe), napoje butelkowane i soki ze świeżych owoców. Dostępne dania dla dzieci w restauracji głównej oraz dania bezglutenowe.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi bogaty program animacyjny w ciągu dnia i wieczorami, organizuje wieczory przy muzyce na żywo. Ponadto kort tenisowy (oświetlenie płatne dodatkowo), siatkówka plażowa, aqua aerobik, tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki i boccia. Za opłatą: sporty wodne przy plaży, lekcje nurkowania, lekcje gry w tenisa. Dla dzieci: mini disco, mini klub, plac zabaw.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby oraz w pokojach.
 
www.orkahotels.com
 

 
Bliss Beach Hotel ***
 
Położenie:
Hotel położony przy nadmorskim bulwarze oraz przy plaży w Marmaris, ok. 5 km od ścisłego centrum tego rozrywkowego kurortu wakacyjnego z szerokim wyborem barów, restauracji oraz sklepów. Ok. 90 km od lotniska w Dalamanie.
 
Plaża:
Hotel usytuowany tuż przy prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście przez promenadę). Bezpłatny serwis plażowy - leżaki i parasole.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja, kantor, lobby, winda, restauracja główna, restauracja a’la carte (płatna dodatkowo), 2 bary w tym bar przy basenie. Ponadto basen o nieregularnym kształcie oraz brodzik dla dzieci. Dodatkowo płatne: lekarz, pralnia, wypożyczalnia samochodów.
 
Pokoje:
W hotelu znajduje się 40 pokoi standardowych o powierzchni ok. 24 m2, mogących zakwaterować maksymalnie 2 osoby dorosłe. Pokoje standardowe wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, centralnie sterowaną klimatyzację, TV Sat., telefon, sejf (płatny dodatkowo), mini lodówkę oraz balkon. Część pokoi posiada widok na morze. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bufetu. Przekąski dostępne w ciągu dnia w godzinach 12:30-17:00. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godzinach 10:00-24:00. Płatne dodatkowo: importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, koktajle, napoje butelkowane, soki ze świeżych owoców, lody.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel nie prowadzi animacji. Na terenie hotelu dostępny tenis stołowy oraz rzutki. Za dodatkową opłatą: centrum sportów wodnych przy plaży.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby.
 
www.blissbeachhotel.com
 

 
Golden Rock *****
 
Położenie:
Hotel położony w miejscowości Marmaris, będącej popularną destynacją wakacyjną z szerokim wachlarzem rozrywek: liczne bary, restauracje, kluby i sklepy. Do centrum ok. 3 km. Do Icmeler ok. 5 km. Lotnisko w Dalamanie znajduje się ok. 90 km od hotelu.
 
Plaża:
Bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Bezpłatne ręczniki plażowe, leżaki i parasole.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 h, kantor, lobby, restauracja główna, restauracja a’la carte, 3 bary (w lobby, przy basenie, i Vitamin Bar - płatny dodatkowo). Basen ze zjeżdżalniami (otwartymi w godz. 10:00-12:00, 14:00-16:00), basen kryty oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. Bezpłatne ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole. Ponadto: fitness, centrum SPA (bezpłatna sauna, łaźnia turecka). Płatne dodatkowo: room service, fryzjer, fotograf, lekarz, market, sklepy, usługi opiekunki dla dzieci.
 
Pokoje:
225 komfortowo wyposażonych pokoi położonych na 6 piętrach. Pokoje standardowe, o pow. ok. 25 m2, mogą zakwaterować max. 3 os. dorosłe (dostawka w formie pojedynczego łóżka). Wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., sejf (płatny ok. 2 EUR/dzień), minibar (bezpłatna woda w dniu przyjazdu, pozostała konsumpcja za opłatą). Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch i obiadokolacja w formie bogatego bufetu. W ciągu dnia przekąski, kawa i ciastka, nocna przekąska. Możliwość skorzystania z restauracji a’la carte raz na pobyt (wymagana rezerwacja, płatna ok. 5 EUR/dzień). Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godz. 10:00-24:00. Płatne dodatkowo: importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, soki ze świeżych owoców, lody, napoje butelkowane oraz w puszkach.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi animacje w wersji soft, raz w tygodniu muzyka na żywo oraz wieczór turecki. Ponadto: tenis stołowy. Dla dzieci: plac zabaw, mini klub. Płatne dodatkowo: bilard, zabiegi i masaże w centrum SPA.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby.
 
www.pasahotels.com
 

 
Marti Resort *****
 
Położenie:
Hotel położony w pięknej zatoce Icmeler, otoczonej zielonymi wzgórzami zatopionymi w błękicie Morza Egejskiego. Do centrum Icmeler ok. 1 km. Do centrum rozrywkowego Marmaris, z szeroką ofertą barów, restauracji, sklepów oraz klubów ok. 8 km. Do lotniska w Dalamanie ok. 105 km.
 
Plaża:
Bezpośrednio przy szerokiej, piaszczysto-żwirkowej prywatnej plaży oznaczonej Niebieską Flagą. Bezpłatne ręczniki plażowe, leżaki i parasole. Możliwość wynajęcia prywatnej altany na plaży.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 h, kantor, lobby, restauracja główna, 3 restauracje a’la carte (turecka, włoska, azjatycka), 3 snack bary, 3 bary, w tym bar przy plaży. 2 baseny, basen kryty oraz basen dla dzieci. Bezpłatne ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole. Ponadto: bogato wyposażone centrum SPA (bezpłatna sauna, łaźnia turecka, jacuzzi). Płatne dodatkowo: room service, lekarz, fotograf, market, sklepy, usługi opiekunki dla dzieci. Ostatni remont hotel przeszedł w 2014 r.
 
Pokoje:
257 ekskluzywnych pokoi położonych w 4 budynkach hotelowych. Pokoje standardowe, o pow. ok. 30 m2, mogą zakwaterować max. 3 os. dorosłe (dostawka w formie rozkładanej sofy). Wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, szlafroki i klapki kąpielowe, centralnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., bezpłatny sejf, minibar, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz balkon. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
Ultra All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch i obiadokolacja w formie bogatego bufetu. Możliwość skorzystania raz na pobyt z restauracji a’la carte, wymagana rezerwacja, płatna ok. 10 EUR/os. W ciągu dnia przekąski, gofry, lody, kawa i ciastka, nocna przekąska. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne 24 h w Casanova Bar. Płatne dodatkowo: wybrane importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi animacje dzienne i wieczorne, wieczory przy muzyce na żywo, pokazy tańca, karaoke, imprezy tematyczne, raz w tygodniu gala lub impreza na plaży. Ponadto: gry i zabawy w wodzie, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis (wymagana rezerwacja), aerobik, aqua aerobik, yoga, zumba, lekcje tańca, tenis stołowy, rzutki, boccia. Dla dzieci: plac zabaw, mini i junior klub. Płatne dodatkowo: wypożyczenie sprzętu do tenisa, oświetlenie kortu, centrum sportów wodnych, bilard, trekking z przewodnikiem.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu.
 
www.marti.com.tr
 

 
Sun City Hotel & Beach Club ****
 
Położenie:
Hotel malowniczo położony w zadbanym ogrodzie w miejscowości Oludeniz, otoczonej zielonymi zboczami gór oraz błękitem morza śródziemnego. Do centrum miasteczka z szerokim wyborem barów, restauracji oraz sklepów ok. 200 m. Do Fethiye ok. 12 km, do lotniska w Dalamanie ok. 65 km.
 
Plaża:
Ok. 250 m od piaszczysto-żwirkowej, publicznej plaży, uznawanej za jedną z najpiękniejszych w Turcji, zakończonej malowniczą laguną. Serwis plażowy za opłatą. Ponadto hotel posiada urokliwą, prywatną, piaszczystą plażę w pobliżu Błękitnej Laguny, oddaloną o ok. 1,5 km od kompleksu, dokąd dowozi bezpłatny hotelowy bus. Bezpłatne ręczniki plażowe, leżaki i parasole.
 
Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 h, kantor, restauracja główna ze stolikami na tarasie, restauracja a’la carte serwująca dania kuchni włoskiej, 2 bary: snack bar oraz bar przy basenie. 3 baseny: główny, relaksacyjny i kryty oraz brodzik dla dzieci. Bezpłatne ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole. Za opłatą: lekarz, fryzjer, mini market, usługi opiekunki dla dzieci.
 
Pokoje:
244 przyjemnie urządzone pokoje, rozmieszczone w 14 budynkach w ogrodzie. Pokoje standardowe, o pow. ok. 20 m2, mogą zakwaterować max 3 os. dorosłe (dostawka w formie rozkładanej sofy), lub 2 os. dorosłe i 2 dzieci (dostawka w formie łóżka piętrowego). Wyposażone są w: łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, centralnie sterowaną klimatyzację, telefon, TV Sat., mini lodówkę, sejf (płatny dodatkowo), zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz balkon. Możliwość wstawienia bezpłatnie łóżeczka dla dziecka do 2 lat.
 
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bufetu. Snacki w ciągu dnia, lody, wieczorna przekąska. Raz na pobyt możliwość skorzystania z restauracji a’la carte (wymagana rezerwacja, koszt ok. 12 EUR). Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10:00-24:00). Płatne dodatkowo: napoje serwowane po 24:00, importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz soki ze świeżych owoców.
 
Program sportowy i animacyjny:
Hotel organizuje dzienne i wieczorne animacje. Ponadto: siłownia, centrum SPA (sauna, łaźnia turecka), tenis, tenis stołowy, bilard (wymagany depozyt), rzutki, boccia, piłkarzyki, mini klub dla dzieci. Za opłatą: sporty wodne, nurkowanie, rowerki wodne, masaże i zabiegi w SPA, oświetlenie kortu.
 
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w częściach wspólnych hotelu.
 

www.suncity.com.tr

 


 
powrót na główną stronę Turcji

 

 

   
7 dni zwiedzania + 7 dni wypoczynku

 

przelot samolotemsamolotem

 

przejazd autokarem autokarem

 

dojazd własny dojazd własny

 
 
 
 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg