Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


Przeprawy promowe

 

 

 
 

 

Sylwestrowe Skarby Italii
 

 

 

AUTOKAREM

 

1 dzień (piątek) 27.12 - wyjazd z Polski. Wyjazd z Cieszyna w godzinach nocnych.


2 dzień (sobota) 28.12-
w godzinach popołudniowych przyjazd w okolice Wenecji, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Następnego dnia od rana zwiedzanie Włoch.


3 dzień (niedziela) 29.12
- po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Wenecji. Rejs vaporetto do placu św. Marka, zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. Po zwiedzaniu przejazd autokarem w okolice Montecattini, obiadokolacja,nocleg.


4 dzień (poniedziałek) 30.12 -
po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Po zwiedzaniu przejazd na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja,nocleg w okolicach Rzymu.


5 dzień (wtorek) 31.12 - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Rzymu. Autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach. Zwiedzanie metrem. W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów, dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza, jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum, centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata, Zamek św. Anioła. Po zwiedzaniu - WIECZÓR SYLWESTROWY
Poczuj klimat włoskiej stolicy, gdzie nowoczesność przeplatana jest sztuką z ubiegłych epok. Sylwester w Rzymie to szalona zabawa w rytm atrakcji przygotowanych przez to wieczne miasto lub uczestnictwo w Kolacji Sylwestrowej w restauracji w centrum miasta (płatne dodatkowo dla chętnych).


6 dzień (środa) 01.01 - po nocy Sylwestrowej przejazd do hotelu w okolicach Mediolanu, obiadokolacja, nocleg.


7 dzień (czwartek) 02.01 -
po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Como. Swego czasu Madonna wpadała tu w odwiedziny do Gianniego Versace, a teraz Brad Pitt chętnie odwiedza swojego przyjaciela George'a Clooneya. Como to porośnięty palmami raj na ziemi. W programie: spacer po centrum. Czas wolny, odpoczynek, możliwość zrobienia zakupów. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych.


8 dzień (piątek) 03.01 - przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych.
Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 80 euro na bilety wstępu i zestawy słuchawkowe, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota przed rozpoczęciem objazdu. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro.
Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.


Zakwaterowanie W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach***. 1 nocleg w okolicach Wenecji, 1 nocleg w okolicach Montecatini Terme lub okolicy, 1 nocleg w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Mediolanu/Como. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami.
Wyżywienie W cenie 4 śniadania kontynentalne serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 4 obiadokolacje w cenie 40 euro/os. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w pln.


Transport
autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.


Informacje dodatkowe Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed realizacją programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 80 euro/os.

 


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
27.12 - 03.01 1139 PLN ZAPYTAM

 

Usługi dodatkowe płatne Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy.
rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os.


Cena zawiera zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
4 noclegi w hotelach***,
4 śniadania,
zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Wenecji, zwiedzanie, Florencji, zwiedzanie Pizy, zwiedzanie Rzymu i Watykanu, zwiedzanie Como
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opieka pilota.


Cena nie zawiera ubezpieczenie KL, NW: 40 pln/os.,
dopłata do wyżywienia HB - 40 euro/os. (płatne w autokarze) lub 190pln/os. przy rezerwacji w Polsce
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 80 euro/os. 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Leszno, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gliwice, Opole, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Wyszków, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Szczecin, Białystok, Ostrów Mazowiecka

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW