polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70; bertur@bertur.pl

SKANDYNAWIA

     

 
ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

ZIMA

WYSZUKIWARKA

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

EGZOTYKA

EGZOTYKA ZWIEDZANIE


REJSY
REJSY SKANDYNAWSKIE
REJSY PO ADRIATYKU
REJSY PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM
REJSY PO KARAIBACH
REJSY PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 


POGODA

 OSLO

 BERGEN

 SZTOKHOLM

 HELSINKI

 
NORWEGIA MALOWNICZA KRAINA FIORDÓW

 


TRELLEBORB, OSLO, LILLEHAMMER, GEIRANGER, SOGNEFJORD, BERGEN, GEILO, TRELLEBORG

Program imprezy

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz.12.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 2 (str.II). Przejazd przez Niemcy do Sassnitz.

2 dzień - O godz. 3.00 przeprawa promowa do Szwecji (miejsca pokładowe). Wyokrętowanie w Trelleborgu o godz. 7.00. Przejazd do Oslo autostradą wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji. Dojazd do granicy z Norwegią w Svinesund. Przejazd przez imponujący most o długości 420 m stanowiący przejście graniczne między Szwecją i Norwegią. Po południu przyjazd do hotelu w okolicach Oslo. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie najsłynniejszych zabytków miasta z przewodnikiem lokalnym: imponujący budynek Opery, ulica Karl Johans Gate, gmach parlamentu, Teatr Narodowy, Pałac Królewski, twierdza Akershus, park Vigelanda ze 150 rzeźbami. Wizyta na wzgórzu Holmenkollen, skąd rozpościera się piękna panorama na miasto. Przejazd przez typowy norweski krajobraz, wzdłuż brzegów Jeziora Mjosa do Lillehamer - światowej sławy ośrodka sportów zimowych. Dalsza trasa prowadzi doliną Gudbrandsdal, z zachowaną zabudową starożytnych domostw, do miejscowości Dombas. Zakwaterowanie i nocleg w okolicy Dombas.

4 dzień - śniadanie. Przejazd z Dombas doliną Romsdal, gdzie zaczyna się jedna z największych atrakcji turystycznych Norwegii - serpentynowa "Droga Trolli". Krótka przeprawa promowa z Linge do Eidsdal. Dalsza podróż Drogą Orłów do wioski Geiranger - jednej z najpiękniej położonych miejscowości w Norwegii u podnóża gór nad Geirangerfjord. Przejazd wzdłuż jeziora Jolster do Forde nad Nordfjord. Nocleg w okolicy Forde.

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Fjerlandu, gdzie będzie możliwość zobaczenia jęzora lodowca Boyumsbreen. Przejazd nad brzegami najdłuższego i najgłębszego fjordu Sognefjord do Mannheller. Przeprawa promowa do Fodnes. Przejazd najdłuższym tunelem w Norwegii (blisko 25 km) do Flam. Dla chętnych wycieczka statkiem do Gudvangen po Aurlandsfjord i Naeroyfjord (najwęższy fjord w Europie). Możliwość podziwiania wspaniałych wodospadów oraz wiosek usytouawanych na zboczach gór. Przejazd z Gudvangen przez kanion Stalheim do Voss, a następnie w kierunku Bergen -stolicy fiordów norweskich. Nocleg.

6 dzień -śniadanie. Zwiedzanie miasta m.in.: Stare Miasto ze słynnymi skandynawskimi drewnianymi domami, wieża Rosenkrantza. Przejazd z Bergen wzdłuż przepięknego Hardangerfjord do Bruravik. Rejs promem do Brimnes. Przejazd przez kanion Mabodal do Foslli, które pozostawia niezapomniane wrażenia. Krótki postój przy wspaniałym wodospadzie Voringsfoss o 182-metrowym spadku wody. Przejazd do Geilo-wypoczynkowej miejscowości narciarskiej. Zakwaterowanie i nocleg.

7 dzień - śniadanie. Wyjazd z Geilo przez Oslo do Malmo, a następnie do Trelleborga. O godz. 22.30 odpłynięcie promu do Niemiec (miejsca pokładowe). Nocny rejs.

8 dzień - o 2.30 wyokrętowanie i przejazd przez terytorium Polski. Planowany powrót do Krakowa ok.godz. 19.00.

Ceny promocyjne! Ilość miejsc w promocji oraz czas promocji ograniczony. Ceny i dostępność oferty do potwierdzenia u sprzedawcy!

TERMINY CENA REZERWACJA
30.07.- 07.07 2369 zł ZAPYTAM
04.08 - 11.08 2369 zł ZAPYTAM
Dopłata do obiadokolacji: 570 zł.
Dopłata do pokoju 1 os,: 940 zł.


Cena zawiera :
5 noclegów ze śniadaniami w hotelach odpowiadających hotelom **/*** (pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami): 1 w okolicy Oslo, 1 w okolicy Dombas, 1 w okolicy Forde, 1 w okolicy Bergen, 1 w okolicy Geilo, prom Sassnitz - Trelleborg - Sassnitz,Bruravik - Brimnes, Manhiller - Fodnes, Eidsdal - Linge, rejs promem po Aurlandsfjord i Naeroyfjord, przewodnika lokalnego po Bergen, autokar komfortowy, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opiekę pilota-przewodnika.

Cena nie zawiera :
Przewidywany koszt realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnika miejskiego po Oslo oraz inne obligatoryjne opłaty - ok. 570 NOK


WARUNKI UCZESTNICTWA

 

 

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |