Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

     

Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking

Domy i apartamenty

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 

 

 

 

REJS - SPOTKANIE Z GRECJĄ
 

 
DOJAZD WŁASNY, DOJAZD AUTOKAR, DOLOT SAMOLOTEM WYLOTY Z WARSZAWY I KATOWIC, GDAŃSKA, KRAKOWA, WROCŁAWIA
 

 

Wenecja > Brindisi > Katakolon > Santorini > Pireus (Ateny) > Korfu > Kotor > Wenecja

 

 
 
Armator : MSC Cruises
Statek : MSC MUSICA

 

dzień OPIS WPŁYNIĘCIE WYPŁYNIĘCIE
1 Włochy / Wenecja  --:-- 17:00
2 Włochy / Brindisi 13:30 19:30
3 Grecja / Katakolon 12:00 18:00
4 Grecja / Santorini 08:00 17:00
5 Grecja / Pireus (Ateny) 07:30 16:30
6 Grecja / Korfu 12:30 18:30
7 Czarnogóra / Kotor 07:00 13:00
8 Włochy / Wenecja  09:00 --:--
 
 
Nazwa Cena promocyjna z opłatami portowymi
Kabina wewnętrzna Bella 776 EUR
Kabina wewnętrzna Fantastica 816 EUR
Kabina z balkonem Bella 1.046 EUR
Kabina z balkonem Fantastica 1.136 EUR
* Ceny za osobę w kabinie dwuosobowej. Kabiny trzy i czteroosobowe na zapytanie, cena do potwierdzenia
     
 

Zapytam

 
REJS Z POLSKIM PILOTEM (PL)    
 
terminy wypłynięcia:
KWIECIEŃ: 09.04, 16.04, 23.04, 29.04PL
 
MAJ: 07.05, 14.05, 21.05, 28.05
 
CZERWIEC: 04.06, 11.06, 15.06, 22.06, 29.06
 
LIPIEC: 02.07,09.07, 15.07PL, 22.07, 29.07
 
SIERPIEŃ: 06.08, 13.08, 20.08, 27.08
 
WRZESIEŃ: 03.09, 10.09, 17.09, 24.07
 
PAŹDZIERNIK: 01.10, 08.10, 15.10, 22.10, 29.10
 
cena za rejs obejmuje: 
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii;
serwis bagażowy i kabinowy;
wyżywienie - 3 główne posiłki;
przekąski między posiłkami;
bufet lub przekąski o północy;
korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych;
udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku.
 
cena nie obejmuje:
opłat portowych;
kosztów dojazdu do portu;
ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów (na zapytanie);
wycieczek fakultatywnych;
korzystania z punktów usługowych (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet);
napojów do obiadów i kolacji, drinków;
napiwków obowiązkowych dla obsługi statku (ok. 8,5€/dzień/osoba dorosła; 4,25€/dzień/dziecko);
ubezpieczenia KL, NW i bagażu.
 
 
Kabiny:
MSC Cruises oferuje następujące rodzaje kabin:
 
kabiny wewnętrzne - Bella, Fantastica
kabiny z oknem - Bella, Fantastica
kabiny z balkonem - Bella, Fantastica
 
Podstawowe różnice:
Kategoria Bella - kabiny usytuowane na niższych pokładach. Kabiny z oknem i z balkonem mogą mieć ograniczoną widoczność. Możliwość zamówienia do kabiny śniadania za dopłatą.
Kategoria Fantastica - kabiny usytuowane na wyższych pokładach. Śniadanie serwowane do kabiny w cenie rejsu, 50% zniżki na zajęcia fitness, joga lub treningi na siłowni z indywidualnym trenerem, możliwość wyboru tury kolacji.
 
 
ALL INCLUSIVE (opcja):
Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach.
 
Cena pakietu:
26€/dzień/osoba dorosła;
12€/dzień/dziecko.
 
Szczegóły
Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów podróżujących w jednej kabinie na czas całego rejsu.
 
Uwagi:
Kabiny 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu; ceny wycieczek fakultatywnych, propozycje dojazdu do portu, hoteli przed/po rejsie na zapytanie.
 
Na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.
 
ORIENTACYJNE CENY WYCIECZEK
 
PORT WENECJA
REJS DO PLACU ŚW MARKA I SPACER DO MOSTU RIALTO
Z portu morskiego przepłyniemy barką do centrum starego miasta (około 20 minut). Nasz spacer z pilotem rozpoczniemy od placu Św. Marka, serca dawnej potężnej republiki morskiej. Zobaczymy tu m. in. Pałac Dożów – ówczesnych władców imperium oraz Most Westchnień prowadzący z pałacu wprost do więzienia i miejsca straceń. Sfotografujemy przepiękną bazylikę poświęconą patronowi miasta św. Markowi a także przyjrzymy się pięknym fasadom budynków z bogatymi ornamentami. Następnie przejdziemy wąskimi i klimatycznymi uliczkami pełnymi sklepików (z maskami karnawałowymi a także ekskluzywnymi ozdobami czy strojami) nad Wielki Kanał do słynnego Mostu Rialto – miejsca uwielbianego przez zakochanych. Podczas czasu wolnego będzie można odwiedzić Pałac Dożów lub udać się na zakupy. Powrót barką z Placu Św. Marka do portu morskiego i zaokrętowanie na statek.
Czas około 4h Cena około 15€ / Dzieci 10€
 

 
PORT BARI WŁOCHY
BARI – MIASTO KRÓLOWEJ BONY
Podczas dwugodzinnego spaceru z pilotem zobaczymy najciekawsze zabytki i miejsca miasta Bari – stolicy regionu Apulia w południowych Włoszech. Odwiedzimy m. in. Bazylikę św. Mikołaja, w której znajduje się nagrobek Królowej Polski Bony oraz relikwie świętego Mikołaja. Skierujemy się do Duomo - Katedry z XII wieku oraz zatrzymamy się przy Castello – średniowiecznym zamku normańskim. Przejdziemy również przez liczne malownicze uliczki i placyki starego miasta. Na zakończenie zobaczymy trochę kultury lokalnej obserwując specjalne przygotowanie makaronu "Orecchiette". Po spacerze będzie czas wolny.
Czas około 2h
 

 
PORT KATAKOLON GRECJA
KATAKOLON – WYCIECZKA DO STAROŻYTNEJ OLIMPII – KOLEBKI IGRZYSK OLIMPIJSKICH
Z portu Katakolon przejedziemy autokarem wzdłuż wybrzeża Peloponezu do Olimpii, która przez setki lat była ważnym ośrodkiem sportowym i religijnym. Zwiedzimy miejsca i stadiony gdzie od 776r. p.n.e. co cztery lata rywalizowali ze sobą najlepsi sportowcy z całej antycznej Grecji oraz miejsce gdzie współcześnie rozpalany jest ogień olimpijski. Zobaczymy również ruiny Świątyni Zeusa oraz pozostałości po pracowni Fidiasza, w której artysta wyrzeźbił jeden z siedmiu cudów świata – posąg Zeusa. W programie naszej wycieczki będzie również Muzeum Olimpii, gdzie obejrzeć można archeologiczne znaleziska z tego terenu m.in. hełm słynnego ateńskiego wodza Militiadesa, rzeźbę głowy Hery, posąg Hermesa czy starożytne „akcesoria” sportowe. Po powrocie do Katakolon czas wolny.
Czas około 4,5h Cena około 30€ / Dzieci 20€
 

 
PORT SANTORINI GRECJA
SANTORINI – MITYCZNA ATLANTYDA
Santorini, jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych Wysp Greckich została ukształtowana w wyniku potężnej erupcji wulkanu w 1450r. p. n. e. Wycieczkę rozpoczniemy od przepłynięcia łodziami z naszego statku do małego malowniczego portu. Następnie udamy się kolejką linową do stolicy wyspy Firy, położonej tarasowo na zboczu wulkanicznego urwiska. Chętni mogą odbyć tę podróż na osiołkach lub pieszo. Podczas krótkiego spaceru z pilotem zapoznamy się z historią Santorini, udamy się na jeden z punktów widokowych, zobaczymy nakryte kopułami kapliczki, wykute w skale domy oraz odwiedzimy cerkiew prawosławną. Czas wolny na podziwianie wspaniałego widoku na kalderę oraz odwiedzenie lokalnych restauracji i sklepików.
Czas około 3h Cena około 20€ / Dzieci 15€
 

 
PORT PIREUS GRECJA
ATENY – CENTRUM ANTYCZNEJ GRECJI
Wycieczkę (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) rozpoczniemy od panoramicznego przejazdu autokarem z portu w Pireusie do stolicy Grecji Aten. Następnie zrobimy objazd miasta, podczas którego zobaczymy m.in. zmianę warty pod parlamentem, Stadion Panatenajski, Świątynię Zeusa Olimpijskiego oraz zabytkowe budynki Uniwersytetu, Biblioteki i Akademii Ateńskiej. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie Akropolu, gdzie czekają na nas Erechtejon, Partenon, czy monumentalne Propyleje. Na koniec wycieczki udamy się na Plakę, najstarszą rzemieślniczą dzielnicę stolicy Grecji, która obecnie jest najbardziej romantyczną i kolorową jej częścią pełną knajpek i tawern. Po krótkim spacerze przez Plakę będzie czas wolny. Powrót do portu w Pireusie.
Czas około 6h Cena około 40€ / Dzieci 25€
 

 
PORT KORFU GRECJA
KORFU - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Wycieczka autokarowa, połączona ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków wyspy. Piękne plaże i bujna roślinność, winnice i gaje oliwne to niezaprzeczalnie znaki rozpoznawcze greckiej wyspy Korfu. Z portu w stolicy pojedziemy do Paleokastritsy – miejsca z malowniczym dojazdem, prawosławnym klasztorem i widokiem na pobliską twierdzę. Są to leżące obok siebie piaszczyste zatoki ze szmaragdową wodą, porozdzielane półwyspami i formacjami skalnymi z jaskiniami. Następnie udamy się na krótki postój na punkcie widokowym Bella Vista, gdzie podziwiać będziemy typowe dla tego kraju piękne widoki. W małej wiosce Makrades będzie okazja do degustacji i zakupu lokalnych produktów, takich jak wino, oliwa z oliwek, słodycze, kosmetyki czy przyprawy. Następnie pojedziemy do stolicy wyspy Korfu, gdzie pospacerujemy wzdłuż esplanady (połączenia parku miejskiego i deptaka), w kierunku pałacu i cerkwi poświęconej patronowi wyspy – św. Spirydonowi. Po wycieczce czas wolny na spacer i zakupy.
Czas około 5,5 h Cena około 35€ / Dzieci 20€
 

 
PORT KOTOR CZARNOGÓRA
KOTOR – SPACER PO STARYM MIEŚCIE
Zatoka Kotorska, w której znajduje się miasto Kotor, to największa (ponad 100 km. Linii brzegowej) i najpiękniejsza adriatycka zatoka, wcinająca się w ląd w północno-zachodniej części wybrzeża Czarnogóry. Po ponad dwugodzinnym rejsie przez zatokę (ze względu na swoje piękno często porównywanej do Norweskich Fiordów) dotrzemy do miasta Kotor (wpisanego na listę Dziedzictwa UNESCO). Podczas spaceru z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem, po zabytkowej części starówki z charakterystyczną plątaniną uliczek, placami, licznymi świątyniami i potężnymi murami obronnymi, zapoznamy się z tym pięknie położonym miastem oraz poczujemy jego atmosferę. Po przejściu z portu przez Bramę Główną wejdziemy na największy plac miasta. Znajduje się tu charakterystyczny pręgierz, wieża zegarowa oraz Pałac Namiestnika Weneckiego. Kierując się dalej wąskimi uliczkami dojdziemy do pochodzącej z XII wieku Katedry św. Trifuna. Po zwiedzeniu świątyni przejdziemy obok Pałacu Biskupiego w stronę kolejnego placu z Cerkwią św. Łukasza. Na zakończenie proponujemy spacer wzdłuż murów obronnych do Twierdzy Św. Jana, położonej 260 m. n. p. m. wzniesionej przez Wenecjan aby chronić miasto przed atakami Turków. Trud wspinaczki wynagradza przepiękna panorama na Kotor i zatokę. Czas wolny.
Czas około 2h Cena około 10€ / Dzieci 10€
 
DOJAZD DO PORTU
 
Rozkład jazdy autokarów przy wyjazdach grup z Polskim Pilotem:
 
Porty: Wenecja, Triest
Katowice - godz.19:00 - Dworzec PKS, ul. P. Skargi
Żory - godz.19:45 - Dworzec PKS, ul. Męczenników Oświęcimskich
Cieszyn - godz.20:30 - Parking za Castoramą, przejście graniczne (przy winietach)
Wrocław - godz.15:30 - Bielany Wrocławskie, parking przy KFC, ul. Tyniecka
Kraków - godz.16:30 - Stacja Paliw Arge, ul. Pasternik 66
 
Porty: Genua, La Spezia, Savona
Katowice - godz.17:00 - Dworzec PKS, ul. P. Skargi
Żory - godz.17:45 - Dworzec PKS, ul. Męczenników Oświęcimskich
Cieszyn - godz.18:30 - Parking za Castoramą, przejście graniczne (przy winietach)
Wrocław - godz.14:30 - Bielany Wrocławskie, parking przy KFC, ul. Tyniecka
Kraków - godz.14:30 - Stacja Paliw Arge, ul. Pasternik 66
 
Port: Warnemunde, Hamburg
Katowice - godz.01:00 - Dworzec PKS, ul. P. Skargi
Wrocław - godz.03:00 - Bielany Wrocławskie, parking przy KFC, ul. Tyniecka
Poznań - godz.06:30 - Parking przy Mc Donald, ul. Głogowska 432
Kraków - godz.22:30 - Stacja Paliw Arge, ul. Pasternik 66 (dzień wcześniej)
 
Port: Rostock
Warszawa - godz.07:00 - Plac Defilad (przy Pałacu Kultury i Nauki)
Poznań - godz.11:00 - Parking przy Mc Donald, ul. Głogowska 432
Katowice - godz.01:30 - Dworzec PKS, ul. P. Skargi
 

 
Transfery do portu wypłynięcia
Od nowego sezonu proponujemy państwu transfery do portów wypłynięcia (Wenecja, Genua, Savona, La Spezia, Triest, Kilonia, Hamburg, Warnemunde) przy rejsach indywidualnych.
Transfery będą organizowane komfortowymi busami 8 osobowymi. Transfer organizowany jest dla maksymalnie 7 klientów w busie.
Busy odjeżdżają z umówionego z Klientami miejsca i podjeżdżają pod terminal, gdzie następuje zaokrętowanie na statek.
Cena za transfer wyliczana jest indywidualnie w zależności od ilości osób oraz portu docelowego.
 
 
Transfery na lotnisko
Na życzenie Klientów uruchomiliśmy również transfery na lotnisko przy wylotach z Warszawy, Katowic lub Krakowa do portu wypłynięcia.
Transfer organizowany i wyceniany jest na zapytanie dla Klientów indywidualnych.
 
 
Transfery / Antenki do miejsca wyjazdu autokaru
Przy wyjazdach autokarem na Rejs z Polskim Pilotem proponujemy Państwu antenki (dodatkowo płatne) do głównego miejsca wyjazdu z następujących miejscowości:
Wrocław - 30€ / osoba / dwie strony / do Katowic
Kraków - 25€ / osoba / dwie strony / do Katowic
Poznań - 90€ / osoba / dwie strony / do Katowic
Gdańsk - 120€ / osoba / dwie strony / do Poznania
Warszawa - 120€ / osoba / dwie strony / do Poznania
Bielsko - Biała / do Katowic, Opole / do Katowic - na zapytanie
 
Transfery prywatne - Nowa Usługa Dodatkowa
Usługa "transfer prywatny" dotyczy wyjazdów autokarowych na Rejsy z Polskim Pilotem. Polega na odbiorze Klienta spod wskazanego adresu i dowiezienie do najbliższego miejsca odjazdu autokaru na wyjeździe oraz przywiezienie Klientów do domu po powrocie z rejsu.
Transfer prywatny jest realizowany w promieniu do 50 km od miejsc odjazdów autokarów: Katowice, Wrocław, Kraków, Żory, Cieszyn (przy wyjeżdzie w kierunku portów południowych: Wenecja, La Spezia, Genua, Savona).
Cena za transfer prywatny jest o 100% wyższa od kwoty za transfer z ustalonego miejsca do miejsca wyjazdu autokaru.
 
 

 

Rejsy z polskim pilotem

 

 

REJSY - relaks • zabawa • wyśmienite jedzenie • magiczne trasy • doskonały serwis • komfortowe zwiedzanie

 

 

 
 
WYSZUKIWARKA REJSÓW   Rejsy połączone z pobytem i zwiedzaniem
 
 
WIĘCEJ OFERT REJSÓW