Bilety lotnicze

 

 


 

Rezerwacja hoteli

 

 


 

Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


 

Rejsy wyszukiwarka

 


 

Rejsy wyszukiwarka

 


 

Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


 

Rejsy wyszukiwarka

 


 

Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


 

Domy i apartamenty


Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe

 


 


 
 
PORTUGALIA - DROGA DO SANTIAGO
 
autokarem
 

 

          

 

 

Avignon, Barcelona, Montserrat, Madryt, Toledo, Lizbona, Tomar, Batalha, Alcobaca, Fatima, Sintra, Coimbra, Porto, Santiago de Compostela, Burgos, Pampeluna, Lourdes, Ro-camadour, Le Puy, Genewa, Einsiedeln, Altötting, Melk

 

1 dzień
odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1 (str. ). Przejazd przez Czechy, Austrię. Zakwaterowanie w hotelu we Włoszech. Nocleg tranzytowy. (ok. 1.200 km)
 
2 dzień
wczesne śniadanie. Przejazd przez Lazurowe Wybrzeże z krótkim postojem w Avignon - spacer po miasteczku z kompleksem pałaców papieskich i słynnym mostem na Rodanie. Obiadokolacja*. Przyjazd do hotelu w rejonie Barcelony, zakwaterowanie. Nocleg. (ok. 1200 km)
 
3 dzień
śniadanie. Zwiedzanie Montserrat (klasztor w górach) i spacer po Barcelonie - bulwary Las Ramblas, Kościół Sagrada Familia, dzielnica gotycka, Park Güell. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 200 km)
 
4 dzień
śniadanie. Przejazd do Madrytu - objazd autokarem (Puerta del Sol, Plaza Espana, Pałac Królewski). Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 680 km)
 
5 dzień
śniadanie. Przejazd do Toledo, spacer po mieście (wspaniałe mury miejskie, Alcazar, katedra). Przejazd do Lizbony, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 690 km)
 
6 dzień
śniadanie. Zwiedzanie Lizbony; Stare Miasto, najstarsza dzielnica miasta Alfama (tu 'narodziła się' muzyka portugalska fado), katedra, wzgórze pałacowe San Jorge, dzielnica Belem z klasztorem św. Hieronima i Wieżą Belem (stąd wypłynęła wyprawa Vasco da Gamy do Indii). Czas wolny. Obiadokolacja*. Dla chętnych spektakl fado, ok. 35 €. Nocleg.
 
7 dzień
śniadanie. Przejazd przez dawne arystokratyczne kurorty Estoril i Cascais do Sintry - zwiedzanie; pałace królewskie Paco Real - letnia rezydencja królów, da Pena - portugalski Neuschwanstein. Krótki postój na najdalej na zachód wysuniętym przylądku Cabo da Roca. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 160 km)
 
8 dzień
śniadanie. Zwiedzanie klasztorów; templariuszy w Tomar, cystersów w Alcobaca (grobowce królewskie) i dominikanów w Batalha (zabytek UNESCO). Powrót do Fatimy. Czas wolny na pobyt w sanktuarium. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 200 km)
 
9 dzień
śniadanie. Przejazd wzdłuż wybrzeża portugalskiego na północ, po drodze postój w dawnej stolicy z najstarszym uniwersytetem Portugalii - Coimbrze i w Porto - spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę UNESCO, w miarę możliwości degustacja wina. Przejazd do Santiago de Compostella. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 560 km)
 
10 dzień
śniadanie. Zwiedzanie Santiago de Compostella, zwanego jednym z trzech świętych miast chrześcijańskich i od średniowiecza cel pątnictwa do grobu Apostoła Jakuba (Katedra i zespół Starego Miasta wpisane na listę UNESCO). Przejazd Szlakiem Pielgrzymów do Burgos - spacer (starówka ze wspaniałą gotycką Katedrą i pomnikiem Cyda). Zakwaterowanie i obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 580 km)
 
11 dzień
śniadanie. Przejazd do Pampeluny słynącej z sanfermines (gonitwy byków) zwiedzanie; Stare Miasto, Cytadela. Przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Czas wolny na pobyt w sanktuarium. Nocleg. (ok. 420 km)
 
12 dzień
śniadanie. Przejazd do Rocamadour (spacer po pięknym średniowiecznym miasteczku 'zawieszonym' na skałach) a następnie do Le Puy (zwiedzanie leżącego wśród wygasłych wulkanów miasteczka z figurą francuskiej Czarnej Madonny - począ-tek francuskiego Szlaku św. Jakuba. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 600 km)
 
13 dzień
śniadanie. Przejazd do Genewy - spacer po mieście (ulica i most Mont-Blanc z widokiem na jezioro i największą fontannę w Europie, protestancka Katedra św. Piotra). Przejazd przez Szwajcarię. Krótki postój w Einsiedeln, przy klasztorze benedyktynów ze statuetką Czarnej Madonny. Przyjazd do hotelu w Austrii. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 720 km)
 
14 dzień
śniadanie. Przejazd przez Austrię do Altotting (kaplica z Czarną Madonną Bawarii), a następnie do Melk z barokowym klasztor benedyktynów, położony na skarpie nad Dunajem. Obiadokolacja*. Nocna podróż do Polski. (ok. 650 km)
 
15 dzień
podróż przez Czechy, powrót do Krakowa ok.9.00 (ok. 550 km)
 
 
CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.

TERMINY

15 DNI

 
14.05 - 28.05 2508 pln

REZERWUJ

17.09 - 01.10 2508 pln REZERWUJ
     

ZAPYTAM

 
Cena obejmuje
13 noclegów ze śniadaniami - w tym 5 w Hiszpanii, 4 w Portugalii, 2 we Francji, 1 we Włoszech i 1 w Austrii (hotele**/***, pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), autokar komfortowy , opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL i bagażu.
 
Informacje dodatkowe
*Dopłata do 13 obiadokolacji - 600 zł
Dopłata do pokoju 1-os. - 1250 zł
Należy zaopatrzyć się w ok. 170 Euro na biletu wstępu, przewodników miejscowych i przejazdy komunikacja miejską.
 
Miejsca wyjazdu:
Bielsko Biala - 08:15
Cieszyn - Hiszpania 09:00
Krakow - Hiszpania 06:00
Katowice - Hiszpania 07:15
Tarnow - Hiszpania 04:30
Kielce - Hiszpania 04:00
Rzeszow - Hiszpania 03:00
Czestochowa - Hiszpania 05:30
Debica - Hiszpania 03:45
Radom - Hiszpania 03:00
Lodz - Hiszpania 03:15
Lublin - Hiszpania 01:00
Warszawa - Hiszpania 01:00
 
 

 
   
7 dni zwiedzania + 7 dni wypoczynku

 

przelot samolotemsamolotem

 

przejazd autokarem autokarem

 

dojazd własny dojazd własny

 

 

OFERTY WYJAZDÓW