polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku

Parking
 

 

Sanktuaria Południowej Europy - 15 dni

 

 

BANNEUX - PARYŻ - LOURDES - SANTIAGO DE COMPOSTELA BATALHA - FATIMA - AVILA - MADRYT - MONSERRAT
BARCELONA - ARS - ZURYCHDZIEŃ 1
Godz. 4.45 zbiórka. 5.00. wyjazd. Przejazd na nocleg do hotelu na terenie Niemiec.

DZIEŃ 2
Śniadanie, po którym przejazd do Banneux - nawiedzenie belgijskiego sanktuarium maryjnego. Przejazd do Paryża. Obiadokolacja w restauracji. Wieczorem wizyta w dzielnicy Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3
Śniadanie, po którym przejazd do Paryża. Msza Święta w Kaplicy Cudownego Medalika, katedra Notre Dame, Pola Elizejskie, dla chętnych wjazd na wieżę Eiffla. Obiadokolacja w restauracji. Rejs statkiem po Sekwanie. Nocleg.

DZIEŃ 4
Wcześnie rano śniadanie. Przejazd do Lourdes. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. Wieczorem udział w nabożeństwie maryjnym z lampionami.

DZIEŃ 5
Śniadanie. Zwiedzanie Lourdes: droga krzyżowa, Msza Święta, czas wolny, kąpiel w wannach z cudowną wodą, udział w uroczystościach religijnych. Wieczorem nabożeństwo maryjne z lampionami. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 6
Śniadanie po którym przejazd do Hiszpanii. Obiadokolacja i nocleg w regionie Galicja.

DZIEŃ 7
Po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostela. Przyjazd do sanktuarium św. Jakuba - nawiedzenie i zwiedzanie katedry. Następnie przejazd do Batalha - zwiedzanie Klasztoru Santa Maria da Vitória - gotyckiego arcydzieła, jednego z najważniejszych zabytków portugalskich. Przejazd do Fatimy na obiadokolację. Udział w nabożeństwie maryjnym ze świecami. Nocleg.

DZIEŃ 8
Śniadanie w hotelu. Całodzienny pobyt w Fatimie. Nawiedzenie miejsc objawień Matki Bożej oraz Anioła. Zwiedzanie rodzinnej miejscowości trojga pastuszków. Nawiedzenie sanktuarium, gdzie znajdują się groby błogosławionych wizjonerów. Msza Święta oraz czas na indywidualną modlitwę, droga krzyżowa. Obiadokolacja w hotelu. Udział w nabożeństwie maryjnym ze świecami. Nocleg.

DZIEŃ 9
Śniadanie, po którym przejazd do Avila. Zwiedzanie miasta słynącego wspaniale zachowanymi murami obronnymi. Spacer śladami św. Teresy. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicach Madrytu.

DZIEŃ 10
Po śniadaniu zwiedzanie Madrytu: Puerta del Sol, Plaza Mayor, katedra, barokowy Pałac Królewski, Puerta de Alcala, kościół Świętego Izydora - patrona Madrytu, a także arena walki byków. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 11

Śniadanie, po którym przejazd do Montserrat. Zwiedzanie słynnego klasztoru położonego w centrum górskiego masywu. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Barcelony.

DZIEŃ 12
Śniadanie, po którym przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta śladami Gaudiego: Sagrada Familia, Casa Mila, Casa Vicens, Park Guell. Następnie: reprezentacyjna aleja La Rambla, Barri Gotic - najstarsza dzielnica miasta oraz spacer po wiosce olimpijskiej Montjuic. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 13
Śniadanie, po którym przejazd do Ars - nawiedzenie Bazyliki św. Jana Marii Vianney - znamienitego duszpasterza - patrona proboszczów. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 14
Śniadanie, po którym przejazd przez Szwajcarię. Krótki postój w Zurychu - symbolu bogactwa i finansjery. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy Monachium.

DZIEŃ 15
Śniadanie, po którym wyjazd w drogę powrotną do Polski. W przerwie podróży pożegnalny posiłek. Zakończenie pielgrzymki w godzinach nocnych.

 

CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN

CENA

ZAPYTAM

04.07 - 18.07 3980 PLN ZAPYTAM

 

Oferta na zamówienie.

 

Cena obejmuje:
Przejazd klimatyzowanym autokarem;
9 noclegów w hotelach*** w pokojach 2 - 3 osobowych z łazienkami;
Wyżywienie: 9 śniadań, 7 obiadokolacji, 1 obiad; 1 kolacja;
Opiekę polskojęzycznego pilota na całej trasie;
Opiekę duchową kapłana;
Ubezpieczenie zagraniczne KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 15.000 EUR, NNW - 1.300 EUR.

UWAGI:
Dopłata do pokoju 1-osobowego: 540 zł
Na wstępy do zwiedzanych obiektów i inne wydatki związane z realizacją programu należy przeznaczyć kwotę ok. 80 - 90 Euro.


Cena nie obejmuje dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3% wartości imprezy (7,5% wraz z chorobami przewlekłymi).
Wyjazd ma charakter grupowy. Minimalna liczba uczestników: 42 osoby.
(*) Z przyczyn niezależnych od B.P.T. Arcus spotkanie z Ojcem Świętym może się nie odbyć.


 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 WIĘCEJ OFERT (kliknij)