Rezerwacja hoteli

 

 


 

Domy letniskowe

 


 

Domy wakacyjne

 


 

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


 

Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe

 

 


 

Wypoczynek i Zwiedzanie
Jeżeli ciężko jest Ci podjąć decyzje jak ma wyglądać Twój urlop, czy ma być całkowicie poświęcony zwiedzaniu czy wypoczywaniu, w naszej ofercie można znaleźć wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem w dowolnie wybrany sposób, wszystko w zależności od oczekiwań i upodobań klienta.

Biuro Podróży BERTUR oferuje połączenia wycieczek objazdowych i wczasów w hotelu w wielu miejscach na świecie począwszy od zorganizowanych wyjazdów do bliskich krajów europejskich do indywidualnie przygotowanych i zaplanowanych podróży egzotycznych.

Oferujemy gotowe dwutygodniowe pakiety licznych touroperatorów łączące wypoczynek ze zwiedzaniem z polskim przewodnikiem, podczas którego tydzień czasu intensywnie zwiedzasz, drugi tydzień spędzasz w wybranym hotelu i wypoczywasz na plaży.
Z nami także możesz indywidualnie przygotować swoją wymarzoną podróż, dopasować terminy, trasy, odwiedzane miejsca, hotele.

Dzięki takim połączeniom możesz przykładowo zamiast wylatywać na dwa tygodnie na Kretę przez tydzień zwiedzać po kolei każdą z greckich wysp, a drugi tydzień spędzić na wyspie, która oferuje najładniejszą plażę. Tym samym jedna podróż pozwala Ci poznać piękno całej Grecji i jednocześnie wypocząć w miejscu oferującym najlepsze ku temu warunki.

Oferujemy wycieczki objazdowe połączone ze wypoczynkiem w krajach takich jak Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Włochy, Egipt, Turcja, Maroko, Bułgaria i wielu innych.


 
ZACHODNIA GRECJA I WYSPY M. JOŃSKIEGO
 

 

          

 

Słynny Stadion w Olimpii - Wyrocznia delficka - Ateny i Meteory - Korfu - ulubiona wyspa Sissi - Lefkada - legenda Atlantydy. Dla chętnych przedłużenie pobytu na Peloponezie!

 
 
 
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odprawna 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Patry/Araxos w Grecji samolotem charterowym.
 Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu. Gwarantujemy hotel położony nad morzem lub z basenem. Czas wolny na odpoczynek, plażowanie (w zależności od rozkładu lotów).
 
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Starożytnej Olimpii (lista UNESCO), zwiedzanie miejscowości, w której ponad 1500 lat temu odbywały się najważniejsze igrzyska panhelleńskie (do dziś przed każdą olimpiadą zapalany jest znicz olimpijski) zwiedzanie Gimnazjonu, gdzie sportowcy przygotowywali się do zawodów, Świątyni Hery, Świątyni Zeusa, Pracowni Fidiasza oraz Stadionu. Następnie zwiedzimy Muzeum Archeologiczne, w którym zgromadzono rzeźby z czasów greckiej i rzymskiej starożytności, jego zbiory zaliczane są do najwspanialszych w Grecji. W drodze na Lefkadę przejazd nowoczesnym mostem łączącym Rio-Antirio. W drodze do stolicy wyspy miniemy ruiny zamku Agias Mauras. Wybudowany ok. 1300 r. był wzorcem budowli obronnych epoki i jest jednym z najważniejszych obiektów średniowiecznych w Grecji. Następnie spacer po stolicy wyspy Lefkadzie. Miasto Lefkada jest położone wokół jeziora-morza, rezerwatu, w którym żyją chronione gatunki ptaków np. pelikany. Spacer uliczkami starówki z tradycyjną zabudową i mnóstwem zabytkowych kościołów, np. św. Spyrydon z XVII w., czy barokowy Ag. Nikolaos. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Trasa ok. 400 km).
 
Dzień 3
Przejazd wzdłuż wschodniego wybrzeża przez miejscowość Nirikos - starożytną Lefkadę, gdzie zachowały się ruiny osady z czasów rzymskich do Nidri ,malownicza trasa z pięknymi zatokami, licznymi plażami zawiedzie nas do uroczego kurortu, otoczonego od strony wschodniej plejadą wysp, z których najsłynniejszą jest Skorpios , należąca do rodu Onassis. Dla chętnych fakultatywnie 1,5 godz. rejs na wyspę z możliwością krótkiego plażowania (ok.10 EUR) Kontynuacja objazdu wyspy przez popularne miejscowości turystyczne m.in. Vassiliki - leżące nad rozległą zatoką na południu wyspy, znana jako jeden z największych w Europie ośrodków windsurfingu, czy Agios Nikita. Po drodze przerwy na zdjęcia malowniczych widoków i kąpiele na pięknych plażach wschodniego jak i u stóp klifów zachodniego wybrzeża. Popołudniu przejazd do Igoumenitsy, przeprawa promowa na wyspę Korfu (ok. 1,5 godz.) Zakwaterowanie w hotelu na Korfu, nocleg. (Trasa ok.150 km).
 
Dzień 4
Zwiedzanie rozpoczyna wizytą w miejscowości Gastouri, w której znajduje się wspaniały pałac Achillion, wybudowany dla austriackiej cesarzowej Elżbiety (Sissi), będący w późniejszych czasach letnią rezydencją cesarza Wilhelma. Pałac słynie z pięknych ogrodów, w których znajduje się imponująca kolekcja rzeźb przedstawiających greckich bogów, bohaterów i mędrców. Następnie zwiedzanie miasta Korfu. (stare miasto Korfu wpisane jest na listę UNESCO). Miasto to, podzielone na kilka regionów, jest ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Zobaczymy między innymi starówkę z portem i fortyfikacją oraz słynną Liston, ulicę z arkadami, w których ulokowane są eleganckie kawiarnie i sklepy, ulubione miejsce spotkań turystów i wyspiarzy. Wjazd na punkt panoramiczny, aby zobaczyć Pontikonisi (Wyspę Mysią), która jest wizytówka Korfu. Następnym etapem wycieczki jest zachodnie wybrzeże wyspy i jej najpiękniejsza, „pięciopalczasta" zatoka Paleokastritsa. Możliwość plażowania, rejsu do grot morskich (dodatkowo płatne, ok. 10 EUR/os.) jak i wycieczki pieszej do XIII-wiecznego monastyru Theotoku na szczycie niższego z dwóch cypli Paleokastritsy. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok 100 km).
 
Dzień 5
Po śniadaniu przeprawa promowa do miasta portowego Igoumenitsa. Następnie autostradą przecinającą góry prowincji Epiru, której nazwa przypomina o starożytnej Via Egnatia dojedziemy do Joaniny, miasta leżącego nad zachodnim brzegiem jeziora Pamvotida. Stolica Epiru, pełna orientalnego kolorytu, nazwę wywodzi od mającego się znajdować w tym miejscu klasztoru św. Jana Chrzciciela. Miasto założone zostało zgodnie z lokalną tradycja przez cesarza Justyniana. Krótki spacer po mieście, przejdziemy przez piękną starówkę z XII-XV w., czas wolny na zakup pamiątek. Joanina słynie z niepowtarzalnych wyrobów ze srebra. Przejazd w okolice Kalambaki, zwiedzanie Meteorów - słynnych bizantyjskich klasztorów, zbudowanych przez mnichów na niedostępnych, przypominających maczugi skałach. Według legendy, św. Atanazy, założyciel najstarszego i największego klasztoru tzw. Wielkiego Meteoronu wzniósł się na skały na grzbiecie orła. Obecnie tylko dwa klasztory są ośrodkami życia monastycznego, pozostałe pełnią tylko funkcję muzealną.
Uwaga! Konieczny skromny strój - okryte ramiona, długie spódnice/spodnie. Przejazd na nocleg do Kalambaki. (Trasa ok. 220 km).
 
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Delf (lista UNESCO), miasteczka położonego wśród urwistych skał Parnasu. Wyrocznia delficka była miejscem pielgrzymek antycznych Greków poszukujących boskich porad w sprawach polityki, wojny, czy też miłości. Zwiedzimy najciekawsze części antycznej wyroczni: m. in.: Świątynia Apollina, w której urzędowały Pytie, czyli antyczne wróżki, Skarbiec Ateńczyków zbudowany dla uczczenia zwycięstwa nad Persami pod Maratonem i wspaniały teatr, który mógł pomieścić 5000 widzów. Następnym punktem naszego programu jest wizyta w muzeum w Delfach - jednym z najatrakcyjniejszych muzeów archeologicznych Grecji. Przejazd do Aten, nocleg. (Trasa ok 370 km).
 
Dzień 7
Po śniadaniu zwiedzanie Aten - stolicy Grecji. Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta: wzgórze Akropolu zwieńczone ruinami Partenonu - Świątyni Ateny Partenon. Następnie zobaczymy Odeon Herodosa Attyka, monumentalną bramę Propyleje, świątynię Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Następnym punktem programu będzie Muzeum Akropolu z którego przejdziemy na Agorę - starożytny rynek grecki oraz Forum z Wieżą Wiatrów. Podczas objazdu miasta zobaczymy świątynię Zeusa Olimpijskiego oraz stadion Kali Marmaro, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie. Następnie przejdziemy pod parlament , aby zobaczyć słynnych gwardzistów greckich w tradycyjnych strojach trzymających wartę przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Place. Nocleg w okolicach Aten. (Trasa ok. 200 km).
 
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfery :
- dla Klientów powracających do kraju - na lotnisko,
- dla Klientów, którzy wybrali pobyt na drugi tydzień imprezy - do hotelu na Peloponezie.
 
 
Zakwaterowanie na objeździe
Hotele *** (7 noclegów) - położone są z reguły poza centrami miast, większość z nich nad morzem, niektóre z basenem.

Pokoje: wygodne pokoje 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami, wc oraz klimatyzacją.

Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu na peloponezie. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej ofert dostępnych w systemie rezerwacyjnym.


Do dyspozycji gości:
w hotelu recepcja, restauracja i bar

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne wzmocnione, za dopłatą obiadokolacje (7)

Kategoria lokalna:
B, C
 

Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu na  Peloponezie w wybranym przez Państwa hotelu.

 
 
CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.
TERMINY 8 DNI 15 DNI- cena od:  

03.06

2 220 zł 2 557 zł REZERWUJ

10.06

2 300 zł

2 663 zł

REZERWUJ

17.06

2 300 zł

2 786 zł

REZERWUJ

24.06

2 343 zł

2 889 zł

REZERWUJ

01.07

2 431 zł

2 990 zł

REZERWUJ

08.07

2 441 zł

2 999 zł

REZERWUJ

15.07

2 441 zł

2 999 zł

REZERWUJ

22.07

2 441 zł

2 999 zł

REZERWUJ

29.07

2 441 zł

3 003 zł

REZERWUJ

05.08

2 441 zł

3 003 zł

REZERWUJ

12.08

2 441 zł

3 003 zł

REZERWUJ

19.08

2 441 zł

2 870 zł

REZERWUJ

26.08

2 431 zł

2 834 zł

REZERWUJ

02.09

2 431 zł

2 829 zł

REZERWUJ

09.09

2 422 zł

2 797 zł

REZERWUJ

16.09

 2 413 zł

2 764 zł

REZERWUJ

23.09

 2 333 zł

-

REZERWUJ
 

ZAPYTAM

 
MIASTA WYLOTÓW przelot samolotem: Warszawa, Katowice, Poznań
 
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Patry, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania (7), program turystyczny, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
 
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów promowych i lokalnych przewodników, obsługi grupy w systemie Tour Guide,dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie - ok. 162 EUR, wieczór grecki w Atenach lub Kalambace (fakultatywnie, dla chętnych), ok. 30 EUR.
 
 
 
Kinetta Beach Resort & SPA ****
 
Położenie:
Kompleks wkomponowany w ogród palmowy, oddalony o ok. 800 m od centrum Kinetty, będącej popularną wśród mieszkańców Aten niewielką miejscowością letniskową, gdzie znajduje się kilka sklepów i tawern. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3,5 godz. W odległości 1,5 km od hotelu znajduje się przystanek kolejki podmiejskiej, która kursuje na trasie Kiato - Korynt - Kinetta - Ateny.
 
Plaża:
Obiekt położony bezpośrednio przy prywatnej, żwirowo-kamienistej (drobne kamyki) plaży z ładnym widokiem na zatokę Sarońską. Leżaki i parasole na plaży- bezpłatne.
 
Do dyspozycji gości:
Rozległy kompleks hotelowy, składający się z piętrowych budynków i parterowych bungalowów. Wszystkie pokoje w hotelu zostały odnowione w 2008 r. i 2013 r.
Recepcja 24 - godz. z lobby, minimarket, plac zabaw dla dzieci, duży, ładnie utrzymany ogród, sala TV, salon z kominkiem, klimatyzowana restauracja główna z tarasem (dostępne bezpłatne krzesełka dla dzieci), drink bar i bar przy basenie, duży basen oraz brodzik dla dzieci (ze słodką wodą), mniejszy basen bez brodzika dla dzieci (z wodą morską), taras słoneczny z leżakami i parasolami., hotel akceptuje karty płatnicze. Obiekt posiada centrum SPA oferujące liczne zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne, manicure, pedicure itp., dysponujące basenem krytym z lekko podgrzewaną wodą, siłownią, jacuzzi oraz sauną (wszystkie zabiegi oraz korzystanie z basenu krytego, jacuzzi oraz sauny dodatkowo płatne: istnieje możliwość wykupienia całodziennego karnetu, w cenie ok. 20 EUR, obejmującego różne zabiegi, korzystanie z jacuzzi). Można wypożyczyć ręczniki kąpielowe (dodatkowo płatne).
 
Pokoje:
Hotel posiada 253 odnowionych pokoi 2-osobowych oraz bungalowy 2+1 i 2+2 (możliwość dostawki w formie łóżka polowego), z łazienkami (suszarka do włosów) i balkonami (meble ogrodowe). W bungalowach taras z wyjściem bezpośrednio na trawę. W pokojach znajdują się: TV-sat, telefon, sejf, klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna).
Łóżeczko dla dziecka do 2 lat - bezpłatne.
Istnieje możliwość wypożyczania małej lodówki do pokoju (dodatkowo płatne ok 30 EUR/tydzień.
 
Wyżywienie:
All Inclusive zawiera: śniadania (07:30-10:00) w formie bufetu, lunch (13:00-14:30) w formie bufetu i kolacje (20:00-21:30) w formie bufetu, przekąski w barze plażowym: (13:00-14:00), najczęściej souvlaki, przekąski słodkie i owoce (16:00-17:30) w snack barze, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkoholowe (10:00-23:00). Wino serwowane tylko do posiłków! W ramach formuły all inclusive hotel przygotowuje kolacje tematyczne (m.in.: wieczór włoski, grecki).
 
Program sportowy i animacyjny:
Bezpłatnie w ramach formuły All Inclusive: wielofunkcyjne boisko sportowe (mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka - konieczny własny sprzęt lub do wypożyczenia za kaucją), kort tenisowy, ping pong, liczne animacje dla dzieci oraz dorosłych (animacje prowadzone są tylko w języku francuskim). Na terenie hotelu jest dyskoteka (6 x w tygodniu). Na plaży sporty wodne (dodatkowo płatne, dostępne tylko w sezonie).
 
Internet:
Bezpłatny Internet dostępny w ogólnodostępnych częściach hotelu.
 
www.kinettabeach.gr
 

 
Pappas ***
 
Położenie:
Hotel położony jest ok. 800 m od promenady biegnącej wzdłuż tętniącego życiem kurortu, jakim są Loutraki (do promenady prowadzi ulica). W mieście znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje, dyskoteki itp. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. W odległości ok. 100 m od hotelu znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej, z którego można dostać się do Loutraki oraz innych miasteczek wybrzeża. Do centrum Loutraki można również dojechać taksówką (ok. 5 EUR/1strona).
 
Plaża:
Obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ładnej, żwirowej plaży. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.
 
Do dyspozycji gości:
Hotel został odnowiony w 2004 r.
Recepcja 24 - godz.z lobby, sklepik, dobrze utrzymany ogród, przechowalnia bagażu (bezpłatna), TV w lobby, klimatyzowana restauracja główna (dostępne bezpłatne krzesełka dla dzieci), restauracja a la carte serwująca dania kuchni greckiej i międzynarodowej, drink bar, bar na plaży, basen z morską wodą, brak brodzika dla dzieci i ręczników kąpielowych, leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne, mały plac zabaw dla dzieci. Hotel akceptuje karty kredytowe. Kantor, bankomat znajduje się w odległości ok. 1,5 km. Hotel posiada dostęp dla wózków inwalidzkich.
 
Pokoje:
Hotel posiada 100 funkcjonalnie urządzonych pokoi 2-osobowych (możliwość 1 dostawki w formie łóżka polowego lub mniejszego łóżka) oraz pokoje rodzinne (możliwość 2 lub 3 dostawek). W pokojach znajdują się: łazienka (suszarka do włosów), TV-sat, telefon, sejf (bezpłatny), lodówka (bezpłatna), klimatyzacja (sterowana centralnie, bezpłatna) i balkon.
Łóżeczko dla dziecka do 2 lat - bezpłatne.
 
Wyżywienie:
Formuła All Inclusive light zawierająca śniadania w formie bufetu, lunche serwowane (danie główne typu mussaka, spagetti oraz sałatka), kolacje w formie bogatego bufetu. Do kolacji serwowane jest lokalne wino ( 0,5 l/2 osoby), woda, soki dla dzieci. Napoje alkoholowe: wino, piwo, ouzo i bezalkoholowe w barze (11:00-12:00 i 16:30-18:30). O 17:00 herbata, kawa, ciasteczka i lody.
 
Program sportowy i animacyjny:
Loutraki, to rozbudowany, wakacyjny kurort oferujący szereg rozrywek, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie! Na plaży w Loutraki sporty wodne (dodatkowo płatne).
 
Internet:
W ogólnodostępnych częściach hotelu inetrnet Wi-Fi i kącik internetowy - bezpłatne.
 
www.hotelpapas.gr
 

 
Poseidon Resort *****
 
Położenie:
Hotel, zatopiony w pięknie utrzymanym ogrodzie, oddalony jest o ok. 2,5 km od centrum znanego kurortu i uzdrowiska Loutraki, gdzie znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje, dyskoteki, kasyno itp. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. W najbliższym sąsiedztwie hotelu (jedynie 100 m) znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, w recepcji można zamówić taksówkę.
 
Plaża:
Obiekt położony bezpośrednio przy ładnej, żwirowej plaży. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.
 
Do dyspozycji gości:
Ogólnodostępne części hotelu zostały odnowiony w 2009 r, pokoje są nieco starsze.
Recepcja 24 - godz.z lobby, sklepik z pamiątkami, mini klub dla dzieci otwarty w godz. 10:00-18:00, przechowalnia bagażu (bezpłatna), TV w lobby, klimatyzowana restauracja główna (dostępne bezpłatne krzesełka dla dzieci), drink bar, bar przy basenie i bar na plaży, w restauracji głównej organizowane są kulinarne wieczory tematyczne z daniami kuchni greckiej i włoskiej, 2 baseny oraz brodzik dla dzieci (basen główny oraz brodzik dla dzieci z morską wodą, drugi basen ze słodką wodą), leżaki i parasole (przy basenie - bezpłatne), hotel akceptuje karty płatnicze. W centrum Loutrak znajduje się bankomat. Obiekt posiada eleganckie centrum SPA oferujące liczne zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne itp., wyposażone w basen kryty z podgrzewaną wodą, saunę, jacuzzi, siłownię (wszystkie atrakcje w centrum SPA dodatkowo płatne).
 
Pokoje:
320 funkcjonalnie wyposażonych pokoi 2-osobowych (możliwość 1 dostawki dla osoby dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci) rozlokowanych w 1 i 2-kondygnacyjnych bungalowach, z łazienkami (suszarka do włosów na wyposażeniu) i balkonami (meble ogrodowe: stolik + 2 krzesła). W pokojach znajdują się: TV-sat, telefon, sejf (bezpłatny), lodówka (bezpłatna), mini bar (dodatkowo płatny), klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna).
Łóżeczko dla dziecka do 2 lat - bezpłatne.
 
Wyżywienie:
All inclusive obejmuje: śniadania - typu bufet, lunch: salatka plus lekkie danie główne w postaci mussaki lub spagetti, kolację - rozbudowany bufet, kilka dań do wyboru z zimnego bufetu (sałatki, warzywa), kilka dań do wyboru z ciepłego bufetu (zupa dnia, przystawki, dania główne) + kilka rodzajów deserów do wyboru. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole: piwo, ouzo, raki, brandy (10:00-22:00), w barze przy basenie (do 18:00) i barze Apollo (do 22:00).
 
Program sportowy i animacyjny:
Na terenie hotelu do dyspozycji gości: mini klub dla dzieci, kort do tenisa (bezpłatny, nieoświetlony), płatne wypożyczenie sprzętu sportowego, tenis stołowy (bezpłatny), boisko do siatkówki, boisko do koszykówki , minigolf (dodatkowo płatny). Ponadto do dyspozycji nasz własny Figloklub oferujący animacje, gry i zabawy dla dzieci w jęz. polskim! Na plaży sporty wodne (dodatkowo płatne).
 
Internet:
Internet Wi-Fi - dodatkowo płatny (ok. 40 EUR/tydz.).
 
www.poseidonresort.gr
 

 
Club Hotel Casino *****
 
Położenie:
Luksusowy, nowoczesny hotel oddalony o ok. 10 min. od centrum znanego kurortu Loutraki, gdzie znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje, dyskoteki, itp i zaledwie ok. 200 m od głównej promenady z tawernami, sklepami, itp. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. W najbliższym sąsiedztwie hotelu nie ma przystanku autobusu komunikacji miejskiej - najbliższy ok. 15 min. spacerem.
 
Plaża:
Obiekt położony przy pięknej, złocistej, żwirowej plaży. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.
 
Do dyspozycji gości:
Hotel zbudowany w 2002 r., a odnowiony w 2006 r.
Recepcja 24 - godz.z lobby, sklepik z pamiątkami, mini klub dla dzieci, przechowalnia bagażu (bezpłatna), TV w lobby, klimatyzowana restauracja główna (dostępne bezpłatne krzesełka dla dzieci), drink bar, bar przy basenie, 2 baseny oraz brodzik dla dzieci (ze słodką wodą), fontanny, sztuczne strumienie, leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne, ręczniki kąpielowe - bezpłatne, kasyno,.Hotel akceptuje karty płatnicze. Na terenie obiektu znajduje się kantor i bankomat, a w kasynie bank. W centrum Loutraki jest również bankomat. Obiekt posiada eleganckie centrum SPA oferujące liczne zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne itp., wyposażone w basen kryty z podgrzewaną wodą, saunę, jacuzzi, siłownię (wszystkie atrakcje w centrum SPA dodatkowo płatne). W hotelu znajduje się także salon fryzjerski oraz bezpłatny parking dla gości hotelowych. Hotel oferuje również usługę room service - 24 - godz.
 
Pokoje:
Hotel posiada 255 komfortowych pokoi z widokiem na morze i góry oraz 20 apartamentów. W pokojach znajdują się łazienka (suszarka do włosów, kosmetyki),TV-sat, telefon, mini bar (dodatkowo płatny), sejf (bezpłatny), klimatyzacja z możliwością indywidualnego sterowania. Balkony są tylko w pokojach z widokiem na morze.
Łóżeczko dla dziecka do 2 lat - bezpłatne.
 
Wyżywienie:
Soft all inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie wykwintnego, amerykańskiego bufetu. Hotel serwuje potrawy kuchni śródziemnomorskiej i greckiej, a także azjatyckiej. Dodatkowo każdy klient otrzyma w ciagu doby hotelowej: 2 klieliszki wina, 2 szklanki piwa, 2 filiżanki kawy + ciasteczka, 2 napoje bezalkoholowe, 2 porcje lodów. Istenie możliwość zamiany wina lub soku na piwo i odwrotnie.
 
Program sportowy i animacyjny:
Na terenie hotelu do dyspozycji gości: kasyno, mini klub dla dzieci (Klub Pirata). Na plaży sporty wodne (dodatkowo płatne).
 
Internet:
W ogólnodostępnych częściach hotelu oraz w pokoajch internet Wi-Fi- bezpłatny, kącik internetowy - dodatkowo płatny (ok. 5 EUR/godz.).
 
www.clubhotelloutraki.gr
 

 

powrót na główną stronę Grecji

 
ZOBACZ INNĄ OFERTĘ W GRECJI
Kreta Rodos Zakynthos
Korfu Kos Chalkidiki
Riwiera Olimpijska Kefalonia Lefkada
Skiathos Lesbos Itaka
Riwiera Ateńska Thassos Attyka
Peloponez Santorini Evia
Samos Ios Karpathos
Mykonos Skopelos Limnos
     

   
7 dni zwiedzania + 7 dni wypoczynku

 

przelot samolotemsamolotem

 

przejazd autokarem autokarem

 

dojazd własny dojazd własny

 
 
OFERTY WYJAZDÓW