polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

WYJAZDY GRUPOWE

     

 
STRONA GŁÓWNA

WYSZUKIWARKA NR 1
WYSZUKIWARKA NR 2

ZIMA

LATO

WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

KOLONIE OBOZY

EGZOTYKA

ZWIEDZANIE
 

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 
 
 
ZIELONE SZKOŁY
W POLSCE

 CHŁAPOWO to letniskowa dzielnica Władysławowa, z przepięknym erozyjnym wąwozem prowadzącym do morza. Piękna plaża z niepowtarzalnym klifem nadmorskim, czysta woda, świeże powietrze, kameralna atmosfera dają możliwość wymarzonego odpoczynku.

Ośrodek "DREJK" położony jest bezpośrednio na 30-metrowym klifowym brzegu w odległości 20 m od morza, z własnym zejściem na plażę. Atutem obiektu jest ponad trzyhektarowy teren zielony z piękną kaszubską osadą (wioską zabaw). Ośrodek posiada boisko do kometki, boisko do siatkówki, salę gier cichych, świetlicę z TV, telewizory w holach (na każdym piętrze), kawiarnię z dyskoteką, miejsce na ognisko. Grupa będzie dowożona na kryty basen w Jastrzębiej Górze (2 razy).

Budynek murowany, trzykondygnacyjny. Wyposażony jest w pokoje 2-4 osobowe z pełnymi łazienkami w pokojach. Ośrodek jest po generalnym remoncie (nowe łazienki, nowe okna).

    1 DZIEŃ
* wyjazd spod szkoły w godz.rannych
* spacer po okolicy - Wąwóz Chłapowski na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego
    2 DZIEŃ
* wycieczka do Trójmiasta - Oceanarium
* katedra w Oliwie
* spacer po Nowym Mieście w Gdańsku (starówka)
    3 DZIEŃ
* zajęcia na terenie ośrodka
* wyjazd na basen
* wieczorem ognisko z kiełbaskami
    4 DZIEŃ
* wycieczka na Hel - Muzeum Morskie, foki, Muzeum Marynarki Wojennej * Jastarnia - chata rybacka
* wyjazd na basen
    5 DZIEŃ
* spacer do latarni morskiej na Rozewiu
* powrót pod szkołę w godz.wieczornych

Możliwe wymiennie wycieczka do Łeby - spacer po wydmach, dojazd z Rąbki melexami, SPN

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 350 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 400 zł

    CENA ZAWIERA
Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania + prowiant), dwa wyjazdy na basen, miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego dwa razy i wszystkie rezerwacje.

    CENA NIE ZAWIERA
Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.). 
FORMULARZ ZAMÓWIENIA


 PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM w Runowie to XVII-wieczny pałac położony w pięknym krajobrazie kaszubskim 14 km od Lęborka. Zabytkowy park z fontanną oraz duże tereny zielone pozwalają na czynny kontakt z naturą. XII-wieczne grodzisko, stary cmentarz i liczne miejsca wykopalisk odkrywają nam rąbka bogatej historii ych terenów.

    1 DZIEŃ
* wyjazd spod szkoły
    2 DZIEŃ * alpinistyka, wspinaczka linowa - zabawy na linach, wspinaczka po sztucznej ścianie, nauka węzłów ratowniczych
* integracja - Ty i Ja: konkurencje grupowe polegające na wspólnym działaniu wszystkich jej członków. Wyścig z żywiołami i czasem.
    3 DZIEŃ * wycieczka do Trójmiasta - Oceanarium, katedra w Oliwie, spacer po Nowym Mieście w Gdańsku (starówka)
    4 DZIEŃ * na indiańskiej Ścieżce - zwyczaje, gry i tańce Indian
* zabawa w Wiosce Indiańskiej i przy totemie
* ognisko
    5 DZIEŃ * jazda wozem traperskim
* powrót pod szkołę w godz.wieczornych

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 350 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 400 zł

    CENA ZAWIERA
Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania + prowiant), dwa wyjazdy na basen, miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego i rezerwacje na wycieczce; program.

    CENA NIE ZAWIERA
Opłat za bilety wstępu (około 10 zł/os.).
FORMULARZ ZAMÓWIENIA


    SULEJÓW - spokojna miejscowoć letniskowa na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego 130 km od Warszawy. Teren obiektu (5 ha) jest ogrodzony i wyposażony w rozległy plac zabaw, boisko sportowe, stoły do ping-ponga oraz jest kawiarenka dziecięca i świetlica z kominkiem. Zakwaterowanie w pok. 2-5 os. z łazienkami.

Pobyt uczy współpracy w grupie, umożliwia lepsze poznanie się. Zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości uczestników. Prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów m.in. Polskiego Związku Alpinizmu, ratowników WOPR.

    PROPONOWANE PROGRAMY
    Kompas Action
* podział na drużyny, marszobieg z zadaniami do wykonania w terenie
    Zajęcia z linami
* szkolenie teoretyczne - nauka wiązania węzłów, zasady bezpieczeństwa zajęć * Część praktyczne - most linowy, zjazd na linach
    Orienteering
* uczestnicy przejdą szkolenie wstępne z zakresu posługiwania się mapą i kompasem, po czym wezmą udział w zawodach na orientację. Ich zadaniem będzie odnalezienie punktów kontrolnych na podstawie otrzymanej mapy. Doskonały sprawdzian orientacji i spostrzegawczości.
    Tratwy
* budowanie tratwy z dętek i desek. Uczestnicy dzielą się na drużyny i odnajdują ekwipunek niezbędny do dokonania przeprawy. Zadaniem drużyn jest zbudowanie tratwy oraz zawody na nich. Najważniejsze są spryt, pomysłowość i równowaga.
    Survival
* budowanie schronienia w terenie, orientowanie się w terenie bez kompasu, leśny posiłek.
 

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 350 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 380 zł

    CENA ZAWIERA
Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadu do obiadu + prowiant), miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), proponowany program.

    CENA NIE ZAWIERA
Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).
 
FORMULARZ ZAMÓWIENIA


SOCZEWKA/K PŁOCKA w ośrodku Mazowsze jest to miejscowość letniskowa, położona wśród lasów, nad lebobrzeżną Skrwą. Do jeziora jest 100m, a 300m do Wisły. Proponujemy pobyt w ośrodku wczasowym, pokoje 2-4 os. z łazienkami;

W obiekcie jest kilka świetlic i duża sala konferencyjna ze sprzętem nagłaśniającym, idealna również na dyskoteki. Mniejsze salki umożliwiają również przeprowadzenie innych zajęć.

Możliwość rekreacji ruchowej zapewnia stół do ping-ponga, boiska do gry w piłkę nożną i siatkową. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Ośrodek ma własną stadninę i istnieje możliwość wynajęcia koni jak również przejażdżki bryczkami. Teren jest duży i ogrodzony.

1 DZIEŃ * wyjazd spod szkoły
2 DZIEŃ * proponujemy w trakcie pobytu wycieczkę do Płocka, zwiedzanie wzgórza Tumskiego z katedrą i unikalnym Muzeum Secesji, spacer na rynek.
3 DZIEŃ * czas do dyspozycji grupy
4 DZIEŃ * czas do dyspozycji grupy
5 DZIEŃ * powrót pod szkołę w godz.popołudniowych
 

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 260 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 290 zł

CENA ZAWIERA: Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania + prowiant), miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego jeden raz i wszystkie rezerwacje.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 10 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


 MIKOŁAJKI - jedna z najbardziej popularnych mazurskich miejscowości turystycznych. Położona w pobliżu Puszczy Piskiej, na przesmyku między jeziorami Mikołajskim i Tałty.

DW "LEŚNA POLANA" znajduje się w lesie sosnowym, tuż nad brzegiem jeziora Mikołajskiego. Pokoje 3-4 osobowe z umywalkami. Łazienki i prysznice na każdym piętrze.

W budynku obiektu znajduje się stołówka, świetlica z TV, kawiarenka z dyskoteką i sala ze stołami do ping-ponga. Na terenie jest plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, kometki, kosz i asfaltowy kort tenisowy oraz aparat telefoniczny.

Trzyhektarowy teren ośrodka jest w całości ogrodzony. Ośrodek posiada własną plażę.

1 DZIEŃ * wyjazd spod szkoły
2 DZIEŃ * wycieczka autokarowa: Św. Lipka - zespół klasztorny, Reszel - średniowieczny zamek, kościół gotycki; zamek krzyżacki w Kętrzynie, Wilczy Szaniec - kwatera Hitlera w Gierłoży
3 DZIEŃ * dwugodzinny pobyt w "Tropikanie" (nowoczesny basen z wieloma atrakcjami) w hotelu Gołębiewski * czas do dyspozycji grupy * ognisko z pieczeniem kiełbasek
4 DZIEŃ * rejs statkiem Ruciane - Mikołajki, Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt * muzeum K.I.Gałczyńskiego w leśniczówce "Pranie" * dyskoteka
5 DZIEŃ * powrót pod szkołę w godz.popołudniowych

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 360 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 410 zł

CENA ZAWIERA: Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania + prowiant), miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego dwa razy i wszystkie rezerwacje.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


SZCZYRK to miasto otoczone wieńcem pięknych gór, ma doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Pobyt w ośrodku "Orle Gnaizdo", największym obiekcie turystycznym w Beskidach, przepięknie położonym na stoku góry Klimczok. Budynek murowany, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami i TV SAT.

Obiekt oferuje kawiarnię z dyskoteką i dodatkowo płatne: bilard, ping-pong, solarium, saunę, siłownię. Ośrodek posiada automaty do gry i swój własny sklep. Na terenie jest plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i zadaszony krąg ogiskowy.

1 DZIEŃ * wyjazd spod szkoły * zwiedzanie Zamku w Pszczynie,
2 DZIEŃ * wycieczka autokarowa Pętlą Beskidzką * Koniaków, Istebna, Wisła
3 DZIEŃ * wjazd linową kolejką kabinową na Szyndzielnię, wizyta w schronisku, zejście przez Klimczok * ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka
4 DZIEŃ * basen w Kętach - nowoczesny basen, ze zjeżdżalnią w kształcie rury, z jacuzzi * góra góra Żar ze zbiornikiem elektrowni szczytowo-pompowej * wspaniały widok na Beskid Żywiecki, jezioro Międzybrodzkie * dyskoteka
5 DZIEŃ * zajęcia na terenie ośrodka * powrót pod szkołę w godz.wieczornych
 

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 380 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 430 zł

CENA ZAWIERA: Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania + prowiant), miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego dwa razy i wszystkie rezerwacje.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


Ośrodek w Złotym Potoku w samym sercu Jury. Pokoje są 3-4-5 os. z umywalkami, łazienki na korytarzu. Ośrodek posiada stołówkę, sale dydaktyczne, świetlicę, sprzęt dyskotekowy. Teren jest ogrodzony, jest też możliwość zrobienia ogniska w amfiteatrze, są też boiska do trawiaste.

Dookoła jest bukowy las, a na spacer można pójść do oddalonych o 1200 m źródeł w skałach. Okoliczne szlaki Parku Krajobrazowego zachęcają do spacerów.

1 DZIEŃ * wyjazd spod szkoły * zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu
2 DZIEŃ * wycieczka autokarowa do Ojcowskiego Parku Narodowego * spacer do Bramy Krakowskiej * zwiedzanie Groty Łokietka * Ojcowski Park Narodowy - Dolina Prądnika, Zamek w Pieskowej Skale * wizyta w Aquaparku w Krakowie
3 DZIEŃ * przejście szlakiem z Mirowa do Bobolic - charakterystyczny szlak po wapiennych skałach ruinami zamków * ognisko z pieczeniem kiełbasek
4 DZIEŃ * spacer po okolicy * do źródełek "Zygmunta" i "Elżbiety" * dyskoteka
5 DZIEŃ * zajęcia na terenie ośrodka * powrót pod szkołę w godz.wieczornych
 

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 340 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 390 zł

CENA ZAWIERA: Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do obiadu), miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego dwa razy i wszystkie rezerwacje.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 15 zł/os.) + 22 zł Aquapark (3 godz.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


 ZAKOPANE - stolica polskich Tatr.

Piękny, duży, nowy pensjonat położony w Zakopanym na Olczy. Pokoje 2, 3, 4 os. w większości z łazienkami. W obiekcie znajduje się duża jadalnia, barek, sala dyskotekowa, bilard, ping-pong. Wokół jest duży ogrodzony teren, z boiskami trawiastymi i z miejscem na ognisko.

1 DZIEŃ * wyjazd spod szkoły * zwiedzanie Zakopanego
2 DZIEŃ * wycieczka nad Morskie Oko z przewodnikiem tatrzańskim autokarowa Pętlą Beskidzką * Koniaków, Istebna, Wisła
3 DZIEŃ * spacer Doliną Kościeliską z przewodnikiem tatrzańskim * gawęda góralska z pokazami folkloru, muzyki * ognisko z pieczeniem kiełbasek
4 DZIEŃ * wejście na Gubałówkę i zjazd przez Butorowy Wierch * kościół na Pęksowym Brzysku * Muzeum Tatrzańskie w Zakopanym * Muzeum Witkiewicza
5 DZIEŃ * Muzeum Kasprowicza * powrót pod szkołę w godz.wieczornych
 

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 340 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 390 zł

CENA ZAWIERA: Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania + prowiant), miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika miejscowego dwa razy i wszystkie rezerwacje.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


Mikoszewo to osada rybacko-turystyczna w otulinie Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana". Uroki i tajemnica tego regionu polegają na harmonii stworzonej przez naturę. Sprzyjający klimat, powietrze przesycone jodem, piękna piaszczysta plaża, liczne rezerwaty, lasy - oto, czym Mikoszewo darzy wszystkich przybywających gości.

    GDZIE WYPOCZYWAMY
Ośrodek "SOLAR" jest nowym, kameralnym obiektem położonym wśród sosen i brzóz w odległości 1000 m od morza. Oferuje bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe: plac zabaw, boisko do siatkówki i koszykówki, miejsce na ognisko. Oprócz tego do dyspozycji młodych wczasowiczów są: sala dyskotekowa, świetlice, sala TV ze sprzętem video oraz stół do ping ponga. Teren o powierzchni 1,5 ha jest ogrodzony, obiekt jest na 60 osób, a więc są idealne warunki, by dobrze odpocząć.

    GDZIE NOCUJEMY
Budynek murowany, wyposażony jest w pokoje 4 osobowe, łóżka piętrowe; z pełnymi łazienkami w pokojach.

    JAK WYPOCZYWAMY
- dwie wycieczki autokarowe z przewodnikiem do wyboru spośród prezentowanych poniżej:
   I. rejs statkiem z Krynicy Morskiej do Fromborka
   - Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku, zwiedzania katedry
   - stadnina koni przy Pałacu w Kadynach
   II. wycieczka po Mierzei Wiślanej
   - zwiedzanie przeprawy promowej w Mikoszewie
   - ferma strusi w Mikoszewie
   - Rezerwat Kormoranów w Kątach Rybackich
   III. lekcje przyrody w terenie w oparciu o liczne rezerwaty:
   - ornitologiczne - "Mewia Łacha", Rezerwat Kormoranów
   - leśne - "Buki Mierzei Wiślanej"
- liczne zajęcia i rozgrywki sportowe
- urozmaicone zajęcia świtlicowe i konkursy
- wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek

    CO JEMY
Trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
Pierwszy posiłek: ciepła kolacja.
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant.

    INFORMACJE DODATKOWE
Przy innych ilościach osób lub innych świadczeniach cenę wyliczamy indywidualnie.
W cenie są diety dla nauczycieli organizujących wyjazd.

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 350 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 400 zł

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


Chomiąża Szlachecka położona na Szlaku Piastowskim wśród pięknych jezior i lasów Pojezierza Pałuckiego. W pobliżu znajduje się wpisana na światową listę dziedzictwa kulturowego prasłowiańskia osada w Biskupinie oraz również słynna Wenecja Żnińska z piękną kolekcją wagoników i lokomotyw kolejki wąskotorowej.
Okolice Chomiąży charakteryzują się łagodnym mikroklimatem, z dużą ilością olejków eterycznych.

    GDZIE WYPOCZYWAMY
Ośrodek "RELAX" położony jest w lesie nad samym jeziorem. Dysponuje bogatym zapleczem: plac zabaw, boisko do siatkówki i koszykówki, miejsce na ognisko. Oprócz tego do dyspozycji młodych wczasowiczów są: kawiarnia z dyskoteką, świetlice, sala TV ze sprzętem video oraz stół do ping ponga. Teren jest ogrodzony.

    GDZIE NOCUJEMY
Budynek murowany, wyposażony w pokoje 2,3,4 osobowe z pełnymi łazienkami w pokojach lub typu studio (1 łazienka na dwa pokoje).

     JAK WYPOCZYWAMY
- dwie wycieczki autokarowe z przewodnikiem do wyboru spośród prezentowanych poniżej:
   I. Katedra w Gnieźnie
   - Muzeum początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
   - skansen wielkopolski w Lednicy
   - pallatium Mieszka I na Ostrowiu Lednickim
   II. Kórnik - zamek Działyńskich i arboretum
   - Poznań - Stare Miasto, katedra
   - Muzeum Miniatur w Pobiedziskach
   III. Biskupin - skansen archeologiczny
   - muzeum kolejek wąskotorowych w Wenecji
   - przejażdżka koleją wąskotorową Żnin-Wenecja
- liczne zajęcia i rozgrywki sportowe (siatkówka, kometka, dwa ognie itp.)
- urozmaicone zajęcia świetlicowe i konkursy
- wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek
- dyskoteki

    CO JEMY
3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
Pierwszy posiłek : obiadokolacja w dniu przyjazdu.
Ostatni posiłek : obiad w dniu wyjazdu.

    INFORMACJE DODATKOWE
Przy innych ilościach osób lub innych świadczeniach cenę wyliczamy indywidualnie.
W cenie są diety dla nauczycieli organizujących wyjazd.

Ile płacimy

od 40 osób

od 30 osób

od 25 osób

5 dni

7 dni

5 dni

7 dni

5 dni

7 dni

330 PLN

440 PLN

390 PLN

500 PLN

420 PLN

545 PLN

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


USTKA Ośrodek wczasowy "Włókniarz". Popularne uzdrowisko o sprzyjającym klimacie zapewnia spokojny wypoczynek. Rozległy teren ośrodka, położonego na wydmach, bogate wyposażenie (kort tenisowy, boiska sportowe do siatkówki i koszykówki, sala dyskotekowa) pozwala na doskonałe połączenie wypoczynku i nauki. Zakwaterowanie w pok. 2-4 os. typu studio z łazienkami.

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 350 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 400 zł

    CENA OBEJMUJE
- dojazd i powrót autokarem,
- noclegi,
- pełne wyżywienie (5 dni),
- bezpłatne miejsca dla opiekunów,
- jedną lub dwie wycieczki autokarowe (wstępy płatne dodatkowo),
- ubezpieczenie.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


SZKLARSKA PORĘBA  Otoczony malowniczym parkiem dom wczasowy "Roxana". Zakwaterowanie w pok. 2-5 os. z umywalkami. Orodek ze wietlicą i stołówką. Niedaleko wyciąg krzesełkowy na Szrenicę, możliwoć organizacji wycieczek górskich i autokarowych.

    CENA
40 os. + 3 bezpłatne * 340 zł
30 os. + 3 bezpłatne * 390 zł

CENA ZAWIERA: Autokar klasy turystycznej na przejazd i wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie, miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie NWW (Warta), przewodnika i rezerwacje.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


ZANIEMYŚL
Malownicza miejscowoć na Pojezierzu Gnieźnieńskim, rozległy ośrodek wczasowy, położony nad jeziorem. Zakwaterowanie w pok. 3, 4 os., 1 łazienka na dwa pokoje. W orodku są boiska, kawiarenka, plac zabaw.

Ile płacimy

od 40 osób

od 30 osób

od 25 osób

5 dni

7 dni

5 dni

7 dni

5 dni

7 dni

330 PLN

440 PLN

390 PLN

500 PLN

420 PLN

545 PLN

    CENA OBEJMUJE
- dojazd i powrót autokarem,
- noclegi,
- pełne wyżywienie (5 dni),
- bezpłatne miejsca dla opiekunów,
- jedną lub dwie wycieczki autokarowe (wstępy płatne dodatkowo),
- ubezpieczenie.

CENA NIE ZAWIERA: Opłat za bilety wstępu (około 20 zł/os.).

FORMULARZ ZAMÓWIENIA


Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta, jak i nasze doświadczenie, gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług, pozwoli Państwu dokonać wyboru firmy BERTUR na wykonawcę Państwa zamówienia. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jak zamówić imprezę?

  • skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod nr (022) 862-50-70

  • skonkretyzować plany i charakter wyjazdu w formie zamówienia


FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Czeka na Państwa wykwalifikowana kadra pracowników, którzy posiadają doświadczenie w branży turystycznej. Zapraszamy
 

 

 

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |