polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

TENERYFA

     

 
STRONA GŁÓWNA
WYSZUKIWARKA OFERT
GRECJA
GRECJA RIW. OLIMP
GRECJA HALKIDIKI
GRECJA PELOPONEZ
KRETA CHANIA
KRETA HERAKLION
RODOS
KOS
KORFU
THASSOS
SANTORINI
HISZPANIA
MAJORKA
COSTA DEL SOL
COSTA BRAVA
IBIZA
TENERYFA
GRAN CANARIA
MAROKO
CHORWACJA
EGIPT
TUNEZJA
TURCJA
BUŁGARIA
CYPR
KRAJE EGZOTYCZNE
REJSY PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM
PRZELICZNIK WALUTOWY
WYCIECZKI FAKULTATYWNE

NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
POGODA
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
WSPÓŁPRACA
BILETY LOTNICZE
BILETY AUTOKAROWE
BILETY PROMOWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY LOTNICZE WYSZUKIWARKA
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 

 

 
OPIS WYCIECZEK ORAZ ICH CENY PODAWANA SĄ JEDYNIE INFORMACYJNIE, NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY

CARMEN MOTA SHOW "PASION ESPANOLA" - NAMIĘTNOŚĆ HISZPAŃSKA
To niesamowite przedstawienie tańca flamenco, przygotowane przez Carmen Mota - jednego z największych choreografów hiszpańskich, w którym tańczy 30 profesjonalnych tancerzy. Będziemy również widzami baletu hiszpańskiego, który jest hybrydą baletu, flamenco i tańców ludowych wykonywanych przy akompaniamencie muzyki miejscowej i klasycznej hiszpańskiej. Przerywnikiem w tym show jest występ skrzypka - wirtuoza dającego swój popis w utworze Bizeta "Marsz Torreadora" z opery "Carmen". 

Cena ok. 38 EURO


OBJAZD WYSPY + LORO PARK
Teneryfa to dwa różne światy - takie wrażenie odnosi się podróżując po wyspie. Północna część zdumiewa bujnością zieleni, natomiast południe to typowy powulkaniczny, nieco surowy krajobraz. Malowniczą wędrówkę po Tenetufie rozpoczniemy wyruszając w kierunku Guia de Isora - gdzie będziecie Państwo mogli spróbować tradycyjych sosów kanaryjskich "Mojo Picon" i "Mojo Verde" oraz dokonań zakupów suwenirów m. in. biżuterii z oliwiny, którą wydobywa się na Lanzarote, miodu palmowego itd. Następnym etapen naszej wycieczki będzie punkt widokowy na słynne miasteczko Garachico - zwane Kanaryjskimi pompejami. Jednak w przeciwieństwie do włoskich Pompei to niewielkie hiszpańskie miasteczko przetrwało do dzisiaj i nadal zachwyca. Kolejną atrakcją będzie Icod de Los Vinos, gdzie zwiedzimy kościół pw. Św. Marka oraz będziemy podziwiać najstarsze drzewo na wyspie zwane Smoczym Drzewem. Po degustacji typowych kanaryjskich win i likierów w winiarni udamy się w podróż do rezerwatu Loro Park w Puerto de La Cruz, który będzie ostatnią atrakcją dnia (około 3,5 godziny). Na terenie o powierzchni około 12 ha czeka Państwa szereg niezapomnianych wrażeń. Wiele zagrożonych wyginięciem gatunków fauny znalazło tu swoje schronienie. W rezerwacie życje około 300 gatunków papug i wiele innych zwierząt, takich jak: aligatory, goryle, tugrysy, itd. Kolejną atrakcją będzie pingwinarium oraz rekinarium ze szklanym tunelem. Piękno orchidei i innych egzotycznych kwiatów będziecie mogli dostrzec, obserwując jednocześnie stada flamingów.

Cena ok. 54 EURO.


WULKAN TEIDE
Cała wyspa od poziomu morza aż do wysokości 3718 m n.p.m. stanowi masyw wulkany Teide. Wyższe jego partie od 200 m n.p.m. są obecnie obszarem Parku Narodowego (pow. 13 571 ha) o nazwie Las Canadas del Teide i jest piątym co do wielkości parkiem narodowym Hiszpanii. W trakcie wyprawy - która rozpoczyna się od poziomu morza i stopniowo pnie się aż do osiągnięcia 2370 m n.p.m. będziemy podziwiać wszystkie piętra roślinności - od podzwrotnikowej aż do wysokogórskiej. Zobaczymy strumienie zastygłej lawy i towarzyszące im niepowtarzakne kształty skał. Wymodeleowane przez erozję i czas sprawiają wrażenie, że oglądamy geologiczne poczatki wyspy. Równie niesamowita jak sam szczyt jest droga na Teide prowadząca przez tereny powulkaniczne oraz lasy piniowe. Podczas naszej podróży będziemy mogli podziwiać Stary Szczyt - Pico Viejo, elementy krajobrazu powulkanicznego Boca Tauce, Zapatilla de La Reina, Pumeksową Skałę - Piedra Pomez oraz Grubą Sosnę - Pino Gordo.
Uwaga: turyści mogą skorzystać z wjazdu kolejką na wulkan Teide w przypadku odpowiednich warunków pogodowych. Ze względu na bezpieczeństwo dojście do samego krateru zostało zamknięye. Cena biletu kolejki wynosi około 18,67 EURO (w dniu drukowania katalogu). Prosimy pamiętać o zabraniu ciepłej odzieży. 

Cena ok. 26 EURO.


LA GOMERA - REJS STATKIEM
Rejs z portu Los Cristianos na wyspę La Gomera trwa około 45 minut. Ta magiczna wyspa z pewnością urzeknie swoim naturalnym pięknem. Charakterystyczne dla krajobrazu tej wyspy są plantacje bananów, ziemniaków, tytoniu oraz wioski w głębi wyspy. Pierwszym etapem tej wyprawy będzie punkt widokowy Chejelipe i na Dolinę Hermigova, oraz Dom - Muzeum Los Tellarem. Będą mogli Państwo spróbować także miejscowej kuchni, Misteli - białego wina z miodem i zrozumieć coś z języka ... gwizdnego, który nie opiera się na głoskach tylko na tzw. gwizdach. Następnie zwiedzimy muzeum geologiczne i etnograficzne położone w ogrodzie botanicznym oraz Centro de Visitantes. Wyjątkową i niezapomnianą podróż w czasie zapewni wizyta w Parku Narodowym Garajonay z drzewami laurowymi na wyskości 1200 m n.p.m. To unikatowy na świecie rezerwat chroniący niezwykłe okazy roślin, jakie rosły na ziemi w okresie trzeciorzędu, czyli 2,5 miliona lat temu! Warta zwiedzenia jest też stolica wyspy San Sebastian, gdize Krzysztof Kolumb zawinął do tutejszego portu po zapas wody i żywności przed pierwszą wyprawą w 1492 roku, która skończyła się odkryciem Ameryki.

 Cena ok. 50 EURO.


REJS STATKIEM "SHOGUN"
Pięciogodzinny rejs statkiem pirackim na spotkanie delfinów, wielorybów i rekinów. Dla chętnych mozliwość skorzystania z kąpieli w oceanie w cieniu słynnych klifów Los Gogantes oraz podziwiania panoramy na słynna wioskę La Masca. W cenę rejsu wliczony jest lunch.

 Cena ok. 38 EURO.


 

 

   
 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |