polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher

Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


Rejsy

Wyszukiwarka rejsów
 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE EGIPT SHARM EL SHEIKH

 

NINIEJSZY OPIS WYCIECZEK NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ. OPISY WRAZ Z CENAMI SĄ PRZYKŁADOWE I UZALEŻNIONE OD ORGANIZATORA. ZAKUP WYCIECZEK MOŻLIWY JEST JEDYNIE NA MIEJSCU U REZYDENTA

 

Kair (1 dzień)
Cena: około 75 USD (autobusem) lub 250 USD (samolotem)
Dzień wycieczki: Piątek lub Sobota

Kair największa stolica krajów arabskich. Zobaczymy Narodowe Muzeum Kairskie z najwspanialszymi eksponatami pochodzącymi z grobowca Tutanchamona, z bezcennymi skarbami sztuki jubilerskiej i zdobniczej ,posągi i eksponaty, które powstały za panowania faraonów. Podziwiać będziemy jeden z 7 cudów świata, słynne piramidy znajdujące się na wzgórzu Giza. Spróbujemy przybliżyć historię pomysłu, powstania i zastosowania piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa.

Kair ( 2 dni )

Cena: około 175 USD
Dzień wycieczki: Wyjazd w piątek, powrót w sobotę.

Rano po pojedziesz zwiedzić jedną z najstarszych dzielnic Kairu, jest nią starochrześcijańska dzielnica Koptyjska. Tu zobaczysz najstarszy, chrześcijański kościół św. Sergiusza, z wspaniale zachowanymi typowymi dla zdobień koptyjskich, symbolicznymi malowidłami z okresu XII w oraz jedną z nielicznych w Kairze synagog. Dalej nasz program przeniesie cię do współczesnego muzułmańskiego Kairu. Zobaczysz XIX wieczny Meczet Alabastrowy Mohameda Alego Paszy oraz Cytadelę powstałą za czasów Salladyna i bazar Khan el Khalill.

 
Klasztor św. Katarzyny i góra Mojżesza (1 dzień)
Cena: około 45 USD
Dzień wycieczki: Poniedziałek

Zwiedzanie najsłynniejszego klasztoru na Synaju, który znajduje się na wysokości 1570m. Zobaczymy słynna bazylikę Justyniana z VI wieku, Krzew Gorejący, studnię Mojżesza, bogaty zbiór ikon i słynną bizantyjską mozaikę.Za dodatkową opłatę można dodatkowo zwiedzić przyklasztorne muzeum w którym znajdują się bogate zbiory ksiąg i rękopisów, pochodzące z różnych okresów dziejowych Przejazd do Dahab, jednej z najbardziej urokliwych wiosek położonych na Synaju.

 


 

Ras Mohamed STATKIEM
Cena: około 45 USD
Dzień wycieczki: dowolny
Zobacz wspaniałe rafy koralowe na całodziennej wycieczce statkiem. Pływać będziesz w trzech różnych miejscach z maską, fajką i płetwami w okolicach wyspy Tiran lub na terenach morskiego parku narodowego Ras Mohamed. Tu znajduje się około 150 rodzajów raf koralowych oraz setki bajecznie kolorowych ryb. Na łodzi zjesz lunch. !!! dodatkowa opłata w wysokości 5 $ wnoszona jest w przypadku rejsu do Ras Mohamed.

Ras Mohamed AUTOBUSEM
Cena: około 45 USD
Dzień wycieczki: Poniedziałek oraz Sobota
Zapraszamy Państwa do Parku Narodowego Ras Mohamed od strony lądu, który oddalony jest od Sharm El Sheikh ok 16 km. Po dotarciu na miejsce, podczas postoju na plaży umożliwimy Wam kąpiel w morzu przy rafach koralowych. Zobaczycie Państwo krzewy namorzynowe jako ciekawostkę przyrodniczą oraz pęknięcie w ziemi spowodowane ruchami tektonicznymi. Pokażemy Wam również Magiczne jezioro. Obiad serwowany będzie w namiocie beduińskim

 


 

Góra Mojżesza
Cena: około 45 USD
Dzień wycieczki: Niedziela wieczorem
Odwiedź najbardziej magiczne miejsce na Synaju. Wejdź z przewodnikiem beduińskim na górę, gdzie Mojżesz otrzymał tablice z 10-cioma przykazaniami i gdzie zobaczysz zapierający dech w piersiach wschód słońca. Po zejściu z góry zwiedzisz przepiękny klasztor św. Katarzyny, studnię Mojżesza, krzew Gorejący i kościół Przemienienia Pańskiego z przepiękną kolekcją ikon.

 

 

 

 

 


 

Abu Galoum
Cena: około 65 USD
Dzień wycieczki: Piątek lub Niedziela
Spędź wspaniały dzień na wielkiej wyprawie w rezerwacie przyrody Abu Galoum. Zaczynamy od leniwego miasteczka Dahab, w którym będzie Państwo mogli zrobić zakupy. Następnie jadąc karawaną wielbłądów będziesz miał okazję podziwiać przepiękny park krajobrazowy Abu Galoum w orientalnej scenerii widocznych szczytów gór Jordanii i Arabii Saudyjskiej. Nie ominie Państwa przyjemność pływania, ze sprzętem ABC, w jednym z najpiękniejszych miejsc świata, słynnym Blue Hole. Tam zobaczycie piękne, podwodne ogrody raf koralowych. Podróż jeep'ami umożliwi Wam zobaczenie Synaju jadąc po drogach cywilizowanych, jak i po pustyni i poprzez wioski beduińskie.


 


 

Kolorowy Kanion
Cena: około 55 USD
Dzień wycieczki: Czwartek
Pojedź do jednego z najstarszych i najbardziej urokliwego miejsca na Synaju - kolorowego kanionu. Podziwiaj tam piękne, mieniące się mnóstwem kolorów i barw formy skalne, znajdziesz odciski sprzed milionów lat po ogromnych muszlach. Przejdziesz malowniczymi korytarzami, zeskoczysz pod wiszącym kamieniem. Później pojedziesz do Blue Hole, gdzie pływać będziesz z maską, fajką i płetwami oglądając przepiękne rafy koralowe. Na zakupy przejedziesz jeepami do Dahab.
 


 


 

Delfin Show
Cena: około 30 USD
Dzień wycieczki: Piątek
Jeśli chcesz zobaczyć najsympatyczniejsze ssaki świata koniecznie zobacz 45 minutowe przedstawienie w delfinarium. Zobaczysz jak skaczą, tańczą, malują obrazy i śpiewają. Po zakończeniu przedstawienia istnieje możliwość odpłatnego zrobienia zdjęcia z delfinem (30 usd).

PŁYWANIE Z DELFINAMI 150 USD codziennie (z wyłączeniem niedzieli, w miarę dostępności wolnych miejsc)
 


 


 

Luxor (samolotem)
Cena: około 255 USD
Dzień wycieczki: Środa lub Sobota
Wyjazd w godzinach porannych. Zobacz najsłynniejsze miejsce w Egipcie, znane jako starożytne Teby, gdzie podziwiać będziesz zabytki najstarszej kultury świata. Zwiedzisz zachodni brzeg, gdzie znajduje się Dolina Królów, świątynia królowej Hatszepsut, kolosy Memnona. Na wschodnim brzegu zwiedzisz zespół świątynny w Karnaku i Świątyni Luxorskiej. Powrót w godzinach wieczornych.
 


 

Jerozolima i Betlejem
Cena: około 195 USD
Dzień wycieczki: Środa lub Niedziela
Izrael uchodzi za najbardziej europejskie państwo na Bliskim Wschodzie. Podczas naszej wycieczki, poznacie Państwo miasto, które na długo zapadnie wam w pamięci, ze względu na niepowtarzalny nastrój tam panujący. JEROZOLIMA – miasto trzech najważniejszych religii: chrześcijaństwa, islamu oraz judaizmu. Podczas zwiedzania miasta, wjedziecie Państwo na Górę Oliwną, skąd roztacza się piękny widok na starą Jerozolimę, a w słońcu błyszczy kopuła meczetu Na Skale. W Jerozolimie przejdziemy Drogą Krzyżową,,Via Dolorosa, zwiedzimy Bazylikę Grobu Pańskiego wraz z wejściem do Grobu (w zależności od ilości zwiedzających turystów) oraz włożymy kartkę z naszymi życzeniami w mury słynnej Ściany Płaczu, gdzie modlą się ortodoksyjni wyznawcy judaizmu. W Betlejem czeka na Państwa Bazylika Bożego Narodzenia. Dla odprężenia i zrelaksowania przewidziana jest kąpiel w wodach MORZA MARTWEGO. Wycieczka grzechu warta!!!

 


 

Petra - Jordania
Cena: około 335 USD (samolotem) lub 245 USD (statkiem)
Dzień wycieczki: Piątek
Poznaj miasto nabateńczyków, najbardziej utalentowanych ludzi, którzy ponad 2200 lat temu osadzili się na południu Jordanii. Petra jest unikatowym miastem, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Nie musisz być specjalistą, żeby docenić piękno tego miejsca i jak tylko dotrzesz do miasta, będziesz sobie zadawać pytania: kto, jak i dlaczego wybudował to unikatowe miejsce. Wejdź do tego starożytnego miasta przez 1200 metrowy i wysoki na 80 metrów kanion As-Siq. Podczas zwiedzania zapoznaj się z historią tego miejsca i Jordanii, zobaczysz obeliski, grobowce,pałac, i Al-Khazneh, duma Petry.
 


 

Seascope, aquascope.
Cena: około 55 USD
Dzień wycieczki: dowolny
1,5 godzinny niezapomniany rejs łodzią z podwodną kapsułą, podczas którego zobaczysz podwodną faunę i florę Morza Czerwonego.
 


 

Pokaz krokodyli
Cena: około 35 USD
Dzień wycieczki: Sobota
Wieczorny 1.5 godzinny pokaz gadów. Na początku będziecie Państwo oglądać różne gatunki węży w terrarium a potem Kobra Show. Druga część wizyty to pokaz krokodyli.

 


 

Istambuł Turcja - samolotem
Cena: około 315 EURO (504 USD)
Dzień wycieczki: Środa
Zapraszamy na wycieczkę do jednego z najciekawszych miast na świecie, położonego na dwóch kontynentach i tak bardzo zróżnicowanego pod względem kulturowym, narodowościowym i religijnym. Ramowy program wycieczki:
- Plac Sultanahmed z takimi atrakcjami jak: Kościół Mądrości Bożej - Haga Sophia; Błękitny Meczet; Hipodrom.
- Pałac Topkapi
- Nie powtarzalną atmosferę poczują Państwo na Krytym Bazarze - Grand Bazar, gdzie będzie można kupić pamiątki.
cena wycieczki obejmuje: przelot, przewodnika anglo lub rosyjskojęzycznego, wstępy do zwiedzanych obiektów. Dodatkowo płatna jest wiza (10 EURO), obiad z napojami, oraz wstępy do niektórych sal na terenie Pałacu Topkapi -fakultatywnie.

 

Więcej wycieczek, możliwość rezerwacji w naszym biurze http://taniewycieczkisharm.pl/