Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


Rejsy

Wyszukiwarka rejsów

Zwiedzanie na własną rękę:

Promy z Lanzarote na Fuerteventure ARMAS, OLSEN

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE LANZAROTE

 


 

NINIEJSZY OPIS WYCIECZEK NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ. OPISY WRAZ Z CENAMI SĄ PRZYKŁADOWE I UZALEŻNIONE OD ORGANIZATORA. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY. ZAKUP WYCIECZEK MOŻLIWY JEST JEDYNIE NA MIEJSCU U REZYDENTA

 


 

Gran Tour Lanzarote – przejazd do głównej atrakcji wyspy – Parku Narodowego Timanfaya, z najmłodszymi wulkanami na Lanzarote, nazywanymi Górami Ognia. W programie: pokazy geotermalne, wizyta w regionie La Geria słynącym z niezwykłego sposobu uprawy winorośli, Jameos del Agua – fragment tunelu wulkanicznego, fenomen przyrody zaaranżowany przez Cesara Manrique, Los Hervideros – Wrzące Wybrzeże, miejsce zetknięcia gorącej lawy z Atlantykiem, El Golfo – kraterowe jeziorko o niezwykłej szmaragdowej barwie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 65 EUR (zawiera obiad i bilety wstępu). 

 
La Graciosa – wyprawa statkiem na sąsiednią wyspę La Graciose. Przepiękne dziewicze krajobrazy i niezwykły spokój panujący na wyspie to atuty dla osób chcących odpocząć. La Graciosa zachwyca pięknymi widokami, krystalicznie czystą wodą i miasteczkiem z 600 mieszkańcami. Cena – ok. 50 EUR. 
 
Fuerteventura – wycieczka na sąsiednią wyspę archipelagu, w programie najciekawsze miejsca: góra Tindaya uważana przez pierwszych mieszkańców Fuerteventury za świętą, miasteczko Pajara z kościółkiem z fragmentem fasady w stylu azteckim, Betancuria – pierwsza stolica wyspy, park krajobrazowy z wydmami w pobliżu Corralejo. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR (zawiera prom Playa Blanca – Corralejo, obiad i napoje, bilety wstępu).
 
Rancho Texas – park rozrywki, gdzie podziwiać można loty drapieżnych ptaków, występy lwów morskich i popisy papug. W wiosce indiańskiej czekają kolejne atrakcje: pływanie canoe, jazda na kucyku, zabawa w poszukiwaczy złota i grota szamana. Można tu spotkać okazy fauny amerykańskiej: bizony, pancerniki i zwierzęta z innych regionów świata, np. białe tygrysy. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 22 EUR.

 
 
Rejs katamaranem – relaksująca wyprawa, czas na opalanie, kąpiele w morzu, snurkowanie, w programie przejażdżka na skuterze wodnym. Wycieczka półdniowa. Cena: ok. 65 EUR (zawiera obiad i napoje alkoholowe i bezalkoholowe).

 
 
Wyprawy wędkarskie – Big Game: połów dużych ryb (tuńczyki, marliny) lub łowienie powierzchniowe. Czas połowów: ok. 6 godz. Cena: 65-95 EUR (zawiera lekką przekąskę i napoje).

 
 
Wyprawy trekkingowe – trasa północna: wejście na wulkan La Corona, gdzie można podziwiać endemiczne rośliny, przejście do plaży Famara; trasa południowa: wejście na Caldera Blanca, z którego widać Park Narodowy Timanfaya. Wyprawy półdniowe, średni stopień trudności. Cena – ok. 40 EUR (zawiera opiekę pilota i piknik).

 
 
Pod wodą jak w kosmosie - odkryj inny świat! Czyli polskie centrum nurkowe COOL DIVE zaprasza. Niezliczone ławice ryb, skore do zabaw flądry i bajecznie kolorowe papugoryby to zaledwie kilka z wielu atrakcji czekających w przejrzystych wodach oceanu. W ofercie wycieczka podwodna - dla tych bez doświadczenia i umiejętności pływackich (59 EUR) oraz profesjonalne szkolenia dla dzieci i dorosłych. Wszystko to pod okiem doświadczonego polskiego instruktora. Z nami nie sposób się nudzić!
 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne rezerwacja i zakup wycieczek tylko na miejscu na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

 

Oferty wyjazdów na LANZAROTE