polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl 
 tel. (22) 862 50 70 tel. 862 34 62,  kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70;  bertur@bertur.pl

EMIRATY ARABSKIE

     

 
STRONA GŁÓWNA

WYSZUKIWARKA OFERT

GRECJA
GRECJA RIW. OLIMP
GRECJA HALKIDIKI
GRECJA PELOPONEZ
KRETA CHANIA
KRETA HERAKLION
RODOS
KOS
KORFU
THASSOS
SANTORINI
HISZPANIA
MAJORKA
COSTA DEL SOL
COSTA BRAVA
IBIZA
TENERYFA
GRAN CANARIA
MAROKO
CHORWACJA
EGIPT
TUNEZJA
TURCJA
BUŁGARIA
CYPR
KRAJE EGZOTYCZNE
REJSY PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM
PRZELICZNIK WALUTOWY
WYCIECZKI FAKULTATYWNE

NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
POGODA
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE

 

Parking przy lotnisku

Parking

 

 

 

 
WYCIECZKI FAKULTATYWNE

OPIS WYCIECZEK ORAZ ICH CENY PODAWANA SĄ JEDYNIE INFORMACYJNIE, NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY

1. Sharjah & Dubaj city tour

Tą malowniczą przejażdżkę rozpoczniemy przy Niebieskim Bazarze, w którym mieści się ok. 600 sklepów. Dalej przejedziemy do największego meczetu w Sharjah – King Faisal, następnie wizyta na bazarze Al Arsa – doskonałym miejscu na zakup rękodzieł i antyków. Następnie przejazd do Dubaju, gdzie zatrzymamy się aby zrobić zdjęcia przy słynnym 7* hotelu Burj Al Arab. Zobaczymy również Burj Dubaj – budowany najwyższy wieżowiec na świecie, który w chwili obecnej ma już 818 metrów wysokości. Wizyta w Muzeum w Dubaju a dalej przeprawa wodną taksówką przez rzekę Dubai Creek w stronę souków, gdzie odwiedzimy znany targ z przyprawami oraz Gold Souk - bazar słynący z wyrobów ze złota. Następnie czas wolny w centrum handlowym Deira na lunch i zakupy

2. Całodniowe „Hatta” safari z lunchem

Wczesnym rankiem wyjazd na pełną przygód przejażdżkę landcruiserami. Droga prowadzić będzie przez czerwone piaski i zielone równiny aż do doliny Maleiha, która łączy pustynię Rub Al Khali z zachodnim pasmem gór Hajjar. Dalsza trasa wiedzie przez małe i duże wyschnięte koryta rzek, możemy podziwiać pejzaż otaczający małe górskie wioski i miasteczka. Później wizyta w odrestaurowanym 16-wiecznym forcie. Lunch przy hotelu Hatta Fort.

Prosimy o zabranie strojów kąpielowych oraz ręczników. W zależności od opadów w górskich rzekach istnieje możliwość kąpieli.

3. Musandam Cruise Khasab

Całodniowy rejsy wycieczkowy do Khor Sham – fiordu o długości 25 km z krystalicznie czystą wodą. Podczas rejsu kilkakrotnie zatrzymamy się w różnych miejscach. Nasi goście będą mogli podziwiać krajobraz górski i piękne piaszczyste plaże a także zaobserwować delfiny oraz skorzystać z morskich kąpieli i podziwiania podwodnego świata.
W cenie zapewniamy napoje bezalkoholowe, owoce oraz lunch a także sprzęt do snoorkowania podczas trwania rejsu.

4. Fujairah City Tour

Przejazd przez góry Hajjar do wioski arabskiej Dibba, po drodze przystanek na Friday Market – bazar z dywanami; następnie przejazd urokliwą trasą wzdłuż wybrzeża do miejscowości Badiyah, gdzie znajduje się najstarszy meczet w Emiratach. Dalsza droga poprzez miejscowości turystyczne takie jak Khor Fakkan do Fujairah, po drodze zobaczymy cytadele Bitnah Fort oraz Fujairah Museum.

5. Dubai Shopping at Mall of the Emirates

Podjazd pod potocznie nazywaną „8 cudem świata” największą, sztuczną wyspę na świecie - Palm Jumeirah. Przekonaj się sam dlaczego właśnie tu największe światowe sławy jak David Beckham kupiły na tej wyspie swoje posiadłości.
Następnie przystanek w słynnym centrum handlowym Emiratów – Mall of the Emirates zlokalizowanym w sercu Nowego Dubaju. To otwarte w 2005 roku centrum handlowe na powierzchnie 223 tysięcy m2 i jest największym centrum handlowym poza Ameryką Północną. Oferuje pełna gamę rozrywek, zakupów i możliwości spędzania wolnego czasu.

6. Desert Safari with Dinner

Po południu wyjazd nowoczesnymi jeepami w stronę pustyni. Po godzinie przejazd quadami po wydmach – tzw. „Dune Bashing” (podobne wrażenia jak na kolejce górskiej).
Następnie przywitanie arabską kawą oraz orientalna kolacja barbeque. Na miejscu możliwość skorzystania z wielu innych atrakcji tj.: przejażdżka na wielbłądach, palenie fajki wodnej, tatuaże z henny, zdjęcia w tradycyjnych strojach, lub po prostu zrelaksować się przy muzyce DJ-a.
Przewidziano również pokaz tańca brzucha.

7. Oman – Sohar City

Wyjazd o godzinie 8.30 z granicy w Hatta, następnie przejazd do Sohar - zielonego miasta, gdzie zwiedzimy corniche port oraz targ. Później jazda do Rustaq Fort – jednego z najstarszych (XIII w.) i największych spośród 500 omańskich fortów. Rustaq Fort mieści się u podnóża Al Jabal Al Akhdar na krawędzi równiny Batinah. Fort ten początkowo skonstruowany na perskich ruinach około 1250 r., obecna struktura została odbudowana przez pierwszego władcę z dynastii Ya’aruba w 1650 r. Dodatkowe wieże zostały skończone w 1744 i 1906 r.
Lunch w lokalnej restauracji.

8. Al Ain Tour with Lunch

Al Ain to miasto znane jako Miasto - Ogród Emiratów, położone jest u podnóża gór, gdzie karawany zatrzymują się na odpoczynek od niepamiętnych czasów.
Droga z Dubaju prowadzi nas przez pustynną scenerię, zatrzymujemy się przy archeologicznych wykopaliskach, które mają 5000 lat, następnie przechodzimy do Al Ain muzeum obok starej twierdzy. Po lunchu w jednej z popularnych restauracji zatrzymamy się przy muzeum pałacu Al Ain. Pałac był siedzibą ostatniego rządzącego szejka Zayed bin Sultan Al Nahyan od roku 1927 do wczesnych lat 70-tych.
W drodze powrotnej zatrzymamy się na targu wielbłądów.

9. Traditional Dhow Cruise with Dinner

2-godzinny rejs wycieczkowy po rzece Dubai Creek tradycyjna łodzią Dhow. Wszechobecny ruch tradycyjnych taksówek wodnych oraz zgiełk dnia codziennego dadzą Państwu możliwość poznania kultury starego Dubaju w połączeniu z nowoczesną architekturą.
Podczas rejsu przewidziana jest kolacja wraz z napojami.

10. Wild Wadi

Ekscytująca całodniowa wyprawa do Parku Wodnego Wild Wadi. Wśród atrakcji parku jest kompleks basenów i zjeżdżalni, na których można osiągnąć prędkość aż 80 km/h. Park Wild Wadi to doskonała propozycja na spędzenie niezapomnianego dnia dla całej rodziny.

11. Full Day Abu Dhabi with Lunch

Z Dubaju przejedziemy przez sławny przemysłowy obszar Emiratów – Jebel Ali prowadzący do stolicy Emiratów Abu Dhabi, z jej luksusowymi willami i pałacami położonymi wzdłuż riwiery.
Zwiedzimy fort Al Husn, port Batinah oraz kulturalne centrum Abu Dhabi Miniemy Miasteczko Sportowe, które jest największym stadionem piłkarskim na Środkowym Wschodzie. Wycieczkę zakończymy lunchem w jednej z popularnych restauracji w centrum miasta.

12. Jumana Show

Zapierający dech w piersiach pokaz sztucznych ogni oraz laserów. Przedstawienie, w którym uczestniczy ponad 80 artystów estradowych trwa ok 65 minut.

13. Umm Al Quwain & Ras Al Khaimah

Wycieczka do północnych emiratów, które urzekają pięknym pejzażem morza i plaż, odwiedzimy nadmorskie miasteczko Umm Al Quwain, stary market, centrum oraz Hamra Fort hotel.

14. Burj Al Arab Lunch

Wystawny lunch w słynnym 7 * hotelu Burj Al Arab to także doskonała okazja na zrobienie zdjęć wewnątrz tego obiektu. Proszę pamiętać o odpowiednim stroju.

Program wycieczek

Cena za osobę Wycieczka
od ok. 60 USD do ok. 65 USD Dubai City Tour (całodniowa)*
od ok. 55 USD do ok. 60 USD Dubai Shopping Tour (całodniowa)*
od ok. 45 USD do ok. 85 USD Desert Safari with dinner (wyjazd po południu) *
od ok. 45 USD do ok. 85 USD Dhow Cruise with Dinner (wyjazd wieczorem) *
ok. 132 USD Hatta Safari (całodniowa, max 6 os w jeepie)**
ok. 178 USD Fujairach City Tour (pół dniowa)**
ok. 252 USD Omam - Sohar City (całodniowa)***
ok. 102 USD Al Ain Tour (całodniowa)**
ok. 180 USD Wild Wadi (całodniowa)**
ok. 102 USD Abu Dhabi City Tour (całodniowa)**
ok. 78 USD Umm Al Quwain & Ras Al Khaimah (całodniowa)**
od 145 USD do 185 USD Burj Al Arab Lunch


* Warunkiem odbycia się wycieczki jest zgłoszenie się przynajmniej 4 uczestników. Wycieczka prowadzona jest przez polskiego pilota.
** Wycieczki prowadzone przez lokalnego, anglojęzycznego przewodnika. Dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Rezydentem
*** Wycieczki prowadzone przez lokalnego, anglojęzycznego przewodnika. Dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Rezydentem.

 

 

 

   
 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |