polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl 
 tel. (22) 862 50 70,  kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70;  bertur@bertur.pl

COSTA DEL SOL

     

 
STRONA GŁÓWNA
WYSZUKIWARKA OFERT
GRECJA
GRECJA RIW. OLIMP
GRECJA HALKIDIKI
GRECJA PELOPONEZ
KRETA CHANIA
KRETA HERAKLION
RODOS
KOS
KORFU
THASSOS
SANTORINI
HISZPANIA
MAJORKA
COSTA DEL SOL
COSTA BRAVA
IBIZA
TENERYFA
GRAN CANARIA
MAROKO
CHORWACJA
EGIPT
TUNEZJA
TURCJA
BUŁGARIA
CYPR
KRAJE EGZOTYCZNE
REJSY PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM
PRZELICZNIK WALUTOWY
WYCIECZKI FAKULTATYWNE

NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
POGODA
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
WSPÓŁPRACA
BILETY LOTNICZE
BILETY AUTOKAROWE
BILETY PROMOWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY LOTNICZE WYSZUKIWARKA
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE

 

Parking przy lotnisku

Parking

 

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

 

OPIS WYCIECZEK ORAZ ICH CENY PODAWANA SĄ JEDYNIE INFORMACYJNIE, NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY

 

 

GIBRALTAR

PROGRAM ZWIEDZANIA OBEJMUJE:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM  (KLIMATYZACJA)-TRASA LICZY OK. 120 KM.,       OK. 2 GODZINY CZASU WOLNEGO NA ZAKUPY W GIBRALTARZE NA GLÓWNEJ ULICY MIASTA – MAIN STREET ORAZ OK. 2 GODZINY ZWIEDZANIA MINIBUSAMI Z PRZEWODNIKIEM LOKALNYM.CZĘŚĆ ZWIEDZANIA OBEJMUJE:WIZYTĘ NA TZW.PUNTO EUROPA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZROBIENIA ZDJĘĆ ZATOKI GIBRALTARYJSKIEJ (PRZY DOBREJ WIDOCZNOŚCI WIDAĆ BRZEGI AFRYKI),SPACER PO JASKINI SW.MICHALA (SAMODZIELNY),POSTÓJ PRZY SŁYNNYCH MAŁPACH GIBRALTARYJSKICH (CZAS NA ZDJĘCIA).W SUMIE OKOLO 4 GODZ.POBYTU W SAMYM GIBRALTARZE.

UWAGA!  DO GIBRALTARU TRZEBA MIEĆ ZE SOBĄ PASZPORT.WALUTĄ W GIBRALTARZE JEST FUNT GIBRALTARYJSKI LECZ MOŻNA PLACIĆ EURO,DOLARAMI...(W SKLEPIE LEPSZY PRZELICZNIK DOLARA NIŻ W KANTORZE).

POWRÓT NA WYBRZEŻE DO HOTELI OK. GODZ. 17:00 (FUENGIROLA)


CENA: 
20,00 EURO WERSJA ZAKUPY; 36,00 EURO WERSJA ZE ZWIEDZANIEM

WYJAZD PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK

(RINCON GODZ. 06:25, TARIK GODZ. 07:15, ROYAL AL-ANDALUS I MARINA SUR GODZ. 07:25, FUENGIROLA PARK/MAS PLAYA GODZ. 08:00, ACUARIUM GODZ. 08:15 )
PROSZE PAMIETAC O WZIĘCIU PASZPORTÓW!

 SEWILLA

PROGRAM ZWIEDZANIA OBEJMUJE:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM  (KLIMATYZACJA)-TRASA LICZY OK. 220 KM.,NA TRASIE POSTÓJ TECHNICZNY (TOALETY),ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM (PRZEWODNIK ORAZ WEJŚCIÓWKI DO KATEDRY SĄ WLICZONE W KOSZT IMPREZY) WSPANIAŁEJ KATEDRY (WEWNĄTRZ MIN. GROBOWIEC  KOLUMBA,NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE OŁTARZ,ZAKRYSTIA) OKOŁO 1 GODZ..PRZEJAZD AUTOKREM PRZEZ TERENY GDZIE ZNAJDUJE SIĘ PARK MARII LUDWIKI,MIEJSCE GDIE W 1929 ROKU ODBYŁA SIE WYSTAWA IBEROAMERYKAŃSKA (TU POSTÓJ NA ZDJĘCIA PRZY PLACU AMERYKI I PLACU HISZPAŃSKIM).SPACER PO DZIELNICY SANTA CRUZ ORAZ OK 45 MIN CZASU WOLNEGO.WYCIECZKA NIE MA W PROGRAMIE WIZYTY W PAŁACU PIOTRA TZW.ALKAZARZE! OSOBY,KTORE WYKUPIĄ IMPREZĘ Z OBIADEM ZAPRASZAMY NA OBIAD Z DANIAMI SERWOWANYMI (NAPOJE PŁATNE WE WŁASNYM ZAKRESIE OPRÓCZ JEDNEJ BUTELKI WINA NA 4 OSOBY,KTÓRA JEST WLICZONA W KOSZT OBIADU).PODCZAS OBIADU OSOBY,KTÓRE NIE WYKUPILY OBIADU MAJĄ CZAS WOLNY. POWRÓT NA WYBRZEŻE DO HOTELI OK. GODZ. 18:15 (MALAGA)

CENA:  Z OBIADEM 72,00 EURO, BEZ OBIADU 60,00 EURO
WYJAZD ŚRODA

(RINCON GODZ. 07:55,TARIK GODZ.07:00,ROYAL AL-ANDALUS I MARINA SUR GODZ.06:40, FUENGIROLA PARK/MAS PLAYA GODZ.06:15, ACUARIUM GODZ.06:10)  

CEUTA / TETUAN MAROKO

PROGRAM ZWIEDZANIA OBEJMUJE:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM  (KLIMATYZACJA)-TRASA LICZY OK. 140 KM DO ALGECIRAS ( ZA GIBRALTAREM),TU WSIADAMY NA PROM,KTÓRYM PŁYNIEMY DO CEUTY (MIASTO HISZPAŃSKIE W AFRYCE).PROM PŁYNIE OK. 45 MIN. A NA NIM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO MIN. SKLEP, BAR,TOALETY.PRZED WEJŚCIEM NA PROM PILOT IMPREZY ZBIERZE OD PANSTWA PASZPORTY WRAZ Z WYPEŁNIONYMI W AUTOKARZE KARTAMI GRANICZNYMI.

UWAGA! DO MAROKA POLSCY TURYŚCI POTRZEBUJĄ WIZY.WIZY,KTÓRE ZAŁATWIA DLA PAŃSTWA BIURO SĄ TO TZW.WIZY GRUPOWE-PILOT MA OBOWIĄZEK NA GRANICY HISZPAŃSKO-MAROKANSKIEJ W CEUCIE ZOSTAWIĆ PAŃSTWA PASZPORTY WRAZ Z WYPISANYMI WCZEŚNIEJ KARTAMI GRANICZNYMI,KTÓRE ODBIERA PRZY POWROCIE Z MAROKA.

UWAGA! POTRZEBNE SĄ OK.4 DNI NA ZAŁATWIENIE DLA PAŃSTWA WIZ DO MAROKA.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA NIEZBĘDNE NA DO PRZEKROCZENIA GRANICY WIZY

PRZEKRACZANIE GRANICY CZĘSTO TRWA OK.30 MIN. (MOŻE BYĆ DLUŻSZE) ZWIEDZNIE:PO PRZEKROCZENIU GRANICY MIEDZY CEUTĄ A MAROKIEM (4 KM. OD CENTRUM CEUTY) JEDZIECIE PAŃSTWO DO MIASTA TETUAN,DAWNEJ STOLICY PROTEKTORATU HISZPAŃSKIEGO UTWORZONEGO W 1906 ROKU.PO DRODZE POSTÓJ NA ZDJĘCIA NA WIELBŁĄDACH (ZA ZDJĘCIE NA WIELBŁĄDZIE PLACICIE PANSTWO 2 EURO OPIEKUNOWI WIELBŁĄDA).PROGRAM IMPREZY PO PRZYJEZDZIE DO TETUANU TO PRZEDE WSZYSTKIM SPACER PO MEDINIE (STARE MIASTO) I OGLĄDANIE JAK LUDZIE ŻYJĄ W XV WIEKU (WG. KALENDARZA MUZUŁMAŃSKIEGO W MAROKU JEST 1423 ROK).PROGRAM IMPREZY NIE OBEJMUJE ZWIEDZANIA MECZETÓW WEWNĄTRZ (W MAROKU SĄ TYLKO DWA MECZETY DO KTÓRYCH WSTĘP MAJĄ TURYŚCI) ORAZ PAŁACÓW.W CZASIE WĘDRÓWKI PO MEDINIE ZATRZYMUJEMY SIE NA ZDJĘCIA PRZY RYNKU BERBERYJSKIM (PIERWOTNI MIESZKAŃCY MAROKA-BERBEROWIE) NA ZDJĘCIA ORAZ PRZY ZAKLINACZU WĘŻY.(ZDJĘCIE Z WĘŻEM KOSZTUJE. 1 EURO.TAK JAK ZA WIĘKSZOŚĆ ZDJĘĆ ROBIONYCH W MAROKU Z TUBYLCAMI -O ILE POZWOLĄ SIĘ SFOTOGRAFOWAĆ NAJCZĘŚCIEJ PŁACIMY 1 EURO).CZĘŚCIĄ PROGRAMU SĄ: OBIAD-TRWA OK. 1 GODZ.(PODAJĄ WOLNO!).MENU TO:ZUPA WARZYWNA-HARIRA,SZASZŁYK BARANI,KASZA KUSKUS Z KURCZAKIEM ORAZ SLODKIE CIASTECZKO Z HERBATĄ MIĘTOWĄ-POZOSTAŁE NAPOJE SĄ PŁATNE NP. NAPOJE CHŁODZACE 1.50 EURO,PIWO 2.00 EURO, BUTELKA WINA 10 EURO.PODCZAS OBIADU PRZYGRYWA NAM ZESPÓŁ GRAJĄCY MUZYKĘ ANDALUZYJSKA (ZDJĘCIE Z ZESPOŁEM 1 EURO). APTEKA-TRWA OK.30 MIN. (TU SPRZEDAJE MIN.SŁYNNY KREM RÓŻANY,IDEALNY NA ZMARSZCZKI,PRZEBARWIENIA SKÓRY ITP.) SKLEP-TRWA OK. 30 MIN. (TU SPRZEDAJĄ MIN. DYWANY ,MAROKAŃSKIE-PREZENTACJA,JAK I ROWNIEŻ WYROBY CERAMICZNE,SKÓRZANE,ITP..) PODCZAS WEDRÓWKI PO MEDINIE (CAŁOŚC ŁĄCZNIE Z OBIADEM,APTEKĄ,SKLEPEM TRWA OK. 4 GODZIN) NIE MA CZASU NA INDYWIDUALNE ZWIEDZANIE MEDINY.W MAROKU.WALUTĄ OBOWIAZUJACĄ JEST DIRHAM (1 DOLAR,EURO TO OK. 10 DIRHAMÓW).PAŃSTWO MOŻECIE PLACIĆ W MAROKU EURO,DOLARAMI,KARTĄ KREDYTOWĄ (WSKAZANE JEST ZABRANIE DROBNYCH MIN. NA ZDJĘCIA).W DRODZE POWROTNEJ Z MAROKA ZATRZYMUJEMY SIE NA MIN 25 MIN. CZASU WOLNEGO W CEUCIE (TU STREFA BEZCŁOWA,MIN. WYROBY ZE ZŁOTA TAŃSZE OK. 25% NIŻ W HISZPANII;KAMERY,APARATY FOTOGRAFICZNE ITP..)  

CIEPŁEJ OBIADOKOLACJI – PILOT GRUPY MA OBOWIĄZEK ZAMÓWIĆ W TAKIM PRZYPADKU OBIADOKOLACJĘ NA ZIMNO DLA DANEGO HOTELU

UWAGA! WARTO NA WYCIECZKĘ WZIĄĆ ŻONĘ-DOBRY PRZELICZNIK W RAZIE WYMIANY ZA TOWAR. MĘŻOWIE MNIEJ ATRAKCYJNI.

 UWAGA!W MAROKU UWIELBIAJĄ SIĘ TARGOWAĆ-CENA WSTĘPNA TOWARU TO CZESTO 1/3,1/4 CENY DO ZAPŁACENIA

UWAGA!OSOBY WRAŻLIWE NA BRUD I ZAPACHY MOGĄ (NIE MUSZĄ) ZLE SIĘ CZUĆ W MAROKU

UWAGA! MOŻNA Z MAROKA WYSŁAĆ KUPIONE NA MIEJSCU POCZTÓWKI (CENA 4 POCZTOWEK TO OK. 1 EURO, 1 POCZTÓWKI ZE ZNACZKIEM 1.50 EURO)

UWAGA! MAROKO ZWIEDZAMY Z PRZEWODNIKIEM (CZĘSTO DWOMA ORAZ PILNUJĄCYM NAS CHLOPCEM-POD KONIEC IMPREZY JEST ZWYCZAJ TIPOWANIA CHŁOPCA-1 EURO OD OSOBY)

POWRÓT NA WYBRZEŻE DO HOTELI OK. GODZ. 21:00 (FUENGIROLA)

CENA Z OBIADEM 79,00 EURO
WYJAZD
PIĄTEK

(RINCON GODZ.05:20, TARIK GODZ.06:05, ROYAL AL-ANDALUS I MARINA SUR GODZ.06:20, FUENGIROLA PARK/MAS PLAYA GODZ.06:35, ACUARIUM GODZ.06:45)
PROSZĘ PAMIĘTAĆ O WZIĘCIU PASZPORTÓW, DŁUGOPISU I DROBNCH!

 GRANADA

PROGRAM ZWIEDZANIA OBEJMUJE:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM  (KLIMATYZACJA)-TRASA LICZY OK. 120 KM.,NA TRASIE POSTÓJ TECHNICZNY (TOALETY),ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM (PRZEWODNIK ORAZ WEJŚCIÓWKI DO ALHAMBRY WLICZONE SĄ W KOSZT IMPREZY) PAŁACU SUŁTANÓW GRANADY- ALHAMBRY (ZOBACZYCIE PAŃSTWO: PAŁAC KAROLA V,OCALAŁE CZĘŚCI PAŁACU SUŁTANA: PATIO MIRTÓW I PATIO LWÓW WRAZ Z KOMNATAMI DO NICH PRZYLEGAJACYMI),OGRODY GENERALIFE-CAŁOŚĆ ZWIEDZANIA TRWA OK. 2 GODZ.SPACER PO CENTRUM MIASTA-OK. 1,5 GODZ.(PO DRODZE ZOBACZYCIE PAŃSTWO:DAWNY ZAJAZD ARABSKI-KARAWANSERAI,ORYGINALNĄ ULICZKĘ DAWNEGO TARGU ARABSKIEGO TZW.ALCACERIĘ,FASADĘ GŁÓWNĄ KATEDRY (UWAGA!:PROGRAM NIE OBEJMUJE WEJŚCIA DO WNĘTRZA KATEDRY),FASADĘ KAPLICY KRÓLEWSKIEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ WEJŚCIA DO WEWNĄTRZ WE WŁASNYM ZAKRESIE (UWAGA!:WEJŚCIE PŁATNE OK.2.00 EURO).PRZEJAZD AUTOKAREM NA WZGÓRZE ALBAICIN-TU PRZEJŚCIE NA PUNKT WIDOKOWY Z CZASEM NA ZROBIENIE ZDJĘĆ (PRZY DOBREJ WIDOCZNOŚCI DOSKONALE WIDAĆ ALHAMBRĘ NA TLE SIERRA NEVADA). OSOBY, KTÓRE WYKUPIĄ IMPREZĘ Z OBIADEM ZAPRASZAMY NA OBIAD TYPU BUFET (NAPOJE PŁATNE WE WŁASNYM ZAKRESIE OPRÓCZ JEDNEJ BUTELKI WINA NA CZTERY OSOBY, KTÓRA JEST WLICZONA W KOSZT OBIADU). PODCZAS OBIADU OSOBY, KTÓRE NIE WYKUPIŁY OBIADU MAJĄ CZAS WOLNY.

POWRÓT NA WYBRZEŻE DO HOTELI OK. GODZ. 17:45 (MALAGA)

CENA: Z OBIADEM 69,00 EURO, BEZ OBIADU 59,00 EURO
WYJAZD
WTOREK

(RINCON GODZ. 08:25, TARIK GODZ. 07:40, ROYAL AL-ANDALUS I MARINA SUR GODZ. 07:20, FUENGIROLA PARK/MAS PLAYA GODZ. 06:55, ACUARIUM GODZ.06:45 )

 CORDOBA

PROGRAM ZWIEDZANIA OBEJMUJE:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM  (KLIMATYZACJA)-TRASA LICZY OK. 200 KM.,NA TRASIE POSTÓJ TECHNICZNY (TOALETY),ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM (PRZEWODNIK ORAZ WEJŚCIÓWKI DO KATEDRY-MECZETU SĄ WLICZONE W KOSZT IMPREZY) KATEDRY-MECZETU,GŁÓWNEGO ZABYTKU CORDOBY-OK. 1 GODZ.,SPACER PO STAREJ DZIELNICY ŻYDOWKIEJ TZW. JUDERII Z OPLACONA WIZYTA WEWNĄTRZ SYNAGOGI.SPACER KOŃCZY SIĘ PO WYJŚCIU ZA MURY STAREGO MIASTA PRZY WEJŚCIU DO ALKAZARU-PAŁACU Z OGRODAMI (WEJŚCIE DO ALKAZARU OK.2,5 EURO NIE JEST WLICZONE W KOSZT IMPREZY).OD TEGO MOMENTU CZAS WOLNY Z MOŻLIWOŚCIĄ ZWIEDZENIA ALKAZARU. OSOBY, KTÓRE WYKUPIĄ IMPREZĘ Z OBIADEM ZAPRASZAMY NA OBIAD Z DANIAMI SERWOWANYMI (NAPOJE PŁATNE WE WŁASNYM ZAKRESIE OPRÓCZ JEDNEJ BUTELKI WINA  NA 4 OSOBY,KTÓRA JEST WLICZONA W KOSZT OBIADU).PODCZAS OBIADU OSOBY,KTÓRE NIE WYKUPIŁY OBIADU MAJĄ CZAS WOLNY.

POWRÓT NA WYBRZEŻE DO HOTELI OK. GODZ. 18:15 (MALAGA)

CENA:  Z OBIADEM 64,00 EURO, BEZ OBIADU 54,00 EURO
WYJAZD CZWARTEK

(RINCON GODZ. 07:55, TARIK GODZ. 07:00, ROYAL AL-ANDALUS I MARINA SUR GODZ. 06:40, FUENGIROLA PARK/MAS PLAYA GODZ. 06:15, ACUARIUM GODZ. 06:10 )

 RONDA

PROGRAM ZWIEDZANIA OBEJMUJE:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM  (KLIMATYZACJA)-TRASA LICZY OK. 90 KM.,NA TRASIE POSTÓJ TECHNICZNY (TOALETY),ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM (PRZEWODNIK ORAZ WEJŚCIÓWKI DO OBIEKTÓW WYMIENIONYCH W PROGRAMIE IMPREZY SĄ WLICZONE W KOSZT IMPREZY).PO PRZYJEZDZIE ZWIEDZAMY WEWNĄTRZ KOLEGIATĘ MARII PANNY,NASTĘPNIE SPACEREM PO STAREJ CZĘŚCI MIASTA UDAJEMY SIĘ DO DOMU DON JUANA DE BOSCO BY Z OGRODÓW NALEŻĄCYCH DO TEJ POSIADŁOSCI ZROBIĆ SPEKTAKULARNE ZDJĘCIA (PRZEPAŚĆ EL TAJO) TZW. PUENTE NUEVO-NOWEGO MOSTU ŁĄCZĄCEGO STARĄ I NOWĄ CZĘŚĆ RONDY.POZOSTAJE NAM JESZCZE ZWIEDZENIE NAJSŁYNNIEJSZEJ I NAJSTARSZEJ W HISZPANII ARENY DO WALKI Z BYKAMI ORAZ OK. 45 MIN. CZASU WOLNEGO. OSOBY,KTORE WYKUPIĄ IMPREZĘ Z OBIADEM ZAPRASZAMY NA OBIAD Z DANIAMI SERWOWANYMI (NAPOJE PŁATNE WE WŁASNYM ZAKRESIE OPRÓCZ JEDNEJ BUTELKI WINA NA 4 OSOBY,KTÓRA JEST WLICZONA W KOSZT OBIADU).PODCZAS OBIADU OSOBY,KTÓRE NIE WYKUPILY OBIADU MAJĄ CZAS WOLNY.

POWRÓT NA WYBRZEŻE DO HOTELI OK. GODZ. 16:30 (FUENGIROLA

CENA: Z OBIADEM 47,00 EURO, BEZ OBIADU 38,00 EURO
WYJAZD SOBOTA

(RINCON GODZ. 06:55, TARIK GODZ.07:45, ROYAL AL-ANDALUS I MARINA SUR GODZ. 07:55, FUENGIROLA PARK/MAS PLAYA GODZ. 08:30, ACUARIUM GODZ. 08:45 )

 UWAGA! DZIECI DO 3 LAT GRATIS, OD 4 DO 10 LAT PŁACĄ 25% MNIEJ

AUTOKAR PODJEŻDŻA POD HOTEL LUB ODBIERA UCZESTNIKÓW Z PRZYSTANKOW AUTOBUSOWYCH PRZY GŁÓWNEJ DRODZE POŁOŻONYCH NAJBLIŻEJ DANEGO HOTELU (INFORMACJA U REZYDENTA). POBUDKA ZAMAWIANA JEST 1 GODZINĘ PRZED WYJAZDEM, ŚNIADANIE PODAWANE NA ZIMNO 15 MIN PO POBUDCE.

 

 

   
 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |