Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


 

 

 

TAJLANDIA - WIETNAM - KAMBODŻA

W ORIENTALNY DESEŃ


 
Bangkok • Siem Reap • Angkor • Phnom Penh • Cu Chi • Ho Chi Minh • Delta Mekongu • Phan Thiet
 

1. DZIEŃ

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot z Warszawy do Tajlandii.

 
2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky, najwyższego budynku w Tajlandii skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie wieczorny spacer po tętniącej życiem słynnej ulicy Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
 
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Zwiedzanie letniej rezydencji królewskiej Vimanmek, który jest największą na świecie budowlą wykonaną z drewna tekowego. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
 
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wczesnym rankiem wyjazd z Bangkoku do Aranyapradet, miasteczka granicznego z Kambodżą (ok. 5 godz.). Około południa przekroczenie granicy, następnie przejazd do miasta SIEM REAP. Po przyjeździe do Siem Reap zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek. Kolacja. Nocleg.
 
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU - dawnej stolicy państwa Khmerów: Południowa Brama Angkor Thom, świątynia Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i Pałac Królewski. Po południu zwiedzanie słynnej świątyni Angkor Wat - najdoskonalszego przykładu architektury khmerskiej. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Powrót do hotelu, nocleg.
 
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Drugi dzień zwiedzania Angkoru: świątynia Bantaey Srei, zwana Twierdzą Kobiet, Ta Phrom, jedna z najbardziej romantycznych świątyń Angoru, gdzie kręcono zdjęcia do filmu „Tomb Raider”. Po południu wycieczka łodzią po jeziorze TONLE SAP - jednym z największych jezior Azji Południowo-Wschodniej. Ciekawostką jeziora są „pływające wioski” - osady zbudowane na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z takich wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Kolacja, powrót do hotelu. Nocleg.
 
7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer z Siem Reap do PHNOM PENH (ok. 5-6 godz.). W czasie podróży krótki postój, możliwość zakupu owoców i lokalnych przysmaków. Po przybyciu do stolicy Kambodży zakwaterowanie w hotelu. Po krótkim odpoczynku zwiedzanie Phnom Penh: Pałac Królewski, Srebrna Pagoda, Muzeum Narodowe oraz centralny rynek. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
 
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wczesnym rankiem przejazd autokarem do granicy z Wietnamem. Po przejściu kontroli paszportowej spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Obiad. Wycieczka do słynnych tuneli CU CHI - podziemnego labiryntu tuneli, który powstał w czasie wojny wietnamskiej i pierwotnie miał długość około 200 km. Ręcznie wykopane tunele były bazą żołnierzy Wietkongu. Przejazd do HO CHI MINH (Sajgonu). Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Nocleg.
 
9. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do My Tho - DELTY RZEKI MEKONG, która wpada do morza dziewięcioma odnogami. Rejs łodzią po Mekongu na wyspę Thai Son - czas wolny na lokalnym rynku, gdzie można kupić m.in. owoce tropikalne i wyroby miejscowego rzemiosła. Przepłynięcie sampanami do restauracji. Obiad. Po południu przejazd do słynącego z pięknych plaż kurortu PHAN THIET. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
 
10-11. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.
 
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do HO CHI MINH (Sajgonu). Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
 
13. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie miasta: katedra Notre-Dame, poczta centralna, ratusz, świątynia Thien Hau w dzielnicy chińskiej. Obiad. Po południu zwiedzanie Muzeum Wojny, gdzie znajdują się pamiątki po wojnie wietnamskiej, następnie zwiedzanie Pałacu Ponownego Zjednoczenia - socrealistycznej pamiątki po zjednoczeniu państwa. Czas wolny na zakupy na lokalnym targu. Transfer na lotnisko w Sajgonie. Wylot do Polski.
 
14. DZIEŃ.
Przylot do Polski

 

 

CENY PROMOCYJNE, ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA

TERMIN

CENA OD:

ZAPYTAM

15.01 – 28.01 5994pln ZAPYTAM
22.01 – 04.02 5994pln ZAPYTAM
29.01 – 11.02 5994pln ZAPYTAM
12.02 – 25.02 6160pln ZAPYTAM
26.02 – 11.03 5994pln ZAPYTAM
12.03 – 25.03 5911pln ZAPYTAM
26.03 – 08.04 5828pln ZAPYTAM
31.10 – 13.11 5994pln ZAPYTAM
06.11 – 19.11 5994pln ZAPYTAM
19.11 – 02.12 5994pln ZAPYTAM
 
 

ŚWIADCZENIA:

11 noclegów: 2 w hotelu*** w Bangkoku, 4 w hotelach*** w Kambodży, 2 w hotelu*** w Sajgonie, 3 noclegi w hotelu*** w Phan Thiet; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie zgodnie z programem: 11 śniadań, 3 obiady, 4 kolacje (w tym jedna z pokazem tańców)• przelot: Warszawa-Bangkok, Sajgon-Warszawa • przejazd autokarem w Tajlandii, Kambodży i Wietnamie • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 

 

UWAGI:

-Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 170 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
-Wizy: opłata wizowa i zaproszenie w Wietnamie: ok. 55 USD; opłata wizowa w Kambodży: ok. 45 USD; należy mieć ze sobą 3 zdjęcia formatu paszportowego.
-Opłaty fakultatywne: wycieczka po kanałach Bangkoku: ok. 15 USD; kolacja w Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD.
-Ze względu na rozkład lotów ostatni nocleg może być w Sajgonie.
-W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
-Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Dalekie podroze lato 2016 Image Banner 750 x 100

 

    WIĘCEJ OFERT W WYSZUKIWARCE