polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl 
 tel. (22) 862 50 70,  kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70;  bertur@bertur.pl

WŁOCHY 10 dni

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

WYSZUKIWARKA

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

POGODA TERAZ

 RZYM

 WENECJA

Włochy kraj na półwyspie Apenińskim, którego 80% powierzchni zajmują góry. Z północy na południe, przez cały półwysep biegną góry Apeniny, z najwyższym wzniesieniem w części środkowej masywu - w Abruzzach (Corno Grande, 2912 m n.p.m.) oraz licznymi kotlinami. Znajdują się tu również jeziora, m.in. Jezioro Trazymeńskie.
Włochy oblewają cztery morza: Liguryjskie, Tyrryńskie, Adriatyckie i Jońskie

Parking przy lotnisku


Przeprawy promowe

 

 

 

 
POWRÓT NA SZCZYTY MARZEŃ

ZWIEDZANIE

Wspaniała górska wyprawa w najpiękniejszy rejon włoskich Dolomitów - Val di Fassa. Sprawdzone trasy trekkingowe o średnim stopniu trudności, odpowiednie dla osób o ogólnie dobrej kondycji fizycznej. Szczególnie polecana dla turystów z doświadczeniem w chodzeniu po polskich górach, spragnionych nowych wrażeń. Dolomity, choć przepiękne widokowo, nie są aż tak zatłoczone jak Tatry. Tras jest tu zdecydowanie więcej, są bezpieczne i wspaniale poprowadzone. W licznych schroniskach można nie tylko odpocząć, ale także zjeść pyszny regionalny posiłek i pogadać z miłośnikami gór z całego świata. Strzeliste Torri del Vajolet na tle błękitnego nieba, wejście na szczyt Piz Boè - to naprawdę warto przeżyć! Fantastyczna atmosfera w grupie, profesjonalni przewodnicy górscy, wszystkie noclegi w dobrym, dogodnie położonym hotelu gwarantują udany wyjazd

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ
Przyjazd do Passo San Pellegrino w godzinach południowych. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po miejscowości. Kolacja. Spotkanie z przewodnikiem i prezentacja programu. Nocleg.

3. DZIEŃ
(ok. 5-5,5 godz. trekkingu) Śniadanie. Przejazd autokarem do Baita Flora Alpina (1860 m n.p.m.). Następnie przejście do Casoni di Val Fredda (1908 m n.p.m.) i podejście na przełęcz Forca Rossa (2490 m n.p.m.). Dalej trasa wiedzie przez Col della Saline (2400 m n.p.m.). Zejście przez schronisko Fuchiade (1972 m n.p.m.), położone ze szczytami grupy Marmolady w tle, do Baita Flora Alpina. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
(ok. 4,5-5,5 godz. trekkingu) Śniadanie. Wyjście z hotelu. Podejście na Col Margherita (2545 m n.p.m.). Dalej szlakiem Alta via Mariota do Forcella Vallazza (2521 m n.p.m.). Następnie trasa prowadzi na Cima Juribrutto (2697 m n.p.m.), i przełęcz Juribrutto (2381 m n.p.m.). Zejście na Passo San Pellegrino przez Col dalle Palue (2267 m n.p.m.). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ
(ok. 3,5-4 godz. trekkingu, wariant trudniejszy: 6-7 godz.) Śniadanie. Wyjście z hotelu. Przejazd wyciągiem krzesełkowym Costabella do schroniska Paradiso (2160 m n.p.m.). Przejście na przełęcz Selle (2528 m n.p.m.) i do schroniska Taramelli (2040 m n.p.m.) koło malowniczego jeziora Selle. Zejście do Malga Crocefisso (1540 m n.p.m.) i powrót do hotelu autokarem przez Pozza di Fassa i Moenę. Dla chętnych możliwość trudnej trasy trekkingowej: na przełęczy Selle podział grupy i przejście trasą Alta via Bepi Zac, biegnącą granią masywu Costabella (2700 m n.p.m.). Powrót na Passo San Pellegrino. Kolacja. Dyskoteka w hotelu. Nocleg.

6. DZIEŃ
(ok. 6,5-7 godz. trekkingu) Śniadanie. Z hotelu przejście do schroniska Fuchiade (1962 m n.p.m.), następnie na przełęcz Cirelle (2683 m n.p.m.) i do schroniska Contrin (2016 m n.p.m.), u stóp wschodniego filaru masywu Marmolada di Penia. Zejście do Alba di Canazei. Powrót do hotelu autokarem przez Canazei, Campitello i Moenę. Kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ
(ok. 7-7,5 godz. trekkingu) Śniadanie. Przejazd autokarem do Vigo di Fassa (1517 m n.p.m.). Przejazd kolejką linową do schroniska Ciampedie (1997 m n.p.m.). Przejście do schroniska Gardeccia (1950 m n.p.m.) i dalej do schroniska Vajolet (2243 m n.p.m.) położonego u stóp strzelistych Torri del Vajolet. Następnie trasa prowadzi na przełęcz Santner (2700 m n.p.m.) przez schronisko Re Alberto (2600 m n.p.m.) do schroniska Santner. Zejście do Ciampedie i zjazd kolejką linową do Vigo di Fassa. Powrót do hotelu autokarem. Kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ
(ok. 5-6 godz. trekkingu) Śniadanie. Przejazd na Passo Pordoi (2239 m n.p.m.. Wjazd kolejką linową na "taras Dolomitów" - Sasso Pordoi (2950 m n.p.m.), następnie zejście do Forcella Pordoi (2846 m n.p.m.). Ok. 1,5-godzinne podejście na Piz Boè (3152 m n.p.m.). Zejście do schroniska Boè i Forcelli Pordoi, wejście na Sasso Pordoi i zjazd kolejką linową Passo Pordoi. Powrót do hotelu autokarem. Kolacja pożegnalna i projekcja slajdów o tematyce górskiej. Nocleg.

9. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Bolzano, otoczonej górami stolicy prowincji Górna Adyga. Spacer po centrum miasta o charakterystycznej włosko-tyrolskiej atmosferze: Piazza Walter, katedra, Piazza delle Erbe, via dei Portici. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

10. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

Ceny promocyjne! Ilość miejsc w promocji ograniczona

TERMINY (10 dni)  
28.06-07.07 2290 pln ZAPYTAM
17.07-21.07 2390 pln ZAPYTAM
02.08-11.08 2390 pln ZAPYTAM
23.08-01.09 2350 pln ZAPYTAM
Zniżka za 1. dziecko do 12 lat: 300 PLN.

DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO 390 zł.

ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelu na przełęczy San Pellegrino (Passo San Pellegrino 1918 m n.p.m.) w pobliżu Moeny w Val di Fassa; 2-os. pokoje (możliwość dostawki) z łazienkami: prysznic, wc; wyżywienie: śniadania (bufet) i obiadokolacje zgodnie z programem; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; przewodnik w czasie wycieczek górskich (za opłatą na miejscu); ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: przewodnicy górscy: ok. 15 EUR/dzień/os. (przy min. 35 uczestnikach), opłata klimatyczna: ok. 2 EUR/nocleg/os., inne opłaty: 25 EUR.
2. Wymagane dodatkowe ubezpieczenie.
3. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych program może ulec zmianie. Należy zabrać wygodne obuwie trekkingowe, plecak, nieprzemakalną kurtkę, ciepłą odzież i latarkę.
 

 
WARUNKI UCZESTNICTWA

  WIĘCEJ OFERT W WYSZUKIWARCE

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |