Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking  

Domy i apartamenty

 


 

 

 

 

 

REJSY


 
Morze Śródziemne, Morze Bałtyckie, Fiordy Norwegii, Adriatyk
 

 
 

REJSY Z POLSKIM PILOTEM

 
   
EGEJSKA ODYSEJA

Rejs wokół wspaniałych, greckich wysp z polskim pilotem i przelotem z możliwością przedłużenia o 7 dni wypoczynku na Peloponezie.

   
PRZEZ LĄDY I MORZA

Mykeny - Nawplion - Epidauros - Kanał Koryncki - Delffy - Osios Lukas - Ateny - Mykonos - Kusadasi - Patmos - Rodos - Kreta - Santorini - Pireus - Evia 

   
ŚRÓDZIEMNOMORSKA BRYZA

Hiszpania - Tunezja - Włochy - Francja -Monte Carlo- Hiszpania

   
ŚRÓDZIEMNOMORSKIE OPOWIEŚCI

Włochy - Chorwacja - Grecja -Turcja - Włochy

   
OD WENECJI DO STAMBUŁU

Włochy - Grecja - Turcja - Chorwacja - Włochy 

   
ŚRÓDZIEMNOMORSKA ODYSEJA

Włochy -MALTA - Hiszpania - Francja - Włochy

   
SPOTKANIE Z GRECJĄ

Włochy - Grecja -Czarnogóra

   
PETERSBURG I BAŁTYCKIE STOLICE

Niemcy - Szwecja - Estonia - Rosja - Finlandia
 

   
GRECKA ODYSEJA

Włochy - Chorwacja - Grecja  - Włochy (POLSKI PILOT)

   
REJS PO MORZU EGEJSKIM - Biało-błękitne Cyklady (POLSKI PILOT)

Siros • Cesme • Kos • Ios •  Santorini • Pireus •Ateny • Mykonos • Kusadasi• Efez • Samos • Milos

   
SŁONECZNE BALEARY (POLSKI PILOT)

Włochy - Hiszpania

   
UROKI NORWESKICH FIORDÓW

Niemcy > Norwegia > Dania

   
WYSPY KANARYJSKIE

Włochy > Francja > Wielka Brytania > Hiszpania > Portugalia (POLSKI PILOT)

   
UROKI CASABLANKI I WYSPY  KANARYJSKIE

Włochy - Hiszpania - Maroko - Wyspy Kanaryjskie - Madera - Włochy

   
DOOKOŁA EUROPY Z POLSKIM PILOTEM

Włochy > Hiszpania > Portugalia > Francja > Wielka Brytania > Niemcy

   
RZYM I ZIEMIA ŚWIĘTA

Włochy - Turcja - Cypr - Izrael -  Egipt - Włochy

   
   
   

REJSY - relaks • zabawa • wyśmienite jedzenie • magiczne trasy • doskonały serwis • komfortowe zwiedzanie

 
 
 
TERMINY 2014 - 2016 CENA ZAPYTAM
     
statki zwykle wypływają w soboty od 299 Euro Zapytam
     
Cena obejmuje: Przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video) lub przelot samolotem, transfery do portu i z powrotem, wyżywienie wg wybranego rejsu, Ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)
 
Cena nie obejmuje: Opłat portowych w zależności od rejsu od 100 euro - 280 euro, wycieczek fakultatywnych, Bilety do zwiedzanych obiektów, usługa przewodnika lokalnego, Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup), Wersji All Inclusive (chyba, że statk ma tylko taka wersje) – ok. 30 Euro/dzień/osoba
 
MIASTA WYLOTÓW przelot samolotemprzelot samolotem
Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław
 
MIASTA WYJAZDÓWprzejazd autokaremprzejazd autokarem
Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz, Pruszcz Gdański, Gniezno
 
DOJAZD WŁASNYdojazd własnydojazd własny
 
 
Godziny odjazdu/odlotu mogą ulec zmianie prosimy o sprawdzenie na 2 dni przed wyjazdem
 
 
 
 
ABC REJSÓW
 

Żadne inne wakacje nie dadzą Ci możliwości zwiedzenia tylu miejsc w ciągu kilku dni. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że marzyłeś o zobaczeniu Wysp Greckich ale współtowarzysz podróży wolał Riwierę Turecką? Ktoś musiał zrezygnować. Podczas rejsu możliwe by było spełnienie obu tych marzeń, a nawet kilku więcej. Co więcej, zwiedzasz wiele miejsc bez konieczności zmieniania hotelu, uciążliwych podróży i nieustannego pakowania i rozpakowywania walizek. Przemieszczając się między portami statkiem, możesz korzystać z wielu rozrywek i atrakcji dostępnych na statku. Tylko na rejsie możliwe jest opalanie się, pływanie, jedzenie wykwintnych potraw, uczestnictwo w animacjach, imprezach tanecznych, oglądanie przedstawień w teatrze i uprawianie sportu podczas pokonywania dalekich tras.

 
Korzystne ceny. Wbrew powszechnej opinii rejsy nie są rozrywką tylko dla najbogatszych. Wystarczy zastanowić się, ile musielibyśmy zapłacić za wakacje, które oferują hotele w standardzie chociaż zbliżonym do przeciętnego standardu na statku, dodać do tego nieograniczone możliwości korzystania ze wszystkich atrakcji, bogate menu - podczas rejsu można by właściwie nie wstawać od stołu, a i tak nie spróbowalibyśmy wszystkiego, doskonały serwis kabinowy, obsługę w barach i restauracjach i możliwość zobaczenia wielu miejsc. Kupując rejs w promocyjnej cenie możesz otrzymać dużo więcej za te same pieniądze, które zapłaciłbyś jadąc na urlop do hotelu w Grecji, Turcji czy Egiptu. Wielu armatorów, z myślą o najmłodszych podróżnikach, proponuje im rejs gratis lub tylko za opłaty portowe, a w niektórych przypadkach ceny te obowiązują nawet do 17-go roku życia!
 
Rejsy są relaksujące. Wiele osób, które złapały bakcyla cruisingu twierdzi, że pływają dlatego, że na rejsie można wyłączyć myślenie o codzienności. Po wejściu na statek, przez cały czas trwania rejsu, jedyną rzeczą, o której musisz myśleć jest tylko to, w jaki sposób odpoczywać, co do jedzenia wybrać i w jaki sposób spędzić czas w porcie. To załoga dba o czystość w kabinie, o to, abyś był dobrze nakarmiony, abyś nigdy się nie nudził, a nawet zajmie się Twoimi dziećmi, które mogą uczestniczyć w animacjach, dostosowanych do ich wieku. W wielu miejscach Twój telefon komórkowy nie będzie miał zasięgu, więc nikt nie będzie Cię niepokoił telefonami z pracy!
Jedzenie - na rejsie każdy znajdzie coś dla siebie. Na statkach wycieczkowych pracują najlepsi szefowie kuchni, którzy przygotowują wykwintne posiłki, ale jeśli jesteś fanem fast foodów, to dostępne są również pizza, hamburgery i frytki. Możesz wybierać spośród potraw w bufecie samoobsługowym, w którym do wyboru są sałatki, mięsa, ryby, owoce morza, zupy, kanapki i wiele innych, a wszystko świeże i najlepszej jakości. Istnieje również możliwość jedzenia w restauracji, gdzie obsłużony zostaniesz przez sympatycznego kelnera lub zamówienia posiłku do pokoju. Ponadto na statkach wycieczkowych tradycją jest przygotowywanie tradycyjnych dla odwiedzanych miejsc posiłków, nie musisz więc szukać lokalnej restauracji w porcie, aby zaznać smaku miejscowych potraw.
 
Niepowtarzalna atmosfera - w żadnym innym miejscu nie doświadczysz tylu wrażeń! Zaczynając od porannego fitnessu, konkursów i zabaw organizowanych przez grupy animacyjne, kursów tańca, pokazów, kończąc na zjawiskowych przedstawieniach w teatrze, muzyce na żywo, dyskotekach. Ale to nie wszystko! Na statkach dostępne są salony SPA, fryzjer, siłownia, ściany wspinaczkowe, boiska i wiele, wiele innych atrakcji, które dostępne są na wyciągnięcie ręki. A to wszystko uzupełnione szerokim uśmiechem, którym codziennie obdarzają Cię członkowie załogi.
 
Cena zawiera: Zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii, wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy, napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych, serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, serwis kabinowy, korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.), udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (wieczór kapitański, przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.).
 
Cena rejsu nie zawiera: kosztów dojazdu do portu; ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów; korzystania z barów na statku, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji, wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu, korzystania z punktów usługowych na statku tj.: fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internetu oraz wydatków osobistych, napiwków dla obsługi na statku (kwota uzależniona od długości rejsu). Cena rejsu nie obejmuje również kosztów wymaganych wiz. Pracownicy naszego biura udzielają Informacji czy na trasie wybranego rejsu wymagane są wizy oraz pomagają w ich uzyskaniu.
 
UWAGA! Podczas rezerwacji rejsu należy zwrócić uwagę na opłaty portowe (zawsze osobno wyszczególnione w cenniku rejsu). Niektóre linie wliczają opłaty portowe w cenę rejsu (wtedy w tabelce z cennikiem opłaty portowe oznaczone są jako "w cenie"), inne natomiast liczą je osobno, a ich kwotę należy doliczyć do ceny za kabinę.
Niektórzy armatorzy, np. Pullmantur Cruises oferują rejsy All Inclusive.
 

 

Do pobrania WYCIECZKI FAKULTATYWNE ZE STATKU COSTA SERENA.PDF
 
PAKIETY ALL INCLUSIVE NA STATKACH
 
Do pobrania PROPOZYCJE WYCIECZEK PODCZAS REJSÓW DO POBRANIA .PDF
 
Do pobrania CENY WYCIECZEK PODCZAS REJSÓW DO POBRANIA .PDF
 
 
REJSY PO KARAIBACH