Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Domy i apartamenty

 


Parking przy lotnisku


Przeprawy promowe

 


POGODA

 PRAGA

 

 

Sylwester Praga 6 dni

 


 

 

AUTOKAREMPROGRAM

29.12
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.

30.12
Przyjazd do Kutnej Hory i zwiedzanie miasta słynącego w średniowieczu z wydobycia srebra (miasto wpisane na listę UNESCO). Spacer po malowniczym starym mieście; na szczególną uwagę zasługuje katedra św. Barbary - jedna z najpiękniejszych w Czechach, Włoski Dwór - pierwotnie siedziba Wacława II oraz Klasztor Urszulanek. Następnie wyjazd w kierunku Kralup. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, czas na odpoczynek. Po południu wyjazd do Pragi - spacer przez Plac Wacława secesyjnymi pasażami oraz uliczkami starego miasta. Czas wolny. Dla chętnych kolacja w restauracji na starym mieście (płatna dodatkowo). Wieczorem powrót do hotelu.

31.12
Po śniadaniu wyjazd do Pragi - wraz z przewodnikiem zwiedzimy Wyszehrad, a następnie cmentarz żydowski na Żiżkowie. Powrót do hotelu i przygotowania do zabawy sylwestrowej.
Ok. 19.00 wyjazd do centrum. Dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową przejazd do restauracji, dla pozostałych osób transfer w okolice Rynku lub Mostu Karola. Tego wieczoru w Pradze obowiązuje na ulicach zakaz spożywania alkoholu w opakowaniach szklanych.
Wspólny powrót do hotelu (ok. 2.00 nad ranem).

01.01
Około południa wyjazd do centrum Pragi. Zwiedzanie Pragi husyckiej i Nowego Miasta. Po południu czas wolny, a następnie rejs statkiem z obiadokolacją po Wełtawie. Dla chętnych „wieczór w teatrze”. Powrót do hotelu.

02.01
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Pragi. Zwiedzanie zaczniemy od spaceru przez kompleks klasztorny na Strahovie, następnie dzielnicą Hradczany przejdziemy na Zamek Praski czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła nazwę: Brama Macieja z XVII wieku, zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra Św. Wita, Pałac Królewski oraz bazylika Św. Jerzego. Na zakończenie programu zwiedzania barokowe uliczki Małej Strany - najmniejszego miasta historycznego Pragi. Czas wolny przy średniowiecznym moście Karola. Dla chętnych kolacja w restauracji (płatna dodatkowo). Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

03.01
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02.00).

UWAGA! Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie.


Zakwaterowanie na objeździe

Hotel Sport **+ (Kralupy)
Hotel kategorii turystycznej, położony jest około 20 km od Pragi w Kralupach. W pobliżu hotelu stacja kolejki podmiejskiej - dojazd do centrum Pragi zajmuje ok. 20 minut. Pokoje 2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja. Wyżywienie: śniadania kontynentalne.
Uwaga! Hotel może zostać zmieniony na hotel **/*** położony poza Pragą. Warunki pobytu (pokoje) jak wyżej.
Kategoria lokalna: **/***

 


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 03.01 1050 PLN ZAPYTAM

 

 

ŚWIADCZENIA

Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe),3 śniadania kontynentalne, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników w języku polskim, tour guide ( system bezprzewodowego oprowadzania grup) -ok. 1350 KC, rejsu wzdłuż Wełtawy z obiadokolacją- 800 KC, obiadokolacji w restauracjach - ok. 1250 KC, „wieczór w teatrze”ok.700 KC oraz innych nie ujętych powyżej kosztów.

KOLACJA SYLWESTROWA
Zorganizowana w restauracji-browarze Klasztorni – Pivovar w godzinach 20.00-02.00. Kolacja na gorąco i na zimno, przekąski koktajlowe, kawa, herbata, lampka szampana o północy. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo, po północy muzyka mechaniczna, niewielki parkiet do tańczenia. Lokal można obejrzeć na stronie: www.klasterni-pivovar.cz 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Leszno, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gliwice, Opole, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Wyszków, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Szczecin, Białystok, Ostrów Mazowiecka

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW