Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


 
 

 

Paryż - Sylwester na Polach Elizejskich
 

 

 

 

AUTOKAREM


PROGRAM

29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy i Holandię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

30.12.
Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków. Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek po podróży. Wieczorem przejazd do Paryża komunikacją miejska (RER/metro) na rejs statkiem po Sekwanie.

31.12.
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża. Zaczniemy od Wyspy Cite, czyli najstarsza część miasta z Katedrą Notre Dame, będzie też czas na pamiątkowe zakupy. Następnie zwiedzimy Luwr - wspaniała kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo, Nike z Samotraki itd. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w nowoczesnej, biurowo-mieszkaniowej dzielnicy La Defense, nazywanej „Manhatanem Paryża”. Powrót do hotelu na odpoczynek. Wieczorem (około godziny 22) transfer na Pola Elizejskie - zabawa sylwestrowa na Polach Elizejskich. Powrót do hotelu około godziny 02.00.

01.01.
Wykwaterowanie z hotelu po późnym śniadaniu. Ciąg dalszy zwiedzania Paryża: Wieża Eiffla, najsłynniejsza żelazna budowla Paryża i spacer po Montmartre: plac du Tertre, bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Plac Pigalle. (przejazd metrem). Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

02.01.
Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).


Zakwaterowanie na objeździe

Hotele** klasy turystycznej, położone na peryferiach Paryża w pobliżu stacji kolejki RER. Pokoje 2-osobowe (na życzenie z dostawką) z WC, łazienką, TV i telefonem. W hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar.
 


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 02.01 1199 PLN ZAPYTAM

 

 

ŚWIADCZENIA

Cena obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar, WC), zakwaterowanie w hotelach (2 rozpoczęte doby hotelowe), 2 śniadania serwowane w restauracji hotelowej, program turystyczny j.w., ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra/RER, wstępów do zwiedzanych atrakcji , systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. . Orientacyjny koszt biletów wstępu: ok. 100 EUR + 15 EUR komunikacja miejska. 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Leszno, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gliwice, Opole, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Wyszków, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Szczecin, Białystok, Ostrów Mazowiecka

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW