Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe


 
 

 

Sylwester w Paryżu 6 dni

 

 

AUTOKAREMPROGRAM

29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin. Nocleg tranzytowy.

29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd nocny przez Niemcy i Holandię i Belgię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

30.12.
Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie miasta: wjazd na Wieżę Eiffla- symbol Paryża i najbardziej znana na świecie żelazna budowla. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek.

30.12.
Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta: wjazd na Wieżę Eiffla- symbol Paryża i najbardziej znana na świecie żelazna budowla. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek po podróży lub na realizację indywidualnego programu.

31.12.
Po śniadaniu zwiedzanie Paryża, zaczniemy od Wyspy Cite czyli najstarszej części miasta z Katedrą Notre Dame, będzie też czas na zakupy pamiątkowe. Kolejnym etapem będzie Luwr - wspaniała kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo, Nike z Samotraki itd. Następnie odwiedzimy La Defense - nowoczesna dzielnica biurowo-mieszkaniowa nazywana ”Manhattanem Paryża”. Wieczorem dla chętnych kolacja sylwestrowa (od godziny 20), dla osób nie korzystających z kolacji wyjazd na Pola Elizejskie.

01.01.
Późne śniadanie, a po południu ciąg dalszy zwiedzania Paryża: spacer po Cmentarzu Pere Lachaise - najsłynniejszej nekropolii Paryża z mauzoleum Abelarda i Heloizy, grobowcami Chopina, Walewskiej, Piaf, Balzaca i Morrisona. Kolejnym punktem programu będzie przejazd na Pola Elizejskie - najpiękniejszą ulicę Paryża ze wspaniałymi sklepami, salonami mody, kinami i restauracjami. Zobaczycie Państwo również Plac Gwiazdy i słynny napoleoński Łuk Triumfalny. Wieczorem proponujemy Państwu rejs statkiem po Sekwanie.

02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i ciąg dalszy zwiedzania Paryża: (Uwaga! Program realizowany metrem). Zaczniemy od wizyty w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Panstwo 250 figur z wosku znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków. Tego dnia chcielibyśmy również zaprosić Państwa do Muzeum Perfum firmy Fragonard - jednej z najstarszych francuskich wytwórni perfum (możliwość zakupienia słynnych zapachów po cenach fabrycznych). Wczesnym popołudniem proponujemy spacer po wzgórzu Montmartre: plac du Tertre, biała bazylika Sacre Coeur, kabaret Moulin Rouge oraz Plac Pigalle .
Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

03.01.
Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).

Uwaga! Pilot-przewodnik nie oprowadza po muzeach. Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie.


Zakwaterowanie na objeździe

Hotele** klasy turystycznej, położone na peryferiach Paryża, w pobliżu stacji metra lub kolejki RER. W hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja oraz bar. Funkcjonalnie urządzone pokoje 2-osobowe (na życzenie z dostawką), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat. Śniadania kontynentalne.
 


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 03.01 1450 PLN ZAPYTAM

 

 

ŚWIADCZENIA

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, , - program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra, wstępów do zwiedzanych obiektów, systemu Tour
Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.)
oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjny koszt ok.100 EUR + 15 EUR komunikacja miejska.

KOLACJA SYLWESTROWA:
Zorganizowana w godzinach 20.00 - 01.00 w restauracji w centrum miasta. Zimne przystawki i gorąca trzydaniowa kolacja, kawa lub herbata. Butelka wina i pół butelki szampana na parę. Inne napoje dodatkowo płatne. Zabawa przy zespole muzycznym (mały parkiet do tańca). 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Leszno, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gliwice, Opole, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Wyszków, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Szczecin, Białystok, Ostrów Mazowiecka

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW