Malta

  

Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

 


Domy i apartamenty

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

POGODA TERAZ

 

 

 

 Obóz rekreacyjny Chill out Zone - wiek 14-18
 

 

 

AUTOKAREM

 

Stradiot*** Chill out Zone -Włochy / Rimini [14-18 lat]
 

SUPER PROMOCJA! Tylko teraz wycieczka do SAN MARINO w cenie!!!
Relaks na plaży, słodkie lenistwo w promieniach słońca, niezapomniany klimat południa - wszystko to tylko w Rimini! To właśnie tutaj będziecie mieć 100 metrów do prywatnej piaszczystej plaży na której leżaki są za FREE!

 

RIMINI – to największe i najbardziej znane kąpielisko nad Morzem Adriatyckim, które przyciąga młodzież z całej Europy, a życie tętni tu 24 h na dobę! Stare rzymskie miasto przeszło wiele zmian i dziś jest ośrodkiem wypoczynkowym pełnym rozrywek idealnych dla młodych ludzi, którym marzy się luz, muzyka i dobre międzynarodowe towarzystwo. Kilkukilometrowa piaszczysta plaża, kolorowe promenady, restauracje oraz sklepy są czynne non stop. To miasto nigdy nie zasypia. W Rimini najbardziej cieszą bajeczne, piaszczyste plaże, na których można leniuchować, wziąć udział w licznych zabawach, zagrać w siatkówkę plażową czy kąpać się w ciepłym morzu do woli. Do pełni szczęścia brakuje tylko spaceru romantycznymi uliczkami Starego Miasta Rimini, zdjęcia przy moście Tyberiusza i Łuku Triumfalnym Konstantyna.

 
Hotel Stradiot*** - hotel znajdujący się w dzielnicy Rivabella cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem młodzieży dzięki swemu położeniu: tylko 100 metrów dzieli Was od prywatnej piaszczystej plaży, a klimatyczny deptak z licznymi knajpkami i atrakcjami macie dosłownie w odległości kilku kroków. Będziecie mieszkać w pokojach 3-4 osobowych (możliwe łózka piętrowe) z łazienką, balkonem, TV oraz klimatyzacją (płatna dodatkowo 5 EUR/pokój/dzień). Na terenie hotelu do Waszej dyspozycji również basen, recepcja czynna 24/dobę, restauracja, winda oraz przytulne hotelowe patio. Dostęp do WI-FI na terenie hotelu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.
 
Co jemy
3 posiłki dziennie (kuchnia włoska) – śniadania kontynentalne wzmocnione, obiad oraz kolacja 2- daniowa. Woda do posiłków w cenie!
Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu do Rimini
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu z Rimini
 
Atrakcje
czyli jak wypoczywamy


- plażowanie i kąpiele w morzu
- aqua aerobic
- rozgrywki sportowe na plaży m.in beach volleyball i water polo, przeciąganie liny
- kultura Włoch, czyli jak rozpoznać rodowitego mieszkańca Półwyspu Apenińskiego
- taneczna zabawa w najlepszych dyskotekach Rimini
- zwiedzanie najbliższej okolicy
- konkursy z nagrodami
- spacery po plaży
- dyskoteka nad hotelowym basenem w rytm Waszej ulubionej muzy
- city games
 
Prywatny serwis plażowy w cenie!
Na naszym obozie młodzieżowym będziecie korzystać z prywatnej plaży, oddalonej tylko o 100 metrów od hotelu, gdzie leżaki są dla Was dostępne bezpłatnie, więc możecie leniuchować do woli.
 
DYSKOTEKI
Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście, w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.
Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 EUR/wejście
 
3 DISCO AND SPORT!
Specjalnie dla Naszych najbardziej rozbawionych uczestników mamy wyjątkową ofertę 3 DISCO AND SPORT, która uprawnia Was do 3 wejść do dyskoteki Carnaby – najbardziej popularnego klubu w Rimini z karaoke, turniejem siatkówki plażowej, grami sportowymi na plaży.
Cena: 90 PLN
 
 
IMPREZY FAKULTATYWNE
TYLKO U NAS!!!

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozy młodzieżowe możesz wykupić u Nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! Cena w EUR płatna na miejscu, cena PLN płatna w biurze.
 
WARSZTATY JĘZYKA WŁOSKIEGO (3x2h)- nie od dziś wiadomo, że język włoski to jeden z najbardziej melodyjnych języków świata. Oferta idealna dla tych którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. W ciągu dnia poznajecie podstawy języka włoskiego podczas quizów, zagadek oraz konkursów by wieczorami móc wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce podczas rozmów z "tubylcami".
Cena: 100 PLN
 
MIRABILANDIA - ogromne wesołe miasteczko z atrakcjami wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Mrożące krew w żyłach kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto pokazy skoków do wody, pokaz rewii na lodzie, występy kaskaderów oraz wiele innych atrakcji zakończonych spektaklem sztucznych ogni i laserów - niesamowite wrażenia gwarantowane!
Cena 30 EUR/132 PLN
 
AQUAFAN (wycieczka całodniowa) - niezapomniane szaleństwo w największym wodnym parku Europy! Czeka na Was 5 ogromnych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami wodnymi, sztuczna fala, pontony, a ponadto do dyspozycji wszystkich gości leżaki umożliwiające przyjemny relaks w otoczeniu bujnej roślinności. Na terenie obiektu kuszą również restauracje i liczne sklepiki.
Cena: 25 EUR/ 110 PLN
 
RZYM (wycieczka całodniowa) - podobno wszystkie drogi prowadzą do Rzymu! Miasto to kusi każdego, kto pragnie przemierzyć te same ścieżki, którymi niegdyś przechadzali się rzymscy mężowie stanu, filozofowie oraz papieże. W czasie tej wycieczki zwiedzicie stolicę Włoch, położoną na siedmiu wzgórzach, która jest miejscem niezwykłym, obfitującym w różnego rodzaju zabytki kultury i sztuki. Przewodnik pokaże Wam najpiękniejsze miejsca m. in.: Forum Romanum, Panteon, Kapitol, Watykan wraz z Placem i Bazyliką św. Piotra.
Cena: 60 EUR/ 264 PLN
 
WENECJA (wycieczka całodniowa) - co może być piękniejszego niż podróż do miasta miłości, mostów i kanałów? Piękno Wenecji urzeka, a niezwykłe położenie na archipelagu z ponad stu niedużych wysepek stanowi o jego wyjątkowości. W spokojnych wodach zatoki weneckiej, niczym piękne damy w lustrze, przeglądają się wytworne pałace, kamienice, kościoły i klasztory. To właśnie romantyczny klimat, charakterystyczne oświetlenie budowli, błysk wody i słońca były inspiracją dla wielkich weneckich artystów. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień.
Cena: 55 EUR/ 242 PLN
 
SAN MARINO (wycieczka całodniowa) - jedno z najmniejszych państw świata, a za razem najstarsza republika w Europie zachwyci Was swoim urokiem. Zwiedzicie najważniejsze i najpiękniejsze zabytki tej enklawy: twierdze La Rocca o Guaita wznoszącą się na wzgórzu, katedrę św. Marino oraz Palazzo Pubblico, czyli ratusz miejski. Zapraszamy do odwiedzania najstarszej republiki w Europie!
Cena: 20 EUR/ 88 PLN
 
RIMINI (spacer z pilotem – przewodnikiem) - poznajemy stolicę Riwiery Adriatyckiej. To nie tylko znany wakacyjny kurort, ale także stare rzymskie miasto z wieloma ciekawymi zabytkami. Rimini to intrygujące połączenie architektury starych domków, klimatycznych sklepów z pamiątkami i starożytnych ruin z nowoczesną architekturą hoteli i dużych centrów handlowych. Pizza Cavour – zabytkowa dzielnica miasta, urzekająca zabytkami, takimi jak słynny Łuk Augusta, most Tyberiusza czy ruiny amfiteatru.
Cena: 5 EUR/ 22 PLN
 
PAKIET
San Marino, Rzym, Aquafan - przy zakupie 3 wycieczek oszczędzasz 5 EUR!
Cena: 100 EUR/ 440 PLN
 
Jak jedziemy
1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, nocny przejazd przez Austrię

2 dzień
przyjazd do hotelu ok. godz 13-tej, zakwaterowanie, aklimatyzacja, kolacja

3-8/9 dzień
wypoczynek we Włoszech, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

9/10 dzień
śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd ok. godz. 14 tej, nocny przejazd przez Włochy, Austrię

10/11 dzień
przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdu

 
 
 
 
    ZAPYTAM
29.06 - 08.07  1839 zł ZAPYTAM
06.07 - 16.07 1999 zł ZAPYTAM
14.07 - 24.07 1999 zł ZAPYTAM
22.07 - 01.08 1999 zł ZAPYTAM
30.07 - 09.08 1939 zł ZAPYTAM
07.08 - 17.08 1939 zł ZAPYTAM
15.08 - 25.08 1839 zł ZAPYTAM
23.08 - 01.09 1739 zł ZAPYTAM
 
 
Cena zawiera:
transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę  kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty"
 
Cena nie zawiera
dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, klimatyzacji, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).
 
 
Informacje dodatkowe
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki+ posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 10,5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.
 

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 
 
 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW