polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
 
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

WŁOCHY RIMINI

     

 
STRONA GŁÓWNA
OBOZY KOLONIE

WYSZUKIWARKA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 
OBÓZ MŁODZIEŻOWY

WYPOCZYNEK SAMOLOTEM

Włochy >> RIMINI H. Loris** >> Villa Loris**
16 - 19 lat
Włoskie szaleństwo

GDZIE JEDZIEMY

RIMINI – tutaj życie tętni 24 h/dobę! To właśnie tu zjeżdża latem młodzież z całego świata. Rimini jest dzisiaj nowoczesnym centrum wypoczynkowym, oferującym przede wszystkim kolorowe promenady, dyskoteki, restauracje i kawiarenki otwarte non stop! Za dnia sercem miasta jest piaszczysta plaża a najlepszą rozrywką kąpiel w ciepłym morzu…natomiast wieczorem… słynące w całej Europie dyskoteki i kluby, gdzie ograniczenia niesamowitej zabawy nie istnieją.

GDZIE MIESZKAMY

Villa Loris ** – położony w centrum rozrywkowym Rimini – Rivazzurra, położony ok. 200 m od Carnaby oraz ok. 100 m od piaszczystej plaży. Jest to kameralny hotel z obszernym, klimatyzowanym holem i restauracją. Posiada obszerny taras na którym będziecie mieć możliwość pograć w ping-ponga czy odpocząć. Mieszkacie w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami (możliwość łóżek piętrowych). W większości pokoi znajdują się balkony.

CO JEMY

UWAGA! Budzikom śmierć!!! Nie musicie już zrywać się bladym świtem na śniadania! Dla Waszej wygody są one serwowane do południa, co pozwala Wam odespać wszystkie nocne szaleństwa! 2 posiłki dziennie (kuchnia włoska). Śniadania w formie bufetu – jesz ile chcesz oraz dwudaniowa ciepła obiadokolacja serwowana. Do śniadania: kawa, herbata. Woda do obiadokolacji w cenie!

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

Wypoczynek na plaży COCOBEACH w cenie!

Young People Zone! Będziemy korzystać z prywatnej plaży, zajmowaną tylko przez samą młodzież! Leżaki są dla was dostępne bezpłatnie, więc możecie leniuchować do woli. Dla najbardziej aktywnych przygotowane są boiska do siatkówki i koszykówki oraz przeróżne plażowe animacje.

- szalona zabawa w najlepszych dyskotekach Rimini
- turniej siatkówki z nagrodami!
- nowe znajomości gwarantowane!
- niezapomniane towarzystwo!
- GRATIS! Każdy uczestnik wyjazdu otrzyma BUT CARD z mnóstwem zniżek i promocji w najchętniej odwiedzanych lokalach miasta ( pizzerie, bary, lodziarnie).

dyskoteki

CARNABY – dyskoteka z trzema poziomami! Pierwszy – THE CAVE – w klimacie hip hop-u i rap-u, drugi poziom – THE DANCE AREA – dla fanów elektro i hause oraz trzeci poziom DISCO PUB – szalone lata 60’ 70’ 90’, czyli rock i latino. A oprócz tego codziennie międzynarodowe karaoke!
Wstęp ok. 9 EUR

ALTROMONDO STUDIOS – klub z nowoczesnym wystrojem, gdzie poczujesz się nieziemsko! Występują tu takie gwiazdy jak: DJ Gigi D’Agostino czy DJ Tiesto. To tutaj czekają na Was szalone imprezy i najgorętsze rytmy.
Wstęp ok. 10 EUR

BAIA IMPERIALE – uważany za jeden z 10 najlepszych i najpiękniejszych klubów na świecie. Podczas imprez w klubie zanurzycie się w świecie fantasy wśród posągów rzymskich czy filarów świątyni… To klub z basenem oraz z muzyką, która poruszy do tańca każdego.
Wstęp ok. 32 EUR

3 DISCO AND SPORT!

Specjalnie dla Naszych najbardziej rozbawionych uczestników mamy wyjątkową ofertę 3 DISCO AND SPORT, która uprawnia Was do 3 wejść do Carnaby – najbardziej popularnego klubu w Rimini z bezpłatnym Welcome Cocktailem, prezentacją artystycznego tworzenia cocktaili z akrobacjami, karaoke, turniejem siatkówki plażowej, grami sportowymi na plaży.
Cena: 90 PLN

IMPREZY FAKULTATYWNE!

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u Nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! Cena w EUR płatna na miejscu, cena PLN płatna w biurze.

AQUAFAN-(wycieczka całodniowa)- niezapomniane wodne szaleństwo w największym wodnym parku Europy! Czeka na Was 5 ogromnych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami wodnymi: sztuczna fala, pontony, do dyspozycji wszystkich gości leżaki umożliwiające przyjemny relaks w otoczeniu bujnej roślinności. Na terenie obiektu kuszą również restauracje i liczne sklepiki.
Cena: 25 EUR /108 PLN

RZYM- (wycieczka całodniowa)- Wieczne Miasto to coś, co każdy zobaczyć powinien! Zachwycająca i zaskakująca stolica świata antycznego i chrześcijańskiego. Zwiedzamy Watykan- najmniejsze państwo świata: Plac i Bazylikę Św. Piotra. W samym Rzymie zobaczymy m.in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót w godzinach wieczornych; śniadanie oraz obiad i kolacja w formie suchego prowiantu.
Cena: 55 EUR/237 PLN

FLORENCJA Z PIZĄ (wycieczka całodniowa)- Piza: Krzywa Wieża i Katedra, Florencja: Plac Michała Anioła, Pizza Della Signoria z Ratuszem, galeriami, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce- Katedra z najsłynniejszymi grobowcami.
Cena: 55 EUR/237 PLN

WENECJA- (wycieczka całodniowa)- jej piękno to przede wszystkim niezwykle położenie na archipelagu ponad stu wysepek, wśród cichych wód laguny, które odbijają wytworną architekturę pałaców, kościołów i klasztorów. To właśnie jej romantyczny pejzaż, charakterystyczne morskie oświetlenie obiektów, refleksy wody i słońca były inspiracją wielkich weneckich malarzy. W programie: spacer po placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny most westchnień.
Cena: 55 EUR/237 PLN

SAN MARINO- (całodniowa wycieczka) perła Toskanii, miasto Poniatowskiego i Oriany Fallaci... Strzelające w niebo wieże już z daleka witają przybywających z całego świata miłośników włoskiej kultury i historii, zapraszając na niezwykłą ucztę. Zagęszczone zabytki Starego Miasta, wspaniałe punkty widokowe, zawieszone w czasie uliczki i dzielnice, aż po nowoczesną infrastrukturę turystyczną. Obejrzymy piękną panoramę miasta z Placu Michała Anioła oraz Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieżę Giotta, Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce - katedrę z najsłynniejszymi grobowcami. W Pizie - wizyta na Placu Cudów, najsłynniejsza Krzywa Wieża świata, Katedra, Baptysterium, Campo Santo.
Cena: 20 EUR/86 PLN

MIRABILANDIA - (wycieczka całodniowa)- ogromne wesołe miasteczko z atrakcjami, wśród których każdy znajdzie wyzwanie dla siebie. Mrożące krew w żyłach kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto występy kaskaderów z Akademii Policyjnej, pokaz rewii na lodzie, kino trójwymiarowe, pokazy skoków do wody i wiele atrakcji zakończonych spektaklem sztucznych ogni i laserów- niesamowite wrażenia gwarantowane.
Cena: 30 EUR/ 129 PLN

JAK LECIMY
1 dzień

wylot z Warszawy do Wenecji (długość lotu ok. 3h), transfer do hotelu (ok. 2h), zakwaterowanie, kolacja, nocleg

2-7/9/10 dzień

śniadanie, wypoczynek w Włoszech, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

8/10/11 dzień

wykwaterowanie, śniadanie, transfer na lotnisko w Wenecji, wylot z Wenecji do Warszawy

Ceny promocyjne ilość miejsc w promocji ograniczona!

TERMIN CENA

 ZAPYTAM

29.06 - 06.07 2599.00 PLN  ZAPYTAM
06.07 - 16.07 2899.00 PLN ZAPYTAM
16.07 - 25.07 2799.00 PLN ZAPYTAM
25.07 - 03.08 2799.00 PLN ZAPYTAM
03.08 - 13.08 2899.00 PLN ZAPYTAM
13.08 - 22.08 2799.00 PLN ZAPYTAM
22.08 - 31.08 2799.00 PLN ZAPYTAM
CENA ZAWIERA

przelot samolotem linii na trasie Warszawa – Wenecja – Warszawa i transfer lotnisko – hotel – lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, kadrę BUT: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

CENA NIE ZAWIERA

wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, dodatkowych napoi do posiłków, taksy klimatycznej.

INFORMACJE DODATKOWE

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok 100 EUR + dyskoteki + wycieczki fakultatywne + posiłki tranzytowe. Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Alitalia. Dodatkowo wymagana jest kwota 10,5 EUR (taksę klimatyczna płatna na miejscu w hotelu). Limit bagażu: 23 kg bagaż + 6 kg bagaż podręczny. Cena aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4,3 PLN. Planowana liczba uczestników 15 os.

WIĘCEJ OFERTY OBOZÓW, KOLONII, ZIMOWISK

KARTA KWALIFIKACYJNA

WARUNKI UCZESTNICTWA
 

           MAM PYTANIE               

 

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |