Malta

  

Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

 


Domy i apartamenty

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

POGODA TERAZ

 

 

 

Chorwacja / Makarska [13 - 19 lat]

 

 

AUTOKAREM

 

Makarska - Chill out Zone

 

Ten obóz to niezapomniane widoki, cudowna natura, przyjaźnie na całe życie…a także wiele atrakcji kurortu, to tylko namiastka tego, co Was czeka w Chorwacji! Wzdłuż brzegu ciągną się nadmorskie bulwary, wysadzane palmami i otoczone punktami gastronomiczno-handlowymi. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak krystalicznie przejrzystej wody, czystej plaży.

 

CHORWACJA - to jedno z tych fantastycznych miejsc, gdzie przyroda oszałamia - surowe piękno górskich masywów opadających wprost do Morza Adriatyckiego, głębokie kaniony rzek i przepiękne wodospady, malownicze wyspy, głęboka zieleń śródziemnomorskiej roślinności. Jeżeli dołożyć do tego magiczny klimat zabytkowych miast, życzliwość mieszkańców to mamy prawdziwy wakacyjny raj.

 

MAKARSKA - należy do jednych z najbardziej rozrywkowych i najpopularniejszych kurortów Chorwacji. Znajduje się tu wspaniały bulwar obsadzony palmami oraz mnóstwo restauracji, barów i dyskotek. Riwiera Makarska, której stolicą jest Makarska, to modny europejski kurort z krystalicznie czystym morzem, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza! Te wszystkie czynniki sprawiają, że wakacje w Makarskiej należą do tych niezapomnianych!

 

Villa Aria – położona w samym centrum Makarskiej gwarantuje niesamowite wakacyjne wrażenia! Mieszkacie w pokojach 2 – 4 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (w niektórych pokojach wspólna łazienką na dwa pokoje). Na terenie Villi Aria znajduje się przytulne patio, w zaciszu którego będziecie mogli odpocząć po pełnym atrakcji dniu.

 

Co jemy
3 posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, lunch w formie zupy oraz ciepła kolacja serwowane do stolików. Na deser owoc sezonowy. Napoje do posiłków w cenie. Posiłki serwowane w restauracji 50 m od miejsca zakwaterowania.

 

 

Atrakcje
czyli jak wypoczywamy


Rozrywka po chorwacku
- opalanie się w promieniach ciepłego chorwackiego słońca
- kąpiele w lazurowym Morzu Adriatyckim
- rozgrywki sportowe (m.in. siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna)
- obozowe animacje na plaży
- spacery po Makarskiej - cudowne uliczki, liczne kościółki, malowniczy port
- gra terenowa z dreszczykiem
- wielka bitwa balonowa :)

 

DYSKOTEKI
Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście, w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. Wstęp do dyskotek płatny ok. 25 HRK/wejście.

 

 

IMPREZY FAKULTATYWNE

TYLKO U NAS!!!

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)

SPLIT - Śladami bohaterów "Gry o Tron" - czy wiecie, że 4 i 5 seria kultowego serialu "Gry o Tron" kręcone były m.in w chorwackim Splicie?? Tylko z Nami możecie sprawdzić czy krajobrazy znane dotychczas ze szklanego ekranu w rzeczywistości wyglądają równie uroczo. :). Zobaczycie z Nami: Pałac Dioklecjana wraz z podziemiami, przejdziecie się urokliwymi uliczkami Splitu, zwiedzicie Twierdzę Klis, kamieniołomy oraz młyn w miejscowości ZRNOVNICA. Nie przegapcie takiej okazji.
Cena 45 EUR/ 198 PLN

DUBROWNIK+NEUM – miasto białych marmurów, czyli sławna „Perła Adriatyku”, jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest skansenem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO. W drodze powrotnej zakupy w Neum, gdzie będziecie mieli możliwość zrobienia zakupów po niższych cenach.
Cena: 45 EUR/ 198 PLN

RAFTING NA RZECE CETINA – niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Konieczna zgoda rodziców.
Cena: 30 EUR/ 132 PLN

TROGIR+WODOSPADY „KRKA” – to malownicze miasteczko, którego stare miasto wpisane jest na listę UNESCO. Podczas spaceru zobaczycie m.in. Pałac Hipiko, Bramę Lądową czy Katedrę św. Wawrzyńca. Następnie udacie się na spacer do Parku Narodowego „KRKA”, słynącego z pięknych kaskadowo ułożonych wodospadów, gdzie będziecie mogli zażyć kąpieli. Wstęp do parku dodatkowo płatny 95 HRK.
Cena: 50 EUR/ 220 PLN

FISH PIKNIK HVAR+BRAĆ - rejs statkiem na malowniczą wyspę Hvar, do miasteczka o tej samej nazwie. To miejsce, dla osób które uwielbiają zwiedzanie i klimat malowniczego, kamiennego miasteczka. Po pobycie na wyspie Hvar udacie się na wyspę Brać, słynącej z plaży Zlatni Rat (Złoty Róg). Tutaj spędzicie czas na malowniczej plaży. W trakcie rejsu statkiem czeka na Was niemała rybna uczta :)
Cena: 28 EUR/ 123 PLN

MOSTAR+POCZTEJL – zobaczycie najpiękniejsze miejsce położone w dolinie Neretwy. Mostar to Perełka Hercegowiny, nazywany inaczej miastem mostów, minaretów oraz cmentarzy. W Mostarze zobaczycie m.in. Stare Miasto oraz znany Stary Most oddzielający część muzułmańską miasta od części chrześcijańskiej. Zobaczycie także Pocztejl, który jest muzułmańskim miasteczkiem z pięknym meczetem (wstęp dodatkowo płatny 5 EUR/os), bazarem muzułmańskim oraz pięknym widokiem na cząstkę Bośni i Hercegowiny.
Cena: 40 EUR/ 176 PLN

 

 

PROGRAM
1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię, Słowenię

2 dzień
przyjazd do Makarskiej, ok. godz. 15, zakwaterowanie, aklimatyzacja, kolacja

3-8/9 dzień
wypoczynek w Chorwacji wg programu

9/10 dzień
śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd ok godz. 16 tej, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię,

10/11 dzień
przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

 

 

 
    ZAPYTAM
29.06 - 08.07 1749 zł ZAPYTAM
06.07 - 16.07 1899 zł ZAPYTAM
14.07 - 24.07 1899 zł ZAPYTAM
22.07 - 01.08 1849 zł ZAPYTAM
30.07 - 09.08 1849 zł ZAPYTAM
07.08 - 17.08 1799 zł ZAPYTAM
15.08 - 25.08 1749 zł ZAPYTAM
23.08 - 01.09 1649 zł ZAPYTAM
 

wylot samolotem z Warszawy

 

CENA ZAWIERA:

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę  kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

 

CENA NIE ZAWIERA:

dopłat transportowych, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej ok. 4 EUR/os., składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

 

Informacje dodatkowe
bowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota ok. 4 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.
 

 

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 
 
 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW