Malta

  

Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

 


Domy i apartamenty

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

POGODA TERAZ

 

 

 

 Anglia - Brighton - kurs j. angielskiego Junior Family BLC - wiek 12-17

 

AUTOKAREM

 

English is fun - na plaży w Brighton
 
Brighton, nadmorska perła Anglii, położone jest na południowym wybrzeżu, 75 km od Londynu, pomiędzy morzem a zielonymi wzgórzami i białymi klifami Sussex Downs. To uniwersyteckie miasto jest zarazem najsłynniejszym kurortem nadmorskim Anglii, z setkami restauracji, obfitością atrakcji kulturalnych, kin, teatrów i dyskotek. Symbolem Brighton jest światowej sławy orientalny Pawilon Królewski - letnia rezydencja rodziny królewskiej oraz Brighton Pier - molo, jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Anglii.
 

BLC - Brighton Language College powstała w 1996r. i jest jedną z wiodących szkół językowych w Brighton, posiada akredytację British Council. Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum miasta, naprzeciwko Royal Pavilion, w odległości 2 minut od plaży. W szkole studenci mogą korzystać z sali komputerowej i bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi. Zajęcia odbywają się na terenie szkoły, a także w budynku University of Brighton Arts Faculty i Pavilion Parade, któreznajdują się w sąsiedztwie szkoły.

 

Program

Junior Course (12-17 lat)

Program:
20 lekcji (po 45 min.) języka angielskiego tygodniowo; nauka w grupach o mieszanych narodowościach, maksymalnie 16 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele (native speakers); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; teksty i materiały edukacyjne w cenie kursu; bogaty program zajęć popołudniowych, wieczornych i weekendowych – gry, zabawy, zajęcia sportowe i rekreacyjne, wieczory filmowe, dyskoteki.

W cenie kursu jedna wycieczka całodniowa (np. Londyn, Oxford lub Thorpe Park) i jedna półdniowa (np. Eastbourne, Arundel Castle lub Lewes Castle) tygodniowo.

 
Świadczenia
Zakwaterowanie:
u starannie dobranych rodzin goszczących (w odległości do 30 min. autobusem) w pokojach 2-, 4-osobowych, jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu).
 
Wyżywienie: całodzienne: śniadania, lunch i obiadokolacje (poniedziałek-piątek lunch serwowany w szkolnej stołówce). Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.
 
Transport: autokar turystyczny

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Opieka rezydenta w trakcie całego pobytu i opieka pilota tranzytowego w trakcie przejazdu autokarem.

Szkoła zapewnia tygodniowy bilet na lokalny transport publiczny.
 
 
 
    ZAPYTAM
01.07 - 17.07 6109 zł ZAPYTAM
15.07 - 31.07 6109 zł ZAPYTAM
22.07 - 07.08 6109 zł ZAPYTAM
29.07 - 14.08 6109 zł ZAPYTAM
05.08 - 21.08 6109 zł ZAPYTAM
 
CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie i wyżywienie, transport, tygodniowy bilet na transport lokalny, opiekę rezydenta w trakcie pobytu, opieka pilota tranzytowego w trakcie przejazdu autokarem, program, ubezpieczenie.
 
CENA NIE OBEJMUJE: Dodatkowo płatnego programu fakultatywnego organizowanego przez rezydenta.
 
Informacje praktyczne
Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 150-250 GBP (przykładowe ceny: woda mineralna 0,60 GBP, kanapka 2,50 GBP). Zalecamy zabranie stroju kąpielowego, adaptera sieciowego (angielskie kontakty) oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy, w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresow poczty elektronicznej (e-mail). Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością w związku ze specyfiką zakwaterowania u rodzin goszczących. Biuro nie zapewnia opieki: w drodze do i ze szkoły oraz zajęć pozalekcyjnych. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad. Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży (przy dokonywaniu rezerwacji) informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety, np. wegetariańskiej, bezglutenowej. Potwierdzenie diety możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 150 zł za tydzień.
 
 
Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł).
 
 

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 
 
 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW