Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe


 

Sylwester w Madrycie

 

 

 

 Program

29.12
08:30 - zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko Rainbow Tours,.Terminal II, hala odlotów, strefa E, stanowisko 270.
10:30 - wylot samolotem PLL LOT do Madrytu.
14:25 - przylot do Madrytu. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.
Późnym popołudniem, przejazd komunikacja miejską na krótki spacer i jeśli czas na to pozwoli zwiedzanie Muzeum Prado (między innymi prace Velazqueza, El Greco, Breughla, Tycjana).

30.12
Po śniadaniu proponujemy autokarową wycieczkę do Escorialu i Doliny Poległych. El Escorial to fascynujący kompleks klasztorno - pałacowy wybudowany w okresie Renesansu i położony u stóp gór Sierra de Guadarrama. To pałace, katedra, panteony (z grobowcami królów z dynastii Habsburgów i Burbonów), biblioteka, a także niezliczone ilości skarbów sztuki (m.in. Tycjan, Valezquez, El Greco). Dolina Poległych to miejsce upamiętniające ofiary okrutnej wojny domowej. Nastepnie przejazd do Segovia – miasta poetów. Zobaczymy rzymski akwedukt wybudowany w I w. n. e., Casa de los Picos, Plac Św. Marcina, Plaza Mayor z późnogotycką katedrą oraz bajkowy zamek – Alcazar de Segovia – jedna z siedzib Królów Katolickich. Wieczorem powrót do hotelu.

31.12
Po śniadaniu wycieczka autokarowa do Toledo, duchowej stolicy kraju. W programie między innymi katedra ze wspaniałymi zbiorami sztuki gotyckiej, barokowej i renesansowej. Ponadto Casa El Greco, synagoga zbudowana w stylu mauretańskim - El Transito oraz Plaza de Zocodover z Alkazarem. Po południu powrót do hotelu. Dla osób, które wykupiły kolację sylwestrową transfer do restauracji. Uwaga! Powrót do hotelu we własnym zakresie.

01.01
Po śniadaniu proponujemy wycieczkę „Madryt Habsburgów”, w programie: Puerta del Sol (centralny plac Madrytu z fontanną przedstawiającą herb miasta), Plaza Mayor z arkadowymi galeriami oraz konnym pomnikiem Filipa III. Dodatkowo ogromny Palacio Real, czyli rezydencja królewska (tylko z zewnątrz), Paseo del Prado - czyli zielona promenada otoczona muzeami, galeriami i bogatymi rezydencjami, Puerta del Sol (centralny plac Madrytu z fontanną przedstawiającą herb miasta) oraz Plac Hiszpański z pomnikiem Don Kichota i Sancho Pansy. Wieczorem dla chętnych flamenco show w jednej z madryckich restauracji - cena ok. 50 EUR/osoba. Program tego dnia realizowany jest komunikacją miejską.

02.01
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny. Transfer na lotnisko.
15:15 - wylot samolotu PLL LOT do Warszawy.
18:50 - przylot na lotnisko Chopina w Warszawie.

UWAGA! Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.


Zakwaterowanie na objeździe

Hotel Husa Chamartín

Nowoczesny 4* hotel, położony w północnej części Madrytu. W niewielkiej odległości znajduje się stacja metra, z której można dostać się do centrum miasta. Eleganckie i przestronne 2-osobowe pokoje z możliwością dostawki, wyposażone w: łazienkę (wanna/prysznic, wc), tv-sat, sejf oraz mini bar (odpłatnie), a także bezprzewodowy internet.

Do dyspozycji gości: recepcja, windy, kawiarnia, a także restauracja “the Cota 13” oraz centrum konferencyjne.

Wyżywienie: śniadanie.

Lokalna kategoria: ****

http://www.hotelhusachamartin.com

Uwaga! Możliwa zmiana na inny hotel ***/**** o podobnym standardzie.

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 02.01 3 100 zł ZAPYTAM

 

Wylot Warszawa

 

ŚWIADCZENIA
Cena obejmuje:
przelot do/z Madrytu, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania kontynentalne, transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j. w., opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (CP, NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, kolacji sylwestrowej, lokalnych przewodników, podatku lokalnego ok 5 Eur za pobyt (płatne na mscu) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępów i przejazdów komunikacją miejską: ok. 100 Eur

 

Inne


KOLACJA SYLWESTROWA
Zorganizowana w restauracji „Riazor” w centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Wino do kolacji, woda i lampka szampana na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka mechaniczna, niewielki parkiet do tańca. Około północy proponujemy spacer na Puerta del Sol, gdzie bawią się mieszkańcy Madrytu. Pobliskie restauracje, kluby i bary są otwarte do samego rana!
Uwaga! Możliwa zmiana restauracji.

 

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW