polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

UKRAINA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 

 
LWÓW I ZIEMIE DROHOBYCKIE 6 DNI

 

ZWIEDZANIE

LESKO, CHYRÓW, DOBROMIL, FELSZTYN, SAMBOR, DROHOBYCZ, TRUSKAWIEC, URYCZ, RUDKI, WIŚNIA, WIELKI LUBIEŃ, OBROSZYN, LWÓW
 

1 dzień - Wyjazd z Katowic o godz. 23.00 Nocna jazda przez Kraków, Tarnów, Rzeszów w kierunku granicy.

2 dzień - Rano postój w Lesku i czas wolny na śniadanie. W terminie wiosennym krótkie zwiedzanie. Rzut oka na Zamek Kmitów i pięknie odrestaurowaną renesansową synagogę. Przekroczenie granicy w Krościenku. Obejrzenie dawnego kolegium Jezuitów w Chyrowie (niegdyś jednej z najlepszych szkół w Europie). Przejazd do Dobromila, w którym odwiedzimy renesansowy Kościół Przemienienia Pańskiego fundacji Herburtów, klasztor bazylianów oraz ruiny zamku z XVIIw. (zachowana baszta bramna oraz resztki murów obronnych). Dalej jazda do Felsztyna (Skieliwki) - rodowej posiadłości Herburtów (gotycki kościół św. Marcina z XVw. i baszta-dzwonnica), następnie do Sąsiadowic (Susidowicz) z obronnym klasztorem Karmelitów z XVIw. W miarę czasu odwiedzamy kolejne miejscowości: Starą Sól (Stara Sil) z kościołem i kaplicą z początku XVIIw. Na nocleg udamy się do Sambora. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja.

3 dzień - Po śniadaniu spacer po Samborze: kościół Farny, rynek i ratusz. Ruszamy w górskie rejony Bieszczad Wschodnich. Postój w malowniczej Turce i przy pięknej drewnianej cerkiewce w wiosce Isai. Dalej przez tereny Parku Narodowego Skoliwski Beskid docieramy do Urycza, gdzie znajdują się pozostałości naskalnej twierdzy
Tustań z IX-XIIIw. Spacer wśród malowniczych piaskowcowych formacji i resztek twierdzy. Przez Borysław (postój przy szybach naftowych) kierujemy się do Truskawca - największego uzdrowiska karpackiego. Degustacja „Naftusi", spacer po alejach zdrojowych. Przejazd do Drohobycza - miasta Brunona Szulca. Obejrzenie gotyckiej kolegiaty św. Bartłomieja, zabytkowego rynku, „Ulica Cynamonowa", drewniane cerkwie: św. Jura z XVIw. i Podniesienia Krzyża z XVIw., synagoga. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

4 dzień - Po śniadaniu przejazd do Rudek. Obejrzymy kościół parafialny z XVII-XVIIIw. z cudownym obrazem MB Rudeckiej oraz kaplicą grobową Fredrów. W pobliskiej Wiśni odwiedzimy pałac Fredrów. W drodze do Lwowa przystaniemy w: Wielkim Lubieniu (odrestaurowany pałac i pozostałości fortyfikacji zamku z XV-XVIIw.) oraz Obroszynie (pałac biskupów lwowskich z XVIIIw.). Po południu przyjazd do Lwowa. Spacer po Wałach Hetmańskich i Rynku. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

5 dzień - Po śniadaniu przejazd na
Wysoki Zamek - wzgórze, z którego roztacza się panorama miasta (niegdyś stał tu zamek Kazimierza Wielkiego). Następnie spacer po Cmentarzu Łyczakowskim wraz z Cmentarzem Orląt Lwowskich. Zwiedzanie Starego Miasta: Baszta Prochowa, Arsenał Miejski i Królewski, kościół i klasztor Dominikanów, cerkiew Wołoska. Oglądanie Katedry wraz z renesansową kaplicą Boimów, obronnego Zespołu Klasztornego Bernardynów, Placu i Pomnika Mickiewicza. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień - Po śniadaniu kontynuacja zwiedzania Lwowa: Lwowska Galeria Obrazów, ul. Akademicka, katedra Ormiańska. Ok. 14.00 wyjazd w kierunku granicy. Przyjazd do Krakowa ok. 22.00, Katowic ok. 23.00.


Ceny promocyjne, ilości miejsc w promocji ograniczona!

TERMINY CENY REZERWACJA
29.04-04.05 170 euro ZAPYTAM
21.10-26.10 170 euro ZAPYTAM


Cena zawiera:
4 noclegi w hotelach (Drohobycz - pokoje z łazienkami, Lwów - pokoje z łazienkami w hotelu poza centrum lub pokoje z umywalkami w ścisłym centrum), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnik we Lwowie, autokar z klimatyzacją (dla małych grup - bus), podatek VAT, ubezpieczenie KL i NW, opiekę pilota.

Cena nie zawiera: 
Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie - ok. 15 Euro/os.

Ważne informacje:
1. Transfery antenowe realizowane przy min.6 osobach z: Warszawy, Łodzi, Wrocławia - dopłata 100zł, Częstochowy, Opola - 40zł.
2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów.
3. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie - ok. 15 Euro/os.
4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (tylko na zamówienie).
5. Wymagana minimalna ilość uczestników to 14 osób.
 

WARUNKI UCZESTNICTWA 

 

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |