Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


 

Sylwester w Londynie

 

SAMOLOTEM

 

PROGRAM

30.12
Zbiórka przy stanowiskach odpraw na lotniskach w Warszawie i Katowicach na 2 godziny przed poniżej podanymi rozkładami:
Z WARSZAWY
06:00 - wylot liniami Wizzair do Londynu - Luton.
07:35 - przylot do Londynu - Luton.
Z KATOWIC
06:00 - wylot liniami Wizzair do Londynu - Luton.
07:30 - przylot do Londynu - Luton.


Po przylocie transfer autokarem do hotelu w Londynie, złożenie bagaży w hotelu i czas wolny. Dla chętnych program turystyczny i spacer po mieście: Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Leicester Square, budynki Parlamentu wraz ze słynnym Big Benem ,Opactwo Westminsterskie, White Hall, wizytę w muzeum figur woskowych Madame Tussauds . Dla chętnych wspólna kolacja w restauracji w centrum miasta (płatna dodatkowo).

31.12
Po śniadaniu zwiedzanie wzniesionej w XVII w. Katedry Św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 metrów wysokości). Następnie Tower of London (z lokalnym przewodnikiem) - wspaniała średniowieczna twierdza i Królewski Skarbiec, w którym podziwiać można m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie oraz słynny most zwodzony - Tower Bridge i rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Następnie spacer do Pałacu Buckingham. Dla chętnych wspólna kolacja w restauracji w centrum miasta (płatna dodatkowo). Wieczorem zapraszamy na pokaz sztucznych ogni w centrum miasta. Powrót do hotelu we własnym zakresie (możliwe, że już nie będzie czynne metro).

01.01
Po późnym śniadaniu przejazd metrem do centrum Londynu na imponującą coroczną Paradę Noworoczną. Po południu czas wolny na zakupy (większość znanych sklepów zaczyna wielkie wyprzedaże) lub na zwiedzenie we własnym zakresie. Wieczorem, dla chętnych, wizyta w typowym, angielskim pubie - kolacja noworoczna (płatne dodatkowo).

02.01
Bardzo wcześnie rano wykwaterowanie (śniadanie w formie suchego prowiantu). Transfer na lotnisko w Luton.
DO WARSZAWY
08:20 - Wylot samolotem Wizzair z Londynu do Warszawy.
11:40 - Przylot samolotu na lotnisko Warszawa - Okęcie.
DO KATOWIC
08:15 - Wylot samolotu Wizzair z Londynu do Katowic.
11:30 - Przylot samolotu na lotnisko Katowice - Pyrzowice.

Uwaga ! Pilot nie oprowadza po muzeach. Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie. Godziny przelotów mogą ulec zmianie!


Zakwaterowanie na objeździe

HOTEL **/*** położony w II lub III strefie londyńskiej, z dobrym połączeniem metrem lub koleją DLR do centrum miasta. Pokoje 2-osobowe (możliwa 1 dostawka) z łazienką i WC. Ponadto w pokoju TV, telefon oraz czasami czajnik elektryczny Do dyspozycji gości recepcja, bar i sala śniadaniowa.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne.
Lokalna kategoria: **/***

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
30.12 - 02.01 2150 zł ZAPYTAM

 

Wylot :Warszawa, Katowice

 

Cena obejmuje: przelot samolotem Wizzair, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 3 rozpoczęte doby hotelowe, 3 śniadania kontynentalne, opiekę pilota, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów uczestnictwa w programie ok. 140 GBP (bilety wstępów do zwiedzanych wraz z opłatą za lokalnych przewodników), zestawu słuchawkowego Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania), biletów komunikacji miejskiej (ok. 7 -8 GBP dziennie), dodatkowych posiłków (za jedną kolację ok. 16 GBP/osoba) oraz kolacji noworocznej w typowym angielskim pubie (ok. 30 GBP/osoba).

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW