polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher

Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


POGODA KLIMAT

 MOMBASA


KENIA- ważne informacje

Waluta:

W Kenii obowiązuje szyling kenijski (KSH) dzielący się na 100 centów. Wwożenie i wywożenie miejscowej waluty jest zabronione. 1 USD = 80 KSH.
UWAGA! Należy zabierać tylko dolary wydane po 2005 roku. Starsze roczniki nie są przyjmowane!

Wiza:
Paszport musi być ważny przynajmniej jeszcze sześć miesięcy od daty wjazdu. Aby wjechać do Kenii, niezbędne jest posiadanie wizy, którą wyrabia się na lotnisku w Mombasie po przylocie, po wypełnieniu formularza wizowego i wpłaceniu 50 USD, otrzymuje się wizę. Konieczne jest posiadanie co najmniej dwóch wolnych stron w paszporcie na wizę.

Czas:
+ 2 godziny w stosunku do czasu polskiego

Orientacyjne ceny:
Woda mineralna 1,5 l. – 50 – 60 KSH
Piwo w barze – 120 – 170 KSH

Elektryczność:

Napięcie 220 – 240 V. Wtyczki typu angielskiego, wymagane są konwektory do gniazdek, które można wypożyczyć lub kupić niemal we wszystkich hotelach i lodgach.

Fotografowanie:
Nie należy fotografować budynków urzędowych, militarnych, policji mundurowej, itd. Zwyczajowo za fotografowanie tamtejszej ludności daje się napiwki przed zrobieniem zdjęcia. Przydatne są teleobiektywy, zwłaszcza na safari.

Zdrowie:
Od turystów przyjeżdżających z Europy nie są wymagane żadne obowiązkowe szczepienia, jednak WHO zaleca szczepienia przeciw żółtej febrze, żółtaczce zakaźnej typu A i B, błonicy, tężcowi oraz polio. Na wybrzeżu Kenii, w okolicach Mombasy występuje niewielkie zagrożenie zarażenia malarią – w związku z powyższym warto profilaktycznie zabrać środki antymalaryczne – prosimy skontaktować się z lekarzem specjalistą, który takie środki może przepisać. Ponadto należy zachować podstawowe zasady higieny jak mycie rąk, owoców, picie wody butelkowanej itd. Na terenie Tanzanii obowiązkowe jest szczepienie przeciwko żółtej febrze (w przypadku przekraczania granicy drogą lotniczą – KTZ).

Telefony:
Za granicę najtaniej jest dzwonić z automatu na kartę (na zewnątrz budynków pocztowych). Plastikowe karty można zakupić w punktach sprzedaży prasy i na poczcie. Można także zamówić rozmowę międzynarodową na głównej poczcie. Do Europy kosztuje to ok. 4,50 USD za min. Płaci się z góry za min. 3 minuty, pieniądze zwracane są tylko w razie nie uzyskania połączenia.
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta
Z Polski 00 254 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta
Uwaga! Polskie telefony komórkowe działają w Kenii, ale na terenach parków zwykle nie ma zasięgu.

SAFARI
Nasze wyobrażenia o parkach są zwykle różne od tego, co zostajemy na miejscu. Park w wydaniu kenijskim to nie nieduży, ogrodzony teren z alejkami i zwierzętami w niewoli, ale ogromne połacie lądu (największe parki mają pow. od 10 do 15 tys km2), gdzie zwierzęta żyją na wolności w swoim naturalnym środowisku. Na terenie parków nie ma żadnej aktywności ludzkiej, nie ma dróg i elektryczności (z wyjątkiem lodgy), a poruszać się można tylko minibusem lub jeepem po wyznaczonych szlakach. Pod żadnym pozorem nie wolno wychodzić z pojazdu.
Po parkach podróżujemy mikrobusami. Są to 6 lub 7-mio osobowe vany, gdzie każdy z Klientów ma gwarantowane miejsce przy oknie. Kierowca jest jednocześnie przewodnikiem, zna doskonale parki jak i posiada wiedzę na temat zwierząt, które potrafi wytropić i nazwać. Mikrobusy nie są klimatyzowane. Stan dróg w Kenii jest bardzo zły. Duża część to drogi gruntowe, a te wyasfaltowane mają tyle dziur, że czasami prędkość podróżowania spada do 20 km/ h. Przejazdy zatem mogą być męczące i uciążliwe, a mikrobusem będzie trzęsło i kołysało. Safari odbywają się zwykle dwa razy dziennie, w godzinach 6:00- 08:00 rano i od 16:00- 18:00 po południu (każde ok.30 km). Jest to najlepsza pora dnia do obserwacji zwierząt gdyż w tym czasie, chcąc uniknąć upału, wychodzą one polować lub do wodopoju.
Osoby chętne mogą zabrać ze sobą drobne upominki dla miejscowych dzieci np. odzież, przybory szkolne, zabawki, słodycze, ale mile widziane są także artykuły higieniczne.

WYLOT:
Wyloty do Mombasy liniami czarterowymi z międzylądowaniem technicznym w Egipcie (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Zbiórka przy stanowisku odpraw na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach.
 

 

MINI PRZEWODNIK

Stolica: Nairobi
Ludność: 28 mln (43 plemiona, m.in. Masajowie, Kikuju, Turkana)
Język: suahili (j. niemiecki i angielski ogólnie znane)
Informacje praktyczne: wszystkim Klientom wyjeżdżającym do Kenii radzimy zabrać ze sobą ubrania uszyte z naturalnych materiałów, nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. Wieczorami oraz wczesnymi rankami (z reguły chłodnymi) zalecamy noszenie odzieży z długimi rękawami oraz spodni, aby zapobiec ukąszeniom komarów, które mogą przenosić zarazki malarii. Podczas spacerów po odpływach rekomendujemy również ubieranie solidnych butów z powodu ostrych korali i jeży morskich. Przypominamy jednocześnie, iż w muzułmańskich częściach miast zabronione jest noszenie szortów, krótkich spodenek oraz ubrań nie osłaniających ramion.

Porady medyczne:
Bardzo zalecane jest zażywanie przepisanych przez lekarza tabletek przeciwmalarycznych (zwykle jest to Lariam, zażywany na 1 tydzień przed wyjazdem i przez 4 tygodnie po powrocie). Szczepienie przeciwko żółtej febrze (ważność 10 lat) nie jest wymagane przez władze Kenii, aczkolwiek również sugerowane przez nasze biuro.
Klimat: Kenia należy do tropikalnej strefy klimatycznej. Temperatury w miesiącach październik - kwiecień wahają się w granicach 28-33°C. Pomimo stosunkowo wysokiej wilgotności powietrza, klimat nie należy do najgorętszych ze względu na stale wiejący wiatr. Temperatura wody morskiej osiąga 26°C. Pora deszczowa przypada 2 razy w roku (od kwietnia do czerwca, od listopada do grudnia).
Jumbo Bwana
 

KENIA - HOTELE

 

 

 

Hotel Bamburi Beach 3* Kenia/Mombasa

Niezwykle popularny, najlepszy obiekt trzygwiazdkowy na wybrzeżu Kenii. Hotel posiada 150 pokoi, wszystkie po generalnym remoncie i wymianie mebli. Większość pokoi, rozmieszczonych w dwupiętrowych skrzydłach, posiada pełny lub częściowy widok na morze. Hotel oferuje doskonałą atmosferę i wymarzone warunki do wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych.

PLAŻA: piaszczysta, publiczna, zejście z hotelowego tarasu słonecznego, leżaki plażowe z materacami oraz parasole są bezpłatne

POŁOŻENIE: ok. 10 kilometrów na północ od Mombasy

WYŻYWIENIE: śniadania, lunch i kolacje w formie bufetu, istnieje możliwość zarezerwowania kolacji z owocami morza za dodatkową opłatą

SPORT: fitness club, masaże, 2 klimatyzowane korty do squash'a, tenis stołowy, bilard, sporty wodne - windsurfing, połów ryb, ośrodek nurkowy z kursami PADI

DLA DZIECI: basen 0,4 m, mini klub

INFORMACJE DODATKOWE: program animacyjny, opieka lekarska, w pobliżu kasyno i pole golfowe

Wyposażenie hotelu: 4 restauracje, 4 bary, sklep, kantor, sejf, sala konferencyjna, sala telewizyjna, fryzjer, salon piękności, 2 baseny, taras słoneczny

Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, telefon, balkon lub taras, łazienka z WC i prysznicem, suszarka do włosów, stolik, fotele, sejf - płatny, krzesła i stolik na balkonie. ZAPYTAM

 


 

Hotel Whitesands Beach 5* Kenia/Mombasa

Doskonały hotel, jeden z najbardziej popularnych na wybrzeżu Kenii. Położony przy plaży Bamburi, w palmowym ogrodzie, składa się z kilku dwupiętrowych pawilonów. Wszystkie pomieszczenia ogólne oparte są tu na architekturze otwartych przestrzeni.

PLAŻA: piaszczysta, publiczna, wejście na plażę bezpośrednio z terenu hotelowego, leżaki i parasole bezpłatnie

WYŻYWIENIE:
śniadanie, lunch i kolacja w formie bufetu

SPORT: fitness club, masaże, 4 korty tenisowe, siatkówka plażowa, pola golfowe 6 km, program animacyjny, wieczorne seanse filmowe, sporty wodne, połów ryb

DLA DZIECI: basen, plac zabaw, zjeżdżalnia wodna, mini klub

INFORMACJE DODATKOWE:
program animacyjny, wieczorne dyskoteki oraz muzyka na żywo
wyposażenie hotelu: 4 restauracje, 4 bary, bary przy basenach, galeria sklepów
sejf w recepcji, 3 sale konferencyjne od 70 do 400 osób, sala telewizyjna, fryzjer, salon piękności, pralnia, 5 basenów, sztuczna wyspa, sztuczna plaża

Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, telefon, balkon lub taras, łazienka z wanną, stolik, fotele, sejf, krzesła i stolik na balkonie, ręczniki plażowe - bezpłatne
 ZAPYTAM

http://www.sarovahotels.com/whitesands 

 


 

Hotel Voyager Beach Resort 4* Kenia/Mombasa

Doskonale położony obiekt, przy przepięknej plaży Nyali, tuż przy polach golfowych. Posiada 233 pokoje w kilku, jednopiętrowych zespołach, zlokalizowanych w rozległym ogrodzie palmowym. Pokoje standardowe są nieco mniejsze, niż wynikałoby z 4-gwiazdkowego standardu, jednakże doskonała obsługa i przepiękny teren hotelu, a także ogromny zakres usług i atrakcji powinny z pewnością zapewnić doskonały wypoczynek.
PLAŻA: piaszczysta, wejście na plażę bezpośrednio z terenu hotelowego; ręczniki plażowe - bezpłatnie
POŁOŻENIE: ok. 7 kilometrów na północ od Mombasy
WYŻYWIENIE: śniadanie, lunch i kolacja w formie bufetu; możliwość wykupienia programu All Inclusive (3 posiłki, napoje, sporty wodne - bez sportów motorowych)
SPORT: fitness club, masaże, korty tenisowe, siatkówka plażowa, tenis stołowy, sala gier, pola golfowe 1 km, sporty wodne, kursy nurkowania, połów ryb
DLA DZIECI: basen, mini klub, plac zabaw
INFORMACJE DODATKOWE: program animacyjny, Internet
Wyposażenie hotelu: 3 restauracje, 3 bary, bary przy basenach, galeria sklepów, sejf, 2 sale konferencyjne na 30 i 70 osób, sala telewizyjna, fryzjer
salon piękności, 3 baseny
Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, telefon, balkon lub taras, łazienka z prysznicem, stolik, fotele, sejf - płatny, krzesła i stolik na balkonie
pokoje superior są dodatkowo wyposażone w TV, suszarkę do włosów, mini bar, czajnik elektryczny i lodówkę

http://www.heritage-eastafrica.com   ZAPYTAM

 


 

Hotel Shanzu Holiday Resort 4* Kenia/Mombasa

Hotele Coral i Palm Beach stanowią integralną część kompleksu hotelowego Shanzu Holiday Resort, położonego 16 km na północ od Mombasy. Usytuowane są przy jednej z najpiękniejszych plaż w Kenii - Shanzu Beach. Pokoje, 2-, 3-osobowe wyposażone są w łazienkę, balkon lub taras, klimatyzację i telefon (na życzenie). Bogata infrastruktura zlokalizowana jest na powierzchni 230 000 m2. Do dyspozycji gości pozostają 4 baseny, oświetlone korty tenisowe, klimatyzowany kort do squasha, boisko do siatkówki, kilka barów, restauracje, klub nocny "Twin Star" oraz park ze sztucznymi jeziorkami i unikatową roślinnością. Hotel „Coral Beach *** ” i „Palm Beach*** ” Położone 13 km na północ od Mombasy nad oceanem Indyjskim. Hotele znajdują się w kompleksie wczasowym z czterema hotelami oraz tropikalnym ogrodem. U wybrzeża znajduje się rafa koralowa z cudownym widokiem na morze. Baseny są położone wśród wspaniałej roślinności i ocienione palmami kokosowymi. Pokoje przyjemnie urządzone z łazienką, prysznicem, WC, balkonem lub tarasem ,telefonem, klimatyzacją za dopłatą. Dostępne także ‘’suity’’(za dopłatą): posiadają sypialnie i salon, klimatyzację, mini bar, łazienkę, prysznic, WC, wszystkie posiadają duży balkon lub taras z widokiem na Ocean Indyjski. .Przy hotelu dwa baseny, jadalnia, bary, dwa sklepy, restauracja ‘’Palm Tree’’ oraz ‘’Twin Star Club Show’’ .Możliwość uprawiania sportów: cztery oświetlone korty tenisowe, siłownia, squash, boisko do piłki nożnej, dwa do siatkówki, tenis stołowy, bilard. Sporty wodne na plaży Shanzu: windsurfing, mini-żeglowanie, szkółka nurkowania.

„Palm Beach*** ” Położony 13 km na północ od Mombasy nad Oceanem Indyjskim. Znajduje się w kompleksie wczasowym z czterema hotelami oraz tropikalnym ogrodem.U wybrzeża rozciąga się rafa koralowa z cudownym widokiem na morze. Posiada dwa baseny wśród wspaniałej roślinności i ocienione palmami kokosowymi. Pokoje przyjemnie urządzone z łazienką, prysznicem, WC, balkonem lub tarasem ,telefonem, klimatyzacją za dopłatą. Dostępne także ”suity’’( za dopłatą ): składają się z sypialni i salonu; klimatyzacja, mini bar, łazienkę, prysznic, WC, wszystkie posiadają duży balkon lub taras z widokiem na Ocean Indyjski. .Przy hotelu dwa baseny, jadalnia, bary, dwa sklepy, dwie restauracje - - ‘’Palm Tree’’ oraz ‘’Twin Star Club Show’’
Możliwość uprawiania sportów: cztery oświetlone korty tenisowe, siłownia, squash, boisko do piłki nożnej, dwa do siatkówki, tenis stołowy, bilard. Sporty wodne na plaży Shanzu: windsurfing, mini-żeglowanie, szkółka nurkowania.
 ZAPYTAM

 


 

Hotel Dolphin Holiday Resort 5* Kenia/Mombasa

Hotel „Dolphin” ***** Oddalony 17 km od lotniska w Mombasie kompleks, rozciąga się wzdłuż przepięknej jasno-piaszczystej plaży Shanzu. Jest to renomowany i luksusowy hotel dla wymagających gości otoczony ogrodem z tropikalnymi roślinami i palmami kokosowymi.
Hotel składa się z pojedynczych budynków, które idealnie harmonizują z tutejszym krajobrazem. Dla miłośników opalania oryginalny basen z tarasem słonecznym, lub zacieniona palmami kokosowymi plaża. Komfort i wysoki standard usług tego hotelu gwarantuje niezapomniany wypoczynek. Hotel ten jest częścią kompleksu kilku hoteli położonych w tropikalnym ogrodzie z jeziorkami i strumykami. Wyposażenie: jadalnia, restauracja z grilem, restauracja włoska, bary, taras, sklepy, sala sportowa i basen. Pokoje umeblowane ze smakiem posiadają łazienkę z prysznicem i WC, telefon, balkon lub taras. Do dyspozycji gości 4 oświetlone korty tenisowe, na plaży Shanzu sporty wodne m.in. windsurfing i szkółka nurkowania – ASC. W tych kompleksach hotelowych do dyspozycji: siłownia, kort do squasha, boisko do piłki nożnej, 2 boiska do siatkówki, tenis stołowy, bilard. Pomiędzy tymi kompleksami kursuje regularnie autobusik. 
 ZAPYTAM
 

 

Hotel Vasco da Gama (MALAJKA) 3* Kenia/Mombasa

Hotel „Malaika” ***+ 3-piętrowy budynek położony na niewielkim wzniesieniu, zwrócony w kierunku morza dzięki czemu większość pokoi ma wspaniały widok na Ocean Indyjski. Przy hotelu ocieniony palmami taras i basen, naokoło niego także taras do opalania. Przed hotelem promenada ciągnąca się przez park w kierunku oddalonej o ok. 3 minut plaży Shanzu znakomitej do kąpieli morskich. W pobliżu na występie skalnym znajduje się „Pavilon d’Amour” z zadaszonym tarasem widokowym i barem z napojami, skąd można rozkoszować się pięknym widokiem na morze. W hotelu: jadalnia, 2 bary, butik i holl. Pokoje obszerne, ładnie urządzone, wyposażone w łazienkę z prysznicem i WC, telefon, balkon lub taras. Do dyspozycji gości 4 oświetlone korty tenisowe, na plaży Shanzu sporty wodne m.in. windsurfing i szkółka nurkowania – ASC. W pobliskich kompleksach hotelowych do dyspozycji: siłownia, kort do squasha, boisko do piłki nożnej, 2 boiska do siatkówki, tenis stołowy, bilard. Pomiędzy tymi kompleksami kursuje regularnie autobusik. 
 ZAPYTAM
 

 

Hotel Watamu Beach 4* Kenia/Malindi


Hotel „Watamu Beach” **** Położony ok. 100 km na północ od Mombasy i 17 km od Malindi w niepowtarzalnie cudownej zatoce i romantycznej, spokojnej okolicy. Tutaj znajdą państwo prawdziwą afrykańską atmosferę. Hotel znajduje się w piaszczystej zatoce zbudowany w tradycyjnym afrykańskim stylu . Na terenie hotelu znajduje się: restauracja, cztery bary, w tym jeden na plaży i jeden safari, boutique, sala sportowa, basen, szkółka nurkowania. Pokoje położone w gaju palmowym nad zatoką, w bungalowach pojedynczych lub szeregowych z łazienkami, prysznicem i WC, wentylatorem lub klimatyzacją za dopłatą oraz tarasem.

 ZAPYTAM

 


 

Hotel Sea Horse 4* Kenia/Mombasa

Hotel „Sea Horse” **** Położony ok. 60 km na północ od Mombasy nad zatoką przy lagunie Kilifi. Jest to kompleks obszernych bungalowów położonych w cieniu ogrodu palmowego, kompletnie przebudowanych w roku 1996.
W kompleksie znajdują się: jadalnia, oryginalny bar plażowy, basen, sklepik, restauracja kort tenisowy, prywatna plaża, szkółka nurkowania, ośrodek sportów wodnych i port jachtowy.

Bungalowy posiadają przedpokój, sypialnię, łazienkę (prysznic i WC), zadaszony taras.

 ZAPYTAM

 

 


 

Hotel NEPTUNE PARADISE VILLAGE 3* Kenia/Mombasa

Wybrzeże Południowe. Położenie: w odległości ok. 32 km na południe od Mombasy, przy piaszczystej plaży Galu Beach; kompleks hotelowy w stylu afrykańskiej wioski, otoczony tropikalnym ogrodem;
do dyspozycji gości: restauracje, bary, grill, sklepy;
sport i rozrywka: 2 baseny, brodziki dla dzieci, oświetlone korty tenisowe, siłownia, boisko do siatkówki, tenis stołowy, bilard, strzelanie z łuku, wypożyczalnia rowerów, programy animacyjne m. in. aerobik w basenie, miniklub dla dzieci (2-12 lat), sporty wodne (windsurfing, nurkowanie z maską i fajką), nurkowanie, połowy dalekomorskie, rejsy łodzią ze szklanym dnem), 18-dołkowe pole golfowe w odległości 8 km; dyskoteka na powietrzu, wieczorki taneczne, pokazy folklorystyczne;
zakwaterowanie: pokoje 2 osobowe w jednopiętrowych bungalowach w stylu afrykańskim, łazienka (prysznic), klimatyzacja, telefon, radio, balkon lub taras;
wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, napoje bezalkoholowe i lokalne piwo w godz. 10.00-24.00, lokalne napoje alkoholowe w godz. 18.00-24.00 oraz wino do posiłków w ramach pakietu all inclusive, który dodatkowo zawiera: tenis, tenis stołowy, bilard, rzutki, strzelanie z łuku, windsurfing dla osób z uprawnieniami, rowery.

 ZAPYTAM

 

 

 


 

 

Hotel SOUTHERN PALMS BEACH RESORT 4* Kenia/Mombasa

Wybrzeże Południowe. Położenie: przy długiej, piaszczystej plaży Diani Beach , otoczony ogrodem, 35 km na południe od Mombasy;
do dyspozycji gości: 3 restauracje, 5 barów, centrum fitness, sala konferencyjna, centrum biznesowe, miniklub dla dzieci, sklepiki, salon piękności, masaże, pralnia;
sport i rozrywka: 3 baseny, jacuzzi, 2 boiska do gry w squasha, 2 korty tenisowe, tenis stołowy, windsurfing, kajaki, katamaran, żaglówki, piłka wodna, siatkówka plażowa; dodatkowo płatne: nurkowanie, połowy dalekomorskie, rejsy statkiem ze szklanym dnem, 18-dołkowe pole golfowe (5 min od hotelu); wieczory taneczne, pokazy folklorystyczne;
zakwaterowanie: pokoje 2-os, łazienka (prysznic), klimatyzacja, moskitiera, telefon, sejf dodatkowo płatny, balkon lub taras z widokiem na tropikalny ogród;
wyżywienie: śniadania i kolacje; napoje do kolacji płatne dodatkowo.
UWAGA: Istnieje możliwość wykupienia pakietu all inclusive, który zawiera: śniadania, obiady i kolacje, napoje alkoholowe i bezalkoholowe produkcji krajowej, siłownia, tenis stołowy, boisko do squasha, korty tenisowe, siatkówka plażowa, niezmotoryzowane sporty wodne (windsurfing, kajaki, rowery wodne, wyposażenie do pływania z fajką, miniżaglówki, katamaran).

 

 ZAPYTAM

 


 

Hotel SAROVA WHITESANDS 5* Kenia/Mombasa

Wybrzeże Północne. Położenie: odrestaurowany, rozległy kompleks ciągnący się wzdłuż piaszczystej plaży Bamburi, wśród palm i tropikalnej roślinności, 14 km na północ od Mombasy;

do dyspozycji gości:
restauracje, bary, klub nocny, sala TV, kawiarenka internetowa, sklep z pamiątkami, salon kosmetyczny, sejf, rent a car, opieka lekarska na życzenie, pralnia, klub z wieloma atrakcjami dla dzieci;

sport i rozrywka: 4 baseny, w tym jeden ze zjeżdżalnią i miniwodospadem, dyskoteka „pod gwiazdami”, bilard, korty tenisowe, w pobliżu pola golfowe; szerokie możliwości uprawiania sportów wodnych – windsurfing, narty wodne, nurkowanie, rowery wodne;

zakwaterowanie: pokoje 2-os, łazienka (wanna i prysznic), klimatyzacja, balkon/taras ze stolikiem i krzesłami, moskitiera, telefon, sejf;

wyżywienie: śniadania i kolacje (bufet); napoje do kolacji płatne dodatkowo.

UWAGA: Istnieje możliwość wykupienia pakietu all inclusive, który zawiera: śniadania, obiady i kolacje, napoje alkoholowe i bezalkoholowe wymienione w specjalnej karcie „napojów All Inclusive” serwowane do północy we wszystkich barach na terenie hotelu (za wszystkie napoje zamawiane po północy dodatkowa opłata), korty tenisowe, tenis stołowy, siłownia, windsurfing, kajaki, rowery wodne, katamaran, wyposażenie do pływania z fajką, jedna bezpłatna próba nurkowania w basenie, jeden rejs łódką ze szklanym dnem (2 godziny), występy kabaretowe, pokazy, dyskoteka.

KENIA - wypoczynek

KENIA - zwiedzanie

 

KENIA - 7 + 7 zwiedzanie i wypoczynek