Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku
 

Domy i apartamenty

 


 


 
WŁOCHY - SARDYNIA
 
ZŁOTA RYBKA MARZEŃ
 

 

          

 

 

Alghero • Sassari • Pozzo di Santa Cristina • Su Nuraxi • Cagliari • Nora • Orgosolo • Nuoro • Santa Teresa Gallura • San Bonifacio (Korsyka) • La Maddalena • Caprera • Costa Smeralda • Porto Cervo

 
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Sardynię. Transfer do hotelu w okolicy Olbii, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
2. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do ALGHERO. Po drodze krótka wizyta w samotnie stojącym kościele Santa Trinita di Saccargia, który jest jednym z najwspanialszych przykładów architektury pizańskiej na Sardynii. Zwiedzanie Alghero. Oryginalna katalońsko-gotycka architektura starego miasta jest pozostałością po czasach, kiedy Sardynia była pod rządami Hiszpanów. Spacer wąskimi, malowniczymi uliczkami ufortyfikowanego niegdyś miasta. Wycieczka statkiem do przepięknej Groty Neptuna. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SASSARI, zwiedzanie drugiego pod względem wielkości miasta na Sardynii z jedną z najpiękniejszych na wyspie katedr. Następnie POZZO DI SANTA CRISTINA, miejsce nuarskich rytuałów religijnych sprzed 3 tys. lat, gdzie znajduje się studnia zbudowana na starożytnym świętym źródle. Przejazd do SU NURAXI – zwiedzanie jednego z najlepiej zachowanych kompleksów budowli powstałych w okresie cywilizacji nuragów, wpisanego na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
 
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do CAGLIARI – stolicy Sardynii. Panoramiczny objazd miasta: wzniesienie Tonaria z bazyliką Nostra Signora, przejazd na Monte Urpinu, skąd roztacza się przepiękny widok na okolicę. Spacer po Castello – starym mieście: Torre San Pancrazio, katedra Santa Maria, Torre dell'Elefante. Czas wolny. Przejazd do NORY – rzymskiego miasta z III w. p.n.e., obecnie terenu wykopalisk z dobrze zachowanymi pozostałościami archeologicznymi. Zwiedzanie terenu wykopalisk. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
 
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Trasa wiedzie w głąb wyspy, przez tereny tajemniczej i górzystej Barbagii do ORGOSOLO. To górskie miasteczko słynie z „murales” – malowideł na fasadach budynków. Następnie wizyta w NUORO: spacer po starym mieście, zwiedzanie muzeum etnograficznego z najbogatszym na Sardynii zbiorem strojów ludowych, biżuterii oraz jedynych w swoim rodzaju masek i strojów karnawałowych. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wycieczka na Korsykę. Przejazd do SANTA TERESA GALLURA, miejscowości turystycznej z portem. Przeprawa promowa do SAN BONIFACIO na Korsyce. Zwiedzanie przepięknie położonego na klifie średniowiecznego miasta fortecy, otoczonego murem obronnym, z krętymi, wąskimi uliczkami. Czas wolny. Powrót na Sardynię. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
 
7. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) całodzienna wycieczka na archipelag wysp La Maddalena. Przejazd do Palau i przeprawa promowa na wyspę LA MADDALENA z cudownymi zatokami i plażami oraz uroczym centrum miasta o tej samej nazwie. Następnie przejazd na słynną z dziewiczej przyrody wyspę CAPRERA, znaną także jako miejsce, gdzie spędził wiele lat i zmarł Garibaldi. Wizyta w jego domu, Casa Bianca, przekształconym na muzeum domu włoskiego bohatera narodowego. Powrót do Palau i przejazd przez COSTA SMERALDA. Spacer do PORTO CERVO, ekskluzywnego kurortu, znanego portu jachtowego, miejsca wypoczynku celebrytów. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
 
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.
 
 
Istnieje możliwośc przedłużenia wyjazdu o dodatkowy tydzień w następujących hotelach:
 
Hotel Alessandro 3*+
Hotel Palmasera Village Resort 4*
Hotel Club Li Graniti 4*
Hotel San Paolo 3*+
Hotel Blu Resort Morisco & Baja 4*
Hotel Laconia 4*
Hotel Club Valtur Colonna Beach 4*
Hotel Baia dei Mori 4*
Villaggio Baia Dei Pini 4*
Hotel Li Suari 4*
Hotel Club Marina Beach 4*
Hotel Club Torre Moresca 4*
Hotel Baia del Porto 4*
Hotel Le Palme & Resort 4*+
Hotel La Bisaccia 4*
Hotel Grand Relais dei Nuraghi 4*+
 
 

CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.

TERMINY 8 DNI 15 DNI ZAPYTAM
19.06 2958pln 4377pln REZERWUJ
26.06 3031pln 4550pln REZERWUJ
03.07 3031pln 4550pln REZERWUJ
10.07 3031pln 4550pln REZERWUJ
24.07 3031pln 4550pln REZERWUJ
31.07 3031pln 4740pln REZERWUJ
07.08 3031pln 4740pln REZERWUJ
14.08 3104pln 4623pln REZERWUJ
21.08 3031pln 4550pln REZERWUJ
28.08 2812pln 4331pln REZERWUJ
11.09 2885pln 4114pln REZERWUJ
18.09 2885pln 4874pln REZERWUJ
       
  ZAPYTAM    
 
Wylot: Warszawa, Katowice, Poznań
 
ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelach***/**** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji • przelot • przejazd klimatyzowanym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie NW i KL
 
UWAGI:
Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 49 PLN.
Obowiązkowe opłaty na miejscu: promy na Korsykę: ok. 40 EUR, taksa klimatyczna: 1-3 EUR/nocleg/os.
Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, bilety komunikacji miejskiej, inne opłaty: ok. 130 EUR.
Opłaty fakultatywne: wycieczka na archipelag wysp La Maddalena: ok. 65 EUR (wymagane min. 20 os.)
Program może ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne (przeprawy promowe).
 
 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 

 

OFERTY WYJAZDÓW