Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku

 


 

Sylwester w Paryżu

 


 

 

PROGRAM

30.12
Z WARSZAWY
10.40 Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie.
12.40 Wylot z Polski samolotem Air France.
15.05 Przylot do Paryża na lotnisko Charles de Gaulle. Po przylocie transfer do hotelu i złożenie bagaży w hotelu.

Następnie zwiedzanie Paryża: wjazd na Wieżę Eiffla - symbol miasta i najsłynniejszą żelazną budowlę świata, spacer po Polach Elizejskich - najpiękniejszej ulicy Paryża ze wspaniałymi sklepami, salonami mody, kinami i restauracjami. Powrót do hotelu, nocleg

31.12
Po śniadaniu zwiedzanie Paryża, zaczniemy od Wyspy Cite czyli najstarszej części miasta z Katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości (dawny Pałac Królewski), Sainte Chapelle i najstarszym mostem Pont Neuf. Zobaczycie Państwo również Plac Gwiazdy i słynny napoleoński Łuk Triumfalny. Późnym popołudniem proponujemy Państwu rejs statkiem po Sekwanie.
Wieczorem dla chętnych wyjazd na Pola Elizejskie.

01.01.

Po śniadaniu, kolejnym etapem bedzie Luwr - wspaniała kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo, Nike z Samotraki itd. Tego dnia chcielibyśmy również zaprosić Państwa do Muzeum Perfum firmy Fragonard - jednej z najstarszych francuskich wytwórni perfum (możliwość zakupienia słynnych zapachów po cenach fabrycznych). Nocleg w hotelu.


02.01
Po śniadaniu wyjazd do Muzeum Figur Woskowych Grevin, a następnie dla chętnych spacer po wzgórzu Montmartre: plac du Tertre, biała bazylika Sacre Coeur, kabaret Moulin Rouge oraz Plac Pigalle. Powrót do hotelu, nocleg.

03.01

DO WARSZAWY
Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko Charles de Gaulle
15:25 Wylot samolotem Air France do Warszawy
17:40 Przylot samolotu na lotnisko Chopina w Warszawie.

Uwaga! Pilot nie oprowadza po muzeach. Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie. Program realizowany wyłącznie środkami komunikacji miejskiej (metro/kolejka RER). Godziny przelotów mogą ulec zmianie!


Zakwaterowanie na objeździe

Hotele** klasy turystycznej. Hotele położone są na przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub kolejki RER. W hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar. Pokoje 2-osobowe (możliwa dostawka), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne.
Lokalna kategoria: **

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
30.12 - 03.01 2 230 zł ZAPYTAM

 

Wylot Warszawa

 

ŚWIADCZENIA
Cena obejmuje
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe) , 4 śniadania, program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje biletów na przejazdy komunikacją miejską niezbędnych do realizacji programu, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, ew. kosztów zwiedzania z przewodnikiem, systemu Tour Guide( Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania), dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt programu ok. 100 eur, koszt biletów na przejazdy komunikacją miejską od 21 Eur - do ostatecznego potwierdzenia u pilota, w zależności od lokalizacji hotelu.

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW