polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher

Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

  

 

 

 

 

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

 
WYPOCZYNEK
 
Hotel IBIS AL BARSHA  ***

Hotel ROTANA RESORT & SPA*****

HOTEL RIXOS BAB AL BAHR  *****

 
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK
Emiraty - Dubaj jest NAJ  8 dni
Emiraty - Przygoda z Szejkiem 8 dni
Emiraty i Oman - Złote wrota pustyni  8 dni

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Dubaj City Tour – zwiedzanie spektakularnej i tętniącej życiem metropolii – Dubaju! Przejazd obok Bastakyia - starej części miasta. Krótki rejs lokalnymi taksówkami (tzw. Abras) przez zatokę Dubai Creek. Wizyta na targach z przyprawami i biżuterią. Następnie przystanek pod Wielkim Meczetem Jumeirah oraz pod hotelem Burj Al Arab. Po przerwie na obiad wyjazd w stronę Burj Khalifah i Dubai Mall. Wizyta na wyspie Palmowej ze słynnym hotelem Atlantis. Na końcu wizyta w Mall of Emirates przy sztucznym stoku narciarskim. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena- ok. 90 USD; wycieczka z wjazdem na Burj Khalifah: Cena - ok. 148 USD.

 
Abu Dhabi Tour – zwiedzanie Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W programie słynny meczet Szejka Zayeda, śródmieścia stolicy, wizyta w zabytkowej Heritage Village, skansenie, który obrazuje życie codzienne w emiratach przed odkryciem ropy na tych terenach. Obiad. Przejazd na wyspę Saadiyat z eleganckimi sklepami, centrami biznesowymi, hotelami oraz Muzeum Guggenheima. Następnie przejazd w kierunku wyspy Yas, gdzie znajduje się słynny tor Formuły 1. Cena - ok. 103 USD (dla klientów z Ras Al Khaimah), ok. 112 USD (dla klientów z Fujairah).
 
Jeep Safari 4x4 – przejazd przez piaszczyste wydmy pojazdami terenowymi, podziwianie przepięknych widoków i moc wrażeń. Po zachodzie słońca kolacja (dania z grilla) połączona z wieloma atrakcjami. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena - ok. 89 USD.
 
Górskie Safari 4x4 - przejazd po górskim terenie, podziwianie przepięknych krajobrazów. Przejazd przez wody wadi (naturalne baseny). Wizyta na tradycyjnym targu oraz przy najstarszym meczecie w emiratach – Al-Bidiya. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena - ok. 67 USD.
 
Musandam Morskie Safari – przejazd do Dibba i rejs tradycyjną łodzią arabską dhow w stronę Omanu, do jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie. Wysokie góry Hadżar wyrastają wprost z morza, tworząc spektakularne i bajkowe fiordy Musandam. W czasie rejsu okazja do kąpieli w morzu, snurkowania, a także, przy odrobinie szczęścia spotkania delfinów. Obiad na pokładzie. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena - ok. 103 USD.
 
Dubaj nocą – początek wycieczki przy hotelu Madinat Jumeirah. Przejście wzdłuż urokliwych uliczek otoczonych wieżyczkami i latarniami. Wizyta w Dubaj Marina - dzielnicy willowej. Następnie przejście do śródmieścia Dubaju, gdzie można podziwiać Burj Khalifah w otoczeniu jedynych w swoim rodzaju „tańczących fontann”. Po pokazie kolacja na tradycyjnej łodzi arabskiej dhow. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah Cena – ok. 105 USD.
 
Park Wodny Ice Land – wycieczka do jednego z największych parków wodnych w regionie (pow. ok. 110 tys. m². Wszystkie atrakcje urządzone są w tematyce krainy zimy i lodu. Kraina pingwinów, największe sztuczne wodospady na świecie, leniwa rzeka o długości 400 m, basen ze sztucznymi falami, skaliste góry, z których wychodzi ponad 25 zjeżdżalni, park wodny dla dzieci, rafa koralowa dająca niezapomniane wrażenia z nurkowania. Cena - ok. 62 USD (dla klientów z Ras Al Khaimah), ok. 76 USD (dla klientów z Fujairah).
 
Ras Al Khaimah City Tour - zwiedzanie stolicy emiratu, otoczonej przez wody Zatoki Omańskiej i Perskiej oraz Góry Hadżar, które wspólnie tworzą niepowtarzalny klimat. Wizyta na słynnym souk z egzotycznymi przyprawami oraz centrum Waha - tradycyjnym arabskim bazarze. Następnie wizyta w Muzeum Narodowym gdzie można zobaczyć niezwykłe relikwie oraz skamieniałości z poprzedniej epoki. Przejście przez tradycyjny targ rybny. Zwiedzanie wielbłądziej farmy oraz toru wyścigowego. Wycieczka dla gości z Ras Al Khaimah. Cena - ok. 52 USD.
 
Fujairah i Khorfakkan – wizyta przy forcie Fujairah, następnie zwiedzanie zabytkowej Heritage Village, skansenie, który obrazuje życie codzienne w emiratach przed odkryciem ropy na tych terenach. Przejście przez tradycyjny arabski targ, gdzie można zakupić świeże owoce, warzywa, dywany, biżuterię i poznać tajniki sztuki targowania się. Następnie wizyta przy meczecie Al-Bidiya. Przejazd do Khorfakkan - niewielkiego miasteczka na wschodnim wybrzeżu. Góry skaliste i unikalne widoki sprawiają, że to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie. Wycieczka dla gości z Fujairah. Cena - ok. 52 USD.
 
Fujairah i Dibba City Tour - wizyta przy forcie Fujairah, następnie zwiedzanie zabytkowej Heritage Village, skansenie, który obrazuje życie codzienne w emiratach przed odkryciem ropy na tych terenach. Przejście przez tradycyjny arabski targ, gdzie można zakupić świeże owoce, warzywa, dywany, biżuterię i poznać tajniki sztuki targowania się. Przejazd do Dibby i wizyta w meczecie Al-Bidiya. Zwiedzanie niesamowitej budowli wzniesionej w XV wieku. Wycieczka dla gości z Ras Al Khaimah. Cena - ok. 52 USD.
 
   WIĘCEJ OFERT W WYSZUKIWARCE