Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


 

Domy i apartamenty

 

 

 

 

 

UZDROWISKA

KARLOVE VARY - CZECHY


 

Leczenie: cukrzyca, zaburzenia metabolizmu, układ trawienny, wątroba, aparat ruchu, schorzenia dermatologiczne
Największe i najważniejsze spośród uzdrowisk zachodnioczeskich, otrzymały nazwę na cześć swojego założyciela cesarza Karola IV. Medyczna analiza gorących źródeł przeprowadzona została w 1522 r.,a pod koniec XVI w. stało już w mieście blisko 200 domów uzdrowiskowych. Uzdrowisko Karlove Vary cieszy się europejską renomą ze względu na bardzo wysoki poziom procedur leczniczych i opieki lekarskiej. Rozwiązania urbanistyczne z dużą ilością pięknie utrzymanej zieleni, atrakcje kulturalne /koncerty, festiwal filmowy/ i towarzyskie ,świetne warunki pobytu, możliwość uprawiania sportów to wszystko sprawia, że Karlove Vary przyciągają rzesze kuracjuszy.
Liczne tablice pamiątkowe i pomniki uwieczniają pobyt sławnych gości: J.S. Bacha, Wagnera, Chopina, Paganiniego, Bethovena.

 

ZABIEGI
Zabiegi balneologiczne /masaże podwodne, kąpiele perełkowe i mineralne/ wykonywane są mineralną termalną wodą, która ma właściwości lecznicze. Wykonywane są również takie zabiegi jak: masaże, okłady parafinowe, oxygenoterapia ,akupunktura, krioterapia, magnetoterapia i wiele innych. Jest również specjalny program leczenia schorzeń skórnych i ginekologicznych.

 

ZAKWATEROWANIE:

 

KRIVAŃ *** - zabytkowy budynek sanatorium Krivań znajduje się w sąsiedztwie parku zdrojowego i kolonady . Cały zabytkowy budynek jest po rekonstrukcji i modernizacji , oferuje klientom komfortowe warunki pobytu , pokoje 1 i 2-osobowe, każdy z łazienką , Tv SAT .W hotelu na miejscu goście mogą korzystać z szerokiej gamy zabiegów , centrum Spa , balneoterapii . Wyżywienie w restauracji na miejscu , śniadanie w formie bufetu, lunch i kolacja wybór z menu . W menu do wyboru trzy zupy, siedem głównych dań obiadowych i sześć głównych dań na kolację. Każde menu zawiera potrawy z wołowiny, wieprzowiny, kurczaka, jagnięciny , ryby, i dania wegetariańskie ze świeżymi warzywami i szeroki wybór sałatek .
Dobra lokalizacja, bliskość parku zdrojowego , mineralnych źródeł, , ale także odległość do centrum (10 min. spacerem) daje klientom możliwość przyjemnego pobytu.CONCORDIA *** - Zostało zbudowane na przełomie XIX i XX wieku. Pokoje 1 i 2-osobowe , wyposażone w Tv Sat , telefon i lodówkę, łazienkę. Sanatorium ma również nowe skrzydło , gdzie pokoje **** są wyposażone na miarę XXI wieku Nowoczesny wystrój, klimatyzacja ,bezpośredni dostęp do Internetu W pokojach telewizor LCD z telewizją satelitarną, telefon, lodówka, łazienka z WC, wanną z jacuzzi i suszarką.
Wyżywienie i zabiegi w sanatorium Krivań , odległość 80 m.SLOVAN *** - sanatorium mieści się w zabytkowym budynku po całkowitej rekonstrukcji , część pokoi przystosowana dla osób niepełnosprawnych .Pokoje 1 i 2-osobowe , bardzo gustownie urządzone . Wszystkie pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone w TV Sat., telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto i lodówką. W łazienkach wanna lub prysznic, suszarka do włosów. Wyżywienie na miejscu w restauracji , śniadanie szwedzki bufet , obiady i kolacje wybór z menu .
Leczenie uzdrowiskowe odbywa się w sanatorium Krivań odległość 120 m.COLUMBUS ** - sanatorium Columbus znajduje się około 100 m od głównego budynku Krivan 20 m od hotelu Slovan w przyjemnym otoczeniu, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Budynek zabytkowy po całkowitej rekonstrukcji .Wszystkie pokoje wyposażone w Tv Sat , telefon , lodówkę i łazienkę z prysznicem i WC .
Wyżywienie i zabiegi w centralnym budynku sanatorium Krivań .

 

cena za dobę od osoby sezon główny 01.04 - 15.10
Krivań *** Concordia *** Slovan ***    Concordia LUX Columbus ***
1-os 2-os 1-os 2-os 1-os 2-os 1-os 2-os
Nocleg+śniadanie 60 € 49 € 49 € 41 € 58 € 47 € 46 € 37 €
Nocleg+2 posiłki 70 € 60 € 60 € 54 € 67 € 59 € 57 € 48 €
Nocleg+3 posiłki 79 € 70 € 71 € 64 € 77 € 69 € 68 € 58 €
                 
po sezonie 07.01 - 01.04
Nocleg+śniadanie 50 € 47 € 44 € 38 € 49 € 44 € 37 € 35 €
Nocleg +2 posiłki 60 € 57 € 54 € 48 € 59 € 54 € 47 € 45 €
Nocleg +3 posiłki 70 € 67 € 64 € 58 € 69 € 64 € 57 € 55 €
 

W cenie

 

 posiłki w/g wyboru , ubezpieczenie AXA Travel .
 

Dopłaty:

 

Pakiet leczniczy 36 € / dzień- pobyt min. 7 dni, opieka lekarska, do 3 zabiegów dziennie, 3 x kuracja pitna

Pakiet odchudzający 44 € / dzień - pobyt min 14 dni/FB - 3 zabiegi w tym gimnastyka, fitness, basen, limfodrenaż, masaż klasyczny, wodny, kąpiele mineralne, bicze szkockie, trener.

Apartament - dopłata 20€ do noclegu ze śniadaniem, do HB 10€, do FB 20€
Zniżki - dzieci do lat 5 - 50 % , do lat 12 - 30 %

opłata klimatyczna 1 Euro dziennie od osoby.

 

ZAPYTAM

 

 W naszej ofercie znajdują się również inne sanatoria i uzdrowiska:  WIĘCEJ

 

OFERTY WYJAZDÓW