Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku

 

Domy i apartamenty

 


 

Sylwester w Budapeszcie

 


 

 

29.12
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.

30.12
Przyjazd do Budapesztu w godzinach porannych (ok.10:00). Zwiedzanie rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego położonego po budańskiej stronie miasta. Zobaczymy Zamek Królewski, który przez 700 lat był siedzibą węgierskich królów. Przejdziemy do Kościoła Macieja – miejsca koronacji i ślubów królewskich. Świątynia była wielokrotnie niszczona, lecz pod koniec XIX wieku odbudowano ją w stylu neogotyckim. Natomiast z Baszty Rybackiej, budowli z siedmioma neoromańskimi wieżami, będziemy mogli podziwiać panoramę miasta. Chwila wolnego czasu na kawę, zakup pamiątek. Przejazd na Górę Gellerta wznoszącą się 130 metrów nad płynącym poniżej Dunajem. W programie najczęściej odwiedzany punkt widokowy, Cytadela wzniesiona przez Habsburgów w celu poskromienia nieposłusznych mieszkańców Pesztu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Czas na odpoczynek. Dla chętnych wyjazd do tradycyjnej węgierskiej czardy na kolację połączoną z programem folklorystycznym ( 34 Eur).

31.12
Wyjazd do Szentendre, malowniczo położonej „serbskiej” miejscowości. Zwiedzanie Muzeum Marcepana oraz spacer naddunajską promenadą. Wizyta w Caprice, gdzie produkowana jest biżuteria. Powrót do Budapesztu, wizyta w jednym największych w Europie kąpielisk termalnych Szechenyi Furdo. Na terenie kompleksu: łaźnie parowe, możliwość skorzystania z masaży, baseny solankowe, rekreacyjne. Powrót do hotelu, przygotowanie do wieczoru Sylwestrowego.

01.01
Śniadanie. W godz. południowych zwiedzanie Pesztu; w programie Plac Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy również Zamek Vajdahunyad – kompleks budynków, które przedstawiają znane budowle węgierskie. Następnie zwiedzanie Bazyliki św. Stefana, największej świątyni stolicy. W Bazylice przechowywana jest najważniejsza relikwia państwa – prawica pierwszego króla Węgier. Przejście na ulicę Vaci, główną arterię handlową Budapesztu.

Po południu dla chętnych wyjazd do dzielnicy Budafok, gdzie znajduje się najdłuższy na świecie ciąg piwnic winnych ( ok. 90 km) – zwiedzanie piwnic oraz kolacja połączona z degustacją win węgierskich ( 33 Eur). Wieczorem rejs statkiem wzdłuż Dunaju.

02.01
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Godolo ( ok. 35 km od stolicy) – zwiedzanie barokowego pałacu - ulubionej, letniej rezydencji cesarzowej Elżbiety -Sisi i wizyta w jednym z największych kompleksów jeździeckich w Europie. Pokaz tresury koni, obiadokolacja w tradycyjnej restauracji -czardzie serwującej kuchnię węgierską.

Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd przez Słowację. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.

03.01
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice 02.00).

UWAGA! Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych


Zakwaterowanie na objeździe

HOTEL

Hotel **/*** położony poza centrum. Wszystkie pokoje 2-osobowe z łazienkami i WC, telefonem oraz TV. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja.
Wyżywienie: śniadania typu bufet.

Kategoria lokalna: **/***

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 03.01 1 415 zł ZAPYTAM

 

ŚWIADCZENIA:


Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, video i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), opieka pilota. Kolacja sylwestrowa za dopłatą.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 4000 HUF) + (ok. 87 EUR): usługi lokalnych przewodników w języku polskim, tour guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup), rejsu statkiem po Dunaju, wizyty w Parku Lazar wraz z obiadokolacją. Kąpieliska (ok. 3500 HUF), kolacji w czardzie z programem folklorystycznym ( 34 Euro), zwiedzania piwnic winnych z degustacją wina ( 33 Euro).

KOLACJA SYLWESTROWA:
(za dopłatą) Zorganizowana w restauracji w mieście w godzinach około 20-2 z obsługą kelnerską. Menu: aperitif, 4 daniowa kolacja, woda mineralna, butelka wina (lub 3 duże piwa), kawa, herbata, o północy danie niespodzianka i lampka szampana. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka mechaniczna, miejsce do tańca.

 

Warunki Uczestnictwa

 


Miasta wyjazdu

Warszawa, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gliwice, Opole, Wrocław, Leszno, Poznań, Kielce, Kraków, Radom, Wyszków, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Szczecin, Białystok, Ostrów Mazowiecka

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW