Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku

 

Domy i apartamenty

 


 
 

 

Sylwester 3 Stolice
 

 

 

AUTOKAREM

 

WIEDEŃ z BRATYSŁAWĄ łączy modra wstęga Dunaju. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc. Dla tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy , która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.
BUDAPESZT - miasto dziesięciu wzgórz, położone po obydwu stronach Dunaju, często nazywane Perłą Dunaju. Jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego. Zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, eleganckie restauracje, nastrojowe winiarnie, kafejki i cukiernie.


Tak się bawimy!!! 
Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy, jak co roku do zabytkowego centrum Budapesztu, gdzie na wolnym powietrzu odbywają się liczne koncerty i dyskoteki, a tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku.
Proponujemy także zabawę w jednej z najlepszych dyskotek w Budapeszcie A38 znajdującej się na łodzi na Dunaju http//a38.hu/
Do wyboru również Bal sylwestrowy w regionalnej Czardzie All inclusive , muzyka węgierska i europejska
 

Plan działania

Dzień 1.  28/29.12 Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Wiednia - zwiedzanie Ringstrasse, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana, Parlament, Hofburg. Nocleg.


Dzień 2. 30.12 Śniadanie. Zwiedzanie- Schönbrunn. Przejazd i zwiedzanie Bratysławy Stare Miasto, kościół św. Marcina, zamek; przejazd do Budapesztu. Nocleg.


Dzień 3. 31.12 Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu- Parlament, Katedra św. Stefana, ulica Vaci Kigyo. Zabawa sylwestrowa na balu, dyskotece lub w centrum miasta. Nocleg.


Dzień 4. 01.01 Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu - Kościół św. Macieja, Plac Kapisztran, Wieża Marii Magdaleny, Brama Wiedeńska, Plac Disz, Baszta Rybacka, Zamek Królewski. Wyjazd w godzinach popołudniowych.


Dzień 5 Przyjazd do Polski w godzinach rannych.


Zakwaterowanie Hotele **/*** - posiada pokoje 2-3 os. z łazienkami.

 


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
28.12 - 02.01 759 PLN ZAPYTAM

 


Dopłaty fakultatywne

+ 2 obiadokolacje - 90 zł
Zabawa Sylwestrowa w dyskotece - 100 zł
Bal Sylwestrowy w regionalnej Czardzie All inclusive - 290zł

Cena nie obejmuje- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (koszt około 20-30 Euro i 4000 HUF)

Uwaga W zależności od wybranego miasta wyjazdowego, impreza może rozpoczynać się 28.12.2013 w godzinach wieczornych/nocnych lub 29.12.2013 w godzinach porannych. O szczegóły zapytaj w biurze.


Cena zawiera: Oferta objazdowa, Przejazd autokarem, Miejsce w autokarze wolne miejsca, Śniadania, Opieka pilota, Dopłata do obiadokolacji / cena 75 PLN, Ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera: Pokój 2-os / Cena: 659.00 PLN / DZIELNIK 1/2 wolne miejsca: powyA1, PokA3j 1-os na dokwaterowanie / Cena: 709.00 PLN wolne miejsca: pow, PokA3j 1-os / Cena: 809.00 PLN wolne miejsca: powyA1ej 5
 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Opole, Piotrków Trybunalski, Kielce, Tarnów, Wrocław, Radom, Leszno, Łódź, Lublin, Rzeszów, Poznań

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW