Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku


 
 

 

Sylwester Wiedeń - Bratysława
 

 

 

AUTOKAREM

 

Wiedeń z Bratysławą łączy modra wstęga Dunaju. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc. Dla tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy, która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.
 

Tak się bawimy

Bal Sylwestrowy w sali hotelu Club przy muzyce mechanicznej (menu- danie główne, szampan, ciasta, napoje)


Plan działania

0/1 Dzień 29/30.12 Wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Wiednia- Ringstrasse, Hofburg, Parlament, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana. Teatr. Zakwaterowanie i nocleg.


2 Dzień 31.12.
Zwiedzanie Bratysławy, Stare Miasto, kościół św. Marcina, zamek, wieża Michalska, Teatr. Przejazd do hotelu. Czas wolny. Bal Sylwestrowy w sali hotelu Club przy muzyce mechanicznej (menu danie główne, szampan, ciasta, napoje). Nocleg.


3 Dzień 01.01. Wymeldowanie z hotelu. Zwiedzanie Wiednia- Schönbrunn - letnia rezydencja cesarska, spacer po ogrodach. Hundertwasser, Kahlenberg - panorama miasta, spacer zaułkami miasta dom Mozarta, dzielnica grecka, kościół zakonu krzyżackiego. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Polski.


4 Dzień 02.01.
Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/ porannych
Zakwaterowanie Hotel Club - hotel **/*** w Czechach (niedaleko granicy z Austrią w miejscowości Vranovska Ves ), posiada pokoje z łazienkami oraz restaurację.
www.hotelclub.cz


Za co płacimy

• 2 noclegi, 2 śniadania
• 2 obiadokolacje
• Zabawa Sylwestrowa w hotelu
• Przejazd autokarem LUX
• Ubezpieczenie KL, NW
• Zwiedzanie miast
• Opieka pilota


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 01.01 719 PLN ZAPYTAM

 

 

Na bilety wstępu oraz przewodników miejscowych należy przygotować ok. 30-40 Euro

Uwaga !!! W zależności od wybranego miasta wyjazdowego, impreza może rozpoczynać się 29.12.2013 w godzinach wieczornych/nocnych lub 30.12.2013 w godzinach porannych. O szczegóły zapytaj w biurze.


Cena zawiera: Oferta objazdowa, Przejazd autokarem, Miejsce w autokarze wolne miejsca, Opieka pilota, 2 x śniadanie, 2x obiadokolacja, Ubezpieczenie KL i NNW


Cena nie zawiera: Zabawa Sylwestrowa - Bal w hotelu

 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Opole, Piotrków Trybunalski, Kielce, Tarnów, Wrocław, Radom, Leszno, Łódź, Lublin, Rzeszów, Poznań

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW