Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku

 


 

Sylwester w Barcelonie

 

 

 

 Program

29.12
08:10 - Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow Tours, Terminal II, hala odlotów, strefa E, stanowisko 270.
10:10 - wylot do Barcelony (PLL LOT).
13:20 - przylot do Barcelony.
Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku (dla chętnych, jeśli czas na to pozwoli), wyjazd komunikacją miejską do centrum Barcelony - spacer po mieście skąpanym w świątecznej iluminacji.

30.12
Po śniadaniu wycieczka do Gerony, stolicy prowincji o tej samej nazwie. Zwiedzanie największej na świecie jednonawowej katedry gotyckiej oraz wspaniałej średniowiecznej dzielnicy żydowskiej. Następnie przejazd do pobliskiego Figueras, gdzie znajduje się jedyny w swoim rodzaju Dom-Muzeum hiszpańskiego surrealisty Salvadore Dali, z największą na świecie kolekcją jego prac. Następnie (o ile pozwolą na to warunki pogodowe) wizyta w Empuriabrava nazywanej Katalonską Wenecją , gdzie znajduje się najwieksza w Europie „marina residencial” osada mieszkalna , która przecina 24 kanaly. Dla chętnych rejs po kanałach Empuriabrava dodatkowo platny ok.13 euro Wieczorem powrót do hotelu.

31.01
Po śniadaniu zapraszamy na całodniową wycieczkę po Barcelonie, stolicy Katalonii. Pomimo, że Barcelona ma swoją starówkę Ciutat Vella, to sławę miastu przyniosły niespełna stuletnie prace Antonia Gaudiego. Zobaczymy nigdy nieukończoną katedrę Sagrada Familia, (w której pochowano Gaudiego) i Casa Mila - słynny dom z falującą fasadą. Zobaczymy także zamek i park Montjuic z wioską olimpijską, katedrę św. Eulalii i gotyckie stare miasto. Przespacerujemy się najpiękniejszą ulicą Barcelony - deptakiem Las Ramblas.

Powrót do hotelu (przejazdy komunikacją miejską). Wieczorem kolacja sylwestrowa w restauracji w pobliżu centrum Barcelony dla tych, którzy dopłacili do tego świadczenia. Klientom, którzy nie wykupili kolacji sylwestrowej sugerujemy świętowanie nadejścia Nowego Roku na Plaza de Espana lub Plaza de Catalunya lub w jednym z barcelońskich pubów (przejazdy we własnym zakresie)

01.01
Po śniadaniu wykwaterowanie i czas wolny. Chętnym polecamy samodzielne zwiedzanie miasta lub fakultatywnie proponujemy wycieczkę do Montserrat - najświętszego miejsca Katalonii - zwiedzanie klasztoru Benedyktynów ze słynną figurą Czarnej Madonny (koszt wycieczki zależny od liczby chętnych: od 30 do 40 Eur, minimalna liczba osób, przy której wycieczka będzie realizowana to 15).
Dla osób, które wybiorą samodzielne zwiedzanie miasta: transfer z hotelu na lotnisko.

Dla osób, które wybiorą opcjonalną wycieczkę do Montserrat - wycieczka połączona z transferem na lotnisko. Wyjazd do Montserrat wcześnie rano.
15:40 - wylot z Barcelony (PLL LOT)
18:50 - przylot do Warszawy.

UWAGA ! Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


Zakwaterowanie na objeździe

Rafael Badalona **** (Badalona / k.Barcelony)
Lokalizacja: nowoczesny, elegancki hotel usytuowany w niewielkiej odległości od dzielnicy handlowej Calle del Mar oraz Starego Miasta. W okolicy hotelu znajduje się muzeum miejskie, w którym można odkryć pozostałości kultury rzymskiej po starożytnej osadzie Baetulo. Dogodna sieć kolei podmiejskich oferuje często połączenie do centrum Barcelony.

Pokoje: hotel posiada 142 wygodnie urządzonych pokoi 2 os z możliwością dostawki. W każdym łazienka ( suszarka do włosów), klimatyzacja, TV sat ( ekran LCD), mini bar ( dodatkowo płatny), telefon.

Do dyspozycji gości: recepcja, lobby, restauracja, bar i kafeteria, centrum konferencyjne, płatne centrum fitness, przechowalnia bagażu.

Wyżywienie: śniadania w formie bufetu.

Uwaga! Istnieje możliwość zmiany hotelu na inny 4* położony poza Barceloną.

Kategoria lokalna: ****
http://www.rafaelhoteles.com/en/rafaelhoteles-badalona/

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 01.01 3 150 zł ZAPYTAM

 

Wylot Warszawa

 

Cena obejmuje: przelot do Barcelony, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe ), śniadania, transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji oraz lokalnych przewodników (razem ok. 105 EUR), wycieczki do Montserrat, dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, zabawy sylwestrowej, przejazdów komunikacja miejską, podatku lokalnego ok 5 Eur za pobyt (płatne na mscu) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.


Inne

ZABAWA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą):
Organizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta. W cenie uroczysta kolacja, przystawki, 2 dania główna i deser. Kawa i herbata. Napoje bezalkoholowe oraz pół l wina na osobe. Muzyka mechaniczna i miejsce do tańca. O północy lampka szampana ciepła przekąska.

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW