Domy letniskowe


Domy wakacyjne


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku


 

Sylwester w Grecji Hotel Atlantis***

 

 

 

Położenie
3-kondygnacyjny budynek blisko głównej promenady, jedyne 10 m od plaży. Plaża piaszczysta, z łagodnym zejściem, stwarzająca doskonałe warunki wypoczynkowe i rekreacyjne dla osób w każdym wieku! W hotelu basen, recepcja, winda, restauracja, Wi-Fi, bar, sala TV, holl.

Zakwaterowanie
Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami z możliwością dostawki. Wszystkie wyposażone są w TV, Wi-Fi , lodówkę oraz klimatyzację (dopłata opcjonalna 5€/dobę) oraz posiadają balkony. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania w formie szwedzkiego stołu (kawa, herbata, soki, woda) oraz obiadokolacja złożona z dania głównego, sałatki i deseru (woda, pozostałe napoje dodatkowo płatne.)


Opis miejscowości Paralia - moc greckich wrażeń...
Niegdyś mała wioska rybacka - dziś urocza miejscowość turystyczna, położona na południe od Salonik, na tzw. Riwierze Olimpijskiej - 70 km pasie plaż na wschodnim wybrzeżu kraju. Swoją popularność zawdzięcza błękitnym i ciepłym wodom Morza Egejskiego, łagodnemu klimatowi oraz stosunkowo niskim, jak na Grecję, cenom. Do tego Paralia obdarzona została przez naturę magicznym pięknem - odnaleźć tu można połączenie morza i gór, dające niesamowite walory krajobrazowe. Główna ulica, biegnąca równolegle do morza, ożywa po zachodzie słońca i staje się miejscem spotkań i wytchnienia po całodziennym plażowaniu. Wieczorami Paralia tętni życiem, przyciągając rzesze młodych, żądnych zabawy wczasowiczów. Sklepiki i stragany, otwarte do późnych godzin nocnych, oferują tradycyjne greckie przysmaki i pamiątki, pozwalając zabrać "kawałek Grecji" ze sobą. Ponadto w sklepach dostępna jest pełna gama galanterii skórzanej, futer oraz złota. W tej miejscowości nie ma mowy o nudzie, a urlop z pewnością będzie należał do niezapomnianych.
Program ramowy

Dzień 1 (29.12.) - Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.
Dzień 2 (30.12.) - Przejazd przez Macedonię. Przyjazd na Riwierę Olimpijską (Paralia) w godzinach popołudniowych. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3 (31.12.) - Śniadanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Wieczorem grecki bal sylwestrowy i przywitanie Nowego Roku.
Dzień 4-6 (01-03.01.) - Śniadania. Czas wolny - możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacje. Noclegi.
Dzień 7 (04.01.) - Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Macedonię, Serbię.
Dzień 8 (05.01.) - Przejazd przez Węgry, Słowację. Przyjazd do południowej Polski w godzinach popołudniowych, do części centralnej w godzinach wieczornych.

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
29.12 - 04.01 1434 zł ZAPYTAM

 

Oferta zawiera - transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, WC, DVD)
- zakwaterowanie 5 noclegów w Hotelu ATLANTIS ***
- wyżywienie BB 5 śniadań
- opiekę pilota
Oferta nie zawiera - bal sylwestrowy - 25 euro (płatne u pilota w autokarze)
- dopłata do 4 obiadokolacji - 100 zł
- dziecko do 3 lat płaci 400 zł (bez świadczeń hotelowych)
- dopłata do pokoju 1 osobowego 450 zł
- gwarancja spokoju 50 zł
- dojazd własny - zniżka 300 zł
Składniki wymagane - ubezpieczenie KL i NNW - 35 zł

 

Miasta wyjazdu:

Warszawa, Częstochowa, Leszno, Piotrków Trybunalski, Rawicz, Tychy, Opole, Pszczyna, Poznań, Łódź, Katowice, Karków, Czechowice, Wrocław, Bielsko-Biała, Cieszyn.

 

Warunki Uczestnictwa

 

 

 

http://www.bertur.pl/img/rejsy-z-pilotem.jpg

 

OFERTY WYJAZDÓW