Ubezpieczenia SKI

Ubezpieczenia

Narty dojazd własny

 logo

Domy dla narciarzy


Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe


 

 

FRANCJA SAMOLOTEM

 

Alpy Francuskie / Tignes

 

LE ROND POINT DES PISTES ***

http://www.bertur.pl/narty_francja1.jpg

Położenie
Apartamenty położone na wysokości 2100 m. n.p.m. w miejscowości Val Claret, w odległości ok. 50 m od wyciągu wywożącego narciarzy na lodowiec Grande Motte (korzystając z podziemnej kolejki Funiculaire a następnie gondoli La Grande Motte w 15 min. można dostać się na najwyżej położone trasy narciarskie). Val Claret to idealna lokalizacja z bezpośrednimi połączeniami wyciągowymi z obszarem narciarskim Tignes oraz Val d'Isere, czyli w samym środku ogromnego obszaru Espace Killy z 300 km tras (do korzystania z całego obszaru Espace Killy niezbędny będzie rozszerzony karnet). Najbliższe sklepy znajdują się od 50m od rezydencji.
 
Pokoje
Wszystkie apartamenty/studia posiadają: łazienkę z toaletą, aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa lub kuchenka elektryczna, lodówka, zmywarka - z wyjątkiem apartamentów typu studio), TV (za dopłatą).
 
Apartament dwupokojowy (28m) - dla 4 os., składa się z pokoju dziennego z łóżkiem (łóżkami) dla 2 osób oraz sypialni z łóżkiem (łóżkami) dla 2 osób.
 
Studio 2 osobowe (13 m2) - dla 2 os., składa się z pokoju dziennego z łóżkiem (łóżkami) dla 2 osób.
 
Do dyspozycji
Recepcja, parking odkryty naprzeciwko rezydencji (ok.75 euro/tydzień).
 
Po nartach W skład regionu narciarskiego Tignes wchodzi kilka miejscowości, pomiędzy którymi można przemieszczać się na nartach lub bezpłatnym autobusem, który kursuje do północy, a pomiędzy Levachet a Val Claret 24 godziny na dobę! W każdej z miejscowości znajdują się sklepy, restauracje, pizzerie, bary, kawiarnie, kluby nocne, dyskoteki, kręgielnie. Oferta aprs ski jest zatem bardzo bogata, a dla aktywnych region proponuje: naturalne lodowisko na jeziorze Le Lac, paragliding, rakiety śnieżne, skutery śnieżne, psie zaprzęgi. Dla relaksu warto udać się do Le Lac gdzie powstał Aquapark Le Lagon o powierzchni 5000 m: baseny sauna, hamman, jacuzzi (nieograniczony, darmowy wstęp dla posiadaczy karnetu Espace Killy). Warto również udać się na wycieczkę do groty na lodowcu na wys. 3000 m n.p.m. Miejscowość Val Claret, gdzie znajduje się rezydencja, jest najwyżej położoną miejscowością w Tignes, znajdują się tu sklepy, restauracje, bary oraz 2 kluby nocne - oferta rozrywkowa uważana jest za najlepszą w Tignes.
 
Kuchnia
Wyżywienie we własnym zakresie.
 
 
Program narciarski
Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Tignes z lodowcem Grande Motte (150 km tras, bez odpinania nart) - karnet wliczony w cenę. Możliwość dopłaty do karnetu Espace Killy + 55/os. (Tignes + Val d'Isere 300 km tras).
 
Ramowy program imprezy
 
Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do apartamentu, zakwaterowanie.
 
Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.
 
Uwaga Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). W soboty recepcja czynna od 8:00-12:00 oraz od 14:00 do 20:00.
 
Karnet w cenie 6 x Tignes w cenie przez cały sezon.

 

Ceny promocyjne, ilość miejsc w promocji ograniczona.

TERMIN CENA ZAPYTAM
16.01 - 23.01 3281 zł ZAPYTAM
23.01 - 30.01 3509 zł ZAPYTAM
30.01 - 06.02 3586 zł ZAPYTAM
19.03 - 26.03 3638 zł ZAPYTAM
12.03 - 19.03 3698 zł ZAPYTAM
05.03 - 12.03 3780 zł ZAPYTAM
06.02 - 13.02 4038 zł ZAPYTAM
20.02 - 27.02 4314 zł ZAPYTAM
 
Wylot: Warszawa, Katowice
 
Cena zawiera: przelot, 7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW + sporty zimowe + choroby przewlekłe * 6-dniowy karnet narciarski (6 x Tignes) * podatek VAT * transport do hotelu
 
Dopłaty opcjonalne Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 * ubezpieczenie SKI OC * dopłata do karnetu Espace Killy 55/os. * korzystanie z TV (40euro/tydzień) * pościel (11euro) * ręczniki (6 euro/os.) * sprzątanie końcowe (od 56 euro w zależności od apartamentu).
 
Dopłaty obligatoryjne Opłata klimatyczna (płatne na miejscu 0,9/os./dzień) * opłata za parking (ok. 75/pobyt, konieczna rezerwacja) * kaucja zwrotna za apartament (płatne na miejscu kartą kredytową 300/apt.). Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.
 

Cena nie zawiera: Wyżywienia * transferów do wyciągów * opłaty klimatycznej * pościeli * ręczników * kaucji zwrotnej za apartament * opłaty za parking * korzystania z TV * sprzątania końcowego (samodzielnie lub od 56/apt. - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).

 
Uwaga!
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.
 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

   

W NASZEJ OFERCIE RÓWNIEŻ WYJAZDY NARCIARSKIE
         
WŁOCHY FRANCJA AUSTRIA SŁOWACJA CZECHY
SZWAJCARIA BUŁGARIA SŁOWENIA TURCJA POLSKA
ANDORA GRUZJA HISZPANIA NIEMCY  
 

WIĘCEJ OFERT