polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70; bertur@bertur.pl

UKRAINA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE

 

POGODA

 LWÓW

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 
KRESOWE HISTORIE 7 DNI

 

ZWIEDZANIE

LWÓW - OLESKO - PODHORCE - POCZAJÓW - KRZEMIENIEC - DUBNO - ZBARAŻ - TREMBOWLA - SKAŁA PODOLSKA - CHOCIM - OKOPY ŚWIĘTEJ TRÓJCY - KAMIENIEC PODOLSKI - ZŁOCZÓW - ŻÓŁKIEW

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Przejazd do hotelu w okolicy Lwowa. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie LWOWA, miasta wielu kultur, religii i wspaniałych zabytków, bliskiego sercu wielu Polaków: Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich - miejsca spoczynku wielu zasłużonych dla Polski i Ukrainy osobistości; Teatr Opery i Baletu; katedra św. Jura. Czas na kawę w jednej z najlepszych kawiarni Lwowa - "Świat Kawy". Spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę UNESCO: pomnik Adama Mickiewicza, pomnik Tarasa Szewczenki, rynek - renesansowe serce miasta, greckokatolicka cerkiew Preobrażeńska, kościół Dominikanów, Arsenał Królewski, Arsenał Miejski, baszta Prochowa, pomnik Iwana Fedorowa, kościół i klasztor ojców Bernardynów. Zwiedzanie: katedra ormiańska ze wspaniałymi freskami autorstwa Henryka Rosena; cerkiew Uspieńska zwana również Wołoską; katedra łacińska - siedziba arcybiskupa lwowskiego; kaplica Boimów. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do OLESKA, gdzie w 1629 r. przyszedł na świat król Jan III Sobieski. Zwiedzanie górującego nad okolicą zamku z XIV w., w którym Bohdan Chmielnicki spędził najmłodsze lata. Spacer po mieście: kościół św. Józefa i przyległy do niego klasztor ojców Kapucynów; kościół Świętej Trójcy. Przejazd do miejscowości PODHORCE. Spacer: zamek Koniecpolskiego - wspaniała magnacka siedziba z czasów dawnej Rzeczypospolitej - na którego terenie nakręcono sceny do filmu "Potop"; kościół św. Józefa z kaplicą Rzewuskich. Przejazd do POCZAJOWA, jednego z najważniejszych ośrodków kultu prawosławnego, który corocznie przyciąga setki tysięcy pielgrzymów. Zwiedzanie Ławry Poczajowskiej. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie KRZEMIEŃCA, gdzie urodził się Juliusz Słowacki. Zwiedzanie: ruiny zamku królowej Bony, muzeum Juliusza Słowackiego. Spacer: kościół parafialny św. Stanisława ze słynnym pomnikiem Słowackiego dłuta Wacława Szymanowskiego; Liceum Krzemienieckie. Przejazd do DUBNA i zwiedzanie malowniczo położonego nad rozlewiskiem rzeki Ikwy zamku z XVI w., który był własnością Ostrogskich, Zasławskich i Lubomirskich. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczór ukraiński: kolacja z napojami alkoholowymi przy muzyce na żywo. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do ZBARAŻA. Zwiedzanie: zamek z XVII w., którego oblężenie opisał Henryk Sienkiewicz w "Ogniem i mieczem"; kościół i klasztor ojców Bernardynów. Przejazd do TREMBOWLI, jednego z najstarszych na Podolu starych grodów ruskich. Zwiedzanie: pozostałości kościoła i klasztoru Karmelitów; ruiny zamku kazimierzowskiego, z którym związana jest legenda o Annie Dorocie Chrzanowskiej. To właśnie jej zawdzięczamy ostateczne zwycięstwo podczas obrony zamku przed Turkami w 1675 r. Przejazd do SKAŁY PODOLSKIEJ i zwiedzanie ruin zamku z XIV w., wzniesionego przez książąt Koriatowiczów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do CHOCIMIA, słynnego z bitwy stoczonej w 1621 r. między armią pod wodzą Jana Karola Chodkiewicza i wojskiem tureckim. Zwiedzanie: chocimska twierdza z XIV w.; cerkiew św. Aleksandra Newskiego. Przejazd i zwiedzanie OKOPÓW ŚWIĘTEJ TRÓJCY, gdzie do dziś z imponującej twierdzy pozostały dwie bramy: Lwowska i Kamieniecka oraz fragmenty wałów ziemnych. Zygmunt Krasiński uwiecznił miasto, umieszczając w Okopach Świętej Trójcy akcję "Nie-Boskiej komedii". Przejazd do KAMIEŃCA PODOLSKIEGO, miasta-muzeum, historycznego i kulturalnego serca Podola. Spacer uliczkami Starego Miasta: rynek, kościół Franciszkanów, trynitarski kościół Świętej Trójcy, kościół Dominikanów, ormiański rynek, ruiny katedry ormiańskiej, ormiański dom handlowy z XV w., kościół ormiański - obecnie cerkiew św. Mikołaja. Zwiedzanie: katolicka katedra św. Piotra i Pawła, Zamek Stary i Nowy. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do ZŁOCZOWA i zwiedzanie zamku Sobieskich z XVII w., który był letnią rezydencją rodziny. Przejazd do ŻÓŁKWI, miasta ufundowanego przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego. Spacer po mieście: rynek z zabytkowymi kamienicami i zamkiem, kolegiata św. Wawrzyńca, renesansowa synagoga, cerkiew greckokatolicka. Przejazd do Polski.
 

Ceny promocyjne! Ilość miejsc w promocji ograniczona !

TERMINY CENY REZERWACJA
27.04 1 449 PLN ZAPYTAM
25.05  1 449 PLN ZAPYTAM
22.06 1 289 PLN ZAPYTAM
13.07 1 349 PLN ZAPYTAM
20.07 1 349 PLN ZAPYTAM
10.08  1 399 PLN ZAPYTAM
24.08  1 349 PLN ZAPYTAM
14.09 1 349 PLN ZAPYTAM
DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO: 490 zł.


Cena zawiera:
6 noclegów w hotelach klasy turystycznej w miastach lub okolicy miast: 2 we Lwowie, 2 w Krzemieńcu, 1 w Kamieńcu Podolskim, 1 w Tarnopolu; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 6 śniadań, 5 obiadokolacji; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera: 
Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 70 EUR. Opłaty fakultatywne: wieczór ukraiński: ok. 15 EUR (wymagane min. 20 osób)

Ważne informacje:
-Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.
-Rozliczenie kwot pobranych na pakiet zwiedzania następuje na miejscu, nie zaś po powrocie do kraju.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WARUNKI UCZESTNICTWA

 

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |