Rezerwacja hoteli

 

 


 

Domy letniskowe

 


 

Domy wakacyjne

 


 

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


 

Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe

 

 


 

Wypoczynek i Zwiedzanie
Jeżeli ciężko jest Ci podjąć decyzje jak ma wyglądać Twój urlop, czy ma być całkowicie poświęcony zwiedzaniu czy wypoczywaniu, w naszej ofercie można znaleźć wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem w dowolnie wybrany sposób, wszystko w zależności od oczekiwań i upodobań klienta.

Biuro Podróży BERTUR oferuje połączenia wycieczek objazdowych i wczasów w hotelu w wielu miejscach na świecie począwszy od zorganizowanych wyjazdów do bliskich krajów europejskich do indywidualnie przygotowanych i zaplanowanych podróży egzotycznych.

Oferujemy gotowe dwutygodniowe pakiety licznych touroperatorów łączące wypoczynek ze zwiedzaniem z polskim przewodnikiem, podczas którego tydzień czasu intensywnie zwiedzasz, drugi tydzień spędzasz w wybranym hotelu i wypoczywasz na plaży.
Z nami także możesz indywidualnie przygotować swoją wymarzoną podróż, dopasować terminy, trasy, odwiedzane miejsca, hotele.

Dzięki takim połączeniom możesz przykładowo zamiast wylatywać na dwa tygodnie na Kretę przez tydzień zwiedzać po kolei każdą z greckich wysp, a drugi tydzień spędzić na wyspie, która oferuje najładniejszą plażę. Tym samym jedna podróż pozwala Ci poznać piękno całej Grecji i jednocześnie wypocząć w miejscu oferującym najlepsze ku temu warunki.

Oferujemy wycieczki objazdowe połączone ze wypoczynkiem w krajach takich jak Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Włochy, Egipt, Turcja, Maroko, Bułgaria i wielu innych.


 
 
GRECJA W MAŁYM PALCU
 

 
 
Meteora • Saloniki • Ouranopoli • Arnea • Athos • Afitos
 
 
 

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Salonik. Zakwaterowanie w hotelu na półwyspie Kassandra. Kolacja, nocleg.

 
2.-3. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek na plaży. Kolacja, nocleg.
 
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Całodzienna wycieczka do METEOR. Zwiedzanie klasztorów, które stanowią niesamowity i niespotykany nigdzie na świecie obraz. Na szczytach stromych i niedostępnych Meteorów zbudowano kilkadziesiąt budynków, z których do dziś przetrwało kilkanaście. Zwiedzanie dwóch spośród sześciu czynnych obecnie klasztorów. Następnie przejazd do pracowni ikon, gdzie z bliska będzie można zapoznać się ze sposobem ich powstawania. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
 
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Popołudniowa wycieczka do SALONIK, najbardziej europejskiego i eleganckiego miasta Grecji ze wspaniałymi zabytkami z czasów rzymskich, wczesnochrześcijańskich i tureckich. Saloniki słyną z bezcennych mozaik w kościołach, atrakcyjnych muzeów, a także przypominającego orientalne bazary targu Modiano. To właśnie tutaj znajduje się drugi co do wielkości port, który łączy Europę z krajami Wschodu. Miasto zostało założone w 316 r. p.n.e. przez króla Kassandrosa i nazwane imieniem jego żony Thessaloniki. Zwiedzanie bazyliki św. Demetriusza oraz (fakultatywnie Muzeum Bizantyjskiego – wstęp ok. 4 EUR). Po krótkim objeździe wokół miasta przewidywany jest ok. 2-godzinny czas wolny. Wieczorny rejs po Zatoce Salonickiej. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
 
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka na Athos. Przejazd do OURANOPOLI – ostatniej miejscowości przed granicą z państwem mnichów. Po drodze postój w malowniczej miejscowości ARNEA, słynącej z produkcji miodu i ręcznie tkanych dywanów. Następnie wizyta w miejscu narodzin Arystotelesa – Stagirze. Przejazd do portu i rejs wzdłuż zachodniej części półwyspu ATHOS – wschodniego palca półwyspu Chalkidiki, z fascynującymi krajobrazami i republiką mnichów, do której turyści mają ograniczony dostęp. Okryte tajemnicą państwo mnichów powstało w X w. i do dziś rządzi się według średniowiecznych reguł. Nadal obowiązuje dekret, na którego mocy całkowity zakaz wstępu mają tu kobiety i dzieci, a od mężczyzn wymagane są procedury wizowe. W 20 klasztorach, klasycznych wzorach bizantyjskich budowli sakralnych, mieszka obecnie około 2 tys. mnichów. Góra Athos – święta góra prawosławia – wpisana jest na listę UNESCO. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
 
7. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do winiarni Gierovasileou. Zapoznanie się z procesem tworzenia i leżakowania wina. Zwiedzanie muzeum i degustacja. Następnie przejazd do winnicy Marianna, gdzie można będzie samodzielnie przyrządzić typowy grecki przysmak – dolmadakia, czyli gołąbki w liściach winogron. Ostatnim punktem będzie wioska AFITOS, jedna z najstarszych miejscowości na Kasandrze, z uroczymi wąskimi uliczkami i typową grecką atmosferą. W jednej z tutejszych tawern nauka przyrządzania prawdziwych greckich tzatzików. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
 

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

 

Dopłata za dodatkowy tydzień pobytu w hotelach:

 

Hotel Aithrion 3*
Hotel Kriopigi Paradise 3*
Hotel Dryades 3*
Hotel Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*
Hotel Akrathos Beach 4*
Hotel Sani Beach 5*
Hotel Ikos Oceania Club 5*

 

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

TERMINY 8 DNI  
06.06 – 13.06 2409pln REZERWUJ
09.06 – 16.07 2849pln REZERWUJ
13.06 – 20.06 2849pln REZERWUJ
27.06 – 04.07 2849pln REZERWUJ
04.07 – 11.07 2849pln REZERWUJ
11.07 – 18.07 2849pln REZERWUJ
21.07 – 28.07 2849pln REZERWUJ
04.08 – 11.08 2849pln REZERWUJ
15.08 – 22.08 2849pln REZERWUJ
22.08 – 29.08 2849pln REZERWUJ
29.08 – 05.09 2429pln REZERWUJ
05.09 – 12.09 2429pln REZERWUJ
12.09 – 19.09 2489pln REZERWUJ
19.09 – 26.09 2429pln REZERWUJ
     
ZAPYTAM
 
Wylot przelot samolotem: Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Lublin, Łódź
 
ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelu*** na Płw. Kassandra; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji • przelot • przejazd klimatyzowanym autokarem lub minibusem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW
 
UWAGI:
Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 49 PLN.
Obowiazkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, degustacje w winnicach, rejs po Zatoce Salonickiej: ok. 25 EUR.
Opłaty fakultatywne: rejs na Athos: ok. 45 EUR.
 
 
OPIS HOTELI NA WYPOCZYNEK
 
Hotel Kriopigi Paradise 3*
POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum wioski KRIOPIGI ze sklepami, tawernami i barami; ok 90 km od portu lotniczego w Salonikach; przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu (Kalithea/ok. 2 EUR).
PLAŻA: Kriopigi, publiczna, piaszczysta, ok. 110 m od hotelu, dojście do plaży deptakiem, bezpłatne parasole i leżaki.
HOTEL: trzygwiazdkowy, greckiej kategorii B, zbudowany w 2003 r., 37 pokoi, budynek główny, 3 piętra, hol, recepcja (czynna: 7.00-24.00), restauracja – dania w formie bufetu lub serwowane, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; 2 bary: w lobby i przy basenie, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: sejf w recepcji (ok. 7 EUR/tydz.); akceptowane karty kredytowe: Visa.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², nowocześnie urządzony, klimatyzowany (1 lipca-25 sierpnia bezpłatna, w pozostałych terminach płatna: 4 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamowienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen.
SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 200 m², gł. 0,7-2,4 m, brodzik dla dzieci, ok. 5 m², gł. 0,6 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy, bilard; plac zabaw dla dzieci.
DLA DZIECIbrodzik, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia, foteliki w restauracji
INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w lobby
KONTAKT: 0030/2374053520, www.paradise-kriopigi.gr
 

 
Hotel Dryades 3*
POŁOŻENIE: na wysokim wzgórzu, ok. 1 km od centrum SIVIRI ze sklepami, tawernami i barami; ok 88 km od portu lotniczego w Salonikach.
PLAŻA: piaszczysto-kamienista, łagodne zejście do morza, ok. 150 m od hotelu, zejście po dość stromych schodkach, bez serwisu plażowego; Siviri, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1 km od hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 7 EUR/komplet: 2 leżaki i parasol).
HOTEL: trzygwiazdkowy, greckiej kategorii B, zbudowany w 1995 r., odnowiony w 2009 r., 17 pokoi, budynek główny, 2 piętra, hol, recepcja (czynna: 7.00-24.00), bezpłatny sejf w recepcji, restauracja Dryades – dania w formie bufetu lub serwowane, kuchnia międzynarodowa, dania wegetariańskie; bar przy basenie, taras z widokiem ma morze i górę Olimp; za opłatą: internet bezprzewodowy w holu recepcji (5 EUR/30 min); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 30 m², zadbany, praktycznie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen.
SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 50 m², gł 0,9-2 m, mały brodzik dla dzieci, ok. 10 m², gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne leżaki i parasole.
DLA DZIECImały brodzik, łóżeczko dla niemowlęcia
INTERNETinternet bezprzewodowy w holu recepcji
KONTAKT: 00302374041654, www.hoteldriades.com
 

 
Hotel Port Marina 3*
POŁOŻENIE: ok. 3 km od centrum miejscowości PEUKOCHORI ze sklepami, tawernami i barami; ok 90 km od lotniska w Salonikach; przystanek autobusowy przed hotelem.
PLAŻA: Glarokavos, publiczna, piaszczysta, ok. 400 m od hotelu, dojście drogą asfaltową, bezpłatny bus hotelowy na plażę, bezpłatne parasole i leżaki.
HOTEL: trzygwiazdkowy, greckiej kategorii B, zbudowany w 1991 r., odnowiony w 2012 r., 92 pokoje, budynek główny – 2 piętra, hol, całodobowa recepcja, bezpłatny sejf w recepcji, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dania wegetariańskie; bar przy basenie; za opłatą: internet bezprzewodowy w holu i w barze (ok. 5 EUR/1 godz.); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:studio: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 27 m2, zadbany, praktycznie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 31 m2, wyposażony jak studio, widok na ogród lub basen; pokój rodzinny za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: basen, pro­sto­kątny kształt, słodka woda, ok. 250 m2, gł. 0,9-2 m, brodzik dla dzieci, ok. 20 m2, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne leżaki i parasole; plac zabaw dla dzieci, 2 razy w tygodniu animacje wieczorne (lipiec-wrzesień).
ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.00-14.30), kolacja (19.00-21.30) w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe (7.00-23.00), lokalne napoje alkoholowe (10.30-23.00) w barze przy basenie; wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECIbrodzik, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia
 

 
Hotel Dolphin Beach 3*
POŁOŻENIE: w centrum małej miejscowości POSSIDI, z kilkoma sklepami, tawernami i barami, ok. 15 min spacerem od świątyni Posejdona i 150-letniej latarni morskiej; ok. 90 km od lotniska w Salonikach; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.
PLAŻA:  Possidi, publiczna, piaszczysto-żwirkowa, ok. 20 m od hotelu, przejście przez ulicę (małe natężenie ruchu), bezpłatne parasole i leżaki.
HOTEL:  trzygwiazdkowy, greckiej kategorii B, zbudowany w 1993 r., odnowiony w 2011 r., 67 pokoi, budynek główny: 2 piętra, hol, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dania wegetariańskie; bar przy basenie, sejf w recepcji; za opłatą: internet bezprzewodowy w holu recepcji i w barze (ok. 5 EUR/1 godz.); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 19 m2, zadbany, praktycznie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dziecka), ok. 31 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na basen lub boczny widok na morze.
SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 80 m2, gł. 0,5-2,2 m, wydzielona część dla dzieci, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne leżaki i parasole.
ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.00-14.30), kolacja (19.00-21.30) w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe (7.00-23.00), lokalne napoje alkoholowe (10.30-23.00) w barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECIwydzielona część basenu, łóżeczko dla niemowlęcia
 

 
Hotel Kriopigi Beach 4*
POŁOŻENIE: ok. 300 m od centrum wioski KRIOPIGI ze sklepami, tawernami i barami; ok. 85 km od portu lotniczego w Salonikach; przystanek autobusowy przed hotelem (ok. 2 EUR/Kalithea).
PLAŻA: Kriopigi, publiczna, piaszczysta, ok. 800 m od hotelu, do plaży jeździ bezpłatna kolejka, parasole i leżaki bezpłatne.
HOTEL: czterogwiazdkowy, greckiej kategorii A, zbudowany w 1992 r., odnowiony w 2011 r., 174 pokoje, budynek główny – 4 piętra – i kilka 2-piętrowych budynków bocznych, 3 windy, hol, całodobowa recepcja, sejf w recepcji (ok. 14 EUR/tydz.), restauracja Aleksander The Great – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dania wegetariańskie, dostępne foteliki i menu dla dzieci; 2 bary: główny Dolphins w lobby i bar przy basenie (czynne na przemian, w zależności od pogody), mały sklepik, sala telewizyjna; taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: punkt internetowy (ok. 2 EUR/godz.); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe), ok. 19-­­25 m2, zadbany, praktycznie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen.
SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 200 m2, gł. 0,8-1,8 m, wydzielona część dla dzieci, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne leżaki i parasole; siłownia, rzutki, tenis stołowy; pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), animacje dla dzieci i dorosłych (15.06-15.09); za opłatą: sauna, jacuzzi.
ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.30-15.00), kolacja (19.00-21.00) w restauracji głównej; kawa i ciasto (16.00-17.00); napoje bezalkoholowe (10.00-23.00) i lokalne napoje alkoholowe (10.00-23.00) w barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECIwydzielona część basenu, pokój i plac zabaw, menu w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia
 

 
Hotel Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*
POŁOŻENIE: na wzgórzu, przy drodze lokalnej, ok. 3 km od centrum OURANOU­POLI ze sklepami i barami; ok. 115 km od portu lotniczego w Salonikach; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu (Saloniki, Ouranoupoli).
PLAŻA: publiczna, piaszczysta z drobnymi kamykami, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu (ok. 50-250 m – w zależności od zakwaterowania), przejście przez drogę lub tunelem pod drogą, parasole i leżaki płatne (ok. 6 EUR/komplet/dzień).
HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1990 r., częściowo odnowiony w 2012 r., 235 pokoi, 10 budynków, 2 piętra, winda, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia grecka i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, Taverna Zorba – à la carte, kuchnia grecka, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 3 bary: lobby-bar, bar przy basenie, bar na plaży (nieobjęty all inclusive); kantor; centrum kongresowe dla 1100 osób, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i okolicach basenu; za opłatą: sejf w recepcji (ok. 21 EUR/tydz.), room-service, fryzjer; występują schody i różnice poziomów – nie polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa.
POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 35 m2, zadbany, klimatyzowany (czerwiec-wrzesień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, aneks kuchenny w części pokoi (na zamówienie przed przyjazdem); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); rodzinny: dla maks. 5 os., ok. 45 m2, 2 pokoje oddzielone drzwiami, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon lub taras (stolik i krzesełka); maisonette: dla maks. 5 os., ok. 45 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, wejście do pokoju maisonette po stromych schodach; balkon (stolik i krzesełka); pokój rodzinny i maisonette za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 500 m2, gł. 0,5-2,5 m, wydzielona część dla dzieci, gł. 0,4 m, basen z 3 zjeżdżalniami, kwadratowy, słodka woda, 50 m2, zjeżdżalnie dostępne dla dzieci powyżej 6 lat, czynny od czerwca do września (10.00-13.00; nieczynny w poniedziałki), przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki płatne (ok. 7 EUR/ręcznik); kryty basen, nieregularny kształt, woda słodka, ok. 50 m2, gł. 1,3 m; tenis stołowy, boisko do koszykówki; plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (5-12 lat), w wysokim sezonie raz w tygodniu dyskoteka przy basenie, sporadyczne animacje dla dorosłych i dla dzieci: w wysokim sezonie 2 razy w tygodniu wieczory tematyczne (wieczór grecki, pokazy magików); za opłatą: kort tenisowy (ok. 10 EUR/godz.) z wypożyczalnią sprzętu (ok. 10 EUR/godz.); centrum spa (wstęp płatny: ok. 15 EUR/godz.): sauna, łaźnia, thalassoterapia, aromaterapia, zabiegi pielęgnacyjne, masaże, solarium; zabiegi w spa płatne.
ALL INCLUSIVE: śniadanie (8.00-10.30), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; podwieczorek w barze przy basenie (16.00--17.00); lody dla dzieci do 13 lat w barze przy basenie (10.00-18.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECIwydzielona część basenu, zjeżdżalnie, plac i pokój zabaw, miniklub, lody, foteliki w restauracji
 

 
Hotel Akrathos 4*
POŁOŻENIE: Chalkidiki – Athos, ok. 2,5 km od centrum OURANOUPOLI, na zboczu małego wzniesienia; ok. 125 km od portu lotniczego w Salonikach; ok. 2 km od przystanku autobusowego (ok. 1,8 EUR/Ouranoupoli).
PLAŻA: Kampoudi, publiczna, piaszczysto-żwirkowa, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 50 m od hotelu, przejście kładką nad drogą lokalną, parasole i leżaki płatne (ok. 6 EUR/komplet).
HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 1991 r., odnowiony w 2009 r., 268 pokoi, 7 budynków 2- i 3-piętrowych, 7 wind, przestronny hol, całodobowa recepcja, restauracja główna – klimatyzowana, dania w formie bufetu, kuchnia grecka i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, tawerna w ogrodzie – à la carte, dania w formie bufetu, specjalność owoce morza, 3 bary: w głównym budynku, przy plaży (nie objęty all inclusive) i przy basenie, taras z widokiem na morze, minimarket, jubiler; za opłatą: punkt internetowy (ok. 3 EUR/30 min), internet bezprzewodowy (ok. 3 EUR/godz.), wypożyczalnia samochodów, opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe), ok. 20 m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (bezpłatna), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, polskie kanały, telefon, sejf, lodówka, internet bezprzewodowy (płatny: 3 EUR/godz.); łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon (stolik i krzesełka); rodzinny: 2-os. (możliwość 3 dostawek dla dzieci), ok. 40 m2, 2 oddzielne pokoje przedzielone drzwiami, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo aneks kuchenny; pokój rodzinny na zamówienie, za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 500 m2, gł. 1,7 m, hydromasaż, basen dla dzieci, ok. 100 m2, gł. 0,6 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; siatkówka plażowa, tenis stołowy; plac i pokój zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych i dzieci (lipiec i sierpień).
ALL INCLUSIVE: śniadanie (8.00-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo) w barach (10.00-23.00), dodatkowo (ouzo, tsipouro) w barze głównym (18.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECIKlub Przyjaciół Itaki, plac i pokój zabaw, animacje, foteliki w restauracji
 

 
Hotel Alexandros Palace & Suites 5*
POŁOŻENIE: na wzgórzu, przy drodze lokalnej, w małej wiosce Tripiti, ok. 6 km od miejscowości OURANOUPOLI, ok. 3 km od sklepów i barów; ok. 120 km od portu lotniczego w Salonikach; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu (Ouranoupoli, Saloniki); bus hotelowy (ok. 2 EUR/Ouranoupoli).
PLAŻA: hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od recepcji, dojście asfaltową drogą w dół, parasole i leżaki płatne (ok. 6 EUR/komplet/dzień), ręczniki (ok. 5 EUR/wypożyczenie); przy zakupie w barze – bezpłatny serwis plażowy.
HOTEL: pięciogwiazdkowy, zbudowany w 1992 r., odnowiony w 2007 r., 243 pokoje, 8 budynków, część położona tarasowo, 2 piętra, 5 wind, przestronne, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja Alexandros z tarasem i widokiem na morze – dania w formie bufetu, kuchnia grecka i międzynarodowa, Taverna – à la carte, kuchnia lokalna, w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, wymagany strój formalny – panowie długie spodnie; 4 bary, w tym bar przy plaży i 2 bary przy basenie; kantor, minimarket, sklep z pamiątkami, jubiler; centrum konferencyjne na 350 osób, taras z widokiem na basen i morze, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, fryzjer, opiekunka do dziecka (na zamówienie); występują schody i różnice poziomów – niepolecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m2, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, polski program, telefon, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji), sejf (ok. 7 EUR/tydz.); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka, suszarka); rodzinny: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 40 m2, jeden duży pokój, wyposażenie jak w pokoju standardowym; część pokoi rodzinnych jest ze ścianką dzielącą część dzienną od części sypialnej (bez drzwi); pokój rodzinny za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 450 m2, gł. 1,8 m i ok. 400 m2, gł. 1,6-1,8 m, hydromasaż, 2 brodziki dla dzieci, słodka woda, oba ok. 16 m2, gł. 0,5 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki płatne (ok. 5 EUR); siłownia, boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki; plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), w wysokim sezonie animacje dla dorosłych i dla dzieci: minidisco, pokazy, bingo; za opłatą: 2 korty tenisowe (ok. 7 EUR/godz. z wypożyczeniem sprzętu); centrum spa (wstęp płatny: ok. 10 EUR/godz.): basen kryty, słodka woda, ok. 30 m2, hydromasaż, łaźnia, sauna, jacuzzi, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, peeling; zabiegi w spa płatne; oferta zewnętrzna: sporty wodne na plaży.
DLA DZIECI 2 brodziki, plac i pokój zabaw, miniklub, animacje, minidisco, foteliki w restauracji
INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy
 

 
powrót na główną stronę Grecji
 
ZOBACZ  OFERTĘ WYPOCZYNKU W GRECJI
Kreta Rodos Zakynthos
Korfu Kos Chalkidiki
Riwiera Olimpijska Kefalonia Lefkada
Skiathos Lesbos Itaka
Riwiera Ateńska Thassos Attyka
Peloponez Santorini Evia
Samos Ios Karpathos
Mykonos Skopelos Limnos
     
   

   
7 dni zwiedzania + 7 dni wypoczynku

 

przelot samolotemsamolotem

 

przejazd autokarem autokarem

 

dojazd własny dojazd własny

 

 
OFERTY WYJAZDÓW