Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking  

Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 

 


 

Wypoczynek i Zwiedzanie
Jeżeli ciężko jest Ci podjąć decyzje jak ma wyglądać Twój urlop, czy ma być całkowicie poświęcony zwiedzaniu czy wypoczywaniu, w naszej ofercie można znaleźć wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem w dowolnie wybrany sposób, wszystko w zależności od oczekiwań i upodobań klienta.

Biuro Podróży BERTUR oferuje połączenia wycieczek objazdowych i wczasów w hotelu w wielu miejscach na świecie począwszy od zorganizowanych wyjazdów do bliskich krajów europejskich do indywidualnie przygotowanych i zaplanowanych podróży egzotycznych.

Oferujemy gotowe dwutygodniowe pakiety licznych touroperatorów łączące wypoczynek ze zwiedzaniem z polskim przewodnikiem, podczas którego tydzień czasu intensywnie zwiedzasz, drugi tydzień spędzasz w wybranym hotelu i wypoczywasz na plaży.
Z nami także możesz indywidualnie przygotować swoją wymarzoną podróż, dopasować terminy, trasy, odwiedzane miejsca, hotele.


Oferujemy wycieczki objazdowe połączone ze wypoczynkiem w krajach takich jak Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Włochy, Egipt, Turcja, Maroko, Bułgaria i wielu innych.


 
Hiszpania - zwiedzanie i wypoczynek autokarem

 

          

 
Program ramowy:
 
1 dzień - wyjazd z Polski według rozkładu.
 
2 dzień - przyjazd do Hiszpanii w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu**, obiadokolacja, nocleg.
 
2-7 dzień - wczasy na Costa Brava/Maresme. W trakcie pobytu istnieje możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych: Wieczór Flamenco, Montserrat oraz Tossa de Mar - rejs statkiem po wybrzeżu Costa Brava (dostępność wycieczek zostanie podana przez rezydenta).
 
7 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd na zwiedzanie Saragossy. W stolicy regionu Aragonia zobaczymy: Aljaferia – największa, poza Andaluzją, budowla Maurów w Hiszpanii, pochodząca z XI w., obecnie siedziba Las Cortes de Aragon - lokalny Parlament; Rzymskie Forum starożytnej Caesaraugusty; most rzymski oraz Bazylika Santa Maria del Pilar - bazylika o 4 wieżach i jedenastu kopułach, będąca miejscem wielu pielgrzymek, szczególnie połączonych z Fiesta de la Raza, uroczystościami upamiętniającymi odkrycie Ameryki. Po zwiedzaniu przejazd w kierunku Madrytu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 
8 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Madrytu. W programie zwiedzania miasta: spacer po Puerta del Sol, owalnym placu otoczonym ze wszystkich stron kremowymi, XVIII wiecznymi domami, będącym hiszpańskim “punktem zero;, od którego mierzy się wszystkie odległości; Plaza Major ze statuą króla Filipa III, nazywany “teatrem pod niebem Madrytu”; Plaza Espania - zamknięty z 2 stron wysokimi wieżowcami jeden z głównych placów Madrytu; Pałac Królewski, wzniesiony na pozostałościach starożytnego zamku obronnego Alcazar, jego wnętrza zajmują: Farmacia Real pełna szklanych pojemników z egzotycznymi medykamentami, Museo de la Real Almeria, w którym można zobaczyć miecze Cortesa i Ferdynanda Katolickiego, piękny Salon Tronowy i Salon Kolumnowy. Na zewnątrz mieszczą się wyjątkowe Ogrody Sabatiniego i Campo del Moro oraz Plaza de la Almeria. Dla zainteresowanych zamiennie z Pałacem Królewskim istnieje możliwość wejścia do Muzeum Prado. W godzinach południowych przejazd na zwiedzanie Toledo, dawnej stolicy Hiszpanii, gdzie zobaczymy: Katedrę, Kościół św. Tomasza oraz synagogę Santa Maria La Blanca. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 
9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na zwiedzanie Walencji. Zobaczymy m.in: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu La Lonja - jedyna w Europie stara giełda jedwabiu oraz wizyta w dzielnicy przyszłości, sztuki i nauki zwanej Calatravą, następnie przejazd do hotelu w okolicy Walencji, zakwaterowanie, nocleg.
 
10 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd na zwiedzanie Barcelony. W stolicy Katalonii zobaczymy: najbarwniejszą hiszpańską ulicę Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największą z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Po zwiedzaniu przejazd na wybrzeże Costa Brava/ del Meresme. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg
 
11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych
 
12 dzień - przyjazd do kraju. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.
 
 
Zakwaterowanie:
Hotel ** (do wyboru) w trakcie pobytu na Costa Brava/ Costa del Maresme zakwaterowanie w hotelu **, gwarantującym udany wypoczynek. Hotel położony jest w odległości od 300-700m od plaży. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV. W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach**/*** położonych na peryferiach miast.
 
Wyżywienie:
W cenie 9 śniadań w formie bufetu. Obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 90 euro/os. Obiadokolacje w formie bufetu, do wyboru: 2 zupy, 4-6 dań obiadowych, świeże warzywa, lody oraz desery. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.
 
Transport:
Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii około godziny 13:00. Wyjazd do Polski około godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następnego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
 
 

CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.

TERMINY   ZAPYTAM
22.06 - 03.07 1653 pln ZAPYTAM
24.08. - 04.09 1653 pln ZAPYTAM
 
 
W cenie zapewniamy:
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
9 śniadań
6 noclegów na Costa Brava/ Costa del Maresme w hotelu** oraz 3 noclegi podczas zwiedzania w hotelach **/***
zwiedzanie wg programu: Barcelona, Madryt, Toledo, Walencja, Saragossa
opieka rezydenta na miejscu
 
Dodatkowo płatne obowiązkowo:
ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy około 65 euro/os.
dopłata do wyżywienia HB: 90 euro/os. (płatne w autokarze).
opłata klimatyczna i administracyjna: 15 euro/os. (płatne w autokarze)
 
Dodatkowo płatne opcjonalnie:
Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia
ubepieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os.
rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os.
 
UWAGA! Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.
 
 
MIASTA WYJAZDU:
 
Gdynia (Dworzec PKP) +100.00 PLN   - 02:00
Bydgoszcz (Hala Łuczniczka ul. Toruńska 59) +100.00 PLN - 07:00
Gdańsk (Dworzec Główny PKP, przystanek autokarów przy poczcie) +100.00 PLN (56)  - 03:00
Grudziądz (Dworzec PKP) +100.00 PLN  - 05:00
Sopot (stacja BP al.Niepodległości) +100.00 PLN - 02:30
Starogard Gdański (Dworzec PKP) +100.00 PLN  - 04:00
Toruń (dworzec PKP Toruń Miasto) +100.00 PLN - 06:10
Katowice/kierunek północ (trasa CIESZYN-WROCŁAW: parking McDonald`s przy A4, okolice hotelu Campanille, ul. Ofiar Katynia) +0.00 PLN  - 06:30
Bolesławiec (Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec) +0.00 PLN - 12:30
Gliwice (stacja paliw SHELL ul. Rybnickiej 159) +0.00 PLN- 07:15
Jędrzychowice (STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4) +0.00 PLN - 13:15
Legnica (Stacja Orlen, ul. Jaworzyńska 238) +0.00 PLN - 11:00
Opole (stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krabkowice przy drodze krajowej 45 ) +0.00 PLN- 08:30
Wrocław (PARK HANDLOWY BIELANY parking przy IKEA, ul. Czekoladowa) +0.00 PLN - 10:00
Kraków (STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic) +50.00 PLN - 05:00
Słupsk (Dworzec PKP) +100.00 PLN  - 03:30
Chodzież (Stacja Orlen ul. Władysława Jagieły) +100.00 PLN - 07:20
Koszalin (Dworzec Główny PKP, przystanek autokarów) +100.00 PLN - 04:30
Piła (Dworzec Główny PKP, parking przed wejściem) +100.00 PLN - 07:00
Szczecinek (Dworzec PKP) +100.00 PLN  - 05:45
Szczecin (Parking pod Trasą Zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy) +100.00 PLN - 08:00
Gorzów Wielkopolski (Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających) +100.00 PLN - 09:30
Warszawa (Dworzec Zachodni) +0.00 PLN - 04:00
Konin (Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F) +0.00 PLN - 07:30
Łódź (parking przy stacji paliw E.Leclerc, ul. Inflancka 53) +0.00 PLN - 06:00
Poznań (McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2) +0.00 PLN - 09:00
Świebodzin (Stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin) +0.00 PLN - 10:30
Świecko (Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎) +0.00 PLN - 12:00
Zielona Góra (Dworzec PKS) +70.00 PLN - 08:15
Głogów (Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15) +70.00 PLN - 09:30
Lubin (dolnośląskie)(STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1) +70.00 PLN - 10:15
Polkowice (parking przy Aqua Parku) +70.00 PLN  - 10:00
Dojazd Własny -300.00 PLN
 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

 
Barcelona – wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou. Następnie udamy się na Plac Hiszpański gdzie o 21.30 rozpocznie się pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.
Cena: 55 euro/osobę
(w cenie bilet wstępu na Camp Nou, cena bez biletu wstępu na Camp Nou: 40 euro)
(dzieci do lat 12: 45 euro z biletem wstępu na Camp Nou lub 30 euro bez biletu stępu na Camp Nou)
 

Montserrat – całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o przedziwnych kształtach. To tylko nieliczne atrakcje, które czekają Państwa podczas wycieczki na to zadziwiające krajobrazowo wzgórze. Będziecie Państwo podziwiać tutejszy Klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym jak w cudownych okolicznościach odnaleziono figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości – dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z wjazdu na punkt widokowy kolejką górską.
Cena: 45 euro/osobę
(dzieci do lat 12- 30 euro)
 
La Siesta – niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w Restauracji La Siesta w miejscowości Santa Susanna na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.
Cena: 35 euro/osobę
(dzieci do lat 12- 16 euro)
 
Tossa de Mar – to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.
Ceny:
Lloret de Mar: 16 euro/osobę
(dzieci do lat 12- 10 euro)
Santa S./ Malgrat de Mar: 29 euro/osobę
 
Water World – największy na Costa Brava park atrakcji wodnych: ślizgawki, baseny, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa.
Cena: 27 euro/osobę
(dzieci do 1.40 metra- 16 euro)
 
Marineland – połączenie ogrodu zoologicznego, delfi narium i parku wodnego. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy zobaczycie pokaz tresury fok, papug i delfinów.
Cena: 25 euro/osobę
(dzieci do 12 lat - 17 euro/osobę)
 
Nurkowanie z akwalungiem – to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę – po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym, podwodnym, świecie Morza Śródziemnego.
Cena: 30 euro/osobę
 
Port Aventura - to niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. Ogromny teren podzielony na różne zakątki świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercosterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.
Cena: 55 euro/osobę
(dzieci do lat 11- 47 euro)
 
Girona Dali - wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu Gironę.
Cena: 44 euro/osobę
(dzieci do lat 11- 30 euro)
 
 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 
 

OFERTY WYJAZDÓW