Bilety lotnicze

 

 


Rezerwacja hoteli

 

 


Rejsy wyszukiwarka

Rejsy z polskim pilotem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne

Rejsy połšczone z pobytem i zwiedzaniem

 


Rejsy wyszukiwarka

 


Rejsy rzeczne i morskie wyszukiwarka

   

 


Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking  

Domy i apartamenty

 


 

Wypoczynek i Zwiedzanie
Jeżeli ciężko jest Ci podjąć decyzje jak ma wyglądać Twój urlop, czy ma być całkowicie poświęcony zwiedzaniu czy wypoczywaniu, w naszej ofercie można znaleźć wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem w dowolnie wybrany sposób, wszystko w zależności od oczekiwań i upodobań klienta.

Biuro Podróży BERTUR oferuje połączenia wycieczek objazdowych i wczasów w hotelu w wielu miejscach na świecie począwszy od zorganizowanych wyjazdów do bliskich krajów europejskich do indywidualnie przygotowanych i zaplanowanych podróży egzotycznych.

Oferujemy gotowe dwutygodniowe pakiety licznych touroperatorów łączące wypoczynek ze zwiedzaniem z polskim przewodnikiem, podczas którego tydzień czasu intensywnie zwiedzasz, drugi tydzień spędzasz w wybranym hotelu i wypoczywasz na plaży.
Z nami także możesz indywidualnie przygotować swoją wymarzoną podróż, dopasować terminy, trasy, odwiedzane miejsca, hotele.


Oferujemy wycieczki objazdowe połączone ze wypoczynkiem w krajach takich jak Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Włochy, Egipt, Turcja, Maroko, Bułgaria i wielu innych.


 
Vuelta España

          


Sewilla • Lizbona • Fatima • Porto • Santiago de Compostela • Lugo • Astorga • Salamanka • Ávila • Segowia • Madryt • Toledo
 Trasa w Hiszpanii i Portugalii: ok. 2850 km.

 
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Malagi. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
2. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Lizbony. Po drodze andaluzyjska perła SEWILLA. Panoramiczny objazd miasta. Postój przy Placu Hiszpańskim – kompleksie pałacowo-ogrodowym z ceramicznymi dekoracjami. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorem fakultatywnie koncert muzyki fado (za dodatkową opłatą na miejscu). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
 
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Panoramiczny objazd LIZBONY: pomnik markiza Pombala, Avenida da Libertade, place Restauradores i Rossio, dzielnica Baixa. Zwiedzanie kościoła i klasztoru hieronimitów i wieży Belém, która kiedyś strzegła dostępu do lizbońskiego portu. Spacer bulwarami nadmorskimi i możliwość podziwiania pomnika Odkryć Geograficznych. Krótki spacer po Afamie, najstarszej dzielnicy Lizbony. Przejazd zabytkowym tramwajem. Czas wolny lub możliwość indywidualnego zwiedzania jednego z największych oceanariów na świecie. Przejazd do FATIMY. Spacer po sanktuarium: plac Pielgrzyma, bazylika, w której znajdują się grobowce Łucji, Hiacynty i Franciszka, Kaplica Objawień. Czas na modlitwę i zapalenie świec intencyjnych. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
 
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do słynącego z mostów PORTO, stolicy północnej Portugalii, malowniczo położonego na wzgórzu nad rzeką Duero. Rejs po rzece Duero, skąd podziwiać można panoramę miasta: XII-wieczną katedrę, liczne mosty. Wizyta w winiarni w Vila Nova de Gaia, gdzie skosztować można mocnego wina Porto, z którego słynie miasto. Przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA – najważniejszego po Rzymie i Jerozolimie świętego miejsca chrześcijan. Zabytkowy zespół miasta jest wpisany na listę UNESCO. Stare miasto uznane jest za jeden z najpiękniejszych zespołów urbanistycznych na świecie. Santiago de Compostela jest również siedzibą jednego z najstarszych hiszpańskich uniwersytetów. Zwiedzanie: XI-wieczna katedra – jeden z najwspanialszych zabytków architektury romańskiej z olbrzymich rozmiarów kadzielnicą i barokowym ołtarzem, Brama Złotników, krypta ze szczątkami świętego, plac Obradoiro – miejsce spotkań licznych grup pielgrzymkowych, Hostal de los Reyes Catolicos będący zajazdem i szpitalem dla pielgrzymów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do LUGO – miasta słynącego z imponujących rzymskich fortyfikacji z II i III w., wpisanych na listę UNESCO. Przejście na plac Domingo z czarną rzeźbą rzymskiego orła. Zwiedzanie romańskiej katedry de Santa María. Przejazd do ASTORGI, zwiedzanie Muzeum Drogi Jakubowej w modernistycznym Pałacu Biskupim projektu Antonia Gaudíego. Przejazd do pełnej uroku SALAMANKI, zbudowanej z piaskowca o złocistej barwie, znanego ośrodka uniwersyteckiego. Zabytkowy zespół Salamanki objęty jest patronatem UNESCO. Spacer po tętniącym życiem Plaza Mayor. Zwiedzanie: Casa de las Conchas, uniwersytet z piękną fasadą w stylu plateresco, stara i nowa katedra. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do ÁVILI, miasta na wzgórzu i otoczonego imponującymi murami obronnymi, znanego z oryginalnej architektury. Zwiedzanie klasztoru św. Teresy, najsławniejszej mieszkanki miasta. Przejście do murów obronnych miasta. Zwiedzanie XII-wiecznej katedry, której wnętrze zachwyca bogactwem pięknych ołtarzy, rzeźb i grobowców. Przejazd do SEGOWII, zbudowanej na urwistej skale, wpisanej na listę UNESCO. Spacer po starówce: bajkowy alkazar, gotycka katedra, pałace szlachty kastylijskiej, zachwycający akwedukt z czasów rzymskich. Przejazd do MADRYTU. Spacer po mieście: m.in. Puerta del Sol wyznaczający centrum miasta i całej Hiszpanii oraz elegancki Plaza Oriente. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do TOLEDO. Wjazd na punkt widokowy, aby podziwiać panoramę miasta, wznoszącego się u stóp wąwozu rzeki Tag, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: dawna synagoga, kościół z obrazem „Pogrzeb hrabiego Orgaza” El Greco i katedra (z zewnętrz). Przejazd przez region La Mancha, w którym dominują słynne wiatraki rodem z „Don Kichota” Miguela Cervantesa. Przejazd do hotelu w Andaluzji. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
 
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.
 
Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu o dodatkowe 4 lub 7 dni pobytu w następujących hotelach:
 
Hotel VIK Gran Costa Del Sol 4*+
Hotel Vistamar 4*+
Hotel San Fermin 3*+
Hotel Myramar 3*+
Hotel THB Class Torrequebrada 4*+
Hotel Sol House Aloha 4*+
Hotel Alay 4*+
Hotel Sol Don Pedro 4*+
Hotel Playa Granada Club Resort 4*+
Hotel Sol Principe 4*+
Hotel Barcelo Marbella 4*+
Hotel Sol Don Pablo 4*+
Hotel La Viñuela 4*+
Hotel Gran Elba Estepona & Thalasso Spa 5*+
Hotel Sol Principe 4*+
 
 

CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.

TERMINY 8 DNI  
27.02 – 06.03 3689pln REZERWUJ
27.03 – 03.04 3389pln REZERWUJ
10.04 – 17.04 3199pln REZERWUJ
24.04 – 01.05 3269pln REZERWUJ
08.05 – 15.05 3248pln REZERWUJ
22.05 – 29.05 3199pln REZERWUJ
05.06 – 12.06 3269pln REZERWUJ
19.06 – 26.06 3359pln REZERWUJ
17.07 – 24.07 3339pln REZERWUJ
31.07 – 07.08 3339pln REZERWUJ
14.08 – 21.08 3419pln REZERWUJ
28.08 – 04.09 3289pln REZERWUJ
11.09 – 18.09 3269pln REZERWUJ
25.09 – 02.10 3269pln REZERWUJ
 

ZAPYTAM

 
ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań (kontynentalne) i 7 kolacji (bufet lub serwowane) • przelot • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW
 
UWAGI:
Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 49 PLN.
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przejazd zabytkowym tramwajem w Lizbonie, rejs po rzece Duero: ok. 135 EUR.
Opłaty fakultatywne: spektakl fado: ok. 65 EUR (z kolacją); wymagane min. 20 os.
 
MIASTA WYLOTÓW przelot samolotem: Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk
 

WARUNKI UCZESTNICTWA


 Hotel Villasol 3*
POŁOŻENIE: w dzielnicy Benalmadena Costa, na wzgórzu ponad promenadą, ok. 500 m od centrum nadmorskiej miejscowości BENALMADENA, sklepy i restauracje ok. 200 m od hotelu, ok. 500 m od portu Puerto Marina, ok. 3 km od parku rozrywki Tivoli; ok. 11 km od portu lotniczego w Maladze; przystanek autobusowy ok. 5 m od hotelu (Torremolinos, Malaga – ok. 2 EUR).
PLAŻA: Malapesquera, publiczna, piaszczysta, długość ok. 700 m, szerokość ok. 50 m, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od hotelu, zejście do plaży schodami, parasole i leżaki płatne (ok. 14 EUR/komplet).
HOTEL: trzygwiazdkowy, skromny, zadbany, zbudowany w 1976 r., odnowiony w 2011 r., 119 pokoi, 1 budynek, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i lokalna, dostępne foteliki dla dzieci; bar w lobby z tarasem, kiosk z gazetami, czytelnia, przechowalnia bagażu, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy przy recepcji; za opłatą: punkt internetowy w recepcji (ok. 1 EUR/10 min), wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², skromny, zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf (ok. 2,5 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon (stolik i krzesełka); boczny widok na morze; widok frontalny na morze na zamówienie, za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 60 m², gł. 0,9-1,6 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy, water polo; pokój i plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard, sala gier.
SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (8.00-10.00), obiad (13.00-15.00) i kolacja (18.30-21.00) w restauracji; limitowane napoje chłodzące, woda i wino do obiadu i kolacji.
DLA DZIECIpokój i plac zabaw, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia na zamówienie przed przyjazdem
INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w recepcji, punkt internetowy
KONTAKT: 0034/952441996, www.medplaya.pl
 Hotel Myramar 3*+
POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum turystycznej miejscowości FUENGIROLA, w pobliżu średniowiecznej fortecy Maurów Sohail, ok. 50 m od nowoczesnego centrum handlowego Parque Miramar z butikami, sklepami, kawiarniami, restauracjami i salami kinowymi; ok. 25 km od portu lotniczego w Maladze; przystanek autobusowy przy hotelu (ok. 1 EUR/centrum).
PLAŻA: Playa del Castillo, publiczna, długa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 800 m od hotelu, leżaki i parasole płatne (ok. 14 EUR/komplet).
HOTEL: trzygwiazdkowy superior, elegancki i wygodny, zbudowany w 2002 r., odnowiony w 2011 r., 229 pokoi, 3 budynki, 5-6 pięter, 6 wind, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Colonial, restauracja Olea (otwarta sezonowo); w restauracjach dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie; aquabar przy basenie (czynny w sezonie letnim), pub Old Castle (otwarty sezonowo), biblioteka; sala konferencyjna dla 80 osób, przestronny taras słoneczny; internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: punkt internetowy (ok. 1 EUR/10 min), sejf w recepcji (ok. 3 EUR/dzień), pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
APARTAMENT:standardowy: dla maks. 4 osób, ok. 40 m², przestronny i nowoczesny, zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, prysznic, wc; suszarka), sypialnia i salon (oddzielone drzwiami) z wyposażonym aneksem kuchennym (w salonie dwie rozkładane sofy), telewizja satelitarna, polski program, telefon, lodówka, sejf (płatny: 3 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon lub taras (stolik i krzesełka).
SPORT I ROZRYWKA: basen główny, słodka woda, ok. 700 m², gł. 0,2-1,4 m, basen dla dzieci, ok. 140 m², przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; kryty basen, słodka woda, ok. 85 m², gł. 1,6 m, podgrzewany; siłownia; plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (4-14 lat), dyskoteka, animacje dla dorosłych i dzieci; za opłatą: 8 kortów do paddle’a (ok. 10 EUR/godz.) z oświetleniem (ok. 4 EUR/godz.) i wypożyczalnią sprzętu (ok. 2 EUR/rakieta), minigolf (ok. 3 EUR/godz., kaucja 10 EUR), tenis stołowy (ok. 5 EUR/godz., kaucja 5 EUR), bilard (ok. 2 EUR/gra); centrum spa: jacuzzi (ok. 5 EUR), sauna (ok. 5 EUR), masaże relaksujące.
DLA DZIECIbasen, plac i pokój zabaw, miniklub, animacje, foteliki i menu w restauracji
INTERNETinternet bezprzewodowy w lobby, punkt internetowy
KONTAKT: 0034/952588768, www.myramarhoteles.com
 Aparthotel Vistamar 4*
POŁOŻENIE: w centrum miejscowości BENALMADENA, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, barów i restauracji, ok. 900 m od kasyna i 1 km od pola golfowego Torrequebrada; ok. 9 km od lotniska w Maladze; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.
PLAŻA: Bil Bil, publiczna, piaszczysta, ok. 180 m od hotelu, przy nadmorskiej promenadzie, przy pasażu pełnym kawiarenek i sklepików z pamiątkami; leżaki i parasole dodatkowo płatne: ok. 9 EUR/dzień.
HOTEL: czterogwiazdkowy, przytulny i kameralny, oferuje 138 apartamentów na 5 piętrach; hol z miejscami do wypoczynku, 2 windy, recepcja, piano-bar Comodoro (8.00-24.00) z muzyką na żywo, restauracja główna, dostępne krzesełka dla dzieci, salon gier, salon fryzjerski; bar Oasis, taras słoneczny, pralnia, internet (4 EUR/godz.).
STUDIO:standardowy: dla maks. 3 osób: eleganckie i przestronne, salon z miejscami do spania (jedno pomieszczenie), skosy, w pełni wyposażony aneks kuchenny, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic lub wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf (płatny: 3 EUR/dzień + 10 EUR/depozyt); balkon.
APARTAMENT:dla maks. 4 osób; większy niż studio, wyposażenie tak jak w studiu, dodatkowo sypialnia oddzielona od salonu optycznie lub drzwiami.
SPORT I ROZRYWKA: panoramiczny basen, woda słodka, powierzchnia ok. 100 m², gł. 0,9-1,65 m, brodzik dla dzieci z pięknym widokiem na okolicę, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, miniklub, automaty do gry, minigolf.
DLA DZIECIbrodzik, miniklub, krzesełka w restauracji
 Hotel THB Torrequebrada Class 4*+
POŁOŻENIE: w dzielnicy hotelowej, ok. 200 m od centrum BENALMADENA ze sklepami, restauracjami i barami; ok. 12 km od portu lotniczego w Maladze; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (ok. 2 EUR/Malaga).
PLAŻA: publiczna, kamienista, ciemny piasek, ok. 50 m od hotelu; publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 300 m od hotelu, dojście promenadą, parasole i leżaki płatne (ok. 10 EUR/komplet/dzień).
HOTEL: czterogwiazdkowy, elegancki, odnowiony w 2013 r., 350 pokoi, 2 budynki, 12 pięter, 6 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracje: restauracja Mediterraneo – dania w formie bufetu, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 restauracje à la carte: Cafe Royal i Pavilon, bar Saphire z tarasem, bar TQ (otwarty w zależności od ilości gości); kasyno, maszyny do gry, sklepy z pamiątkami, jubiler; centrum konferencyjne dla 500 osób, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, room-service, pralnia, fryzjer; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amercian Express.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 30 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (suszarka), widok na ogród lub basen; junior suite: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 40 m2, salon i sypiania, wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokoj junior suite na zamówienie, za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny: otwarty, słodka woda, ok. 300 m2, gł. 1,7- 2,7 m, podgrzewany; kryty ok. 100 m2, słodka woda, gł. do 1,8 m, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją, kort tenisowy; plac zabaw dla dzieci, animacje dla dzieci i dorosłych, dyskoteka; centrum wellness: kryty basen, sauna, siłownia; oferta zewnętrzna: pole golfowe Torrequebrada ok. 2 km od hotelu.
SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (07.30-10.30), obiad (13.30-15.30) i kolacja (19.30-22.00) w formie bufetu w restauracji; limitowane napoje chłodzące, woda i wino do obiadu i kolacji.
DLA DZIECIplac zabaw, animacje, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia
 Hotel Pez Espada 4*
POŁOŻENIE: ok. 2 km od centrum TORREMOLINOS, przy pieszej promenadzie, ok. 200 m od sklepów, barów i restauracji, ok. 700 m od portu jachtowego w Benalmadenie, ok. 3 km od Aqualandu; ok. 10 km od portu lotniczego w Maladze; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (ok. 1,2 EUR/centrum Torremolinos).
PLAŻA: Carihuela, publiczna, długość ok. 2,1 km, szerokość ok. 40 m, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, naprzeciwko hotelu, przejście przez promenadę, parasole i leżaki płatne (ok. 14 EUR/dzień).
HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1959 r., odnowiony w 2002 r., 205 pokoi, 2 budynki, 4 i 7 pięter, 6 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie; bar główny, Frankie,s Cafe w pobliżu basenu, kantor, punkt pocztowy, sklep z biżuterią i ubraniami; centrum konferencyjne dla 250 osób, taras z widokiem na basen, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i Frankie’s Cafe; za opłatą: room-service, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), mały, ok. 15-20 m², elegancki i zadbany, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 10 EUR/dzień), sejf (ok. 2 EUR/dzień) i minibar (ok. 2 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon (stolik i krzesełka); widok na basen/morze za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 285 m², gł. 2,2 m, basen dla dzieci, okrągły kształt, słodka woda, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 12 EUR); tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych i dzieci; za opłatą: minigolf, sala gier; centrum wellness: basen kryty (w sezonie zimowym podgrzewany), okrągły kształt, słodka woda, sauna, masaże.
DLA DZIECIbasen, plac zabaw, animacje, foteliki i menu w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia na zamówienie przed przyjazdem
INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i barze
 Hotel Riviera 4*
POŁOŻENIE: ok. 100 m od centrum BENALMADENY, w pobliżu sklepy i restauracje, przy drodze lokalnej; ok. 11 km od portu lotniczego w Maladze; przystanek autobusowy ok. 25 m od hotelu (ok. 2 EUR/Malaga, Fuengirola, Torremolinos).
PLAŻA: Malapesquera, publiczna, piaszczysta, ciemny piasek, łagodne zejście do morza, ok. 30 m od hotelu, zejście schodami i zjazd windą, parasole, leżaki i materace płatne (ok. 14 EUR/komplet), ręczniki hotelowe za kaucją (ok. 20 EUR).
HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 1964 r., całkowicie odnowiony w 2013 r., 190 pokoi, 1 budynek, 7 pięter, 3 windy, elegancki hol, nowoczesna, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa; 2 bary, sala telewizyjna, stoły do gry w karty, taras z widokiem na morze, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy przy recepcji; za opłatą: punkt internetowy (ok. 1 EUR/10 min), wypożyczalnia samochodów; występują różnice poziomów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club. Hotel przyjmuje Gości powyżej 16. roku życia.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², nowoczesny, centralna klimatyzacja z możliwością indywidualnej regulacji, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy, lodówka, sejf (2,5 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; taras (stolik i krzesełka); widok boczny na morze.
SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 180 m², gł. 1,3-1,9 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 20 EUR); animacje dla dorosłych, muzyka na żywo, pokazy flamenco, pokazy artystyczne; za opłatą: minigolf, petanka, shuffleboard, wypożyczalnia rowerów; centrum wellness: kryty basen (czynny w sezonie zimowym), jacuzzi, łaźnia turecka, siłownia; płatne: sauna (ok. 6 EUR/30 min), zabiegi pielęgnacyjne, masaże (ok. 25 EUR/30 min); oferta zewnętrzna: sporty wodne na plaży.
INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w recepcji, punkt internetowy
KONTAKT: 0034/952441240, www.medplaya.pl
 Hotel Sol Don Pedro 4*
POŁOŻENIE: ok. 800 m od centrum TORREMOLINOS, przy nadmorskiej promenadzie ze sklepami, barami i restauracjami; w pobliżu znajdują się: park rozrywki Tivoli, park wodny Aqualand, kasyno, park Selwo z delfinami i pingwinami; 7 km od portu lotniczego w Maladze.
PLAŻA: El Bajondillo, publiczna, szeroka, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, przejście przez ulicę i promenadę; parasole, leżaki i materace płatne (ok. 12 EUR/2 leżaki i parasol), ręczniki plażowe do wynajęcia w hotelu (kaucja ok. 10 EUR).
HOTEL: czterogwiazdkowy, w stylu andaluzyjskim, razem z sąsiednimi hotelami Don Pablo i Don Marco tworzy rozległy, znakomicie zagospodarowany kompleks hotelowy Sol Don Hotels; do dyspozycji Gości wszystkie udogodnienia w kompleksie; zbudowany w 1971 r., odnowiony na przełomie 2007/2008 r., 281 pokoi, 5 pięter, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Cordoba – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa; dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie; bar Andalucia z muzyką na żywo (okazjonalnie), 2 bary przy basenach na terenie kompleksu, czytelnia z biblioteczką; sala konferencyjna dla 400 osób, taras z widokiem na duży ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w wyznaczonych miejscach; za opłatą: punkt internetowy (1 EUR/15 min), room-service, opiekunka do dziecka, fryzjer; udogodnienia dla niepełnosprawnych; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), elegancki, ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (wanna z prysznicem, wc; suszarka), telewizor, telefon, minibar, sejf (ok. 3 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); widok na basen za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: w kompleksie łącznie: 6 basenów, 3 brodziki dla dzieci, basen kryty, 2 jacuzzi; w części Don Pedro: 1. basen – słodka woda, ok. 180 m², gł. 1,2-2,2 m; 2. basen – mieszana woda, gł. 1,2-1,8 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 10 m², gł. 0,4 m, 1 basen sezonowo podgrzewany, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; w kompleksie: boule, łucznictwo, petanka, piłka wodna, boisko wielofunkcyjne, siłownia; plac zabaw dla dzieci, miniklub (5-12 lat), piano-bar, animacje dla dorosłych i dzieci, 2 razy w tygodniu profesjonalny show; za opłatą: kort tenisowy, centrum Spa Delfinus (w hotelu Don Marco): sauna fińska i turecka, masaże, prysznice Vichy, hydroterapia, zabiegi na twarz i ciało, kąpiele w algach.
ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (7.30-10.30), obiad (13.00-15.30), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji Casares; przekąski (11.00-18.00) w wyznaczonych barach, kawa, herbata, desery, lody (10.00-18.00); nielimitowana ilość napojów bezalkoholowych i lokalnych napojów alkoholowych w wyznaczonych barach (10.00-24.00), lista napojów wliczonych w all inclusive dostępna u barmana; wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECI3 brodziki, plac zabaw, miniklub, animacje, foteliki i menu w restauracji
 Hotel Sol Principe 4*
POŁOŻENIE: ok. 2 km od centrum TORREMOLINOS, w pobliżu promenada, sklepy, bary i restauracje; ok. 15 km od Malagi; ok. 8 km od portu lotniczego w Maladze; przystanek autobusowy w pobliżu hotelu (Malaga).
PLAŻA: Playamar, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, przy hotelu (w zależności od zakwaterowania: 10-50 m), dojście przez teren hotelu i przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne (ok. 12 EUR/dzień/komplet).
HOTEL: czterogwiazdkowy, zmodernizowany w 2009 r., regularnie odnawiany, 799 pokoi, 6 budynków, 4 i 10 pięter, windy, przestronny i elegancki hol, całodobowa recepcja, restauracja So Good – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa; 4 bary, w tym bar przy basenie, sklepy z pamiątkami, gadżetami z Flinstonami, gazetami i odzieżą; duże centrum konferencyjne, duży ogród; za opłatą: punkt internetowy (1 EUR/10 min), internet bezprzewodowy, lekarz na wezwanie, pralnia, fryzjer; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna z prysznicem, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: internet bezprzewodowy, minibar, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); boczny widok na morze za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 35 m², 2 pomieszczenia, wyposażenie jak w pokoju standardowym, aneks kuchenny (płatny); boczny widok na morze i pokój rodzinny za dopłatą.
SPORT I ROZRYWKA: duży basen w kształcie laguny, gł. 1,5 m, brodzik dla dzieci, ok. 15 m², gł. 0,4 m, basen Miramar, ok. 70 m², gł. 1,6 m, basen dla dzieci, ok. 40 m², gł. 0,5 m, w basenach słodka woda, przy basenach bezpłatne leżaki; fitness; pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (8 miesięcy-5 lat, 6-12 lat), animacje dla dorosłych i dzieci: spinning, joga, aqua aerobik, pokazy artystyczne; za opłatą: bilard, wybrane atrakcje w parku zabaw dla dzieci.
ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (10.00-12.30 i 14.30-18.30); nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barach (11.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.
DLA DZIECIbrodzik, basen, pokój i plac zabaw, miniklub, animacje, wybrane atrakcje w parku zabaw

 

 

OFERTY WYJAZDÓW