Gruzja narty samolotem

Ubezpieczenia SKI

Ubezpieczenia

Parking przy lotnisku

Parking

Dojazd Własny

logo

Przeprawy promowe

 

SKI INFO:
Tereny narciarskie:1990-3300 m n.p.m.
Długość tras: 57 km w tym ponad 20 stoków narciarskich

Trasy łatwe: 40%
Trasy średnie: 30%
Trasy trudne: 30%
Wyciągi austriackiej firmy Doppelmayer o przepustowości 8 000 os/godz. w tym:

5 wyciągów krzesełkowych (3 i 4-os):
- wyciąg na wysokości 2000 – 2250 m. - dł. 1010 m.
- wyciąg na wysokości 2650 – 2860 m. – dł. 1104 m.
- wyciąg na wysokości 2250 – 2700 m. – dł. 2295 m.
- wyciąg na wysokości 2700 – 3007 m. – dł.1063 m.
- wyciąg na wysokości 2850 – 3270 m. – dł. 1504 m.

-1 wyciąg gondolowy – na wysokości 2650-2860 m. – dł.1104 m
-1 wyciąg orczykowy – na wysokości 2600 m. – dł.400 m
-3 ruchome chodniki dla dzieci

Sezon narciarski: grudzień-kwiecień
Karnet: 6 dni około 95 USD
Możliwość jazdy : off-road, free ride i heliskiing

Gudauri - Ski info

 

Gruzja - Gudauri

 

 

 


Zapraszamy na narty lub deskę do Gruzji, gdzie spędzicie pełne 4 dni na trasach zjazdowych nowoczesnego kurortu zimowego Gudaurii. To wyjątkowa okazja by zamienić coroczny wyjazd w Alpy i poznać stoki Wielkiego Kaukazu. Będziecie mieli okazję nie tylko korzystać z wyciągów narciarskich równych europejskim standardom, ale spróbujecie freeride'u z doświadczonym przewodnikiem. Nie zabraknie także gruzińskiej kultury i tradycji. Zwiedzimy najważniejsze zabytki sakralne Gruzji z VI-XII wieku, poznamy atmosferę Starego Tbilisi i ogrzejemy się w słynnych, tbiliskich łaźniach siarkowych. Przy dobrej pogodzie zwiedzimy Kazbegi, z którego rozciąga się piękny widok na mityczny Kazbek (5047 m n.p.m.). Będziemy mieli okazję poznać typową gruzińską kuchnię i jej rozgrzewające przysmaki jak - chaczapuri, ostri, chinkali czy charczo, a także wspaniałe gruzińskie wino oraz czaczę.

DZIEŃ 1
Wylot z Warszawy. Transfer z lotniska do GUDAURI. Po drodze kolacja. Nocny dojazd do Gudauri, zakwaterowanie i przygotowanie do następnego dnia jazdy na nartach/snowboardzie.

DZIEŃ 2-6
Jazda na nartach/snowboardzie w GUDAURI, największym kurorcie narciarskim na Kaukazie. W ciągu tych dni pół dnia FREERIDE'U, powrót samochodami terenowymi do Gudauri. Możliwość fakulatywnego HELISKINGU oraz wycieczki do KAZBEGI - klasztor CMINDA SAMEBA (UNESCO) na tle majestatycznego Kazbegu (5047 m n.p.m), WĄWÓZ DARIALSKI, zmrożony wodospad GERGETI. Codziennie śniadanie, kolacja we własnym zakresie.

DZIEŃ 7
Przejazd do Tbilisi (po drodze zwiedzanie najlepiej zachowanej twierdzy z czasów fuedalnych - ANANURI) oraz Mcchety- religijne centrum kraju z katedrą SWETI CCHOWELI (UNESCO), która kryje w sobie szatę Chrystusa oraz malowniczo położonego monasteru DŻWARII (UNESCO). W Tbilisi zwiedzanie średniowiecznych cerkwi i twierdzy Narkila, możliwość kąpieli w gorących źródłach w zachwalanych przez Puszkina tbiliskich łaźniach. Nocleg w Tbilisi.

DZIEŃ 8
Transfer na lotnisko.

Cena obejmuje - przelot bez przesiadki z Warszawy
- transport sprzętu sportowego na dwie osoby do 30 KG
- skipass na max. 5 dni
- polskojęzycznego przewodnika/rezydenta w Gruzji
- 2 godziny indywidualnego szkolenia z instruktorem
- zakwaterowanie w hotelach ***
- dla chętnych organizacja freeride
- transport na terenie Gruzji
- 7x śniadanie
- wstępy do zabytków i muzeów
- materiały informacyjne i mapy
- ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu
- gwarancja ubezpieczeniowa biura podróży

Cena nie obejmuje - transport bagażu rejestrowanego (poza bagażem z nartami do 32 kg) - cena 250 PLN
- jedzenie i napoje (oprócz wspomnianych wyżej)
- wycieczka fakultatywna Chewi (transport do Kazbegi 30 - 70 EUR/osoba)

Zakwaterowanie i wyżywienie 7x w hotelach *** w pokojach dwuosobowych (pokój jednoosobowy wymaga dodatkowej opłaty po wcześniejszych ustaleniach). W cenie wycieczki każdego dnia zapewnione jest śniadanie. Hotel w Gudauri posiada własną piwnicę winną.

Kuchnia gruzińska kuchnia słynie z wielu potraw - zarówno mięsnych (chinkali, szaszłyk, charczo, ostri) i wegetariańskich (marynowane bakłażany, chaczapuri, lobio). Tbilisi pełne jest sklepów i restauracji. Ceny produktów spożywczych porównywalne lub niższe od polskich. W Gudaurii do wyboru wiele restauracji.

Transport w czasie trwania wycieczki dysponować będziemy komfortowym minibusem lub w przypadku mniejszej liczby osób samochodem osobowym. Na trasie z Gudauri - Kazbegi będziemy korzystać z samochodów terenowych (wycieczka fakultatywna).

Infrastruktura i wyciągi narciarskie Gudauri to dynamicznie rozwijający się wysokogórski ośrodek sportów zimowych, który wyposażony jest w 4 nowoczesne wyciągi narciarskie firmy Doppelmayer. Przepustowość wynosi 10 tysięcy klientów w ciągu 1 godziny. Najwyższym punktem jest szczyt Sadzele (3 306 m n.p.m.). Wyciągami można wjechać także na drugi trzytysięcznik Kudebi (3006 m). Dostępne są wyciągi krzesełkowe, ale od roku 2012 otwarto nową gondolę z kabinami dla 8 osób. Długość tras wynosi 35 km.
Heliskiing dla wszystkich amatorów zimowych sportów ekstremalnych mamy wyjątkową ofertę - heliskiing na kaukazie z zachowaniem europejskich standardów bezpieczeństwa. Towarzyszyć będą Wam doświadczeni i profesjonalni przewodnicy górscy, którzy pokażą Wam dostępne niewielu oblicze gruzińskich gór. W czasie jednego dnia heliskiingu odbędą się trzy przeloty helikopterem. a tym samym trzy zjazdy w trzech różnych miejscach Wysokiego Kaukazu (na wysokościach między 1 500 - 4 200 m n.p.m.). Heliskiing odbywa się w małej grupie, której towarzyszy dwóch górskich przewodników. Cena za jeden dzień heliskiingu to maksymalnie 650 EUR/osobę.

Grupa minimalna ilość osób na wycieczce wynosi 2. W przypadku grupy poniżej 8 osób przewodnik odbierze grupę z lotniska i będzie obecny podczas zakwaterowania grupy w Tbilisi i Gudauri. W czasie kolejnych dni będzie do dyspozycji telefonicznie na terenie Gruzji, a następnie odbierze
grupę z Gudauri i będzie towarzyszyć jej do czasu wylotu z Tbilisi.
Wyjazd miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Tbilisi oraz Warszawa. Inne miejsce (Wrocław, Kraków, Gdańsk...) po wcześniejszym ustaleniu za dopłatą.
 


Apartamenty i pokoje *** (Gudauri)

Położenie: Rodzinnie prowadzone pensjonaty i apartamenty położone w różnych punktach Gudauri na wysokości 2100 m.n.p.m., do najbliższego wyciągu ok.300-500 m. (dowóz do wyciągów organizowany przez właścicieli apartamentów). W niewielkiej miejscowości Gudauri limitowany wybór sklepów, wypożyczalni sprzętu narciarskiego, restauracji.

 Apartamenty: 2-3 os, składające się z sypialni z podwójnym łóżkiem małżeńskim oraz pokoju dziennego z sofą dla 1 os. W każdym apartamencie łazienka z WC , telewizor.

Pokoje: 2 os (możliwa dostawka), wyposażone w łazienkę i WC.

Do dyspozycji gości: przechowalnia sprzętu narciarskiego, w cenie wynajmu: prąd, woda, ogrzewanie, końcowe sprzątanie, zmiana pościeli ( co 7 dni).

Wyżywienie: we własnym zakresie ( ew. możliwość dokupienia posiłków na miejscu )

 

Naszym zdaniem: polecamy klientom lubiącym bez ograniczeń korzystać z uroków kurortu narciarskiego, otwartym na nowe doświadczenia i obcowanie z dziewiczą przyrodą gór Kaukazu.

 

Kategoria lokalna: W Gruzji nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.


Uwaga: przy rezerwacji 2 lub więcej apartamentów zakwaterowanie może nastąpić w różnych obiektach.


CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
25.01 - 01.02 2029 PLN/os ZAPYTAM
01.02 - 08.02 2069 PLN/os ZAPYTAM
08.02 - 15.02 2138 PLN/os ZAPYTAM
15.02 - 22.02 2138 PLN/os ZAPYTAM
22.02 - 29.02 2169 PLN/os ZAPYTAM
29.02 - 07.03 2169 PLN/os ZAPYTAM
07.03 - 14.03 2138 PLN/os ZAPYTAM
14.03 - 21.03 2138 PLN/os ZAPYTAM
21.03 - 28.03 2138 PLN/os ZAPYTAM

 

Wylot: Warszawa

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa-Tibilisi-Warszawa, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), opiekę polskiego rezydenta, transfery autokarem lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)


Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych. Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA SKI (polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

 


 

Hotel Gudauri Hut *** (Gudauri)Położenie: Przytulny hotel z rodzinną atmosferą wybudowany w 2006 r. zlokalizowany jest w Gudauri, najbardziej znanym kurorcie zimowym Gruzji. Stali bywalcy hotelu to narciarze i snowboardziści oraz wszyscy amatorzy „białego szaleństwa” szukający ekstremalnych przeżyć sportowych na dziewiczych stokach. Hotel prowadzi programy jazdy poza wytyczonymi trasami, które wtajemniczą śmiałków w tajniki jazdy off track. Gudauri położone w górach Kaukazu na wysokości ponad 2000 m.n.p.m. oferuje swym gościom łącznie 57 km tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Szczyci się również doskonałymi warunkami śniegowymi, pokrywa śnieżna utrzymuje się zwykle na poziomie 1.5-2 m .Międzynarodowe lotnisko w Tibilisi znajduje się w odległości ok. 120 km (transfer z lotniska autokarem).

 

 

 


 


Pokoje: hotel dysponuje 33 standartowymi pokojami 2 os. z możliwością max.2 dostawek (dla os. dorosłych lub dzieci). Pokoje wyposażone są w łazienki z WC ( suszarka do włosów), telewizor oraz bezpłatne łącze internetowe – wi-fi. Na zamówienie możliwe również zakwaterowanie w apartamentach składających się z 2 pokoi 2 os. ze wspólnym korytarzem i łazienką.Do dyspozycji gości: lobby z kominkiem z otwartym ogniem, tradycyjna gruzińska restauracja z różnorodnymi lokalnymi przysmakami przygotowywanymi przez doświadczonego szefa kuchni, bar z kominkiem otwarty „do ostatniego gościa” gdzie można skosztować gruzińskiego wina oraz lokalnej wódki własnej produkcji „chacha”. Ponadto dostępne: sala fitness, bilard, stół do ping ponga oraz tradycyjna rosyjska bania (część z wymienionych dodatkowo płatna). Dla pełnego relaksu możliwość korzystania (odpłatnie) z sauny ( ok.25 Eur za godzinę – max 4 osoby).Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu oraz serwowane do stołu obiadokolacje składające się z 3 daniowego menu.Naszym zdaniem: Idealny hotel dla wszystkich pragnących posmakować niezapomnianej gruzińskiej gościnności i walorów regionalnej kuchni . Wieczory przy barze i kominku pozostaną na długo miłym wspomnieniem z Gudauri.
 


Kategoria lokalna:
W Gruzji nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.


Strona internetowa:

www.gudaurihut.com  

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
25.01 - 01.02 2629 PLN/os ZAPYTAM
01.02 - 08.02 2688 PLN/os ZAPYTAM
08.02 - 15.02 2738 PLN/os ZAPYTAM
15.02 - 22.02 2738 PLN/os ZAPYTAM
22.02 - 29.02 2788 PLN/os ZAPYTAM
29.02 - 07.03 2788 PLN/os ZAPYTAM
07.03 - 14.03 2788 PLN/os ZAPYTAM
14.03 - 21.03 2738 PLN/os ZAPYTAM
21.03 - 28.03 2738 PLN/os ZAPYTAM

 

Wylot: Warszawa

 

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa-Tibilisi-Warszawa, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), opiekę polskiego rezydenta, transfery autokarem lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)

 


Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych. Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA SKI (polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

 


 

Hotel Club - 2100 ***+ (Gudauri)Położenie: Nowoczesny i kameralny hotel ulokowany w Gudauri na wysokości 2100 m.n.p.m w górach Kaukazu, bezpośrednio na stoku z którego na nartach można zjechać do wyciągu nr 2 i dostać się do głównego kompleksu wyciągów narciarskich. Gudauri to najbardziej znany gruziński ośrodek narciarski z trasami o różnym stopniu trudności i łącznej długości 57 km, które zadowolą zarówno początkujących jak i bardzo zaawansowanych miłośników szusowania po białym „puchu”. Najbardziej spektakularną formą narciarstwa jest tu możliwość tzw .heli-skiing, czyli przelotu helikopterem na wysokość ponad 3500 m.n.p.m. i zjazdu poza wyznaczonymi trasami ”of-track”. Gudauri jest oddalone od stolicy Gruzji - Tbilisi o ok. 120 km (transfer z lotniska autokarem).Pokoje: hotel oferuje 21 standartowych pokoi 2 os. (możliwe dostawki) z łazienkami i WC (suszarka do włosów). Ponadto w pokojach: TV SAT oraz dostęp do bezprzewodowego internetu wi-fi.

Do dyspozycji gości: recepcja z kącikiem telewizyjnym, bar, przestronna restauracja serwująca specjały kuchni gruzińskiej a także europejskiej. Hotelowa sauna i jacuzzi zapewnią błogi relaks po pełnym narciarskich wyczynów dniu (dodatkowo płatne). W hotelu znajduje się również przechowalnia sprzętu narciarskiego.


Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu z lokalnymi specjałami a także daniami kuchni międzynarodowej serwowane w restauracji hotelowej.

Naszym zdaniem: niewielki, kameralny hotel z przyjazną, rodzinną atmosferą i bezpośrednią lokalizacją przy wyciągu, dzięki czemu można zjechać z trasy prosto pod jego drzwi !

Kategoria lokalna: W Gruzji nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.


Strona internetowa:
www.club-2100.com

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
25.01 - 01.02 2928 PLN/os

ZAPYTAM

01.02 - 08.02 3037 PLN/os

ZAPYTAM

08.02 - 15.02 3338 PLN/os ZAPYTAM
15.02 - 22.02 3338 PLN/os ZAPYTAM
22.02 - 29.02 3438 PLN/os ZAPYTAM
29.02 - 07.03 3438 PLN/os ZAPYTAM
07.03 - 14.03 3338 PLN/os ZAPYTAM
14.03 - 21.03 3338 PLN/os ZAPYTAM
21.03 - 28.03 3338 PLN/os ZAPYTAM
 

Wylot: Warszawa

 

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa-Tibilisi-Warszawa, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), opiekę polskiego rezydenta, transfery autokarem lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)


Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych. Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA SKI (polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

 


 

Hotel Truso ***+ (Gudauri)Położenie: Kameralny hotel zbudowany w charakterystycznym dla regionu stylu kaukaskim, zlokalizowany jest w centralnej części Gudauri, nieopodal głównego kompleksu wyciągów gdzie można łatwo dotrzeć pieszo (ok.10 min spacerem od hotelu). Gruziński kurort Gudauri jest znanym ośrodkiem sportów narciarskich (łączna długość tras o różnym stopniu trudności to 57 km), położonym na wysokości ok. 2000 m.n.p.m w masywie gór Kaukazu. Swoją sławę zawdzięcza świetnym warunkom śniegowym (pokrywa śnieżna utrzymuje się zwykle na poziomie 1.5-2 m) , a także możliwości jazdy poza wyznaczonymi trasami, tzw.off-track i fee -ride . Organizuje się tu także heli-skiing, czyli przelot helikopterem na ponad 3500 m.n.p.m. aby móc zakosztować ekstremalnej jazdy po dziewiczych stokach narciarskich. Gudauri jest oddalone od stolicy Gruzji Tbilisi o ok. 120 km (transfer z lotniska autokarem).

 Pokoje: hotel dysponuje 14 standartowymi pokojami 2 os (z możliwością dostawek) z widokiem na szczyty górskie Kaukazu. W każdym pokoju: łazienka z prysznicem i WC; telefon (suszarka do włosów), TV SAT; dostęp do internetu (wi-fi) w całym hotelu bezpłatnie.

 

Do dyspozycji gości: recepcja z kącikiem telewizyjnym, restauracja i grill-bar z kominkiem oraz tarasem widokowym na ośnieżone szczyty Kaukazu. Po pełnym atrakcji dniu na stoku warto zrelaksować się w hotelowej saunie (dodatkowo płatna). Hotel dysponuje również wypożyczalnią i przechowalnią sprzętu narciarskiego

Wyżywienie: śniadania podawane w sali śniadaniowej oraz kolacje z regionalnymi specjalnościami w formie bufetu serwowane w przytulnej hotelowej restauracji z kominkiem.

Naszym zdaniem: przytulny, kameralny hotel z przyjazną, rodzinną atmosferą, pozostawi wspomnienia niezapomnianych widoków górskich oraz miłych chwil przy kominku.

Kategoria lokalna: W Gruzji nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Strona internetowa:
www.hoteltruso.com

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
25.01 - 01.02 2928 PLN/os

ZAPYTAM

01.02 - 08.02 2988 PLN/os ZAPYTAM
08.02 - 15.02 3038 PLN/os ZAPYTAM
15.02 - 22.02 3038 PLN/os ZAPYTAM
22.02 - 29.02 3138 PLN/os ZAPYTAM
29.02 - 07.03 3138 PLN/os ZAPYTAM
07.03 - 14.03 3138 PLN/os ZAPYTAM
14.03 - 21.03 3038 PLN/os ZAPYTAM
21.03 - 28.03 3038 PLN/os ZAPYTAM
 

Wylot: Warszawa

 

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa-Tibilisi-Warszawa, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), opiekę polskiego rezydenta, transfery autokarem lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)


Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych. Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA SKI (polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

 


 

 

Hotel Carpe Diem **** (Gudauri)Położenie: Nowoczesny hotel zbudowany w lutym 2010 r. w modernistycznym stylu, dedykowany zarówno rodzinom jak i parom oraz wszystkim amatorom „białego szaleństwa”. Zlokalizowany jest w znanym zimowym kurorcie gruzińskim Gudauri, na samym stoku w odległości ok. 100 m od wyciągu narciarskiego do którego z łatwością można dostać się bezpośrednio (pieszo lub na nartach) bez potrzeby korzystania ze ski busu. Stoki w okolicy Gudauri dostosowane są do potrzeb i umiejętności zarówno początkujących jak i bardzo zaawansowanych narciarzy. Międzynarodowe lotnisko w Tbilisi znajduje się w odległości ok 120 km od hotelu.

 

 


 


Pokoje: hotel posiada 44 standardowe pokoje 2 os. urządzone w nowoczesnym stylu w neutralnych kolorach; w każdym pokoju: łazienka z WC i suszarką do włosów, telewizor z płaskim ekranem, TV SAT, telefon, mini bar oraz sejf (dodatkowo płatne). Część pokoi wyposażona jest w balkony.


Do dyspozycji gości: recepcja z kącikiem telewizyjnym, elegancka restauracja serwująca specjały kuchni gruzińskiej i europejskiej, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie hotelu. Spragnionym odpoczynku po narciarskich szaleństwach hotel oferuje Centrum SPA z sauną (dodatkowo płatne) oraz klub disco.


W hotelu znajduje się również przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz wypożyczalnia nart.


Wyżywienie: obfite śniadania oraz obiadokolacje typu bufet z daniami lokalnymi oraz kuchnią międzynarodową.


Naszym zdaniem: nowoczesny hotel położony bezpośrednio na stoku sprosta gustom wymagających klientów.


Kategoria lokalna: W Gruzji nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Strona internetowa:

www.carpediem.ge  

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
18.01 - 25.01 3028 PLN/os ZAPYTAM
25.01 - 01.02 3068 PLN/os ZAPYTAM
01.02 - 08.02 3137 PLN/os ZAPYTAM
08.02 - 15.02 3137 PLN/os ZAPYTAM
15.02 - 22.02 3168 PLN/os ZAPYTAM
01.03 - 08.03 3137 PLN/os ZAPYTAM
08.03 - 15.03 3137 PLN/os ZAPYTAM
15.03 - 22.03 3088 PLN/os ZAPYTAM
22.03 - 29.03 2887 PLN/os ZAPYTAM
 

Wylot: Warszawa

 

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa-Tibilisi-Warszawa, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), opiekę polskiego rezydenta, transfery autokarem lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)


Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych. Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA SKI (polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

 

 


 

Hotel Gudauri Marco Polo ****+ (Gudauri)Położenie: duży i komfortowy kompleks hotelowy w stylu alpejskim położony w centrum znanego gruzińskiego kurortu zimowego Gudauri a jednocześnie na południowych stokach Wielkich Gór Kaukazu (tuż przy wyciągu nr.1, gdzie można dostać się bezpośrednio z hotelu - pieszo lub na nartach). Różnice wysokości wzniesień sięgają tu 1200 m (najwyższy punkt gdzie docierają wyciągi to 3 250 m. a najniższy to 2050). Trasy narciarskie o łącznej długości 57 km i różnym stopniu trudności zadowolą zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak również ekspertów „białego szaleństwa”. Nie zabraknie tu także atrakcji dla miłośników nielimitowanej jazdy poza wyznaczonymi trasami, tzw. off-track i free-ride. Zapierające dech w piersiach widoki wysokogórskie zagwarantowane! Międzynarodowe lotnisko w Tbilisi znajduje się w odległości ok 120 km od hotelu.

 Pokoje:
hotel oferuje 120 standartowych pokoi 2 os. nowocześnie urządzonych w przyjaznych, neutralnych barwach; w każdym pokoju: łazienka z WC (suszarka, szlafroki i zestaw kosmetyków), telewizor z płaskim ekranem, TV SAT, biurko, telefon; dostęp do internetu, minibar oraz sejf (dodatkowo płatne).

 

Do dyspozycji gości: 24 godz. recepcja, restauracja główna urządzona klasycznie oferująca przysmaki kuchni gruzińskiej i międzynarodowej, lobby bar z przytulnym kominkiem oraz Night Bar czynny do późnych godzin nocnych. Hotel oferuje usługi spa (dodatkowo płatne, np. masaże) oraz posiada relaksujący kryty basen z jacuzzi i sauną. Ponadto dostępne: bilard, tenis stołowy, mini klub dla dzieci, miejsce do zabaw (przed hotelem), pralnia, sklepiki. (niektóre z wymienionych dodatkowo płatne). Bezpłatny dostęp do Internetu – wi-fi. Dostępna wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz możliwość wynajęcia samochodu (parking hotelowy). W hotelu są akceptowane płatności kartami: Visa, MasterCard, AmericanExpress

 

Wyżywienie: obfite śniadania oraz obiadokolacje typu bufet z daniami lokalnymi oraz kuchnią międzynarodową.

 

Naszym zdaniem: rozległy, luksusowy kompleks hotelowy położony bezpośrednio przy stoku z dobrym serwisem i wieloma atrakcjami zadowoli wymagających klientów.

Kategoria lokalna: W Gruzji nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Strona internetowa:

www.gudauri.ge 

 

CENY PROMOCYJNE. ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA!

 

TERMIN CENA ZAPYTAM
18.01 - 25.01 3629 PLN/os ZAPYTAM
25.01 - 01.02 3688 PLN/os ZAPYTAM
01.02 - 08.02 3738 PLN/os ZAPYTAM
08.02 - 15.02 3738 PLN/os ZAPYTAM
15.02 - 22.02 3838 PLN/os ZAPYTAM
01.03 - 08.03 3838 PLN/os ZAPYTAM
08.03 - 15.03 3738 PLN/os ZAPYTAM
15.03 - 22.03 3738 PLN/os ZAPYTAM
22.03 - 29.03 3738 PLN/os ZAPYTAM

 

Wylot: Warszawa

 

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa-Tibilisi-Warszawa, opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), opiekę polskiego rezydenta, transfery autokarem lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)


Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych. Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA SKI (polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 


W REGIONIE

Gudauri to znany region narciarski w Gruzji i ośrodek narciarski zyskujący coraz większą popularność Europie, dzięki swym spektakularnym warunkom śniegowym, możliwości jazdy pozatrasowej oraz dobrej infrastrukturze przyciąga rocznie wielotysięczne rzesze turystów.


Rozlokowany jest na południowych stokach masywu gór Kaukazu na wysokości ponad 2000 m.n.p.m. i otoczony najwyższymi europejskimi szczytami takimi jak: Maili (4597 m.n.p.m.), Kazbegi (5047 m.n.p.m.), Kuro ( 4071 m.n.p.m.). Różnice wysokości wzniesień sięgają tu 1200 m (najwyższy punkt gdzie docierają wyciągi to Sadzele 3 250 m. a najniższy to 2050 m). Trasy narciarskie o łącznej długości 57 km i różnym stopniu trudności zadowolą zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak również ekspertów „białego szaleństwa”. Gudauri często gości narciarzy uprawiających ten sport wyczynowo w lokalnych i międzynarodowych zawodach sportowych. Sezon narciarski trwa tu od grudnia do kwietnia a średnia pokrywa śnieżna to 2.5 m. Wszystkie stoki Gudauri znajdują się ponad linią zalesienia, co stwarza idealne warunki do jazdy poza wyznaczonymi trasami, tzw.off-track i free ride. Swą międzynarodową sławę Gudauri zawdzięcza również możliwości uprawiania heli – skiingu, czyli przelotu helikopterem na ponad 4200 m.n.p.m. aby móc zakosztować ekstremalnej jazdy po dziewiczych stokach narciarskich! Zapierające dech w piersiach widoki wysokogórskie zagwarantowane!

Ceny karnetów narciarskich są bardzo przystępne, zdecydowanie niższe niż w Polsce i Europie. Nowoczesny ośrodek wyciągów narciarskich w Gudauri zbudowany i wyposażony przez austriacką firmę „Doppelmayer” jest przystosowany do obsługi ponad 8000 os/godzinę, co pozwala na uniknięcie oczekiwania przy wyciągach. Wyciągi są nowe i sprawne, wyposażone w generatory prądu zabezpieczające je przed awariami. Działają tu szkółki narciarskie nauki jazdy dla początkujących a także instruktorzy z doświadczeniem i wiedzą potrzebną do nauki ekstremalnej jazdy poza wyznaczonymi trasami. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu narciarskiego (ok.25 Eur/dzień).


Większość hoteli i pensjonatów w Gudauri jest po gruntownej modernizacji i zapewnia standard obsługi na dobrym, europejskim poziomie a gościnność i kuchnia gruzińska jest szeroko znana i ceniona na całym świecie. W miasteczku znajdują się sklepy, apteki, bary i restauracje. Poza atrakcjami narciarskimi warto znaleźć choć trochę czasu na zwiedzanie oddalonej stąd o 120 km stolicy Gruzji Tbilisi z jej zabytkowymi kościołami, twierdzą Narikla skąd rozpościera się widok na miasto i góry Kaukazu (wjazd kolejką) oraz spacer wąskimi uliczkami starego miasta i zakup lokalnych pamiątek. Nie tylko obecna ale również dawna, starożytna stolica królestwa Gruzji – Mccheta wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, przyciąga swym unikalnym urokiem.Można również zakosztować kąpieli w tradycyjnej siarkowej bani, a po kąpieli i napić się mocnej gruzińskiej herbaty.

Do słynnych należą również gruzińskie biesiady zakrapiane lokalnym winem z folklorystyczną muzyką i tradycyjnymi toastami z bawolego rogu.


Transfer z lotniska w Tbilisi oddalonego zaledwie o 120 km trwa ok.2 godzin.