Ubezpieczenia SKI

Ubezpieczenia

Narty dojazd własny

 logo

Domy dla narciarzy


Parking przy lotnisku


Domy i apartamenty


Przeprawy promowe

 


 

 

FRANCJA AUTOKAREM

 

Alpy Francuskie /  Valmeinier

 

GRAND PANORAMA ***

Położenie
Rezydencja położona jest przy wjeździe do Valmeinier 1800, przy trasie narciarskiej, ok. 800 m od centrum i 500 m od wyciągów narciarskich. Standard lokalny 3*.
 
Hotel Rezydencja
Rezydencja wybudowana w tradycyjnym regionalnym stylu z drewna i kamienia. Składa się z 115 gustownie urządzonych, w pełni wyposażonych apartamentów zlokalizowanych w kilku połączonych ze sobą budynkach lub domkach typu chalet.
 
Pokoje
Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę, WC, w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, kuchenka mikrofalowa lub mini piekarnik / grill, zmywarka, ekspres do kawy). TV (odpłatnie), odkurzacz; balkon lub taras.
Studio (ok. 23m2) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną kanapą oraz z kabiny sypialnej / kącika sypialnianego z łóżkiem piętrowym.
Do dyspozycji
Zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, odpłatnie: sauna (5/seans), bilard; szafki na narty, restauracja, sklep sportowy, Wi-Fi w recepcji (odpłatnie), parking kryty 40/tydzień (konieczna rezerwacja), w pobliżu rezydencji nieodpłatny parking publiczny. W obiekcie można wypożyczyć suszarkę do włosów, odkurzacz.
 
Po nartach
Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru liczne sklepy z lokalnymi pamiątkami oraz przysmakami kuchni regionalnej. W okolicy znajdują się 3 mini-markety oraz piekarnia. Liczne restauracje, tawerny, pizzerie i bary zapraszają smakoszy kuchni francuskiej. Na aktywnych czeka cała masa sportowych atrakcji, między innymi: tor saneczkowy, wycieczki na rakietach śnieżnych, loty paralotnią, jazda wieczorna z pochodniami, piesze wycieczki tematyczne. Pomiędzy Valmeinier 1500 i 1800 kursuje bezpłatny bus co pozwala na łatwe przemieszczanie się i korzystanie z atrakcji.
 Kuchnia
Wyżywienie we własnym zakresie.
 
Ramowy program imprez autokarowych:
Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie.
Dzień 3-8: białe szaleństwo.
Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski
Karnet w cenie 6 x Karnet Galibier-Thabor (Vameinier-Valoire) w cenie przez cały sezon.

Ceny promocyjne, ilość miejsc w promocji ograniczona.

TERMIN CENA ZAPYTAM
08.01 - 17.01 1960 zł ZAPYTAM
15.01 - 24.01 2098 zł ZAPYTAM
22.01 - 31.01 2175 zł ZAPYTAM
29.01 - 07.02 2430 zł ZAPYTAM
26.02 - 06.03 3358 zł ZAPYTAM
04.03 - 13.03 2391 zł ZAPYTAM
11.03 - 20.03 2262 zł ZAPYTAM
18.03 - 27.03 1960 zł ZAPYTAM
01.04 - 10.04 1886 zł ZAPYTAM
08.04 - 17.04 1886 zł ZAPYTAM
 
miejsce wyjazdu: Warszawa * Katowice * Kielce * Gliwice * Bielsko-Biała * Radom * Łódź * Kraków * Opole *
Cieszyn * Wrocław * Częstochowa * Tychy * Rzeszów * Tarnów * Leszno * Toruń *Gdańsk * Poznań
 
Cena zawiera 7 noclegów * opiekę rezydenta * Ubezpieczenie podstawowe KL, NNW + sporty zimowe + choroby przewlekłe * 6-dniowy karnet narciarski Galibier Thabor (Valmeinier-Valoire) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel * korzystanie z basenu.
 
Dopłaty opcjonalne Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 * ubezpieczenie SKI OC * korzystanie z sauny (5/20 min.)* komplet ręczników (6/os.) * korzystanie z TV (40/tydzień) * korzystanie z Wi-Fi przy recepcji (5/dzień, 20/tydzień) * sprzątanie końcowe (od 56/apt. ) * kryty parking (40/tydzień).
 
Dopłaty obligatoryjne Opłata klimatyczna (płatna na miejscu 1/os/dzień) * kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 300/apt.). Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.
 
Cena nie zawiera Wyżywienia * transferów do wyciągów * opłaty klimatycznej * ręczników * korzystania z Wi-Fi przy recepcji * korzystania z TV * korzystania z parkingu * kaucji zwrotnej * sprzątania końcowego
(samodzielnie lub od 56/apt.- niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).
 
Uwaga! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.
 
 
 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

   

W NASZEJ OFERCIE RÓWNIEŻ WYJAZDY NARCIARSKIE
         
WŁOCHY FRANCJA AUSTRIA SŁOWACJA CZECHY
SZWAJCARIA BUŁGARIA SŁOWENIA TURCJA POLSKA
ANDORA GRUZJA HISZPANIA NIEMCY  
 

WIĘCEJ OFERT