polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70; bertur@bertur.pl

FRANCJA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

WYSZUKIWARKA OFERT

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

POGODA

 PARYŻ

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 
PARYŻ, WSZYSTKO CO NAJ... 6 dni

ZWIEDZANIE

Wysoki standard i znakomita lokalizacja hotelu w centrum Paryża, bogaty program zwiedzania, kameralne, dwudziestoosobowe grupy to gwarancja pełnego komfortu i znakomitej atmosfery, którą z pewnością podkreślą wspólne wieczory w renomowanych miejscach Paryża. W cenie trzy kolacje, każda w starannie wybranym miejscu, w tym, w czasie rejsu po Sekwanie i niezapomniany show w Moulin Rouge. Po prostu elegancja Francja! Wycieczka adresowana do naszych najbardziej wymagających klientów


1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Przelot do Paryża. Transfer do hotelu. Nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie katedry Notre-Dame, serca Paryża. Spacer po Wyspie św. Ludwika, położonej na Sekwanie na wschód od Cité: kościół św. Ludwika, dom, gdzie mieszkała Maria Skłodowska-Curie, Hôtel Lambert mieszczący Bibliotekę Polską, której częścią jest Muzeum Adama Mickiewicza. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: romański kościół Saint-Germain-des-Prés, będący najstarszą świątynią miasta. Przerwa na kawę w słynnej kawiarni Les Deux Magots lub sąsiadującej z nią Café Flore, której klientami byli m.in. Picasso, Jean-Paul Sartre i Simone de Beauvoir; Ogrody Luksemburskie, Sorbona, Panteon - miejsce spoczynku m.in. Victora Hugo, Marii Skłodowskiej-Curie i Woltera, spacer bulwarem Saint-Michel. Kolacja w czasie rejsu po Sekwanie. Transfer do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd metrem do Miasteczka Nauki i Techniki La Villette. Seans filmowy w największym kinie sferycznym Europy - La Géode. Przejazd metrem na Montmartre. Zwiedzanie bazyliki Sacré-Cœur wzniesionej na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Dalej spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy - Au Lapin Agile, przez Place Pigalle do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Wizyta na cmentarzu Montmartre, spoczywają tu m.in. Sacha Guitry, Jakub Offenbach, Hektor Berlioz, Aleksander Dumas syn, Edgar Degas, Wacław Niżyński, Dalida i Stendhal. Czas wolny. Kolacja w restauracji La Crémaillère 1900. Wieczór w kabarecie Moulin Rouge. Powrót autokarem do hotelu. Nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Do południa czas wolny. Następnie przejazd metrem do Muzeum Orsay, prezentującego sztukę z drugiej połowy XIX w. i początków XX w. Obrazy Moneta, Maneta, van Gogha, Renoira i Pissarra przyciągają turystów z całego świata. Wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Kolacja w restauracji na wieży Eiffla. Transfer autokarem do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd metrem do Luwru, zwiedzanie muzeum. Następnie wizyta na imponującym Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i z ośmioma posągami kobiecymi, symbolizującymi największe miasta Francji. Spacer po Polach Elizejskich cieszących się sławą najpiękniejszej ulicy świata. Łuk Triumfalny - symbol Francji. Czas wolny. Nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

UWAGI:
1.Zniżka za 1. dziecko do 18 lat: 100 PLN.
2.Przejazdy po Paryżu środkami komunikacji miejskiej.Ceny promocyjne, ilości miejsc w promocji ograniczona!

TERMINY (6 dni)  
01.05 4442 zł ZAPYTAM
25.05 4442 zł ZAPYTAM
20.07 4442 zł ZAPYTAM
26.08 4442 zł ZAPYTAM
07.09 4442 zł ZAPYTAM
21.09 4442 zł ZAPYTAM
Zniżka za dziecko do 18 lat -100 zł

DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO 1290 ZŁ.

Wyloty z Warszawy

Cena zawiera:5 noclegów w hotelu Mercure Plaza Pont Mirabeau**** w centrum Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 5 śniadań (bufet) i 3 kolacje (serwowane): w restauracji La Crémaillère 1900: aperitif, przystawka, danie główne, deser, kieliszek wina, espresso; w czasie rejsu po Sekwanie: przystawka, danie główne, deser, kieliszek wina białego, kieliszek wina czerwonego, woda, kawa; w Restaurant 58 na 1. piętrze wieży Eiffla: przystawka, danie główne, deser, kieliszek wina, woda, kawa; w cenie wejście na 2. piętro wieży; przelot; transfer: lotnisko - hotel - lotnisko; przejazdy w czasie wycieczki wymienione w programie; show w kabarecie Moulin Rouge (w cenie pół butelki szampana na osobę); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera:  Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 60 EUR, bilety komunikacji miejskiej: ok. 35 EUR.
 

 
WARUNKI UCZESTNICTWA                        MAM PYTANIE

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |