Ubezpieczenia SKI

Ubezpieczenia

Narty dojazd własny

 logo

Domy dla narciarzy


Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe

 


 

 

SYLWESTER WE FRANCJI SAMOLOTEM

 

Alpy Francuskie /  Brides Les Bains

 

Rezydencja Eureca ***

 

 
Położenie
Rezydencja położona jest w samym centrum miasteczka Brides Les Bains (600 m, tylko 200 m od gondolki łączącej z największym regionem narciarskim w Europie - regionem Trzech Dolin.
Rezydencja Eureca jest lubianą i często wybieraną przez naszych Klientów rezydencją przez wzgląd na standard zakwaterowania i swoje położenie u podnóża Trzech Dolin. Ta wygodna rezydencja składająca się z 59 apartamentów, położona w centrum miasteczka, przy głównej ulicy, w odległości 200 m od kolejki kabinowej Olympe. Do dyspozycji gości jest bar z kominkiem, bilard, biblioteka, jacuzzi, hammam, fotele masujące, sala fitness. W pobliżu znajdują się sklepy oraz restauracja.
Jacuzzi, hammam, fotele masujące oraz sala fitness czynne są od niedzieli do piątku w godzinach 1500-2100.
 
Typy apartamentów
APT STUDIO 2P - studio dla 2 osób (30 m2 ) pokój dzienny z 2 łóżkami, lub rozkładaną kanapą 2 osobową, TV, sejf, telefon, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z suszarką do włosów i z WC, balkon.
APT STUDIO 4P - studio dla 4 osób (32 m2 ) pokój dzienny z 2 łóżkami i rozkładaną kanapą 2 osobową (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV, sejf, telefon, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z suszarką do włosów i z WC, balkon.
APT 2P4 - apartament dla 4 osób (40 m2 ) pokój dzienny z rozkładaną kanapą 2 osobową (2 oddzielne łóżka typu gigogne), sypialnia z podwójnym łóżkiem, TV, sejf, telefon, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z suszarką do włosów i z WC, balkon.
 
Karnet W cenie 6-dniowy karnet narciarski na cały region Trzech Dolin (łącznie 600 km tras!), w tym
trasy łatwe - 312 km
trasy średnio trudne - 228 km
trasy trudne - 60 km

Ceny promocyjne, ilość miejsc w promocji ograniczona.

TERMIN CENA ZAPYTAM
26.12 - 02.01 4756 zł ZAPYTAM
 
Wylot: Warszawa, Katowice
 
 
Cena zawiera zakwaterowanie w wybranym apartamencie z pościelą i ręcznikami (1 komplet/osoba/tydzień), korzystanie z hammamu, jacuzzi i sali fitness, dostęp do Wi-Fi, 6-dniowy karnet narciarski Trzy Doliny, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota lub rezydenta, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery, bagaż narciarski.
 
Cena nie zawiera obowiązkowej kaucji zwrotnej 200 EUR/apartament (kartą lub gotówką), obowiązkowej opłaty klimatycznej 0,93 EUR/osoba/dzień, opcjonalnej opłaty za parking 35 EUR/ tydzień / samochód, wyżywienia, opcjonalnego sprzątania końcowego 40 EUR/studio (kuchnia musi zostać posprzątana we własnym zakresie), pobytu małych zwierząt 35 EUR/tydzień, opcjonalnego ubezpieczenia narciarskiego 50 PLN /osoba/6 dni na nartach, opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 4%, opcjonalnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
 

WARUNKI UCZESTNICTWA

   

W NASZEJ OFERCIE RÓWNIEŻ WYJAZDY NARCIARSKIE
         
WŁOCHY FRANCJA AUSTRIA SŁOWACJA CZECHY
SZWAJCARIA BUŁGARIA SŁOWENIA TURCJA POLSKA
ANDORA GRUZJA HISZPANIA NIEMCY  
 

WIĘCEJ OFERT